خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 165
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها
      تراز 6002 رتبه 6722 اووردم میخوام برم فیزیک فردوسی ولی میخوام بدونم اگه فرهنگیان بخواد دوباره قبولی بگیره باید چی کار کنم؟ یعنی اینکه نتونه به اندازه کافی نیرو بگیره بخواد از رتبه های پایین تر بگیره. اون موقع باید چی کار کرد؟ خوب من دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم میشه انصراف داد؟ اصن هیچی نمیدونم باید چی کار کرد
      چناران خراسان رضوی منطقه سه
      سلام دوست عزیز ، اگه به فرض نیرو کافی هم نتونن بگیرن ، از تراز های 6500 به بالا که قبلا مصاحبه شون رو انجام دادند میگیرند ، طبق چیزی که خودشون اعلام کردن امسال سه برابر ظرفیت مازاد افراد دعوت به مصاحبه میشن ، یعنی اگه 7 نفر بخوان ، 21 نفر دعوت میشن ، حالا فرضا این 7 نفر قبول شدند ، باز هم کمبود نیرو داشتند ، از اون 14 نفر پذیرش دارند.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تراز 6002 رتبه 6722 اووردم میخوام برم فیزیک فردوسی ولی میخوام بدونم اگه فرهنگیان بخواد دوباره قبولی بگیره باید چی کار کنم؟ یعنی اینکه نتونه به اندازه کافی نیرو بگیره بخواد از رتبه های پایین تر بگیره. اون موقع باید چی کار کرد؟ خوب من دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم میشه انصراف داد؟ اصن هیچی نمیدونم باید چی کار کرد
      چناران خراسان رضوی منطقه سه
      میشه انصراف داد ولی خیلی بعیده تراز زیر 6500 رو بخوان تایید کنن

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza122 نمایش پست ها
      فایل پیوست 94472منظورتون این معدل
      فک کنم همین باشه ولی دقیق یادم نیست

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza122 نمایش پست ها
      یعنی نمیتونه فرهنگیان شرکت کنه
      می‌تونه شرکت کنه ولی تو مصاحبه رد میشه احتمالا
      ولی
      چون نمرش مرزیه شرکت کن احتمال داره بپذیرنش

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      معلمایی ک تازه مشغول به کار میشن چقد میگیرن
      2800000

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط relias نمایش پست ها
      سلام. اگه کسی اولویت اولش فرهنگیان باشه و دعوت به مصاحبه بشه. اولویت های بعدیش دیگه بررسی نمیشن؟؟ علیرغم اینکه رتبش بخوره ؟ به عنوان مثال اگه اولویت دومش پرستاری باشه و رتبشم بخوره، اگه تو مصاحبه فرهنگیان رد بشه پرستاریم از دست داده ؟؟/
      اگه شما شانس قبولی اولویت های قبل از فرهنگیان داشته باشید دعوت به مصاحبه نمیشید و خود سازمان سنجش میگه که شانس قبولی قبل فرهنگیان دارید برای پیگیری بیشتر باید هماهنگ کنید حالا اگه دعوت به مصاحبه بشید دو حالت داره یا فرهنگیان قبول میشی یا این که مصاحبه قبول نشدی یا این که رتبه بهتر از شما اون کد رشته قبول شده در این صورت انگار اصلاً فرهنگیان رو انتخاب نکردی و اولویت های بعدی برسی میشه

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مصاحبه شهر خودمونه یا مرکز استان

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      مصاحبه شهر خودمونه یا مرکز استان
      مرکز استان

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام با رتبه 24هزار زیرگروه یک منطقه3 و تراز6987 استان خوزستان امیدی به اموزش ابتدایی هس؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.Sa نمایش پست ها
      سلام با رتبه 24هزار زیرگروه یک منطقه3 و تراز6987 استان خوزستان امیدی به اموزش ابتدایی هس؟
      تو استان خوزستان زیاد میگیرن احتمالش هست ولی احتمالش کمه
      به هر حال حتما بزن

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پار سال انگار میگفتن رشته ریاضی 4000تا معلم میخواست تا8000مصاحبه کردن.حالا این بحث تراز رو نمیدونم چیه امسال بدبختم کرده.آخه همین پارسال طرف رشته انسانی میگفت رشته انسانی 12000تا معلم میخواست با رتبه 22000قبول شد!یعنی من موندم یعنی رتبه 22000ترازش حداقل 6500 شده؟
      این 6500 هر سال بوده و مصاحبه هم دوبرابر ظرفیت دعوت میکنن یا سه برابر........... یعنی 4000 تا بخوان 8000 تا دعوت میکنن⁦✏️⁩⁦✏️⁩⁦✏️⁩

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط برم بمیرم اخه چم بود هم 2800 میدن هم سربازی نمیخواد
      اینجاست که حدیث امام علی (ع) میاد به ذهنم:ارزش آدمی به اندازه همت اوست
      ولی خوب با این رتبه میشه فیزیک فردوسی اوورد نرم شهر دیگه باکی نیست! اصن شاید بتونم دانشگاه اگه واقعا خرخون وخرتلاش باشم بشه تدریس کرد؟نه؟مورد بوده میشناسم مهندسی برق باهنر کرمان دوره لیسانش کلاس میرفت
      البته ۲۸۰۰ نمیدن ۴۰۰ آموزش پرورش کسر میکنه ۱۴۰۰ هم دانشگاه کسر میکنه ۱ تومن میدن
      سربازی هم آموزشی تصویب شده براش
      اگه میتونی و به فرهنگیان علاقه داری پشت کنکور بمون اگه هم نه که میتونی بری دنبال علاقت دیگه
      ویرایش توسط Mr.me : 02 مهر 1399 در ساعت 01:40

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      البته ۲۸۰۰ نمیدن ۴۰۰ آموزش پرورش کسر میکنه ۱۴۰۰ هم دانشگاه کسر میکنه ۱ تومن میدن
      سربازی هم آموزشی تصویب شده براش
      اگه میتونی و به فرهنگیان علاقه داری پشت کنکور بمون اگه هم نه که میتونی بری دنبال علاقت دیگه
      سلام
      بازه ترازیم از 8500تا 9000 شده متاسفانه شهر (کرمان) نه دبیر شیمی نه زیست خانم میگیره فقط 3 تا ابتدایی میگیره بنظرتون چقدر شانس دعوت به مصاحبه دارم؟؟خانواده فرهنگی هستم ولی بقیه شرایط من جمله چادر رو ندارم
      با این حال دبیر شیمی بم و سیرجان (از شهر های نزدیک استان کرمان) میگیرن که خب الویت با بومی های اونجاست اگه اونجارو بزنم احتمالش چقدره که دعوت بشم؟؟؟
      اصلا احتمال داره دعوت بشم و قبول نشم (چون دو برابر اعلام میکنن)

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      سلام
      بازه ترازیم از 8500تا 9000 شده متاسفانه شهر (کرمان) نه دبیر شیمی نه زیست خانم میگیره فقط 3 تا ابتدایی میگیره بنظرتون چقدر شانس دعوت به مصاحبه دارم؟؟خانواده فرهنگی هستم ولی بقیه شرایط من جمله چادر رو ندارم
      با این حال دبیر شیمی بم و سیرجان (از شهر های نزدیک استان کرمان) میگیرن که خب الویت با بومی های اونجاست اگه اونجارو بزنم احتمالش چقدره که دعوت بشم؟؟؟
      اصلا احتمال داره دعوت بشم و قبول نشم (چون دو برابر اعلام میکنن)
      سلام شما اگه میخواید حتما شیمی برید میتونید اونجا هارو قبل ابتدایی کرمان بزنید و دیگه بعد مصاحبه نتیجه کلی مشخص میشه شانستون تو ابتدایی ها زیاده تو شیمی متوسطه تقریبا

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Up

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن