خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فاگو فیزیک و زیست

سلام
      دوستان نظرتون درباره کتابای فگو چیه؟
      زیست و فیزیک

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فاگو کلا کتاب به شدت حجیمه ولی انصافا خوب یاد میده
      من زیست نظام قدیمش رو قبلا خوندم هم خیلی مفهومیه و حسابی جا میندازه مطلب رو و هم بعضی جاها نکات خارج کتاب میگه
      فیزیکش رو ندیدم
      البته اینو بگم دوست عزیز با توجه به تجربه ام میگم 10 تا تست خیلی بیشتر مطلب رو جا میندازه تا یه صحفه درسنامه ولی هر دوشون تقریبا یه اندازه زمان میبره ولی وقتی تست میزنی سرعت تست زنی و قلق هاش و اینکه کجا مشکل داری هم میاد دستت
      پس یه کتاب خوب با درسنامه خوب و کافی(نه زیاد نه کم) + تست های خوب تنها لازمه کنکوره
      تنها زمانی سراغ کتابی مثل فاگو یا دی وی دی ها برو که واقعا واقعا نتونی با کتاب تست و کتاب وزارتی یادبگیری
      ویرایش توسط Dentist_jane : 16 شهریور 1399 در ساعت 23:16

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو رو خدا از درسنامه فاصله بگیرین

یه همکلاسی داشتم فقط درسنامه میخوند می گفت این طوری سریع تر یاد میگیرم
      گفتم بشین صد تا تست بزن
      می گفت نه این بهترهاصلا شرایط تست زدن، سریع تر زدن اینا با تست به دست میاد تاااااااااااااامام
      فقططططططططططططططططططططططط ططططططططططططططططططططططططط ط تسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها
      تو رو خدا از درسنامه فاصله بگیرین

یه همکلاسی داشتم فقط درسنامه میخوند می گفت این طوری سریع تر یاد میگیرم
      گفتم بشین صد تا تست بزن
      می گفت نه این بهترهاصلا شرایط تست زدن، سریع تر زدن اینا با تست به دست میاد تاااااااااااااامام
      فقططططططططططططططططططططططط ططططططططططططططططططططططططط ط تسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست
      ولی باید بگم توی زیست تست بالا مثل ریاضی جواب نمیده نمیگم نباید بزنی ولی اینطوری که شما میگی نیست توی زیست اول کتاب درسی دوم کتاب درسی سوم کتاب درسی‌ چهارم تست و در صورت نیاز پنجم درسنامه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      ولی باید بگم توی زیست تست بالا مثل ریاضی جواب نمیده نمیگم نباید بزنی ولی اینطوری که شما میگی نیست توی زیست اول کتاب درسی دوم کتاب درسی سوم کتاب درسی‌ چهارم تست و در صورت نیاز پنجم درسنامه
      ولی به نظر من اول کتاب دوم تست سوم کتاب چهارم تست پنجم کتاب ششم تست و همین طور
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها

ولی به نظر من اول کتاب دوم تست سوم کتاب چهارم تست پنجم کتاب ششم تست و همین طور
      اینی که گفتم نظر خودم نبود . یکی از دبیرای مدارس تیزهوشان تهران یه دفترچه تحلیل ۹۹ داده بود اینو نوشته بود . گفته بود که من هر سال تو مدرسه میگم به دانش آموزا تستای نظام قدیمی کنکورای قبل به درد نمیخوره تست زیاد تو زیست به درد نمیخوره میگم کتاب زیاد بخونین نمیخونین بعدشم نوشته کنکور ۹۹ اثبات کرد همه اینارو،بازم من نظر ایشونو نوشتم که به نظر میاد درسته.

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینی که گفتم نظر خودم نبود . یکی از دبیرای مدارس تیزهوشان تهران یه دفترچه تحلیل ۹۹ داده بود اینو نوشته بود . گفته بود که من هر سال تو مدرسه میگم به دانش آموزا تستای نظام قدیمی کنکورای قبل به درد نمیخوره تست زیاد تو زیست به درد نمیخوره میگم کتاب زیاد بخونین نمیخونین بعدشم نوشته کنکور ۹۹ اثبات کرد همه اینارو،بازم من نظر ایشونو نوشتم که به نظر میاد درسته.
      کلی بیست و نوزده داریم تو زیست نهایی که کتاب رو خوب حفظن ولی تو کنکور...

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr99 نمایش پست ها
      کلی بیست و نوزده داریم تو زیست نهایی که کتاب رو خوب حفظن ولی تو کنکور...
      کتابو یکی دوبار حفظ کنی همه نهایی بیست میشن مگه خوندن کتب درسی به معنای فقط حفظ کردنشه! طرح تست نکته برداری هایلایت کردن قیدها نکات مهم حاشیه نویسی اینا همش جزشه زیست تا یه جایی تست فابده میده نه دیگه برداری ۳۰۰ ۴۰۰ تست برا یه فصل بزنی. حالا یه تعدادم شما سر آزمون آزمایشی میزنی

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتابو یکی دوبار حفظ کنی همه نهایی بیست میشن مگه خوندن کتب درسی به معنای فقط حفظ کردنشه! طرح تست نکته برداری هایلایت کردن قیدها نکات مهم حاشیه نویسی اینا همش جزشه زیست تا یه جایی تست فابده میده نه دیگه برداری ۳۰۰ ۴۰۰ تست برا یه فصل بزنی. حالا یه تعدادم شما سر آزمون آزمایشی میزنی
      شاید..ولی تجربه من میگه تست زدن خیلی مفید و ضروریه حتی تو حفظ مطلب کتاب درسی

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr99 نمایش پست ها
      شاید..ولی تجربه من میگه تست زدن خیلی مفید و ضروریه حتی تو حفظ مطلب کتاب درسی
      منم نگفتم مفید نیست . گفتم توی زیست کتاب زیاد بخونی بهتر از تست بیش از حده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن