خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaha نمایش پست ها
      قضیه ترتیبشه ن جا کم اوردن..هرکدومو بالاتر بذاری اولویتت میشه اون
      اگر جواب دوستمون رو بخونی متوجه میشی که بحثشون تعداده(پست زیری خودت)
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      انشا امسال انتخاب رشته میکنی میبینی که اگه همه دانشگاه هایی که رشته تاپ دارن تازه فقط دولتی یعنی مازاد هم که نزنی بازم جا کم میاری حالا خودت بهش برسی قشنگ حرف الان منو درک میکنی
      واقعیت اینکه 150 تا برای دو دسته زیاده
      اول اونایی که رتبشون زیر 2000 ومطمعن که رشته هایی که میخوان میارن حالا تو انتخاب شهر دقت میکنن دو اونایی که از اخر اولن چون براشون فرقی نداره بین ابیاری گیاهان ن دریایی و اقیانوسی کدومو انتخاب کنن
      انتخاب رشته برای رتبه های 2500 3000تا 5هزار بشدت حساس میشه چون خیلی میلی متری پزشکی یا رشته های تاپ بعضیا قبول میشن و بعضیام نمیشن درواقع اونجاست که انتخاب شهر و نوع دانشگاه اهمیت پیدا میکنه
      اینو اونایی که تجربه دارن کاملا میفهمن من دقیقا دردم کجاست
      بقول این دوستمون ترتیبشم واقعا مهمه
      یکسری انتخاب ها انتخاب های سوخته بهشون میگن(یعنی طرف با همین رتبه ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ میاد مثلا پرشکی روزانه دانشگاه های تهران تبریز اصفهان شیراز مشهد رو میزنه) اگر کسی که واقعامشکل جا داره این انتخاب های سوخته لزومی داره؟؟
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      اگر جواب دوستمون رو بخونی متوجه میشی که بحثشون تعداده(پست زیری خودت)
      اره ببخشید

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      یکسری انتخاب ها انتخاب های سوخته بهشون میگن(یعنی طرف با همین رتبه ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ میاد مثلا پرشکی روزانه دانشگاه های تهران تبریز اصفهان شیراز مشهد رو میزنه) اگر کسی که واقعامشکل جا داره این انتخاب های سوخته لزومی داره؟؟
      ببین بحث انتخابهای سوخته کاملا جداست بابت اونا اره تو تاحدی درست میگی گر چه ذی ربط به همین انتخاب رشته است ولی منظور من این نیست درد جای دیگس این انتخاب سوخته نهایتا ده تاست ولی رشته های دانشگاه ازاد گسترده و زیادن
      درثانی خیلی از اونایی که عاقلانه انتخاب رشته میکنن از مشاور کمک میگیرن دیگ انتخاب سوخته ندارن هیج وقت رتبه 8000هزار پزشکی تهران نمیزنه اگ بزنه که نشونه عدم اگاهیشه ولی مثلا ممکنه پزشکی پردیس زابل بزنه
      فک کنم ریز مطالب منو نگرفتی ببین فک کن تو رتبت الان 4100شده شهر برات مهمه نوع دانشگاه مهمه و رشته مهمه جاهم کمه الان تو نمیدونی که پزشکی میاری یانه ولی باتوجه به رتبت مجبوری شانستو امتحان کنی پس هرچی استان ضعیف شهرستان درپیت
      پردیس و ازاد باشه رو براپزشکی میزنی بعد همیناروو برای دارو و بعدش برا دندون میزنی ازطرفی چون بازم رتبت 50 50 هست مجبوری فیزیو بزنی حالا از شهر های منطقه 1 شروع میکنی و....الی اخر
      دیدی چی شد جا کم اوردیتازه در بدترین حالت اینارو قبول نشی تو دیگ جایی برا معلمیو پرستاری ومتعلقاتم به نداری یعنی انتخاب سوخته که هیچی یه جاهایی میمونی که باخودت میگی الان بزنم ازاد پزشکی یا تعهدی پزشکی چون جااااااااشون نمیشه مجبوری گزینش کنی و دستتو پایین بگیری
      الااان اوکیییییییی
      ویرایش توسط telma_alen : 18 شهریور 1399 در ساعت 00:43

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

ماشالله یک هفته دیگه نتایج اولیه میاد و انتخاب رشته شروع میشه بعد این سوال شماست
      مثال میزنم
      آزاد آخرین رتبه کشوری قبولی پزشکی حدود 5600 بوده
      حالا پردیس بندرعباس تا 9700کشوری (البته منطقه سه) پزشکی گرفته
      خود آزاد ، مازاد هم داره که میاد شهریه به مراتب بالاتری نسبت به پردیس خودگردان دانشگاه های دولتی میگیره (البته بستگی داره به سطح دانشگاه و رشته و ... ولی عمدتا شهریه ای که دریافت میکنن بیشتر از پردیس دانشگاه های دولتیه)
      مازاد آزاد پارسال تا 11100 کشوری زاهدان پزشکی گرفته
      این نشون میده قبولی مازاد آزاد کمی راحت تر از پردیس و پردیس راحت تر از آزاد باشه (به ترتیب درجه تیغ زدن بچه ها)
      __________________________________________________ _______________________
      در مورد سوال دوم هم ، تفاوت در اینه که
      در بعضی پردیس ها واحد دانشگاهی و دانشکده جداست اما در مازاد شما کلاس هاتون با روزانه ها یکیه

شما که ازادی برای پزشکی ترمی چنده؟؟؟تاجایی که من میدونم ثابتش 10 بدون بقیه موارد اره؟؟؟
      پردیس هم ثابتش 2 تا 22 هست ارع؟؟؟
      فک میکنی رتبه 8000 هزار کشوری حدودا چند منطقه 2 باشه میدونی؟؟؟؟
      سوال اخرم اینکه مازاد ازاد اخرین رتبه چند میگیره چون راستش تاحالا نشنیده بودم ازاد مازاد داره

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      ببین بحث انتخابهای سوخته کاملا جداست بابت اونا اره تو تاحدی درست میگی گر چه ذی ربط به همین انتخاب رشته است ولی منظور من این نیست درد جای دیگس این انتخاب سوخته نهایتا ده تاست ولی رشته های دانشگاه ازاد گسترده و زیادن
      درثانی خیلی از اونایی که عاقلانه انتخاب رشته میکنن از مشاور کمک میگیرن دیگ انتخاب سوخته ندارن هیج وقت رتبه 8000هزار پزشکی تهران نمیزنه اگ بزنه که نشونه عدم اگاهیشه ولی مثلا ممکنه پزشکی پردیس زابل بزنه
      فک کنم ریز مطالب منو نگرفتی ببین فک کن تو رتبت الان 4100شده شهر برات مهمه نوع دانشگاه مهمه و رشته مهمه جاهم کمه الان تو نمیدونی که پزشکی میاری یانه ولی باتوجه به رتبت مجبوری شانستو امتحان کنی پس هرچی استان ضعیف شهرستان درپیت
      پردیس و ازاد باشه رو براپزشکی میزنی بعد همیناروو برای دارو و بعدش برا دندون میزنی ازطرفی چون بازم رتبت 50 50 هست مجبوری فیزیو بزنی حالا از شهر های منطقه 1 شروع میکنی و....الی اخر
      دیدی چی شد جا کم اوردیتازه در بدترین حالت اینارو قبول نشی تو دیگ جایی برا معلمیو پرستاری ومتعلقاتم به نداری یعنی انتخاب سوخته که هیچی یه جاهایی میمونی که باخودت میگی الان بزنم ازاد پزشکی یا تعهدی پزشکی چون جااااااااشون نمیشه مجبوری گزینش کنی و دستتو پایین بگیری
      الااان اوکیییییییی
      آره الان متوجه شدم
      اینم حرفیه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام یه سوال داشتم من در ازمون سراسری سال ۹۷ رشته دکترا دامپزشکی دانشگاه ازاد واحد شوشتر قبول شدم اما ثبت نام نکردم....ایا الان می تونم برم ثبت نام کنم؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها چند وقت پیش فک کنم خدایی تو اخبار شبکه ۱ گفت ظرفیت سه رشته ی اول تو دانشگاه آزاد بیشتر شده...شما چیزی شنیدین؟ چقدر تاثیر داره حالا؟
      یِکی هَست اون بالا کِ خالِصانه باهاته

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه سوال هر چیزی بجز روزانه بیاری نری محرومیت نمیخوری ؟
      الان من پردیس یا مازاد دولتی اوردم ولی نرفتم بهم محرومیت نمیخوره؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      یه سوال هر چیزی بجز روزانه بیاری نری محرومیت نمیخوری ؟
      الان من پردیس یا مازاد دولتی اوردم ولی نرفتم بهم محرومیت نمیخوره؟
      نه.محرومیت برا غیرروزانه ها وجود نداره.
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تصمیم تلفیق انتخاب رشته این ۴ کد ناشی از عدم اعتماد سنجش و وزرات علوم و بهداشت به دانشگاه آزاده
      که در سال ۹۷ طی شاهکاری تمام ذخیره ها حتی ردیف های آخر رو برای پول درآوردن پذیرش کرده بود.
      ...
      فقط امیدوارم دانشگاه آزاد عقده این محدودیت در پذیرش رو سر پیراپزشکی ها خالی نکنه
      خداوند آن خویش خویش است

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      Raise the topic
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن