خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

تغییرات زیست انتشارا ت سبز

سلام
      زیست پایه طبق تاپیکای مختلفی که صحبت شده
      تغییرات چندانی نداشته
      من کتاب زیست خیلی سبز برای کنکور99 دارم
      امروز با انتشاراتش تماس گرفتم میگه کتاب ما تغییرات کلی داشته
      من نمیفهمم تغییرات کلی یعنی چی ؟! وقتی کتاب تغییرات جزئی داشته
      کتاب درسی یه واو کم و زیاد بشه اینا باید تغییرات کلی بدن ؟
      بازم گلی به جمال انتشاراتی که تغییرات رو یه فایل پی دی اف میکنن میذارن تو سایتشون
      بچه هایی که وضعیت مشابه منو دارن لطفا بگن چی کار میکنن
      شما کتاب چاپ جدید رو تهیه میکنید ؟ اگر بله دلیلتون چیه ؟
      مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من ریاضی جامع چاپ ۹۸ مهروماه دارم. کسی میدونه باید کتاب جدید بگیرم یا نه؟ اخه ریاضی که تغییری نداشته؟!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میتونین تعداد صفحات کتاب های مختلف رو چک کنین.مثلا زیست خیلی سبز چاپ98 687 صفحه داره چاپ99 696 صفحه.مشخصه فرق زیادی کرده

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      من ریاضی جامع چاپ ۹۸ مهروماه دارم. کسی میدونه باید کتاب جدید بگیرم یا نه؟ اخه ریاضی که تغییری نداشته؟!
      مگه به شما توضیح ندادم؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نکته ای که در مورد زیست وجود داره اینه که حتی اضافه کردن یا حذف کردن یه جمله میتونه کل فصلو تحت الشعاع قرار بده. مثلا فصل یک یازدهم که به خاطر اضافه شدن یه خط کلی از نکاتش تغییر کردن

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بعضی وقتا کتاب درسی تغییر میکنه انتشاراتم مجبوره تغییرش بده
      ولی بعضی وقتا کتاب درسی زیاد تغییر نکرده اما خود انتشارات میاد کتابشو بهتر میکنه با اضافه کردن تست و پاسخ تشریحی رو بهتر کردن و رفع اشتباهات چاپ های گذشته و.... مثلا زیست امسال نشر الگو کلا تغییر کرد با اینکه کتاب زیاد عوض نشده ولی مولف خواست کتاباشو بهتر کنه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال . بنظرتون از بین انتشارات مختلف برای زیست ،، کدوم انتشارات بهتره ؟ گاج یا خیلی سبز ؟؟
      ممنون

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unscramble نمایش پست ها
      میتونین تعداد صفحات کتاب های مختلف رو چک کنین.مثلا زیست خیلی سبز چاپ98 687 صفحه داره چاپ99 696 صفحه.مشخصه فرق زیادی کرده
      حتی برای کم شدن قیمت امسال انتشارات صفحه آرایی کتابارو رو تغییر دادن تا مطالب بیشتری تو یه صفحه قرار بگیره بنابراین شما ببینید ۱۰ صفحه زیاد شده یعنی چیزی حدود ۳۰ صفحه به اندازه کتاب پارسال عوض شده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      مگه به شما توضیح ندادم؟
      چرا. دست هم درد نکنه ولی من همین ریاضی چاپ قبلیارو بخونم مطمئنی مشکلی پیش نمیاد؟
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عه پس چاپ جدید واجبه
      ممنون از همه

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mehrdadi نمایش پست ها
      راستش من زیست خیلی سبز و با چاپ پارسال مقایسه کردم تقریبا هیچ تغییر خاصی ندیدم:/منظورم همون زیست جامعی هست که منتشر کرده
      حداقل یه تغییر بزرگ که داشته دوازدهم بهش اضافه شده که سال قبل نداشت و انتشاراتم میگفت معلوم نیست که دوازدهم (دوازدهم ماز نه اونیکی)رو جدا چاپ کنیم یا نه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فک نمیکنم هیچ آدم عاقلی صرفا واسه دوازدهم اون همه پولو بده و یه کتاب بگیره که دو سومش به دردش نمیخوره!
      گفت تغییر نکرده منم گفتم این تغییرو داشته باز مثل بقیع انتشارات نمیسوزی که بخری ببینی همون کتابو به قیمت جدید انداختن بهت شما تو حرف من بگرد ببین گفتم که سال قبل به درد نمیخوره و باید اینو بگیری

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اتفاقا باز صدرحمت به نشرالگو انقد وجدان و شرف داره تا جای ممکن تغییراتو میذاره و میگه که تغییرات جدی نیستن و لازم نیست تهیه کنین کثافت تر از خیلی سبز وجود نداره
      ولی خیلی سبزم به مراتب خیلی بهتر از دیگرانه حداقل اگه تغییرات جزئی باشه میگه مثلا من ریاضی جامع رو داشتم عوض میکردم قبلش زنگ زدم گفت نمیخواد بخری خیلی تغییر جزئی بوده اما تازگیا ببینی کتابا خیلی رنگ عوض میکنن و بخاطر همین موضوعه که زو بری کتاب جدید بگیری

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا باز صدرحمت به نشرالگو انقد وجدان و شرف داره تا جای ممکن تغییراتو میذاره و میگه که تغییرات جدی نیستن و لازم نیست تهیه کنین کثافت تر از خیلی سبز وجود نداره
      الگو تنها انتشارات بوده که فایل تغییرات بهم داده!
      انصافا حلالشون باشه!

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کلی دلیل دارم واسه حرفم ولی خیلی طولانی میشه نوشتنشون ولی با احترام به نظرت من کاملا مخالفم
      الگو هم اینکارو میکنه ولی اگه جزئی الان شما برو بگو کل تغییرات زیست های جدیدتو با قبلیاشو بگو نخریم درحالی که غیر ممکنه کار انسانی و منطقی هستش ولی کمتر انتشاراتی این کارو میکنه منم گفتم حداقل خیلی سبزم تغییرش کم باشه یا کتابت قابل استفاده باشه میگه ولی یه عده اون تغییرم ندارن بعد میگن تغییر دادیم الکی که بری جدیدشو بگیری . من حداقل الگو و خیلی سبز رو دیدم که حداقل تغییرات جزئی باشه تو کامنتا میگه نیاز نیست عوض کنی تغییراتم باشه ولی کتاب برات مناسب باشه میگه تغییر کرده ولی درکنارشم میگه میتونی از قبلی استفاده کنی . منم دلیلم زیاده ولی از یه جایی به بعد از تایپ خارجه . بارها به دوستانم گفتم مگه باید کتاب درسی تغییر کنه تا انتشارات کتاباشو تغییر بده اونا هم یه جو رقابتی مثل کنکور دارن که هر روز کتاباشونو بهتر کنن و میگن تغییر دادیم ولی به این دلیلم نمیشه حتما بری جدیدشو بگیری.مثلا الان الگو سه ساله پشت هم داره کتاب زیست دهم ۱۴۰۰ رو تغییر میده برو ببین یبارم تغییرات گذاشته؟ جالبه هر سه کتابم برا ۱۴۰۰ بوده
      ویرایش توسط Amirsh23 : 17 شهریور 1399 در ساعت 09:46

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)