خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تخمین رتبه

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تخمین رتبه

سلام . بچه های انسانی نظام قدیم با چه سالی تخمین بزنیم ؟ امسال نتایج خیلی عجیب میشه به نظرتون ؟ ممنون🌼

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaryammaryaM نمایش پست ها
      سلام . بچه های انسانی نظام قدیم با چه سالی تخمین بزنیم ؟ امسال نتایج خیلی عجیب میشه به نظرتون ؟ ممنون������
      من نمیفهمم این تخمین رتبه دیگه چه صیغه ایه مد شده بین همه؟ الان اگه بگن با ۹۴ بزنی یا با ۹۸ بزنی رتبه ات دقیقا عین همونا در میاد؟ کنکور هر سال در نوع خودش از عجایب چند گانه ست، نتایجش از اون بدتر. هیچ سالی رتبه ها دقیقااا عین هم نشده. پس بجای اینکه حرص و جوش الکی بخوری، بذار خود سنجش رتبه تو جوری که هر سال حساب میکنه حساب کنه. ۴۰ تومن پول دادی خوب لااقل حلالش کن.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poker_ch نمایش پست ها
      من نمیفهمم این تخمین رتبه دیگه چه صیغه ایه مد شده بین همه؟ الان اگه بگن با ۹۴ بزنی یا با ۹۸ بزنی رتبه ات دقیقا عین همونا در میاد؟ کنکور هر سال در نوع خودش از عجایب چند گانه ست، نتایجش از اون بدتر. هیچ سالی رتبه ها دقیقااا عین هم نشده. پس بجای اینکه حرص و جوش الکی بخوری، بذار خود سنجش رتبه تو جوری که هر سال حساب میکنه حساب کنه. ۴۰ تومن پول دادی خوب لااقل حلالش کن.
      اخه استرس دارم . حرفتون درسته .‌ممنونم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaryammaryaM نمایش پست ها
      سلام . بچه های انسانی نظام قدیم با چه سالی تخمین بزنیم ؟ امسال نتایج خیلی عجیب میشه به نظرتون ؟ ممنون������
      انسانی رو نمیدونم کلا هیچی نمیدونم
      جز اینکه رتبه من به طرز عجیبی رو هزاره
      ارزو بر جوانان عیب نیست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن