خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

یک مشاور باید چه خدماتی اراِئه بده؟ از تجربیات و مشاورهاتون بگید

یک مشاور باید چه خدماتی اراِئه بده؟ از تجربیات و مشاورهاتون بگید............

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام یه مشاور باید بتونه شرایط دانش اموزش رو درک کنه و وضعیت روحی درسیش جسیمشو بسنجه و مطابق شرایطش واسه اش برنامه بتونه توی تماس تلفنی ک داره تمومی سوالای دانش اموزاشو پاسخ بده بتونه توی مسیر درست قرارش بده و صرفا باعث نشه دانش اموزش فک کنه فریب خورده
      بتونه با یه کار تیمی دانش اموزو به هدفش برسونه
      کلا بروز باشه از لحاظ علم برنامه ریزی و اینا بحثای روانشناسیو...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      به نظر من مهمترین چیز دلسوز بودن و همیشه کنارت بودنه. چون اغلب تو سال کنکور آدم احساس تنهایی شدیدی میکنه.
      فقط به فکر پول نباشه. با جون و دل بهت کمک کنه.
      رشته ی دانشگاهیش باید چیزی باشه که هدفته. منظورم اینه که مثلا اگه شما پزشکی میخوای نباید سرنوشتتو دست کسی بدی که ادبیات یا مثلا کامپوتر خونده باشه.
      و یه چیزی که مهمه به نظرم مشاوری و انتخاب کن که کنکوری که داده سخت بوده باشه. مثلا ورودی ۹۴ ،۹۵ ،۹۷ ، ۹۹ باشه.مخصوصا ۹۴ و ۹۹. چون طرف خییلی توانمند بوده که سرجلسه کنکور به اون سختی تونسته که خودش و کنترل کنه.
      ویرایش توسط Bahar1377 : 15 شهریور 1399 در ساعت 08:00

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ms78 نمایش پست ها
      بستگی داره چجور مشاوری بخوای...
      ببین مثلا برای کنکور در کل اینو بگم، چون خودم رویه ی بد ماجرارو دیدم میگم، باید رفت پیش کسی که قبل از تو مسیر کنکور را طی کرده و راهو میشاسه مخصوصا سر انتخاب رشته به هر مشاور دوزاری اصلا نباید اعتماد کرد.

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوتا مؤلفه به نظر من کافیه
      علمشو داشته باشه به اندازه کافی
      دلسوز باشه
      که به نظر من دومی مهم تر و به شدت کمیاب تره
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با توجه به تجربیات بنظرم 1.فکراینکه مشاور میتونه همدرد باشه و باهاش دردودل کنی یا بهت مشاوره جزیی تر بده رو بطور کلی ازمخت بکن بیرون چون معمولا اینکارو نمیکنن مخصوصا اگه دانشجوپزشکی و پسر باشن بشدت خودشونو دست بالامیگیرن یعنی مال من اینطوربود چون من خودم یه جورایی تک حساب میشم و واقعا احساس تنهایی میکردد دوست داشتم یه خورده بیشتر مشاورتو مسایلم ورود کنه ولی زهی خیال باطل حالا همه هم این مدلی نیستنااما باتوجه به پست های دوستان گفتم بگم یهو توقعت بالانره
      2.مشاوری انتخاب کن که مشهور باشه یعنی حداقل تو شهر خودتو یا ین چندنفری شناخته شده باشه یعنی سابقه کار داشته باشه اینایی که صرفا بدلیل اینکه خودشون قبول شدن میان مشاور میشن حواست به اینا باشه مشاور نه تنها تجربیات خودش بلکه باید برای چند نفر دیگه هم سابقه داشته باشه 3.ببین دانش اموزای سالای قبلش چکارکردند 4. حتماحتما اول کاری باهاش طی کن یک ماه ازمایشی مشاورت باشه اکه دیدیخوب بود و جواب داد ادامه بده مثل من تو رودربایستی گیر نکن
      ضمن اینکه خود مشاور تجربه داره و این مسیرو خودش قبلن رفته وسابقه قبولی های دیگم داره باید مسولیت پذیر دقیق و منظم باشه سر موقع مقرر برنامه رو تحویل بده انلاین بشه تماس بگیرع باهات حرف بزنه انصاف داشته باشه و نخواد کیفتو خالی کنه
      اگه چیز دیگه ای یادم اومد حتما میگم

صب کن صب کن میخوای مشاور بشی؟؟؟؟خودت دانشجو پزشکی هستی نه؟؟تازه مشخصاتتو چک کردم
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!
      ویرایش توسط telma_alen : 21 شهریور 1399 در ساعت 02:08

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ms78 نمایش پست ها

در یک کلام مشاور نباس بیاد یه برنامه 7 روزه بده . شما اومدی یه روز اصلا برق شهرتون رفت باید چه کنی ؟

دوما مشاور باس آدم باشه نه صندوق نذورات . مشاور باس بفهمه اغا طرف آدمه نه یه ربات ( قشنگ رو قافیم) !!!!!!

که فعلا همیچین ادمی جز خود ادم پیدا نشده
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها
      خب خوبه بیا مشاور ما ها شو! رشتت چیه!؟

مگه من گفتم من مشاورم؟؟ عجبا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      فکر کردم منظورتون اینه .چون آخر پست گفتین آدمی به جز خودم پیدا نشده! معذرت میخوام اگه بهتون بر خورد.منظوری نداشتم.مشخصاتتون رو هم نگاه کردم اما فکر‌کردم مال قبله و شما الان دانشجو هستید

نمیدونم شوخی کردی یا واقعی اینطور بود من که خندیدم سر این موضوع . تو تلگرام یه چیزی خونده بودم که اغلب نفرات حتی خیلی دقیق هم متن رو به صورت کامل نمیخونن و طبق اون پیش فرضی که دارن جمله رو ادامه میدن و از هوش خودش برا درک و تفهیم جمله استفاده میکنه. همین اتفاقم برا شما افتاده ( البته برا من سر دینی و درس قضا قدر اتفاق افتاده بود و کلهم اسلام تغییر میکرد سرش)

بگذریم دوست عزیزم من عرض کردم هیچ کس عین خود آدم نمیتونه مشاور خودش باشه . !!!!!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      درست میفرمایی.من جمله رو درست نخونده بودم.شما گفتی هیچ آدمی جز خود آدم.من خوندم هیچ آدمی جز خودم.البته من به شوخی هم گفتم شما بیا مشاور ما شو!! در کل معذرت

نه بابا چه معذرتی .

پ.ن خودم امسال هستم باهاتون
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

نه بابا چه معذرتی .

پ.ن خودم امسال هستم باهاتون
      ممنون از لطفتون.الان هم تا استارتر نیومده دوتامونو خیلی شیک بندازه بیرون بحث رو تمام میکنم.

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من تاحالا 3 تا مشاور داشتم هیچکدوم بدرد نمیخوردن یکی از دلایلی هم که من سال اول قبول نشدم مشاور بدرد نخور بود.
      کسی اینجا هست که از مشاورش راضی باشه؟؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      با توجه به تجربیات بنظرم 1.فکراینکه مشاور میتونه همدرد باشه و باهاش دردودل کنی یا بهت مشاوره جزیی تر بده رو بطور کلی ازمخت بکن بیرون چون معمولا اینکارو نمیکنن مخصوصا اگه دانشجوپزشکی و پسر باشن بشدت خودشونو دست بالامیگیرن یعنی مال من اینطوربود چون من خودم یه جورایی تک حساب میشم و واقعا احساس تنهایی میکردد دوست داشتم یه خورده بیشتر مشاورتو مسایلم ورود کنه ولی زهی خیال باطل حالا همه هم این مدلی نیستنااما باتوجه به پست های دوستان گفتم بگم یهو توقعت بالانره
      2.مشاوری انتخاب کن که مشهور باشه یعنی حداقل تو شهر خودتو یا ین چندنفری شناخته شده باشه یعنی سابقه کار داشته باشه اینایی که صرفا بدلیل اینکه خودشون قبول شدن میان مشاور میشن حواست به اینا باشه مشاور نه تنها تجربیات خودش بلکه باید برای چند نفر دیگه هم سابقه داشته باشه 3.ببین دانش اموزای سالای قبلش چکارکردند 4. حتماحتما اول کاری باهاش طی کن یک ماه ازمایشی مشاورت باشه اکه دیدیخوب بود و جواب داد ادامه بده مثل من تو رودربایستی گیر نکن
      ضمن اینکه خود مشاور تجربه داره و این مسیرو خودش قبلن رفته وسابقه قبولی های دیگم داره باید مسولیت پذیر دقیق و منظم باشه سر موقع مقرر برنامه رو تحویل بده انلاین بشه تماس بگیرع باهات حرف بزنه انصاف داشته باشه و نخواد کیفتو خالی کنه
      اگه چیز دیگه ای یادم اومد حتما میگم

صب کن صب کن میخوای مشاور بشی؟؟؟؟خودت دانشجو پزشکی هستی نه؟؟تازه مشخصاتتو چک کردم
      منم پست شما رو خوندم فهمیدم استارتر خودش میخواد مشاور بشه
      ولی جدا ازین موضوع مشاورا تو ماه اول یجوری مخ ادمو میزنن که ادم نمیتونه بگه دیگه مشاوره نمیخوام
      همه مشاور ها هم خودشون و میگیرن و فک میکنن خیلی بهتر از ما هستن حالا چه طرف پزشک باشه چه نباشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن