خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910
    نمایش نتایج: از 136 به 148 از 148
    1. Top | #136
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها
      این چیه دیگه؟؟ کجا کارت ورود به جلسه این شکلی بود؟؟ من مال شاگردام با این فرق داشت
      بالاخره از دیشب تا حالا زحمت کشیدین فوتوشاپ کردین خیلی خوب در نیومده
      بعدشم از وقتی کنکور اختراع شد کارت ورود به جلسه رو جمع میکنن تو از کجا ورداشتی آوردی ما منظورمون اون برگه ای‌ بود که رو صندلی میچسبونن کارت ورود به جلسه رو جمع میکنن

2. Top | #137
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B3_%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B4%DB%B2%DB%B5.jpg
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      من چیزی نخواستم من امسال کنکور دادم ولی واسه ما رو هم جمع کردن
      سال ۹۹
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

3. Top | #138
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعدشم از وقتی کنکور اختراع شد کارت ورود به جلسه رو جمع میکنن تو از کجا ورداشتی آوردی ما منظورمون اون برگه ای‌ بود که رو صندلی میچسبونن کارت ورود به جلسه رو جمع میکنن
      منم ازصندلی کندم ،فوتوشابه بگو ..هرچی بگی روش بنویسم برات بفرستم ..اصلا بیاعکسمو تطابق بده باشناسنامم

برو زنگ بزن حوزه شهرمون توکه خیلی درگیری ولی خجالتم خوب چیزیه ..اسمم میدم برو اموزش وپرورش شهرموم ببین من کیم !اون وقت. بیا بازجویی کن

4. Top | #139
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      اسکول الان کیه؟
      اسکول بازم خودتی ... حتی اگر یک درصد حرفت درست‌ باشه که نیست از دیشب مارو علاف خودت کردی هرچی‌ بهت میگیم عکس بزار نمیزاری‌ الان آخر ظهر و به عبارتی اول بعد از ظهر برداشتی یچیزی گذاشتی‌ اگر راست میگفتی همون دیشب‌ عکس‌میزاشتی میزدی تو دهن من الان عکس گذاشتن به درد عمه گرامیت میخوره...

5. Top | #140
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اسکول بازم خودتی ... حتی اگر یک درصد حرفت درست‌ باشه که نیست از دیشب مارو علاف خودت کردی هرچی‌ بهت میگیم عکس بزار نمیزاری‌ الان آخر ظهر و به عبارتی اول بعد از ظهر برداشتی یچیزی گذاشتی‌ اگر راست میگفتی همون دیشب‌ عکس‌میزاشتی میزدی تو دهن من الان عکس گذاشتن به درد عمه گرامیت میخوره...

گفتم خداروهم بیاورم توحرف خودتومیزنی ،چون نمیخای ضایع شی شهامت داشته باش وبگو اشتباه کردی البته اگه خداروقبول داری که من فک نکنم..اسکول هم خودتونید دیگه ضایع شدی جمع کن

6. Top | #141
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بعضی از دوستان لطفا خون کثیفیتونو آلوده تر نکنین

7. Top | #142
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم ازصندلی کندم ،فوتوشابه بگو ..هرچی بگی روش بنویسم برات بفرستم ..اصلا بیاعکسمو تطابق بده باشناسنامم

برو زنگ بزن حوزه شهرمون توکه خیلی درگیری ولی خجالتم خوب چیزیه ..اسمم میدم برو اموزش وپرورش شهرموم ببین من کیم !اون وقت. بیا بازجویی کن
      دیگه من در اون حد مثل تو بیکار نیستم بیفتم دنبال این کارا
      واقعا هم واست متاسفم که وقت منو گرفتی خیلی هم بی تربیت هستی من که بهت چیز خاصی نگفتم فقط‌ تو نقل قول اول یچیزی گفتم که اونم خطاب به نون خورای کلاسینو و حیدری‌ بود ولی تو خیلی بی ادبی کردی
      باید برای امثال تو تاسف‌ خورد. من مثل تو لعنت و نفرین نمیکنم چون اینطوری تربیت نشدم و برات فقط‌ آرزوی موفقیت میکنم.
      دیگه بحث‌ باهات تمومه و خدارو شکر که تمومه...

بای‌ بای فور اور...

8. Top | #143
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      بتمن چرا مخالفی ؟؟!!! تو باید برای جذب کردن بچه ها جنتلمن تر از اینا باشی
      جلو همچین ادمایی باید شلوارتو دربیاریی بزاری کف دستش
      i`m taxic

9. Top | #144
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دیگه من در اون حد مثل تو بیکار نیستم بیفتم دنبال این کارا
      واقعا هم واست متاسفم که وقت منو گرفتی خیلی هم بی تربیت هستی من که بهت چیز خاصی نگفتم فقط‌ تو نقل قول اول یچیزی گفتم که اونم خطاب به نون خورای کلاسینو و حیدری‌ بود ولی تو خیلی بی ادبی کردی
      باید برای امثال تو تاسف‌ خورد. من مثل تو لعنت و نفرین نمیکنم چون اینطوری تربیت نشدم و برات فقط‌ آرزوی موفقیت میکنم.
      دیگه بحث‌ باهات تمومه و خدارو شکر که تمومه...

بای‌ بای فور اور...

شمااولین بارمنو نقل وقول کردی،توهین کردی،نجس و....... منم باهات حرفی ندارم فقط به خداواگذارت میکنم البته اگه عذرخواهی کنی واشتباهتو قبول کنی بخشیده میشی وگرنه به خداواگذارت میکنم ....

10. Top | #145
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شمااولین بارمنو نقل وقول کردی،توهین کردی،نجس و....... منم باهات حرفی ندارم فقط به خداواگذارت میکنم البته اگه عذرخواهی کنی واشتباهتو قبول کنی بخشیده میشی وگرنه به خداواگذارت میکنم ....
      آخیییییی پلیز فور گیو می آیم سو ساری
      ببین بخشیدی یا نبخشیدی مهم نیست ولی از همون بحث اول باهات فهمیدم دختری نیاز نیست جنسیتت رو مخفی کنی با مخفی شدن جنسیت هیچوقت حاشیه کم نمیشه خانم محترم البته حاشیه ای هم وجود نداره یکم برای خودت به عنوان دختر همینطور که بقیه رو امر و نهی میکنی ارزش قایل باش..‌
      انقدر تو زندگیت این و اونو سر هر چیزی نمیبخشی فکر‌ نکن پیش‌خدا عزیز میشی
      دیگه ایندفعه واقا بای بای فور اور( واقعا این تاپیک عین سرطان شده)

11. Top | #146
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آخیییییی پلیز فور گیو می آیم سو ساری
      ببین بخشیدی یا نبخشیدی مهم نیست ولی از همون بحث اول باهات فهمیدم دختری نیاز نیست جنسیتت رو مخفی کنی با مخفی شدن جنسیت هیچوقت حاشیه کم نمیشه خانم محترم البته حاشیه ای هم وجود نداره یکم برای خودت به عنوان دختر همینطور که بقیه رو امر و نهی میکنی ارزش قایل باش..‌
      انقدر تو زندگیت این و اونو سر هر چیزی نمیبخشی فکر‌ نکن پیش‌خدا عزیز میشی
      دیگه ایندفعه واقا بای بای فور اور( واقعا این تاپیک عین سرطان شده)

چه ربطی داره به جنسیت ،زیادناراحتین برین مدیریت بگین اخراجت کنن یا این تاپیکو حذف کنن. درهردوصورت به نفعتونه..درضمن سادیسم ندارم الگی بگم عذربخواه ،کاراشتباه کردی ....شهامت عذرخواهی هم ندار،حرف خیلی مهم اگه زیادتوعذابی ازحرف. زدن من(که فک نکنم چون همه حرفامورونوشت میکنی)دیگه اصلا تواین تاپیک حرف نزن راحتترهه ها

12. Top | #147
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه ربطی داره به جنسیت ،زیادناراحتین برین مدیریت بگین اخراجت کنن یا این تاپیکو حذف کنن. درهردوصورت به نفعتونه..درضمن سادیسم ندارم الگی بگم عذربخواه ،کاراشتباه کردی ....شهامت عذرخواهی هم ندار،حرف خیلی مهم اگه زیادتوعذابی ازحرف. زدن من(که فک نکنم چون همه حرفامورونوشت میکنی)دیگه اصلا تواین تاپیک حرف نزن راحتترهه ها
      دمت گرم دختر
      هم ادبتو حفظ کردی هم اون فرد به اصطلاح دانشجوی پزشکی رو ضایع کردی
      هممون دیدیم که بعد از فرستادن عکس حرفی نداشت برای گفتن جز مزخرفات همیشگی
      من متوجه نمیشم هر کی میاد اینجا برای ما دانشجوی پزشکی میشه
      یکی نیست بگه دانشجوی پزشکی 24 ساعت علافه اخه؟؟؟؟؟؟ شخصیت نداره که طرز حرف زدنش اینجوری باشه؟

13. Top | #148
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در ضمن یه توصیه هم برات دارم
      آرامشتو حفظ کن و برای دفاع از یه نفر(هرکی میخواد باشه) خودتو با صحبت کردن و جر و بحث کردن با این و اون خسته نکن
      اگر که معلم خوبیه خدا خیرش بده اگرم بده که خب قطعا کسی پیشش نمیره
      دم شما گرم
      موفق باشی

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 5 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن