خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 110
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من حرف از علاقه نمیزنم
      ولی یه چیزی خیلی مهمه
      این که برات سخت نیست محیط بیمارستانو با کار زیاد تحمل کنی؟
      یا
      برات سخت نیست که هر روز با ۳۰تا صد صدو پنجاه تا دانش آموز سرو کله بزنی؟
      این سوای علاقه ستا...
      خیلیا نمیتونن دووم بیارن یا انصراف میدن یا اخراج میشن

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من درمورد دبیری نظر میدم:تا قبل از رتبه بندی هایی که امسال شد حقوق معلم ها واقعا کم بود..مردا به زور به 3 میلیون میرسیدن..مادر خودم باز نشسته بود و 2 میلیون میگرفت و هنوز میگیره
      اما بعد از رتبه بندی ها حقوق معلما خیلی بالاتر رفت مدیر یک مدرسه در شهر تا 8 میلیون هم تو یک شهر نسبتا کوچیک بالا رفت معلما بالای 5 تا 6 تومن..آقایی با 20 سال سابقه کار و معلم بودن حدود 7 میلیون تومن.البته ممکنه شما تو شهر خودتون هم بتونین کلاس کنکور بزارید مثل بعضی معلمای ما اپتیما و تالیسما سوار بشید(خودش میگفت ماهی تا سی چهل تومن در آمد داره)

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به جز xero horizon و دو نفره دیگه همگی کلیشه حرف میزنین ، همه میگین مهم علاقه و استعداده ولی واسه سه رشته تاپ سرو دست میشکونین ، قبول کنیم که یا علاقه ، یا پول ، یا علاقه با پول و سختی بسیار زیادتر از این دو ،
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من امسال احتمالا معلمی بیارم و پرستاری کدومش به نطرتون بهتره و ایا با معلمی میشه انتظار یه زندگی متوسط رو به بالا رو داشت خواهشا بهم کمک کنید موندم چیکار کنم
      اکثر معلمای اطرافمون زیاد وضع مالی خوبی ندارن ومی نالن خواستم ببینم واقعا درست میگن یانه؟
      خب دوست عزیز
      سلام
      تو هر رشته ای اگر بهترین باشی قطعا خیلی خوبه
      دبیری مزایای زیادی داره از جمله بیمه .وقت آزاد. حساب شدن سنوات تحصیل روی بازنشستگی .و اینکه موقع دانشجویی هم بهت حقوق میدن . الان حکم 2800 هست واس دانشجو ها .من خودم تازه فارغ التحصیل شدم از فرهنگیان . راضی بودم .
      پرستاری هم خوبی های خودشو داره .درآمد خوبی میشه داشت ولی خب وقت ازادت کمتره.ولی بازم همه اینا ب خودت بستگی داره .نمیشه گفت من اگر این رشته رو برم هیچی نمیشم .ب زرنگ بودنه همه چی .

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      به جز xero horizon و دو نفره دیگه همگی کلیشه حرف میزنین ، همه میگین مهم علاقه و استعداده ولی واسه سه رشته تاپ سرو دست میشکونین ، قبول کنیم که یا علاقه ، یا پول ، یا علاقه با پول و سختی بسیار زیادتر از این دو ،
      دقیقا،اکثر کسایی هم که میگن علاقه و استعداد مهمه ته دلشون میدونن این حرفا الکیه،علاقه موقعی مهمه که شرایط کاری برای همه ی رشته ها خوب باشه،هیچکس رو ندیدم یه شغل پر درامد داشته باشه و ناراضی باشه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من امسال احتمالا معلمی بیارم و پرستاری کدومش به نطرتون بهتره و ایا با معلمی میشه انتظار یه زندگی متوسط رو به بالا رو داشت خواهشا بهم کمک کنید موندم چیکار کنم
      اکثر معلمای اطرافمون زیاد وضع مالی خوبی ندارن ومی نالن خواستم ببینم واقعا درست میگن یانه؟
      تا منظورت از خوب چی باشه...ولی علاقه و اعصابشو داشته باشی آره خوبه جوری هم هست ک بتونی یه شغل دوم در کنارش داشته باشی حالا چه مجازی چه نه...و مزیتش نسبت ب پرستاری اینه ک شیفت شب نداری و تابستونات هم مال خودته و تعطیلاتم نمیری سرکار و ترو تمیزتره...از لحاظ درامد تو یه سطحن تقریبا...متوسط... به علاقه ت نگاه کن...اگر بین آموزش ابتدایی و پرستاری موندی ک قطعا پرستاری ب نظرمن مگراینکه حوصله ی سر و کله زدن با بچه ها رو داشته باشی ولی بین دبیری و پرستاری دیگه علاقه ملاکه...
      موفق باشی
      یِکی هَست اون بالا کِ خالِصانه باهاته

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mehrdadi نمایش پست ها
      آدم نظراتو میخونه با خودش میگه عه پس اگه دید همه همینه این همه آدم که سالانه واسه سه رشته تاپ سر و دست میشکونن کیان؟
      دوم اینکه من نمیدونم شماها کجا زندگی میکنین که به دانشجوی معلم ماهی 2700 حقوق میدن.هرجا هسنین بگین مام بیایم برادر من با 5 سال سابقه و تازه بعد این رتبه بندی 2700 میگیره
      و اینکه پرستاری از لحاظ مالی از معلمی خیلی بهتره اصلا هم همسطح نیست اینو پذیرشاشونم نشون میده...با داغون ترین رتبه هام معلمی قبول شده ولی پرستاری اینجوری نیست...
      بعد این نگاه جنسیتی رو هم یا از ذهنتون بندازین دور یا به زبون نیارینشو واسه خودتون نگه دارین...اینکه از دخترای معلم بیشتر خواستگاری میشه هم شد افتخار و امتیاز؟!دلیل نمیشه به همه ی دخترا با دیدی که از دخترای اطرافتون دارین نگاه کنین!!!
      1 همه واسه سه رشته ی اول سر و دست نمیشکنن یکیش خود من ک واقعا اونا اولویتام نیست
      2 نه واقعا ب دانشجو2700 نمیدن الان درحال حاضر800 تومنه و درسته کمه ولی مزیت خیلی خوبی حساب میشه بهرحال انقدی ک یه آدم در زمان دانشجویی ب پول احتیاج داره شاید بعد از استخدام نداشته باشه و لازمم نشه همینکه بتونی در طی تحصیل پس انداز کنی خیلی خوبه
      3 الان حقوق پرستارا بااا وضع کرونا و هزار تا منت شده هر شیفت ۴ تومن...ک شیفت شب، آلودگی بیمارستان، رفتاربد خیلی از مراجعه کننده ها و حتی بعضی پزشکان هم در نظر نگیریم نهایت پیشرفت شغلیش و تنوعش دوشیفت کار کردن یا دکترا گرفتن و سوپروایزر شدنه ک خیلی سخت بتونی بهش برسی ولی دبیر ک باشی حداقل اگه بخای میشه ک دانش اموز خصوصی بگیری یا معاونت و این چیزا و اینکه حداقل شب قرار نیست شیفت باشی اونم تو محیط آلوده و تابستوناهم بری
      4 این حرفا چیه که خواستگاری این بیشتر میرن یا اون؟! چه دهه ای زندگی میکنن بعضیا؟! کاملا باهاتون موافقم در این زمینه
      و اینکه شما شاید منظورت با من نبود ولی جواب دادم که بگم واقعا اگه پرستاری الان اندکی از معلمی حقوقش بیشتر باشه ولی سختیایی داره ک باعث میشه یِر ب یِر شن... با این حال باز میرسیم ب کلمه ی همیشگیه علاقه...

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه جالبه اينجا آدم چيزايي ميخونه كه ميگه نكنه من از اينا محروم بودم و بقيه دارن
      شايدم دارم و خودم خبر ندارم
      دوران كرونا هم ملاك قرار نديد كه پرستارا سختشونه چون معلما هم همونقدر سختشونه هزينه اينترنت بالا و جنگ اعصاب با خونواده ها هم بماند
      طرف زنگ زده به خونه بچه كه بپرسه چرا كلاس نمياد و از مادر بچه پرسيده و پدر بچه ، معلم رو فحش بارون كرده كه با زن من چيكار داري(امسال از اين موارد زياد ديدم)
      پس دوران كرونا هركدوم بدبختياي خاص خودشونو دارن كه اونيكي خبر نداره و ملاك خوبي براي مقايسه نيست
      LEFT
      4/19/2021

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      من بودم ميرفتم پرستاري
      تورو نميدونم
      من تو محيط دانشگاه فرهنگيان دووم نميارم
      جاي پيشرفتشم بيشتره
      ببخشید، چرا؟ محیطش چجوریه مگه؟
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr99 نمایش پست ها
      من درمورد دبیری نظر میدم:تا قبل از رتبه بندی هایی که امسال شد حقوق معلم ها واقعا کم بود..مردا به زور به 3 میلیون میرسیدن..مادر خودم باز نشسته بود و 2 میلیون میگرفت و هنوز میگیره
      اما بعد از رتبه بندی ها حقوق معلما خیلی بالاتر رفت مدیر یک مدرسه در شهر تا 8 میلیون هم تو یک شهر نسبتا کوچیک بالا رفت معلما بالای 5 تا 6 تومن..آقایی با 20 سال سابقه کار و معلم بودن حدود 7 میلیون تومن.البته ممکنه شما تو شهر خودتون هم بتونین کلاس کنکور بزارید مثل بعضی معلمای ما اپتیما و تالیسما سوار بشید(خودش میگفت ماهی تا سی چهل تومن در آمد داره)
      سلام دوست عزیز
      باید بدونی حکم با دریافتی فرق داره
      الان مامانم حکمش نزدیک ۶ تومنه ولی حدود ۴ تومن میگیره
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله من منظورم همه نبود ولی اکثریت همینن و اینکه همون اکثریت جملات کلیشه ایشونو واسه بقیه استفاده میکنن
      خب 800 تومن واقعا چیزی نیست یه دانشجوی پرستاریم میتونه درکنار دانشگاه تا همین حدود درآمد داشته باشه فقط فرقشون اینه که یکیشون پول مفت میگیره و اون یکی باید واسه این پول زحمت بکشه
      درسته سختیای پرستاری بیشتره ولی تو جامعه الان وقت این نیست به اوقات آزاد فک کنیم یا اینکه کدوم شغل راحت تره و فلان باید واسه آسایش بجنگی زحمت بکشی ماهایی که هیچ پشتوانه ای نداریم اگه واقعا یه زندگی خوب میخوایم نباید به استراحت و تایم آزاد و ...فک کنیم...
      اصلا اعصاب آدمو بهم میریزن یکی با این جمله یکیم با اینکه معلمی واسه دختر بهترین شغله!!!
      آره درسته ولی من عقیده دارم تو جامعه ی ما و شرایط کنونی فقط و فقط چیزی که مسیرتو مشخص میکنه باید درآمد باشه...علاقه و این کلیشه ها واسه ما نیست واسه یه سری مایه دارِ که از بدو تولد با پول پدر زندگی میکنن نه یکی مث ما که صفر تا صدش با خودشه
      منم منظورم از تایم آزاد این بود ک ازش برای شغل دوم استفاده کنیمنت ورک و این چیزا... وقتی دوتاش سر و کله زدن داره و اعصاب خوردی و حقوق نه چندان متفاوت و قانع کننده، پس یا باید دنبال رشته ی بهتری بود یا کسب و کار دیگه ای ک اونم نیاز داره در روز براش وقت بزاری...ولی کاملا درست میگی الان مخصوصا تو ایران درامده ک اولویته و همه فقط یه سری جمله ی شعاری رو تکرار میکنن ...ولی واقعا برای مقایسه ی این دوتا رشته در نهایت ب این نتیجه میرسی ک هم ترازن و یکی یه خوبیایی داره ک اون یکی نداره و برعکس و مجبوری دیگه بر اساس شرایط و علاقه ی خودت انتخاب کنی...
      و اینکه خواهشاً لطفاً شغلارو جنسیتی نکنین...

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      بعضیا تعصبی نظر میدن خیلی عجیبه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      چه جالبه اينجا آدم چيزايي ميخونه كه ميگه نكنه من از اينا محروم بودم و بقيه دارن
      شايدم دارم و خودم خبر ندارم
      دوران كرونا هم ملاك قرار نديد كه پرستارا سختشونه چون معلما هم همونقدر سختشونه هزينه اينترنت بالا و جنگ اعصاب با خونواده ها هم بماند
      طرف زنگ زده به خونه بچه كه بپرسه چرا كلاس نمياد و از مادر بچه پرسيده و پدر بچه ، معلم رو فحش بارون كرده كه با زن من چيكار داري(امسال از اين موارد زياد ديدم)
      پس دوران كرونا هركدوم بدبختياي خاص خودشونو دارن كه اونيكي خبر نداره و ملاك خوبي براي مقايسه نيست
      اینکه کرونا رو همه چی تاثیر گذاشته کاملا درسته ولی تاثیر داریم تا تاثیر...من نگفتم معلما کارشون راحته یا اعصاب خوردی ندارن ولی واقعا بین سر و کله زدن با دانش آموز و والدین تا سروکله زدن با کرونا و مرگ کدوم سخت تره؟!

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینکه یه عده هم گفتن بعد رتبه بندی حقوق یه سری تو شهر به 8 تومن رسیده به این دلیله که اون یه سری یه امتیازات خاص دارن مثل جانیازی،رزمندگی،مدیریت،تد ریس تو روستا و مناطق محروم،مدرک تحصیلی(منظورم دکترا و فوق لیسانسه) مگه نه مادر من الان 29 امین سال تدریسشه حقوقشون بعد رتبه بندی 3500شده...ولی عموی خودم همه امتیازات بالا رو داره و حقوقش 7 تومنه...حالا بشینین فک کنین امکانش هست چندتا از امتیازات بالا رو داشته باشین!!

معلمی فقط و فقط از بیکاری بهتره با توجه به این همه فرهنگی که اطرافم دارم
      من میشناسم تو نیشابور که میگم جانباز هم نیستن البته با فوق لیسانس
      خانوم معاون با 25 سال سابقه کار 6500
      ویرایش توسط sepehr_a : 12 شهریور 1399 در ساعت 18:31

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      باید بدونی حکم با دریافتی فرق داره
      الان مامانم حکمش نزدیک ۶ تومنه ولی حدود ۴ تومن میگیره
      دیگه این چیزیه که من از مادرم که دبیر زیست بوده شنیدم و همکاراش

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن