خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 94
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برنامه راهبردی قلم چی 1400

بالاخره برنامه کانون برای 1400 اومد

http://www.kanoon.ir/Barname/27

کپی سال گذشتس به نظر من خیلی ایراد داره مثلا بعد از عید اومده 1 ماه وقت داده برای دوره 4 فصل زیست گیاهی بعد آزمون بعدیش 2 هفته وقت داده برای کل جانوری کلا این گیر دادن کانون به قالب فیکس 2 هفته یکبار باعث شده خیلی جاها سرفصلی که بیش از 2 هفته وقت لازم داره هم فقط 2 هفته ای باشه مخصوصا قسمت های دوره ای فرضا تو 2 هفته اومده 15 تا درس ادبیات پایه رو یکجا دوره کرده اصلا برنامش منطقی نیست یه جا خیلی کند رفته یه جا خیلی تند گزینه دو بهتره لطفا شما هم نظر بدید

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آره مثل پارسال هست ولی تو زیست دوازدهم یکم سرعت رو کمتر کرده پارسال تو آزمون اول کل فصل یک رو آورده بود الان دو گفتار...پایه که کپ پارساله.گزینه دو نرفتم ولی چون سه هفتست به نظر بهتر میاد برای یک دانش آموز به خصوص

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه درخواستی دارم دوستانی که پارسال با کانون پیش میرفتن ( درست ها ! نه که یه هفته خوندن یه هفته نه ) ، بیان بگن کدوم آزمونا حجم مباحث زیادتر از اون بازه ای که بهش دادن بود و کدوم آزمونا رو سریعتر میشد جمع کرد ؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها بیاین بگین زوج درساتون واسه نیمسال اول چیه و بر چه اساس این زوج درسو انتحاب کردید؟
      ___
      من احتمالا برا شیمی اول شیمی دهم و بعد شیمی یازدهم انتخاب کنم؛ چون حس میکنم شیمی یازدهم یه سری پیش نیازا از دهم داره. ( حالا بخایم ساختار لوییس و اینارو فاکتور بگیریم) شما چی فکر میکنین
      زوج پایه های نیمسال اولتونو بگین و بعد بگین که بر چه اساسی انتخابشون کردین؟
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1400 نمایش پست ها
      بالاخره برنامه کانون برای 1400 اومد

http://www.kanoon.ir/Barname/27

کپی سال گذشتس به نظر من خیلی ایراد داره مثلا بعد از عید اومده 1 ماه وقت داده برای دوره 4 فصل زیست گیاهی بعد آزمون بعدیش 2 هفته وقت داده برای کل جانوری کلا این گیر دادن کانون به قالب فیکس 2 هفته یکبار باعث شده خیلی جاها سرفصلی که بیش از 2 هفته وقت لازم داره هم فقط 2 هفته ای باشه مخصوصا قسمت های دوره ای فرضا تو 2 هفته اومده 15 تا درس ادبیات پایه رو یکجا دوره کرده اصلا برنامش منطقی نیست یه جا خیلی کند رفته یه جا خیلی تند گزینه دو بهتره لطفا شما هم نظر بدید

به جای شما باشم دو ازمون رو نمیرم و در روز جانوری که ازمون هست هم گیاهی و جانوری رو باهم میزنم . بعد فروردین اکثر موسسات باگ دارن مهم همون دوران پیشروی قلمچی هستش که تقریبا به جز سکو های آذر و بهمن متعادله
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      بچه ها بیاین بگین زوج درساتون واسه نیمسال اول چیه و بر چه اساس این زوج درسو انتحاب کردید؟
      ___
      من احتمالا برا شیمی اول شیمی دهم و بعد شیمی یازدهم انتخاب کنم؛ چون حس میکنم شیمی یازدهم یه سری پیش نیازا از دهم داره. ( حالا بخایم ساختار لوییس و اینارو فاکتور بگیریم) شما چی فکر میکنین
      من با ی نفری ک صحبت میکردم گفت ک پایه ای رو تو نیم سال اول انتخاب کن ک ضعیفتری
      من برای فیزیک دهمو انتخاب میکنم چون هنوز تو فشار ی مقدار مشکل دارم اما برای شیمی نظر خاصی ندارم هر دو پایم در ی حدن برای همین نمیدونم کدومو انتخاب کنم :/ اما شاید دهمو بزنم چون بنظرم شیمی11 سبکتر بود نسبت ب دهم و دهم فصل اخر محلولاعه ک خیلی مهمه. بعدن با اسید و باز هم میتونه ترکیب شه و حتی برای شیمی12 هم تسلط تو محلولا بنظرم لازمه. احتمالن شیمی رو هم دهم بزنم
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها
      من با ی نفری ک صحبت میکردم گفت ک پایه ای رو تو نیم سال اول انتخاب کن ک ضعیفتری
      من برای فیزیک دهمو انتخاب میکنم چون هنوز تو فشار ی مقدار مشکل دارم اما برای شیمی نظر خاصی ندارم هر دو پایم در ی حدن برای همین نمیدونم کدومو انتخاب کنم :/ اما شاید دهمو بزنم چون بنظرم شیمی11 سبکتر بود نسبت ب دهم و دهم فصل اخر محلولاعه ک خیلی مهمه. بعدن با اسید و باز هم میتونه ترکیب شه و حتی برای شیمی12 هم تسلط تو محلولا بنظرم لازمه. احتمالن شیمی رو هم دهم بزنم
      اینم بد نیست. اونیو انتخاب کنیم ک ضعیف تریم. نیمسال اول فکر میکنم سرمون خلوت تره. درگیری ذهنی به اندازه نیمسال دوم نداریم. کمی وقت بیشتری داریم.
      خودمم احتمالا همینکارو کنم چون راه حل دیگه به ذهنم نمیرسه.
      حاشیه: اغا چرا هرکیو میبینم تو فشار مشکل داره؟:/ داستانیه این فصل فشارها. حتما مشکلتونم تو لوله های یو شکل و محاسبه نیروی شناوریه!!!
      نظرت در مورد محلولا جالب بود.
      واسه زیست میشه خودمون انتخاب کنیم از زیست یازدهم باشه یا حتما باید از زیست دهم شروع بشه زوج درسامون؟؟!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینم بد نیست. اونیو انتخاب کنیم ک ضعیف تریم. نیمسال اول فکر میکنم سرمون خلوت تره. درگیری ذهنی به اندازه نیمسال دوم نداریم. کمی وقت بیشتری داریم.
      خودمم احتمالا همینکارو کنم چون راه حل دیگه به ذهنم نمیرسه.
      حاشیه: اغا چرا هرکیو میبینم تو فشار مشکل داره؟:/ داستانیه این فصل فشارها. حتما مشکلتونم تو لوله های یو شکل و محاسبه نیروی شناوریه!!!
      نظرت در مورد محلولا جالب بود.
      واسه زیست میشه خودمون انتخاب کنیم از زیست یازدهم باشه یا حتما باید از زیست دهم شروع بشه زوج درسامون؟؟!
      هم وقتمون ازادتره هم فکر کنم ازمونای نیم سال اول نسبت ب نیمسال دوم بیشترن.
      والا من فشارم خیلی دهم خوب بود. یادمه قلم تو فشار زیر 80 نداشتم کار و انرژیم داغون بود بعد امسال تابستون موقعی ک اومدم دهمو بخونم زیاد رو فشار وقت نزاشتم تمام وقتمو گذاشتم رو کار و انرژی و گرما. بعد اونا خیلی خوب شدن ولی فشار یکم افت پیدا کرد :/ مشکلم تو سوالای یو شکله. فشارم بد نیست ولی نسبت ب بقیه مباحث فیزیکم پایینتره باید بیشتر روش وقت بزارم
      نه زیست زوج درس نداره باید حتمن دهم بزنی فقط فیزیک و شیمی انتخابیه
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید مگه نباید شیمی همزمان دهم و یازدهم و دوازدهم رو بخونیم؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی نمیتونیم هم شیمی یازدهم هم دوازدهم و هم دهم رو با هم بخونیم؟ حتما باید از بین دهم و یازهم یکی رو انتخاب کنیم؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اغا سایت قلمچی باز نمیشه
      یه چند وقته نمیدونم مسئولاشون پشت صحنه دارن چیکار میکنن

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      حیف پولایی که برای کفن چی خرج شه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ___

به احتمال زیاد من اگه پشت کنکور بمونم فیزیک یازدهم رو برمیدارم اول و نیمسال دوم فیزیک دهم که بهانه ای باشه برا دوباره خوندن دینامیک . شیمی از دهم . حالا دلیل منطقی ترش اینه که وقتی شما دهم رو برداری از شیمی فصل 1 انرژی زیادی نمیخواد و وقت زیادی داری برا خوندن اسید باز . البته اگه قبل از مهر فصل انحلال رو خونده باشی .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      حیف پولایی که برای کفن چی خرج شه

نظر بهتری داری شما ؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

نظر بهتری داری شما ؟
      خیر
      چون بازگشت همه بسوی قلم چیست!

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)