خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منبع فیزیک ( حتما مشاهده کنید بسیار واجب است )

سلام دوستان عزیز
      می دونم تاپیک درباره منابع زیاد است ، اما در انتخاب دبیر و کلاس فیزیک بسیار گیج شدم ، تقریبا تمام تایپک ها را مشاهده کردم اما اتفاق نظر بر یک دبیر خاص نبود (برخلاف سایر دروس)
      اکنون از شما می خواهم با دلیل بهترین دبیر فیزیک را معرفی کنید لطفا دبیری که معرفی می کنید ذکر کنید فرمول محور درس میده یا مبتنی بر مفاهیم
      اگر شما هم دبیری استفاده کردید خوب یا بد بود بفرمایید
      لطفا فقط دبیر و کلاس پیشنهاد بدید
      باتشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام منظورتون دبیر کلاس انلاینه؟
      کلاس حضوری مد نطرتون نیست؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arminss نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز
      می دونم تاپیک درباره منابع زیاد است ، اما در انتخاب دبیر و کلاس فیزیک بسیار گیج شدم ، تقریبا تمام تایپک ها را مشاهده کردم اما اتفاق نظر بر یک دبیر خاص نبود (برخلاف سایر دروس)
      اکنون از شما می خواهم با دلیل بهترین دبیر فیزیک را معرفی کنید لطفا دبیری که معرفی می کنید ذکر کنید فرمول محور درس میده یا مبتنی بر مفاهیم
      اگر شما هم دبیری استفاده کردید خوب یا بد بود بفرمایید
      لطفا فقط دبیر و کلاس پیشنهاد بدید
      باتشکر
      خب الان انتظار داری همه یه دبیرو بگن؟! این بحث فرمول محور و مبتنی برمفاهیمو نمیفهمم در هر صورت باید کار کنی توی فیزیکم من بارها اشاره کردم و همه میدونن نمیشه زیاد فرمول من درآوردی دراورد و اکثر همون فرمول های کتابو ساده کردن یا بخشیش رو میگن ذهنی بکنید یا مثلا میگن که کتاب نوشته فلان کارو بکنید این میگه اون کار همون به طور غیر مستقیم مشتق گیری هست که من مشتقو یاد میدم بهتون و من دیدم اکثر دبیرا هم حتی این فرمولای کوتاه شده هم مگین از کجا اومده . دوم بگم با اینکار بیشتر گیج میشی از من گفتن بود خودت برو انتخاب کن آدم زیاد داشتیم مهر اومده اینطوری هی منبع منبع کرده بعدش دی اومده میگه کجاها مهمتره بخونم بعد اردیبهشت اومده میگه چجوری میتونم ۲۰ درصد بزنم.هر دبیری هم بخوای راجبش کلی نظر متفی و نثبت هست و شما ۲۰۰ تا نظر مثبت ازش ببینی بعد یکی منفی ببینی باز توی انتخابش شک میکنی
      ویرایش توسط Amirsh23 : 15 شهریور 1399 در ساعت 23:13

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه اینکه کامل استفاده کرده باشم اما تو چند مبحثی که دیدم آقای یحیوی تعادل خوبی بین فرمول و راه حل سریع گفتن و انتقال مفاهیم دارن.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      خب الان انتظار داری همه یه دبیرو بگن؟! این بحث فرمول محور و مبتنی برمفاهیمو نمیفهمم در هر صورت باید کار کنی توی فیزیکم من بارها اشاره کردم و همه میدونن نمیشه زیاد فرمول من درآوردی دراورد و اکثر همون فرمول های کتابو ساده کردن یا بخشیش رو میگن ذهنی بکنید یا مثلا میگن که کتاب نوشته فلان کارو بکنید این میگه اون کار همون به طور غیر مستقیم مشتق گیری هست که من مشتقو یاد میدم بهتون و من دیدم اکثر دبیرا هم حتی این فرمولای کوتاه شده هم مگین از کجا اومده . دوم بگم با اینکار بیشتر گیج میشی از من گفتن بود خودت برو انتخاب کن آدم زیاد داشتیم مهر اومده اینطوری هی منبع منبع کرده بعدش دی اومده میگه کجاها مهمتره بخونم بعد اردیبهشت اومده میگه چجوری میتونم ۲۰ درصد بزنم.هر دبیری هم بخوای راجبش کلی نظر متفی و نثبت هست و شما ۲۰۰ تا نظر مثبت ازش ببینی بعد یکی منفی ببینی باز توی انتخابش شک میکنی
      مرسی از نظرتون ، درست می گید ولی این بحث منبع برام خیلی مهمه ، من نظرم روی استاد یحیوی نظر شما چیه ؟
      قسمت فرمول هم که فرمودید منظورم اینکه الکی هی نیاد فرمول برای یه بحث بگه و نهایت با فرمول های کتاب یا کمتر درس را تدریس کند

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr99 نمایش پست ها
      نه اینکه کامل استفاده کرده باشم اما تو چند مبحثی که دیدم آقای یحیوی تعادل خوبی بین فرمول و راه حل سریع گفتن و انتقال مفاهیم دارن.
      بنده هم نظر هم روی ایشون بود مرسی از شما

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی از نظرتون ، درست می گید ولی این بحث منبع برام خیلی مهمه ، من نظرم روی استاد یحیوی نظر شما چیه ؟
      قسمت فرمول هم که فرمودید منظورم اینکه الکی هی نیاد فرمول برای یه بحث بگه و نهایت با فرمول های کتاب یا کمتر درس را تدریس کند
      یه سری دبیر تو نظام قدیم بودن اینطوری ولی من الان کم میبینم . من خودم چون یه زمانی خیلی رو این بحث وسواسی بودم و ازش ضربه خوردم و کارم این بود هی بپرسم اخرشم کلی وقتم تلف شدو خودم دبیرامو انتخاب کردم فقط یه دبیرو با نظر دوستان انتخاب کردم که با من سازگار نبود و روش ضرر هم زدم خلاصه بگم کلی ضرر مادی معنوی زدم برا همین سعی میکنم حتی اگه یه دبیر فوق العاده دیده باشم اسم نبرم تا طرف خودش انتخاب کنه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام فیزیک من میلاد قادری تیک دیدم راضی بودم حالا باز خودتون میتونین نمونه هاشو ببینید!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      سلام فیزیک من میلاد قادری تیک دیدم راضی بودم حالا باز خودتون میتونین نمونه هاشو ببینید!
      البته من دهم یازدهم دیدم و نمیدونم دوازدهم چجور درس میدن ولی خدایی پایش عالی بود

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      یحیوی یا ذهبی
      برای نظام جدید جزو اساتید خوبن

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      یه سری دبیر تو نظام قدیم بودن اینطوری ولی من الان کم میبینم . من خودم چون یه زمانی خیلی رو این بحث وسواسی بودم و ازش ضربه خوردم و کارم این بود هی بپرسم اخرشم کلی وقتم تلف شدو خودم دبیرامو انتخاب کردم فقط یه دبیرو با نظر دوستان انتخاب کردم که با من سازگار نبود و روش ضرر هم زدم خلاصه بگم کلی ضرر مادی معنوی زدم برا همین سعی میکنم حتی اگه یه دبیر فوق العاده دیده باشم اسم نبرم تا طرف خودش انتخاب کنه
      من بین دبیرهای فیزیک بسیار مردد هستم فقط
      یه هر حال ممنون

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      البته من دهم یازدهم دیدم و نمیدونم دوازدهم چجور درس میدن ولی خدایی پایش عالی بود
      مرسی از شما

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      یحیوی یا ذهبی
      برای نظام جدید جزو اساتید خوبن
      شما از یحیوی استفاده کردید ؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      شما از یحیوی استفاده کردید ؟
      ن من خودم استفاده نکردم فقط طبق نظر سنجیا براتون گفتم
      بازم میتونی نمونه تدریسا رو خودت ببینی و تصمیم بگیری

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یحیوی یا قضاتی . یحیوی خیلی توضیح میده کلاس نکته و تستش 21 جلسه طول کشید اما خوبه . این دو دبیر بهترن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن