خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara177 نمایش پست ها
      کات کردن یعنی اینکه کلاسو ناقص بذارن؟
      من خودم کلاس انلاین داشتم اما واسه امسال قصد ندارم دوباره تهیه کنم و میخوام افلاین های پارسال رو ببینم. بنظر شما این کار ایرادی داره و رضایت ندارن؟ اخه من قبلا هزینه های همه رو پرداخت کرده بودم
      فک کنم میگن از نظر شرعی و قانونی حرامه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1381 نمایش پست ها

شرع رو کی تعیین میکنه اموزشگاه؟ کسی که دنبال سودشه؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

واسه خودشون میگن بعد از نظر اسلام هم حرام نیست بعد اینا خودشون میزارن پخش شه به سود خوشونه وگرنه فکر کردی کاری داره واسشون نزارن پخش شه هرچقدر پخش شه معروف تر میشن و ثبت ناماشون بیشتر میشه امسال با اینکه خیلی بیشتر از پارسال پخش میشه ولی ثبت ناماشون چند برابر شده من امارشونو دارم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره واقعا
      الان امسال جهشینو کاری کرده نمیشه گذاشت فیلماشو یدونه فیلمش در بیاد درجا با کدگذاریهاشون میفهمن واسه کدوم اکانته بن میکنن
      نمیدونم اگه اینجوری یمشه بقیه چرا نمیکنن پس؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

خودشون میذارن پخش شه ، وگرنه میشه کاری کرد که کلا نشه حتی از ویدیو اسکرین هم گرفت ! چه برسه به ضبط و ...
      میذارن پخش بشه و مردم بیشتری باهاشون اشنا بشن ، بعدش به بهونه حروم بودن و ... همه رو سوق میدن برای خرید و ثبت نام
      و این یعنی سود چند صد برابری!

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      خودشون میذارن پخش شه ، وگرنه میشه کاری کرد که کلا نشه حتی از ویدیو اسکرین هم گرفت ! چه برسه به ضبط و ...
      میذارن پخش بشه و مردم بیشتری باهاشون اشنا بشن ، بعدش به بهونه حروم بودن و ... همه رو سوق میدن برای خرید و ثبت نام
      و این یعنی سود چند صد برابری!
      اتفاقا کاملا برعکس اینا نمیخوان پخش شه بلکه پخش کننده ها با هر زحمتی این کارو میکنن . امسال حتی تاملند اومد شماره تلفنم روی صفحه انداخت که طرف لو بره ولی همیشه راه میانبری هست . کلاسینو نمیدونم ولی تاملند خیلی کارا کرد که بازم پخش شد.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این بحث قدیمی همیشه ادامه داره
      اگه پولشو داشتی ثبت نام کن اگه نداشتی فیلماشو دان کن هروقت پول دستت اومد یا بعد کنکور تسویه حساب کن با موسسه
      زیاد درگیرش نشین

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      اتفاقا کاملا برعکس اینا نمیخوان پخش شه بلکه پخش کننده ها با هر زحمتی این کارو میکنن . امسال حتی تاملند اومد شماره تلفنم روی صفحه انداخت که طرف لو بره ولی همیشه راه میانبری هست . کلاسینو نمیدونم ولی تاملند خیلی کارا کرد که بازم پخش شد.
      فقط جهشینو تا الان تونسته کاری کنه نتونن پخش بشه(البته 11 جلسه قضاتی لو رفت اما ادمین کلاس درس رو پیدا کردن که تبریزیه) و با شیوه جدیدشون کلا سخت میشه دزدید

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      فقط جهشینو تا الان تونسته کاری کنه نتونن پخش بشه(البته 11 جلسه قضاتی لو رفت اما ادمین کلاس درس رو پیدا کردن که تبریزیه) و با شیوه جدیدشون کلا سخت میشه دزدید
      جدا امسال مبدا بیشتر کلاسا این کانال بود.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      استاد قضاتی و اساتید دیگه یه لطفی کردن هفته اخر کنکور دوره جمعبندی رایگان برگذار کردن که دستشون درد نکنه و خسته نباشین

ولی وقتی اسمشون در رفت قیمت کلاساشون عجیب رفت بالا قضاتی 99 بود 1.400 امسال شده 4.500
      آرزو کجایی پَ ؟
      مث که این دوراهی نداره ته
      باکِ داره خالی میشه
      دِ بگو کجای قصه‌ایم پَ !
      ----------------------------------
      اگه خدا بخواد دامپزشک ...

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirih نمایش پست ها
      استاد قضاتی و اساتید دیگه یه لطفی کردن هفته اخر کنکور دوره جمعبندی رایگان برگذار کردن که دستشون درد نکنه و خسته نباشین

ولی وقتی اسمشون در رفت قیمت کلاساشون عجیب رفت بالا قضاتی 99 بود 1.400 امسال شده 4.500
      حضوری منظورته؟چون آنلاینش الان دیدم شده 1.300

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      جدا امسال مبدا بیشتر کلاسا این کانال بود.
      آره برام عجیبه رفته بالای 20 میلیون برای پکیج این کلاسا کامل همه دروس پول داده با دو تا لپ تاپ فیلما رو میگیرهوالا فکر کنم به یه جایی وصل باشه وگرنه خیلی عجیبه
      یا اون وحید زارعی بود(یه همجین چیزی) که ویدیو ها رو رایگان میزاشت بیشتر سی دی ها مخصوصا حرف آخر که منتظری خیلی ازش شاکی بود تو تهران بود و دور دور میکرد و از خودش تو ماشین فیلم میزاشت تو کانالشم هم به مذهب و هم به بالا ترین مقامای حکومتی(دیگه کل نظام)توهین و فحش میداد ولی هیچی به هیچی قبل کنکور 98 هم فکر کنم یه صفحه از کنکورو فرستاد به سنجش میگفت لو رفته

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      آره برام عجیبه رفته بالای 20 میلیون برای پکیج این کلاسا کامل همه دروس پول داده با دو تا لپ تاپ فیلما رو میگیرهوالا فکر کنم به یه جایی وصل باشه وگرنه خیلی عجیبه
      یا اون وحید زارعی بود(یه همجین چیزی) که ویدیو ها رو رایگان میزاشت بیشتر سی دی ها مخصوصا حرف آخر که منتظری خیلی ازش شاکی بود تو تهران بود و دور دور میکرد و از خودش تو ماشین فیلم میزاشت تو کانالشم هم به مذهب و هم به بالا ترین مقامای حکومتی(دیگه کل نظام)توهین و فحش میداد ولی هیچی به هیچی قبل کنکور 98 هم فکر کنم یه صفحه از کنکورو فرستاد به سنجش میگفت لو رفته
      کلاس درس سیاست عجیبی داره کلاسا رو از افرادی که ثبتنام کردن میگیره در قبالش توی یه کانال vip اددشون میکنه که با برنامه ثابت کلاسارو منظم و با لینک قرار میده مثلا شنبه ها مقدم نیا حیدری یکشنبه ها .....

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها

واسه خودشون میگن بعد از نظر اسلام هم حرام نیست بعد اینا خودشون میزارن پخش شه به سود خوشونه وگرنه فکر کردی کاری داره واسشون نزارن پخش شه هرچقدر پخش شه معروف تر میشن و ثبت ناماشون بیشتر میشه امسال با اینکه خیلی بیشتر از پارسال پخش میشه ولی ثبت ناماشون چند برابر شده من امارشونو دارم
      نه عاخه حرام و حلالی واقعا هست و از اول هم نه تنها کنکوربلکه حتی کپی کردن فیلم سینمایی هم حرام بوده .
      البته ممکنه یکسری ها اعتقاد نداشته باشن و یکسری ها هم معتقد.
      بعدم فک نمیکنم خود تاملند بخاد فیلم هارو پخش کنه چون منم شنیدم که شماره تلفن روی فیلم ها هست.

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      کسی کانال تاملند داره برای بابایی یحیوی ملاک فلاح
      که برام بفرستین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)