خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 94
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسی رفته وبت نام؟ حضوریه یا غ حضوری؟ اگ غ حضوری باشه خدایی زور داره اینهمه پول تو حلقومشون بریزی
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      خیر
      چون بازگشت همه بسوی قلم چیست!

همین یه دو سه سال بعد خودم به عرصه بلاد سند گلس(blood send glass) کنکور وارد میشم . تحت عنوان پاک کن چی و ازمون های بشدت مزخرف رو وارد این مرز و بوم کرده و پولی به جیب زده و اسم خیر بر خویش نهاده و از مالیات منع میشوم سپس خود را در بورس سهیم نموده و یکباره از هوون(heaven
      ) گاد به هل(hell) گاد فال(fall) میشوم...

blood send glass = خون به شیشه کردن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 16 شهریور 1399 در ساعت 18:04

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      بچه ها کسی رفته وبت نام؟ حضوریه یا غ حضوری؟ اگ غ حضوری باشه خدایی زور داره اینهمه پول تو حلقومشون بریزی

غیر خضوری هست
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خدایی خیلی زوره ک اینقدر پول میگیرن :/ نمایندگی ما تقریبن 2 میلیون داره میگیره هیچکاری هم نمیکنه :///
      ب ما گفتن اگه مایل باشین با دادن رضایت نامه :// میتونین حضوری ازمون بدین :/
      ولی خب ب طور کلی ازمونا غیر حضورین :/ مگه اینکه مثل نمایندگی ما چند نفری برین بهشون بگین ک ازمن حضوری میخواین و اگه قبول کنن شاید حضوری بشه(ولی جمعیت زیاد نباید باشین :/
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها
      خدایی خیلی زوره ک اینقدر پول میگیرن :/ نمایندگی ما تقریبن 2 میلیون داره میگیره هیچکاری هم نمیکنه :///
      ولی خب ب طور کلی ازمونا غیر حضورین :/ مگه اینکه مثل نمایندگی ما چند نفری برین بهشون بگین ک ازمن حضوری میخواین و اگه قبول کنن شاید حضوری بشه(ولی جمعیت زیاد نباید باشین :/
      حضوری بابا خیلی بهتره. غیر حضوری ادم تمام انگیزش برا درس خوندن از بین میره.
      ادم مراقب باشه ، اتفاقی نمی افته
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

نظر بهتری داری شما ؟
      من نظر بهتر دارم خودم ۱ ماه منتظره برنامش شدم تو این مدت بچه ها ۷۰۰ تا کامنت گذاشتن که برنامه کی میاد اینام که به هیچ جاشون حساب نمیکنن دریغ از یه جواب بعد ۱ ماه ورداشتن تاریخای برنامه سال پیشو عوض کردن ۲ تا گل و بته و فونت جدیدم اضافه کردن برنامه ای که پر نقطه ضعفه با ۲ میلیون تومن پول اونم غیر حضوری اونم بدون محدودیت زمانی تو آزمون اما گزینه دو ۱ میلیون میگیره فاصله آزمونش ۳ هفته یباره ولی حجم آزمون تقریبا با قلم چی برابره برای دوره دستتون بازتره منکه هفته سومم مختص دوره گذاشتم آزمونشم فقط جمعس حتی از ساعت ۱۰ صبح به بعد نمیتونی آزمونو شروع کنی زمانشم بی نهایت نیست گزینه سوالام برای هر داوطلب فرق داره پس همه جوره راه تقلب و بسته تراز معادل و پردازش چندم و از این مسخره بازیا نداره دقیق رتبه میده در ضمن تخمین رتبتو در مقایسه با کنکور ۹۹ میده که فکر نکنم ۱۴۰۰ از اون سخت تر بشه در آخر اپلیکیشن اندرویدیش برای دانش آموزای خودش یه بانک تست توپ داره مثل مونتاس هر وقت دوست داشته باشین میتونین از هر درس و هر قسمتی از درسی که خواستین با سطح سختی متفاوت ازتون امتحان میگیره و کارنامه میده دیگه چی میخواین حالا برین پولتونو بریزین تو جوبه قلمچی

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1400 نمایش پست ها
      من نظر بهتر دارم خودم ۱ ماه منتظره برنامش شدم تو این مدت بچه ها ۷۰۰ تا کامنت گذاشتن که برنامه کی میاد اینام که به هیچ جاشون حساب نمیکنن دریغ از یه جواب بعد ۱ ماه ورداشتن تاریخای برنامه سال پیشو عوض کردن ۲ تا گل و بته و فونت جدیدم اضافه کردن برنامه ای که پر نقطه ضعفه با ۲ میلیون تومن پول اونم غیر حضوری اونم بدون محدودیت زمانی تو آزمون اما گزینه دو ۱ میلیون میگیره فاصله آزمونش ۳ هفته یباره ولی حجم آزمون تقریبا با قلم چی برابره برای دوره دستتون بازتره منکه هفته سومم مختص دوره گذاشتم آزمونشم فقط جمعس حتی از ساعت ۱۰ صبح به بعد نمیتونی آزمونو شروع کنی زمانشم بی نهایت نیست گزینه سوالام برای هر داوطلب فرق داره پس همه جوره راه تقلب و بسته تراز معادل و پردازش چندم و از این مسخره بازیا نداره دقیق رتبه میده در ضمن تخمین رتبتو در مقایسه با کنکور ۹۹ میده که فکر نکنم ۱۴۰۰ از اون سخت تر بشه در آخر اپلیکیشن اندرویدیش برای دانش آموزای خودش یه بانک تست توپ داره مثل مونتاس هر وقت دوست داشته باشین میتونین از هر درس و هر قسمتی از درسی که خواستین با سطح سختی متفاوت ازتون امتحان میگیره و کارنامه میده دیگه چی میخواین حالا برین پولتونو بریزین تو جوبه قلمچی
      يه چيزي كه گزينه٢ داره م اسمشو گذاشتيم معجزه گزينه اون تراز تخميني كه بعد ازموناي جامع بهتون ميده هست
      دقيقا يادمه بعد ازمون ٦ تير ٩٧ واسم زد تراز معادل شما در كنكور ٩٣٠٠ خواهد بود
      كنكور شدم ٩٣٥٧)))))))
      ٩٨ زد ٨٦٠٠ شدم ٨٨٠٠تقريبا تو كنكور)))))

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

تخمین رتبه 99 رو از کجا میده مگه دیتایی هستش درباره اون ؟

مابقی رو موافقم از گزینه دو فقط 3 هفته ش برام مورد قبول نیست . حتی یه خوبیه گزینه همون بانک سوالاتش هست
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها

تبریز که فعلا میگن غیر حضوری و امکان حضوری نی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تخمین رتبه 99 رو از کجا میده مگه دیتایی هستش درباره اون ؟

مابقی رو موافقم از گزینه دو فقط 3 هفته ش برام مورد قبول نیست . حتی یه خوبیه گزینه همون بانک سوالاتش هست
      تو گزینه دو همیشه آخر کارنامه تخمین تراز و رتبه در کنکور سراسری داره که بر حسب تراز و رتبه کنکور سال قبل تخمین میزنه الان کنکور 99 جوابش نیومده ولی 1 ماه دیگه که این اطلاعاتو داره در ضمن بهترین فاصله زمانی تو گزینه دو رعایت شده اولای سال که موقع یادگیری بیشتره 3 هفته یکباره از بعد از عید که موقع جمع بندیه آزمونا 2 هفته یکبار میشه عوضش قلمچی چون همش 2 هفته یکبار اول سال بچه ها دایم از برنامه عقب میفتن بعد میاد بصورت فانتزی وسطاش پنجره جبرانی میذاره اما چه پنجره ای سوراخ موشم نیست مثلا تو 2 هفته 5 تا فصل زیست 15 تا درس ادبیات 5 تا درس دینی ... خلاصه انقدر بارت میکنه که بدتر میریزی به هم در صورتیکه گزینه دو اون دوره های فانتزیو نداره و به قول معروف میگه 1 بار بخون عمیق بخون اگرم میخوای دوره کنی سپرده دست خودت اون داره برنامه خودشو میبره جلو تو هر جا کم کاری کردی همون جاهارو برای خودت تو این فاصله ها پوشش میدی بچه های تاپ قلمچی برنامشون اینجوریه 7 روز اول سر فصل آزمون میبندن 6 روز بعدی دوره و تست اما این برای همه قابل اجرا نیست فقط زیر 1000 میتونه همچین برنامه ای پباده کنه اما تو گزینه دو میشه 2 هفته اول به برنامه رسید هفته سوم برای دوره باشه کاملا منطقی و عملیه

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان جریان این زوج درس چیه یعنی قرار نیست ما همه ی پایه و دوازدهمو باهم بخونیم؟ باید خودمون انتخاب کنیم؟ دوستانی که سال قبل بودن ممنون میشم کمک کنن
      یه چیز قلمچی امسال که خوشم اومد نمیدونم سال قبلم بوده یا نه ولی از مباحث مرتبط ریاضی باهم امتحان میگیره یا یه آزمون داره فقط محاسبات شیمی

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      دوستان جریان این زوج درس چیه یعنی قرار نیست ما همه ی پایه و دوازدهمو باهم بخونیم؟ باید خودمون انتخاب کنیم؟ دوستانی که سال قبل بودن ممنون میشم کمک کنن
      یه چیز قلمچی امسال که خوشم اومد نمیدونم سال قبلم بوده یا نه ولی از مباحث مرتبط ریاضی باهم امتحان میگیره یا یه آزمون داره فقط محاسبات شیمی
      مباحث مرتبط که چند سالی هست بقیه موسسات هم همینطور
      زوج درس قضیش اینه در شیمی و فیزیک در هر نیمسال درس باید به یکی از دروس دهم یا یازدهم جواب بدی به جفتش نمیشه..برای مثال نیمسال اول همراه دوازدهم دهم و نیمسال دوم یازدهم البته فرقی نداره میتونی تو شیمی یازدهم رو برداری و فیزیک دهم یا جفتش دهم و...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      تو گزینه دو همیشه آخر کارنامه تخمین تراز و رتبه در کنکور سراسری داره که بر حسب تراز و رتبه کنکور سال قبل تخمین میزنه الان کنکور 99 جوابش نیومده ولی 1 ماه دیگه که این اطلاعاتو داره در ضمن بهترین فاصله زمانی تو گزینه دو رعایت شده اولای سال که موقع یادگیری بیشتره 3 هفته یکباره از بعد از عید که موقع جمع بندیه آزمونا 2 هفته یکبار میشه عوضش قلمچی چون همش 2 هفته یکبار اول سال بچه ها دایم از برنامه عقب میفتن بعد میاد بصورت فانتزی وسطاش پنجره جبرانی میذاره اما چه پنجره ای سوراخ موشم نیست مثلا تو 2 هفته 5 تا فصل زیست 15 تا درس ادبیات 5 تا درس دینی ... خلاصه انقدر بارت میکنه که بدتر میریزی به هم در صورتیکه گزینه دو اون دوره های فانتزیو نداره و به قول معروف میگه 1 بار بخون عمیق بخون اگرم میخوای دوره کنی سپرده دست خودت اون داره برنامه خودشو میبره جلو تو هر جا کم کاری کردی همون جاهارو برای خودت تو این فاصله ها پوشش میدی بچه های تاپ قلمچی برنامشون اینجوریه 7 روز اول سر فصل آزمون میبندن 6 روز بعدی دوره و تست اما این برای همه قابل اجرا نیست فقط زیر 1000 میتونه همچین برنامه ای پباده کنه اما تو گزینه دو میشه 2 هفته اول به برنامه رسید هفته سوم برای دوره باشه کاملا منطقی و عملیه

دست درد نکنه خوب و کامل بود اما الان من از دو جهت مرددم . یکی اینکه پشت کنکور میمونم یا نه؟ و دوم اینکه قلم یا گزینه ؟؟؟؟؟؟؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

دست درد نکنه خوب و کامل بود اما الان من از دو جهت مرددم . یکی اینکه پشت کنکور میمونم یا نه؟ و دوم اینکه قلم یا گزینه ؟؟؟؟؟؟؟
      پارسال مشاورم گف برو گزینه دو ولی من رفتم گاج
      گاجم خوب بود خداییش
      برنامش مث قلم بود و سوالاتشم خوب بود
      ولی امسال میرم گزینه دو
      مشکلش 3 هفته بودن و مرور کم هس
      که اونم فک کنم با ی برنامه ی مکمل میشه از زمان زیادش برای مرور استفاده کرد
      بانک سوالایی که داره ایده ی خوبیه

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من پرس و جو کردم برای شهر ما هم حضوری و هم غیرحضوری وجود داره

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)