خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

انصراف از دانشگاه و کنکور مجدد لطفا راهنمایی کنید

سلام شب همگی بخیر
      دوستان من رشته ها روزانه با سوابق تحصیلی انتخاب کردم و چون معدلم بالاست میدونم ممکنه قبول شم ولی چون رشته های خوبی نیست میخام اگر قبول شدم انصراف بدم(دیگه نگید چرا ثبت نام کردی و اینا ) ک برای کنکور سال بعد ثبت نام کنم
      یکی بهم گفت ک قبل عید ی زمان سازمان سنجش میزاره ک میتونین انصراف بدید و اگر انصراف بدید می تونید کنکور ثبت نام کنید و روزانه قبول شید
      آیا این صحت داره ؟؟؟
      یا اینکه در هر حال من محروم هستم و باید فکر کنکور سال بعد از سرم بندازم دور و برای ۱۴۰۱ بخونم ؟؟؟
      بعد اینکه اگر محروم نیستم به نظرتان امسال نظام قدیم هست؟
      مرا به سخت جانی اینچنین گمان نبود....

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در صورت پذیرش باید حداقل یک ترم رو بگذرونید و سپس انصراف بدین تا دچار محرومیت نشین
      خداوند آن خویش خویش است

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      در صورت پذیرش باید حداقل یک ترم رو بگذرونید و سپس انصراف بدین تا دچار محرومیت نشین
      داداش من تو سامانه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی اسم نوشتم ولی الآن پشیمون شدم حتما باید برم دانشگاه ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟
      .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      یعنی اگر یک ترم برم و بعد انصراف بدم محروم نمیشم؟؟؟

و اینکه وقت ثبت نام کنکور حتما باید انصراف داده باشم؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Bano نمایش پست ها

یعنی اگر یک ترم برم و بعد انصراف بدم محروم نمیشم؟؟؟

و اینکه وقت ثبت نام کنکور حتما باید انصراف داده باشم؟
      نه محروم نمیشی
      اگه دانشگاه روزانه بری حتما باید ترم بهمن انصراف بدی

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حتی میتونی ترم مهرو مرخصی بگیری و بعد ترم بهمن و انصراف بدی اینجوری راحت میتونی تمام تمرکزت رو بزاری روی کنکور

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      نه محروم نمیشی
      اگه دانشگاه روزانه بری حتما باید ترم بهمن انصراف بدی
      اما امسال دانشگاه ها ک از ترم بهمن شروع میشن!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام شب همگی بخیر
      دوستان من رشته ها روزانه با سوابق تحصیلی انتخاب کردم و چون معدلم بالاست میدونم ممکنه قبول شم ولی چون رشته های خوبی نیست میخام اگر قبول شدم انصراف بدم(دیگه نگید چرا ثبت نام کردی و اینا ) ک برای کنکور سال بعد ثبت نام کنم
      یکی بهم گفت ک قبل عید ی زمان سازمان سنجش میزاره ک میتونین انصراف بدید و اگر انصراف بدید می تونید کنکور ثبت نام کنید و روزانه قبول شید
      آیا این صحت داره ؟؟؟
      یا اینکه در هر حال من محروم هستم و باید فکر کنکور سال بعد از سرم بندازم دور و برای ۱۴۰۱ بخونم ؟؟؟
      اگر دانشگاه روزانه قبول بشید چه ثبتنام کنید چه نکنید و چه انصراف بدید چه ندید سال بعد از انتخاب رشته روزانه محروم هستید
      اون انصراف قبل از عید که میگن (مثلا واسه امسال تا 25 اسفند بود) اینطوریه که اگر انصراف بدی میتونی کنکور شرکت کنی و زمان انتخاب رشته ، رشته های غیرروزانه انتخاب کنید اما بهرحال واسه انتخاب رشته ی روزانه محروم هستید. و اگر تا اون زمان انصراف ندید حتی واسه رشته غیرروزانه هم محرومید

اما اگر زدید تو انتخاب و الان پشیمونید دو راه وجود داره: 1- بعد از قبولی با سازمان مکاتبه کنید که قبولیتون لغو کنه! یکم سخته ولی خب با پیگیری شدنیه 2- الان با سازمان مکاتبه کنید و بگید اون کد رشته های روزانه حذف کنن ! در واقع یک درخواست کتبی مینویسید کد و عنوان رشته هایی که میخواید حذف بشه براتون حذف میکنن (باید فکس کنید)
      برای اطلاعات بیشتر در مورد روش دوم برید سایت سنجش تو سیستم پاسخگو ثبتنام کنید از خودشون بپرسید شماره فکس هم میدن که نامه درخواست و کدها رو فکس کنید براشون

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      روزانه انتخاب رشته کنید و انصراف بدید در هر صورت سال بعدش از کنکور محروم خواهید بود !
      حالا اینکه چه تبصره هایی داره دقیق نمیدونم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام شب همگی بخیر
      آیا این صحت داره ؟؟؟
      نه خیر
      از روزانه انصراف بدی چه با کنکور باشه چه با سوابق تو کنکور سال بعد اجازه انتخاب روزانه رو نداری
      یا باید ازاد بری یا پردیس
      ولی دوسال بعد میتونی

12. Top | #12
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام شب همگی بخیر
      آیا این صحت داره ؟؟؟
      در هر صورت محروم میشید اگر سال اول دانشگاهتون باشه!!! چه انصراف بدید چه ندید! و تاجایی که میدونم برای انصراف باید یه ترم دولتی گذرونده باشید بعدش انصراف بدید!

در صورتبکه سال دومِ تحصیلتون تو دانشگاه دولتی! باشه باید تا قبل از بهمن انصراف بدید که بتونید تو کنکور سراسری شرکت کنید! در غیر این صورت نمیتونید تو کنکور شرکت کنید

کسانی که آزاد میخونن هم محروم نمیشن از کنکور!

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اما امسال دانشگاه ها ک از ترم بهمن شروع میشن!!!
      نه کی گفته؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داوطلبان می بایست پس از شرکت در کنکور سراسری و قبولی ، حداقل تا 2 ترم به تحصیل خود ادامه دهند. چنان چه متقاضیان در ترم 1 یا 2 از دانشگاه انصراف دهند و در آزمون سراسری سال جاری شرکت کنند ، حق انتخاب کد رشته های روزانه را نخواهند داشت.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)