خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

توصیه تک رقمی سال ۹۷!برا موفقیت😎

سلام.
      پیشنهاد یکی از تک رقمی های سال ،۹۷ ب من!
      ایشان گفتن با فرض اینکه یک نفر استعداد خوبی داره و درس هارم خوب خونده در مقطع پایه !،برای پزشکی تهران نیاز داره ی سال روزی ۱۳،۱۴ ساعت دبخونی!با این
      وضع ب نظرم برا تک رقمی شدن حداقل ۲،۳سال !
      این گفتم برا بچه هایی فک میکنند با ۸ ساعت میشه تک رقمی شد....یا اونا که فک میکنند ی سال کم بخوابند موفق نمیشن...یا اونا که فک میکنند ممکن نیست ۱۳،۱۴
      ساعت درس خوند....یا اونا که فک میکنند ۱ سال کمه...
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها
      سلام.
      ایشان گفتن با فرض اینکه یک نفر استعداد خوبی داره و درس هارم خوب خونده در مقطع پایه !،برای پزشکی تهران نیاز داره ی سال روزی ۱۳،۱۴ ساعت دبخونی!با این
      این گفتم برا بچه هایی فک میکنند با ۸ ساعت میشه تک رقمی شد....یا اونا که فک میکنند ی سال کم بخوابند موفق نمیشن...یا اونا که فک میکنند ممکن نیست ۱۳،۱۴
      کجای حرفات ثابت کردی یه سال زیاده؟!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      کجای حرفات ثابت کردی یه سال زیاده؟!
      اونجا که اگر ۱۳،۱۴ خوب بخونی ،با استعداد هم باشی تهران قبول میشی!
      خب مطمئنا با ۱۳،۱۴ استعداد هم نداشته باش!حتما روزانه قبول میشه....
      اگر میشه با ی سال بشه زیر صد آورد،پس خودش زمان زیادی هست.
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اونجا که اگر ۱۳،۱۴ خوب بخونی ،با استعداد هم باشی تهران قبول میشی!
      خب مطمئنا با ۱۳،۱۴ استعداد هم نداشته باش!حتما روزانه قبول میشه....
      اگر میشه با ی سال بشه زیر صد آورد،پس خودش زمان زیادی هست.
      یارو میگه پایه هم خوب درس بخونی... اهمیت پایه خیلی خیلی زیاده
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      هیچی در این دنیا نشد نداره‌. من نمیگم حرف ایشون غلطه اما ویژگیهای هرکس منحصر به فرده. در مورد ساعت مطالعه هم شاید ۱۳ ساعت یه نفر با ۱۰ ساعت نفر دیگه برابر باشه. ممکنه کسی که ۱۰ ساعت میخونه سرعت یادگیری و تمرکزش بیشتر باشه.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      حرف ایشون کاملا بچه گانه و بی منطقِ تو یه تاپیک دیگه به همین دلیل نوشته بودم که بدترین مشاورایی که دیدم یا انسانی بودن ( چون ریاضی فیزیک شیمی و زیست نخوندن و اصلا تصوری از سختی و آسونی این دروس ندارن ) و رتبه های تک رقمی و دانشجوهای پزشکی ( که اینام یکی به خاطر اینکه سرشون خیلی شلوغ برای شاگرد وقت نمیذارن یکیم به خاطر اینکه همه رو با خودشون مقایسه میکنن و برای همه یه نسخه واحد میپیچن ) اصلا این حرف یعنی چه که شما اگر استعداد نداشته باشی روزی 13 ساعت بخونی حتما روزانه قبول میشی اصلا معنی استعداد و میدونید یا با هوش اشتباه گرفتید ؟ کسی که استعداد تو کاری نداره پس علاقه ای هم به اون کار نداره در این صورت نمیتونه روزی 13 ساعت برای اون کار وقت بذاره در ضمن آدما با هم فرق دارن من داوطلب دیدم تو 1 ساعت فقط 2 صفحه درس میخونِ که تو 13 ساعت میشه 26 صفحه پس شما میگی اینم روزانه قبول میشه دیگه کسی هم دیدم تو 1 ساعت 10 صفحه میخونه و یاد میگیره یکیم دیدم تو 1 ساعت 10 صفحه میخونه و یاد نمیگیره پس به نظر من هر کس با توجه به تعداد ساعت مطالعه روزانه در سال های گذشتش و قوی بودن یا نبودن پایه درسی و میزان مطالعه روزانه و مستمر که امسال داره میخونه میتونه احتمال موفقیتش در یک سالو بسنجِ نه با توصیه های چرت و پرته یه تک رقمی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام.
      در اثبات غلط بودن همین حرف بس که یه دانش آموز کنکوری حداقل روزانه 6 ساعت کلاس و مدرسه داره از 24 ساعت پس میمونه 18 ساعت از این 18 ساعت 6 ساعت کم کم اش میخوابه میمونه 12 ساعت 2 ساعت هم روزانه استراحت و غذا و دستشویی و تنظیم برنامه و حمام و ... میشه میمونه 10 ساعت باز اگر میگفت فارغ التحصیلا ایندقر باید بخونن یه چیزی البته امسال غیر حضوریه ولی این چیزی رو ک منمیکنه و دانش آموز باید اتفاقا وقت زیادی برای یادگیری صرف کنه هر چند خیلی ها کلاس آنلاین ثبت نام کردن امسال
      مظالعه 14 ساعت روزانه فقط برای یه فارغ التحصیل ممکنه اونم اگه واقعا حرفه ای باشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      پوف :/
      اینا همش نسخه پیچیه :/
      البته موافقم ک یک سال برای قبولی کافیه اما هیچکس قرار نیست با 12،13 ساعت مطالعه قبول بشه :/ چون اگه قرار بر ساعت مطالعه بود پس ما اینهمه پشت کنکوری نداشتیم :/
      طرف میگه امروز 12 ساعت درس خوندم بعد تو کل روز 100 تا تست هم نزده :///
      خب این خوندن کجاش بدرد میخورع :/ یا مثلن میاد برای هر فصلی 4،5 ساعت فقط برای درسنامه ی زیست وقت میزاره :/ درحالی ک میتونست بجای درسنامه بره1 تا 2 ساعت کتابو بخونه و اگه جای خاصیو از کتاب متوجه نشد بره سراغ درسنامه مابقی زمانشو هم بزاره برای تست
      پس همینطوری نباید بگیم 12 ساعت باید درس خوند. خیلی مهمه ک اون 12 ساعت چطور خونده میشه... وگرنه من میشناسم ی نفریو ک روزانه تا 15 ساعت هم میخوند تهش هم موند پشت کنکور درحالی ک اگه ب ساعت مطالعه بود پس ایشون باید تک رقمی میشد
      بنظر من نه ساعت مطالعه بی تاثیره و ن کیفیتش :/ اینکه ما خودمونو فقط درگیر اعداد و ارقام کنیم باعث کاهش کیفیت و نتیجه نگرفتن میشه اما اینکه بگیم من روزی 4 ساعت میخونم اما با کیفیته پس کافیه اینم باعث نتیجه نگرفتن میشه
      قبول دارم شاید نشه با 8 ساعت تک رقمی شد(هرچند اگه کسی از همون دهم 8 ساعتو پیوسته داشته باشه بنظرم میتونه تک رقمی هم بشه) اما مطمئنن با 8 ساعت مطالعه درست و اصولی(دقت کن دارم میگم درس خوندن درست. یعنی درس خوندنی ک ب مقدار کافی مطالعه درسو داشته باشه تستو داشته باشه زماندار زدنو داشته باشه ازمون گرفتنو داشته باشه مرور کردنو داشته باشه) قطعن قبولی تو رشته های تاپ و سراسری ممکنه
      پوف :/ در کل اینکه اینطوری نسخه پیچی نکنین :/ ادما با هم متفاوتن :/ قرار نیست 12،13 ساعت برای همه نتیجه بده و قرار نیست 8 ساعت هم برای همه نتیجه نده
      ادما متفاوتن!
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هن ؟!
      کسی بخواد رتبه تک رقمی بشه به این قرطی بازیا فکر نمیکنه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گویا همه دوست دارن،دروغ بشنون!
      خب شما برو ۸ ساعت درس بخون!فک کنم همون بهتره که اکثر تک رقمی ها الکی بگن ما ۴ ،۵ ساعت خوندیم!....
      خب چرا این همه بعد مصاحبه ها میگید فلان رتبه دروغگفت ؟!الکی ساعت مطالعه اش کم گفت!گفت کلاس نمیر....از سال آخر شروع کردم کنکور....
      خب،شاید موقع مصاحبه رتبه ها در نظر دارن که همه توانایی اونا رو ندارن!!!!
      دوست عزیز،مطمئنا ۱۳،۱۴ ساعت مطالعه مفید و با روش درست مد نظر هست!
      البته من کنکور ۱۴۰۳ مد نظرم هست!برا اونم گفتن که از الان روزی ۷،۸ ساعت ،ولی باز ماه های آخر حتما با فکر آزاد و تمرکز بالا ۱۳،۱۴ ساعت بخونم!
      و اینکه ایشون کاملا رو راست و بدون اینکه بخواد خودش نابغه جلوه بده ،این ساعات گفت!
      من اصلا ب مشاوره معتقد نیستم!ایشونم و چن نفر دیگه!چون از گذشته من خبر داشتند با کمال میل بدون دریافت ی ریال بهم کمک میکنند!
      جالب اینکه رتبه ۲۷ ی سالی منو شناخت....خودشون با اینا هماهنگ شدن!
      پس لطفا نگید وقت نداشته و خواسته ی چیزی بگه!
      من هم صرفا خواستم بگم تا شاید برا کسی مفید بود.
      همین!
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      کلا جدا از بحث توی این دو سالی که اینجا هستم ندیدم کسی بگه با 8ساعت تک رقمی میشه اورد.
      بعدش هم ساعت مطالعه شخصیه کیفیت و سرعت و وضعیت روحی نقش داره توی نتیجه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1400 نمایش پست ها
      حرف ایشون کاملا بچه گانه و بی منطقِ تو یه تاپیک دیگه به همین دلیل نوشته بودم که بدترین مشاورایی که دیدم یا انسانی بودن ( چون ریاضی فیزیک شیمی و زیست نخوندن و اصلا تصوری از سختی و آسونی این دروس ندارن ) و رتبه های تک رقمی و دانشجوهای پزشکی ( که اینام یکی به خاطر اینکه سرشون خیلی شلوغ برای شاگرد وقت نمیذارن یکیم به خاطر اینکه همه رو با خودشون مقایسه میکنن و برای همه یه نسخه واحد میپیچن ) اصلا این حرف یعنی چه که شما اگر استعداد نداشته باشی روزی 13 ساعت بخونی حتما روزانه قبول میشی اصلا معنی استعداد و میدونید یا با هوش اشتباه گرفتید ؟ کسی که استعداد تو کاری نداره پس علاقه ای هم به اون کار نداره در این صورت نمیتونه روزی 13 ساعت برای اون کار وقت بذاره در ضمن آدما با هم فرق دارن من داوطلب دیدم تو 1 ساعت فقط 2 صفحه درس میخونِ که تو 13 ساعت میشه 26 صفحه پس شما میگی اینم روزانه قبول میشه دیگه کسی هم دیدم تو 1 ساعت 10 صفحه میخونه و یاد میگیره یکیم دیدم تو 1 ساعت 10 صفحه میخونه و یاد نمیگیره پس به نظر من هر کس با توجه به تعداد ساعت مطالعه روزانه در سال های گذشتش و قوی بودن یا نبودن پایه درسی و میزان مطالعه روزانه و مستمر که امسال داره میخونه میتونه احتمال موفقیتش در یک سالو بسنجِ نه با توصیه های چرت و پرته یه تک رقمی
      کسی که نه استعداد داره نه علاقه داره و نه میخواد زیاد درس بخونه , هدفش هم باید متناسب با خودش باشه نه رتبه برتر شدن ...
      کسی ک علاقه نداره و یا هوشش کمه بااااید با ساعت مطالعه زیاد جبران کنه . اگه نکنه به هدفش نمیرسه . تعارف ک نداریم

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گویا همه دوست دارن،دروغ بشنون!
      خب شما برو ۸ ساعت درس بخون!فک کنم همون بهتره که اکثر تک رقمی ها الکی بگن ما ۴ ،۵ ساعت خوندیم!....
      خب چرا این همه بعد مصاحبه ها میگید فلان رتبه دروغگفت ؟!الکی ساعت مطالعه اش کم گفت!گفت کلاس نمیر....از سال آخر شروع کردم کنکور....
      خب،شاید موقع مصاحبه رتبه ها در نظر دارن که همه توانایی اونا رو ندارن!!!!
      دوست عزیز،مطمئنا ۱۳،۱۴ ساعت مطالعه مفید و با روش درست مد نظر هست!
      البته من کنکور ۱۴۰۳ مد نظرم هست!برا اونم گفتن که از الان روزی ۷،۸ ساعت ،ولی باز ماه های آخر حتما با فکر آزاد و تمرکز بالا ۱۳،۱۴ ساعت بخونم!
      و اینکه ایشون کاملا رو راست و بدون اینکه بخواد خودش نابغه جلوه بده ،این ساعات گفت!
      من اصلا ب مشاوره معتقد نیستم!ایشونم و چن نفر دیگه!چون از گذشته من خبر داشتند با کمال میل بدون دریافت ی ریال بهم کمک میکنند!
      جالب اینکه رتبه ۲۷ ی سالی منو شناخت....خودشون با اینا هماهنگ شدن!
      پس لطفا نگید وقت نداشته و خواسته ی چیزی بگه!
      من هم صرفا خواستم بگم تا شاید برا کسی مفید بود.
      همین!
      بحث این نیست که بقیه میگن شما دروغ میگین!!
      بحث اینه که از پایه این حرف غلطه!!
      توصیه مهم رتبه تک رقمی 97 برای موفقیت
      روزی 13 ساعت بخون!

شما تا وقتی مشاور نشی خودت نمی فهمی بعضیا چطور میخونن که موفق نمیشن
      من مشاور یه نفر شدم، طرف روزی بوده اصلا نخوابیده تا بیشتر بخونه یعنی 17!!!!! در حالت عادی 14
      هیچی از کتابا الان یادش نیست هیچی

شما نمیتونین بفهمین که یه نفر چطور موفق شده یا شکست خورده تا وقتی که در جریان کامل طرز درس خوندنش نباشید
      من خودم هر بار ازم می پرسیدن چند ساعت می خونی بهشون می گفتم اگه دنبال این هستین من چی میخونم و چند ساعت میخونم مطمئن باشین به هیچ جا نمیرسین !! خیلی رک هم می گفتم ! چون من طول مدرسه روزی چهار ساعت و طول تعطیلات هفت هش ساعت میخوندم!
      این شاید برای کسی مثل تو یا اون کسی که الان مشاورش شدم عجیب بیاد چون توی ذهنتون این هست که چطور «عین» یکی دیگه رفتار کنم! میلیون ها اتفاق توی راه کنکور تاثیر داره که متاسفانه همه حوصله شنیدن ده تاشو هم ندارن.

حرفای بیشتری دارم که انشالله بعدا میگم الان انگشتم داغون شد
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم
      ویرایش توسط adaf$ : 21 شهریور 1399 در ساعت 18:40

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      اگر کسی واقعا از ته دل یه چیزی رو بخواد و پیوستگی و تلاش خودش رو همیشه حفظ بکنه و با علاقه درس بخونه ، درگیر حواشی و چرت و پرت ها نشه ، با روزی پنج شیش ساعت هم میتونه رتبه بیاره!! هر کسی این موضوع رو قبول نداره میتونم هزاران هزار فرد براشون معرفی بکنم
      یکی با سه ساعت درس خوندن در حالت کلی به اندازه 10 ساعت درس خوندن اون یکی برابری میکنه! خیلیارو دیدم که میگما
      یه سری تا مطلب رو میبینن کل جریانات براشون روشن میشه ، اما یه سری دیگه باید ده بار بخونن تازه روی مطلب رو بفهمن
      همه ی انسان ها یه جور نیستن که بشه یه نسخه پیچید
      هیچ قانونی وجود نداره که شما فقط و فقط با روزی 13 ساعت درس خوندن به پزشکی تهران میرسید ، خوب یه سوال دارم ، این همه رتبه برتر هایی که از مناطق محروم که در کنار کار کردن درس میخوندن و الان دارن دانشگاه تهران به تحصیل ادامه میدن چی؟ یا اون همه افرادی که هر روز 14 ساعت مطالعه با بهترین دبیر ها و منابع داشتن اونا چی؟ چرا اونا قبول نمیشن؟
      اگر قرار بر تلاش از ته دل و با تمام وجود برای رسیدن به هدف باشه ، حتی یک سال هم خیلیه!
      در ضمن حقیقتش دلیل باز کردن این تایپک و گفتن این موضوع رو نمیدونم ، دقیقا هدفتون چیه؟
      بیخود با این حرفاتون نمیدونم دارید رقیب کشی میکنید یا تضعیف روحیه یا چی؟

پ.ن : اگر میشه اون رتبه برتری که این چنین حرفایی رو گفته معرفی کنید ، راه دوری نمیره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب!
      من هیچ حرفی ندارم!
      مشاور رتبه ۱ امسال همین رتبه ۹۷ هست که بهم گفته بود روزی ۱۳،۱۴ ساعت...مخصوصا ماهای اخر!
      من رفتم سایت قلمهمه تعجب کردن این چطور ۱ شده!
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن