خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها

امتحانات به چه صورته اونا هم انلاینه یا حضوریه؟
      ینی بنظرتون با بچه های سال بالایی دوست شیم جزوه و سوال اماده بگیریم ازشون؟
      تو همون سامانه نوید چتی چیزی نمیشه کرد؟اخه فک کنم چون حداکثر دو هفته حضوری باشه شایدم اصلا نباشه بشه با کسی دوست شد و ...

پ.ن:مگه دانشگاه علوم پزشکیم از این خبراس؟ من فک میکردم این کارا مخصوص بچه ها آزاده

امتحانات که ترم پیش انلاین بود خیلیم چسبید این ترم معلوم نیس ولی
      نه تو نوید نمیشه چت کرد مگر اینکه استاد تو بخش گفتگو یه موضوع باز کنه که اونجا درباره درس اظهار نظر کنید
      چت انشالله گروه های تلگرام و واتس اپ گروهتون و بخش چتی که کلاس انلاین ها هست تو ادوب کانکت یا اسکای روم
      دوستیم که میشه از مجازی شروع میشه به حقیقی میرسه
      به نظرم این بهتره چون تو مجازی راحت تری
      دوستان تصدیق میکنن که اوایل ترم یک حتی بهم سلام هم نمیدن مخصوصا دخترا پسرا به هم ولی مجازی یه راحتی خاصی داره
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B9-%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B9%DB%B5%DB%B2.jpg
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B9-%DB%B0%DB%B0%DB%B5%DB%B2%DB%B0%DB%B2.jpg
      نوید یه همچین جاییه تکلیف میدن انجام میدی بازخورد میگیری جزوه هم خودشون میذارن
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B9-%DB%B0%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B2%DB%B0.jpg
      و اینم یه آینه تمام قد از یه دانشجوی نمونه که فقط تکلیف اول و اخرشو به موقع میفرسته

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

امتحانات به چه صورته اونا هم انلاینه یا حضوریه؟
      ینی بنظرتون با بچه های سال بالایی دوست شیم جزوه و سوال اماده بگیریم ازشون؟
      تو همون سامانه نوید چتی چیزی نمیشه کرد؟اخه فک کنم چون حداکثر دو هفته حضوری باشه شایدم اصلا نباشه بشه با کسی دوست شد و ...

پ.ن:مگه دانشگاه علوم پزشکیم از این خبراس؟ من فک میکردم این کارا مخصوص بچه ها آزاده
      امتحانام انلاینه
      همکلاسی یا سال بالایی.. فرق نداره کسی که بتونه جزوه برسونه دستت و الا خودت مجبچری جزوه بنویسی یا کتاب بخونی که معمولا نتیجه البی نداره.
      شاید موقع ثبت نام فرصت خوبی باشه برای پیدا کردن همکلاسی هات.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کارای زیادی میتونن بکن اما شما در نظر بگیر بدترین حالتی که میتونه من و شما سال اولی رو زجر بده اتفاق خواهد افتاد . برداشتن واحد اشتباه تا ننوشتن جزو درست درمون .

پ.ن : هفته قبل بازم حرف تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها بود . با همین روال فردا میگن ازواج هم مشکل داره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      کارای زیادی میتونن بکن اما شما در نظر بگیر بدترین حالتی که میتونه من و شما سال اولی رو زجر بده اتفاق خواهد افتاد . برداشتن واحد اشتباه تا ننوشتن جزو درست درمون .

پ.ن : هفته قبل بازم حرف تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها بود . با همین روال فردا میگن ازواج هم مشکل داره
      شمای سال اولی ترم یک انتخاب واحد نداری انشالله ترم 2 با این میدون جنگ اشنا میشید

پ.ن : خیلی بیجا میکنن دانشکاه مختلط میسازن که بعد بخوان تفکیک کنن .....محاله این اتفاق بیافته

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

من خودم طرفدار تفکیک جنسیتی نیستم اما جون کلاس خودمون تک جنسیتیه ( تو علوم پزشکی فوریت و مامایی دو رشته‌ی تک جنسیتی ان) میفهمم تفکیک جنسیتی زیادم بد نیست
      میدونی کلاسا تفکیکه و دانشگاه تفکیک نیست و کسایی که به فکر رل و کراش و اینان اگه ماهی گیر خوبی باشن دانشگاه پر ماهیه میرن مکانای خاص اون کار مثل لاوگاردن و پاتوقای معروف و اکیپ ها ...
      اینو در نظر داشته باش 90 درصد رابطه هایی که تو دانشگاه اتفاق می افته اصلا همکلاس نیستند پس مهم نیست کلاس تفکیک شه یا نه
      اما در مورد تاثیری که تک جنسیتی گذاشت اولا سطح کلاس بالا بود از 31 نفر 23 نفر معدل الف شدند بری دانشگاه دو ترم اول میبینی که بخاطر وجود دو جنس یسری رفتارایی میشه خودشیرینی میکنن سطح کلاس پایین میاد دوما ما بشدت با استادا راحت بودیم یسری شوخی های شدید جنسی با استادا میکردیم که اگه دخترا تو کلاس بودن این امکان نداشت

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

من خودم طرفدار تفکیک جنسیتی نیستم اما جون کلاس خودمون تک جنسیتیه ( تو علوم پزشکی فوریت و مامایی دو رشته‌ی تک جنسیتی ان) میفهمم تفکیک جنسیتی زیادم بد نیست
      میدونی کلاسا تفکیکه و دانشگاه تفکیک نیست و کسایی که به فکر رل و کراش و اینان اگه ماهی گیر خوبی باشن دانشگاه پر ماهیه میرن مکانای خاص اون کار مثل لاوگاردن و پاتوقای معروف و اکیپ ها ...
      اینو در نظر داشته باش 90 درصد رابطه هایی که تو دانشگاه اتفاق می افته اصلا همکلاس نیستند پس مهم نیست کلاس تفکیک شه یا نه
      اما در مورد تاثیری که تک جنسیتی گذاشت اولا سطح کلاس بالا بود از 31 نفر 23 نفر معدل الف شدند بری دانشگاه دو ترم اول میبینی که بخاطر وجود دو جنس یسری رفتارایی میشه خودشیرینی میکنن سطح کلاس پایین میاد دوما ما بشدت با استادا راحت بودیم یسری شوخی های شدید جنسی با استادا میکردیم که اگه دخترا تو کلاس بودن این امکان نداشت

واوو .

اما اینا کاری میکنن که پسرا عصر برن دخترا صب . در این حد اینا مشکل دارن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisoka نمایش پست ها
      شمای سال اولی ترم یک انتخاب واحد نداری انشالله ترم 2 با این میدون جنگ اشنا میشید

پ.ن : خیلی بیجا میکنن دانشکاه مختلط میسازن که بعد بخوان تفکیک کنن .....محاله این اتفاق بیافته

درسته . منظور من اینبود که همین ما ترم 2 دانشگاه بودیم لاقل از همخوابگاهی بالاتری یا یه سال بالاتری یه مشورتی میگرفتیم که چی برداریم و باکی برداریم . الان نه یه سال بالایی میشه پیدا کرد که کمک کنه نه حتی رفیق هم ترمی . تک و تنها با استاد بی اعصاب باید بسازیم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

واوو .

اما اینا کاری میکنن که پسرا عصر برن دخترا صب . در این حد اینا مشکل دارن
      حالا اینا یه زری زدن شما توجه نکن
      منابع انسانی مثل هیئت علمی اموزش و .. و حتی ساختمان کافی برای اینکارو ندارند
      زمانبندی دانشگاهم با زمان هیئت علمی تنظیم میشه و معمولا صبح تا ظهر برا کارشناسیا و دروس اصلی بقیه رشته ها و عصرا برا تحصیلات تکمیلی و دروس جانبی میدن
      هیچ استادی قک نکنم قبول کنه که همیشه عصرا درس بده

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درسته . منظور من اینبود که همین ما ترم 2 دانشگاه بودیم لاقل از همخوابگاهی بالاتری یا یه سال بالاتری یه مشورتی میگرفتیم که چی برداریم و باکی برداریم . الان نه یه سال بالایی میشه پیدا کرد که کمک کنه نه حتی رفیق هم ترمی . تک و تنها با استاد بی اعصاب باید بسازیم
      گروه های تلگرام هستند نگران نباش از اونجا میشه سال بالایی پیدا کرد

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها وقتتون بخیر
      شما میدونید از ابان که دانشجوها وارد ددانشگاه میشن نحوه حضور چجوریه؟
      خوابگاه میدن یا نه؟چقد از اموزش حضوریه چقد غیر حضوری؟
      دانشجوها و کسایی که اطلاع دارن توضیح بدن ممنون میشم
      واقعا هنوز هیچی مشخص نیست
      مسئولان این مملکت هم ثبات ندارن برای اجرای حرفاشون

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

با این حرفی که شما میزنی فک کنم دانشگاه محل تحطیل نیست محل پیدا کردن کراش و ازدواجه

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با این حرفی که شما میزنی فک کنم دانشگاه محل تحطیل نیست محل پیدا کردن کراش و ازدواجه
      خوشبختانه یا متاسفانه شو نمیدونم ولی 20 درصد شاید فکر تحصیل باشن دانشگاه
      80 درصد فکرشون جای دیگست
      من خودم مخالف این امرم ولی خب بیای دامشگاه میفهمی که نظز 80 درصد بچه ها مخالف توئه به زور و یه خوندن ناپلئونی سعی دارن از بحث تحصیلش بگذرند و پاس کنند و فکر حواشی دلچسب دانشگاه باشن

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دبیر فیزیکم می گفت یکی از بهترین دوران های زندگیتون دانشگاهه هر چقدر طولانی تر بهتره (خخ فک کنم منظورش این بود که اگه مشروط شدیمم ناراحت نشیم)
      ولی خب از کج شانسی ما هست که اولین سال دانشگاهمون قراره مجازی باشه
      چ میشه کرد امسال از اولش خوب نشد
      پ ن :قابل توجه عزیزان جزوه به دست آماده برای برخورد با جنس مقابل ایشالا سال دیگه

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aysan 18 نمایش پست ها
      دبیر فیزیکم می گفت یکی از بهترین دوران های زندگیتون دانشگاهه هر چقدر طولانی تر بهتره (خخ فک کنم منظورش این بود که اگه مشروط شدیمم ناراحت نشیم)
      ولی خب از کج شانسی ما هست که اولین سال دانشگاهمون قراره مجازی باشه
      چ میشه کرد امسال از اولش خوب نشد
      پ ن :قابل توجه عزیزان جزوه به دست آماده برای برخورد با جنس مقابل ایشالا سال دیگه
      جزوه دیگه منسوخ شده پاورپوینتش کردن تازگیام کتاب شده
      من سال قبل به یکی تنه زدم گفتم ببخشید جزوه تون ریخت با هم جمعش کنیم و بعد عاشق بشیم؟ گفتش داداشی با این تنه که تو زدی بیشتر پرام ریخت و رفت فهمیدم باید اروم تر بزنم
      به دومی که زدم پرسیدم جزوه تون ریخت؟ دیدم گوشی ایفونش ریخت خلاصه فرار کردم که دیه ندم
      به سومی زدم گفتم ببخشید جزوه ریخت؟ گفت اخی بیچاره خبر نداری پی دی اف و پاور پوینت شده؟ برو سه چار تا ترفند مخ زنی یاد بگیر بدبخت

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

حالا اینا یه زری زدن شما توجه نکن
      منابع انسانی مثل هیئت علمی اموزش و .. و حتی ساختمان کافی برای اینکارو ندارند
      زمانبندی دانشگاهم با زمان هیئت علمی تنظیم میشه و معمولا صبح تا ظهر برا کارشناسیا و دروس اصلی بقیه رشته ها و عصرا برا تحصیلات تکمیلی و دروس جانبی میدن
      هیچ استادی قک نکنم قبول کنه که همیشه عصرا درس بده

من قانع شدم به فرموده شما و منطقی نیست همیچین چیزی شاید حتی دانشگاه از رتبه بندی جهانی هم فاصله بگیره . اما یه چیز جدید الان دیدم ببینید:
      photo_2020-09-09_21-00-02.jpg
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن