خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

علوم و مهندسی محیط زیست یا مهندسی فضای سبز

این رشته ها آینده شغلیشون چطوری هست ؟ خوب هستن اصلا یا نه؟ نظر شما چی هست؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      این رشته ها آینده شغلیشون چطوری هست ؟ خوب هستن اصلا یا نه؟ نظر شما چی هست؟
      میدونی در مورد رشته هایی که در سطح پایینی قرار دارن و تقریبا هیچ تضمین شغلی ندارن اگه بخوای واردش بشی و موفق بشی توش قدم اول ایجاد خلاقیته
      باید روش کار کنی از اینور اونور مقاله های معتبر پژوهش و اینا که بتونی خودتو نشون بدی
      یکی تعریف میکرد که دوتا دوست بودند یکیشون پزشکی خوند یکیشون مهندسی کشاورزی
      بعد چندسال که همو میبینن وضعیتت مهندس کشاورزیه بهتر بود خیلیم بهتر گفت که من که وارد رشته شدم دیدم که تقریبا 99 درصد فقط بخاطر فرار از سربازی اومدن و ایده ای ندارن شروع کردم به تحقیق و پژوهش و تونستم یه مقاله در عرصه اصلاح کود بدم که یکی از دانشگاه های اونورآب پسندید خلاصه فوقع ماوقع
      در کل رشته های خوبی نیستن و تضمین شغل ندارن اگه میتونی خلاقیت در رشته ایجاد کنی واردش شو

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

میدونی در مورد رشته هایی که در سطح پایینی قرار دارن و تقریبا هیچ تضمین شغلی ندارن اگه بخوای واردش بشی و موفق بشی توش قدم اول ایجاد خلاقیته
      باید روش کار کنی از اینور اونور مقاله های معتبر پژوهش و اینا که بتونی خودتو نشون بدی
      یکی تعریف میکرد که دوتا دوست بودند یکیشون پزشکی خوند یکیشون مهندسی کشاورزی
      بعد چندسال که همو میبینن وضعیتت مهندس کشاورزیه بهتر بود خیلیم بهتر گفت که من که وارد رشته شدم دیدم که تقریبا 99 درصد فقط بخاطر فرار از سربازی اومدن و ایده ای ندارن شروع کردم به تحقیق و پژوهش و تونستم یه مقاله در عرصه اصلاح کود بدم که یکی از دانشگاه های اونورآب پسندید خلاصه فوقع ماوقع
      در کل رشته های خوبی نیستن و تضمین شغل ندارن اگه میتونی خلاقیت در رشته ایجاد کنی واردش شو
      پس چرا این رشته ها وجود دارن اصلا؟ اونایی که میرن این رشته ها چرا میرن؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پس چرا این رشته ها وجود دارن اصلا؟ اونایی که میرن این رشته ها چرا میرن؟
      کامل خونده باشی لابه لای حرفام گفتم
      99 درصد سر فرار از سربازی و نمیدونم مستقل شدن و شایدم پشت کنکورموندن همراه دانشگاه
      یک درصد خلاقیت و درامد از رشته

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

کامل خونده باشی لابه لای حرفام گفتم
      99 درصد سر فرار از سربازی و نمیدونم مستقل شدن و شایدم پشت کنکورموندن همراه دانشگاه
      یک درصد خلاقیت و درامد از رشته
      رشته خودت چجوری هست از نظر آینده کاری؟ الان فارغ التحصیل شی صد در صد مطابق با رشته خودت کار میکنی؟ یا نه؟ یکم درباره رشته خودت بگو و اینکه ارزش داره آدم انتخابش کنه؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

رشته خودت چجوری هست از نظر آینده کاری؟ الان فارغ التحصیل شی صد در صد مطابق با رشته خودت کار میکنی؟ یا نه؟ یکم درباره رشته خودت بگو و اینکه ارزش داره آدم انتخابش کنه؟
      خوب اره رشته خودم که یه رشته خوبیه و میتونم بگم بالای 90 درصد ورودیا جذب میشن چون کمبود نیرو هست البته بعضی شهرا اورژانسش اشباعه ولی خوب کمن نگران نباش کار ما بیکار نداره یعنی بیکار شدی که احتمالش ده درصدته تزریقاتی لاواژی امداد نجاتی چیزی میکنی که درامد کسب کنی
      درضمن فقط تو اورژانس و پایگاه نیستی میتونی تو هلال احمر و آتش نشانی ( با گذروندن یه دوره خاص) و بزودی تو بیمارستان بخش تریاژ هم اگه خواستی کار کنی
      کارش بصورت 24/48 عه یعنی 24 ساعت کار میکنی 48 ساعت تو خونه ای که میتونی شیفت بیشتر برداری یا کارای دیگه بکنی یا حتی به خانوادت برسی
      درامدشم بستگی داره پیمانی باشی قراردادی باشی یا چی که در کمترین حالت تو شهرستان ها 4 تومن و تو تهران 6 تومن به ازای ده شیفت در ماه حداقل درامدته تازگیام بحث هست که تا یک میلیون افزایش حقوق داریم
      دروسی که میخونی اکثرا دروس طب اورژانسن و برا اینکه سری بشی تو سرا هم باید مطالعه ات بالا باشه هم کار عملیت بالا باشه
      من که خودم بشدت عاشقشم و بنظرم واقعا ارزش داره ولی باز به خودت و روحیاتت بستگی داره
      میدونی اگه توانایی تحمل 24 ساعت بیدار موندن و مواجهه با بیماران بدحال ( خیلی وقتا مالتیپل ترومایی ) و خون و این چیزا رو داری گزینه خوبیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن