خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دلایل به هدف نرسیدن😫 90 درصد پشت کنکوری ها😥

سلام
      کیه که ندونه تقریبا همه کنکوری ها برای رشته های پر طرفدار میجنگن و گرنه لزومی نداشته که اصلا کنکور بدن با معدل میرفتن دانشگاه بدون کنکور
      ولی چرا 90 درصدشون به هدف نمیرسن
      من خودم تجربه دارم و زیاد بهش فکر کردم
      اصلی ترینش ندونستن چطور درس خوندن و سردرگمی و تنبلی هست
      ولی دلایل دیگری هم داره
      مثلا یکی فقط دوست داره رشته پر طرفدار رو ولی اندازه که باید تلاش نمیکنه و راحت طلبه
      درصد قابل توجهی هم در گیر چیزای بیهوده میشن ...خیلی از کلاس های آنلاین و جزوات و دی وی دی ...نه تنها فایده نداره بلکه مضره ..ولی خوب درصد کمی هم میتونن مفید باشن ولی معمولا کسی از این شانس ها نداره خوبهاش نصیبش بشه پس بهتره خیلی درگیرش نشین
      یه چیزی که خودم بهش رسیدم اینه
      تا شما یکسال تمام وقت نزاری با 4 ماه و 3 ماه و ...به هدفت نمیرسی مگر هدفت کوچیک باشه
      اشتیاق برای مطالعه از زیاد خوندن هم خیلی مهمتره ..که بهش میگن کیفیت مطالعه
      ولی خوب تقریبا همه مطالب کنکور رو میخونن ولی بعدش بلد نیستن چیکار کنن....اینم دلیل اصلی ضعیف کسایی هست که تقریبا همه چیزو میخونن
      همیشه یادتون باشه باید طوری بخونی که سر کنکور بازدهی بالا داشته باشه
      مثلا خیلی ها مطالبی میخونن آخرش هم سر کنکور یا نمیرسن جواب بدن یا ازش رد میشن چون مجبور میشن یا فراموشش کردن پس آب در هاون کوفتن وقتشون هم بیهوده هدر دادن
      ختم کلام....اگر هدفت بزرگه ...بدون باید بالای 8 ماه وقت بزاری ....طوری که سر کنکور اکثر مطالبی که خوندی با بازدهی بالا جواب بدی
      حالا هر کسی شیوه خاص خودش داره برای رسیدن به این ...مثلا من خودم روشی در سال کنکور برای خودم پیدا کردم که به این ختم میشد

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام اضافه کنم که وقت زیاد خواسته تموم کنکوریاس . اما پشت کنکوری با فرض اینکه وقتش زیاده هر روز بطالت تر از دیروزِ . برا پشت کنکوریا خوبه که یه جا هر هفته بنویسن مثلا 13 هفته تا کنکور . که الکی برا خودشون تایم نامحدود نبینن . ضمنا نتیجه نگرفتن این قشر بیشتر به خاطر انجام مجدد کارایی هستش که پارسال انجام میدادن و عواقبش رو تو کنکورشون دیدن . بازم به این قشر خوبه علنی تو اتاقشون بچسبونن اشتباهاتشون رو و قبل از درس بخوننش من خودم 20 تا از اشتباهاتم رو نوشتم . مثلا دوری از تست و اکتفا به درسنامه / تحلیل نکردن سوالات غلطم و...
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یکی از مهمترین دلایلش استفاده از این ایموجیا تو عنوان تاپیکه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن