خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 68
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

راهی برای افزایش قد سن ۲۱ سال

سلام دوستان من الان قدم ۱۶۲ سانته و ۵۰ و خورده ای کیلو هستم
      قد مادرم ۱۵۸ و پدرم ۱۸۰ عه
      و چند ماه دیگه ۲۲ سالم میشه
      احساس بدی دارم نسبت به قدم و بعضی وقتها خیلی به این فکر میکنم کاش یه ۱۰ سانت به قدم اضافه میشد ...
      و احساس میکنم در آینده خیلی بهم ضربه میزنه...

دوستان روشی ، کاری نمیتونم انجام بدم؟
      ممنون
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود
      اول اینو بدون که بلندی و کوتاه بودن قد هیچ فرقی از نظر اجایگاه اجتماعی ایجاد نمیکنه بین آدما
      فکر کنم خودت میدونی....قد بستگی به ژن، نوع تغذیه و از همه مهمتر ورزش داره و اینکه اگر صفحات رشدت باز باشن قدت بلند میشه...و اگر بسته بشن هیچ راهی وجود نداره که قدت بلند بشه
      اول برو یه آزمایش بده و ببین که صفحات رشدت باز هستن یا نه...اگه باز بود، تمرین های کششی انجام بده....والیبال بسکتبال...ورزش های سنگین انجام بده تا غذه هیپوفیزت هورمون رشد بیشتری ترشح کنه یا حتی میتونی عمل جراحی انجام بدی(نمیدونم عوارض داره یا نه)....تو اینترنت هست
      شیر خوردن هم فراموش نکن
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      درود
      اول اینو بدون که بلندی و کوتاه بودن قد هیچ فرقی از نظر اجایگاه اجتماعی ایجاد نمیکنه بین آدما
      فکر کنم خودت میدونی....قد بستگی به ژن، نوع تغذیه و از همه مهمتر ورزش داره و اینکه اگر صفحات رشدت باز باشن قدت بلند میشه...و اگر بسته بشن هیچ راهی وجود نداره که قدت بلند بشه
      اول برو یه آزمایش بده و ببین که صفحات رشدت باز هستن یا نه...اگه باز بود، تمرین های کششی انجام بده....والیبال بسکتبال...ورزش های سنگین انجام بده تا غذه هیپوفیزت هورمون رشد بیشتری ترشح کنه یا حتی میتونی عمل جراحی انجام بدی(نمیدونم عوارض داره یا نه)....تو اینترنت هست
      شیر خوردن هم فراموش نکن
      موفق باشی

سلام
      فکر کنم تا آخر عمر ۱۶۲ بمونم
      و بدون با بند اولت مخالفم
      بلندی قد نه خیلی شدید
      خیلی خوبه و یحورایی شان اجتماعی داره
      اینو یه ۱۶۲ بهت میگه .....
      و این مسئله واقعا منو آزار میده ...
      به طوری که میترسم با جنس مخالف حتی دوست بشم چون .....
      بگذریم
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      احساس بدی دارم نسبت به قدم و بعضی وقتها خیلی به این فکر میکنم کاش یه ۱۰ سانت به قدم اضافه میشد ...

ممنون

سلام قد 188 دارم . هیچ دلیل علمی هم ندارم که چیکار کردم اگه اینا به دردتون خورد تو زندگیتون وارد کنید .

کاپوچینو روزانه

شنا

کوهنوردی

شکلات زیاد

بارفیکس

اخیرا هم دوباره کشاله رانم درد میکنه و قریب به یقین افزایش قد دارم . سنم 18 هست دایی هام 190 هستن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

سلام
      بلندی قد نه خیلی شدید
      بگذریم

برادر قد یه چیز خوبیه . ببین از هر نظر ( از نردبان در اشپرخونه مثلا سید بیا این بشقابو بزار کابینت یا لوستر رو یه دستی بکش ) تا افرود زدن در نفوذ به مخ کسی .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام قد 188 دارم . هیچ دلیل علمی هم ندارم که چیکار کردم اگه اینا به دردتون خورد تو زندگیتون وارد کنید .

کاپوچینو روزانه

شنا

کوهنوردی

شکلات زیاد

بارفیکس

اخیرا هم دوباره کشاله رانم درد میکنه و قریب به یقین افزایش قد دارم . سنم 18 هست دایی هام 190 هستن
      خوشا به سعادتت

و بدا به حال ما
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برادر قد یه چیز خوبیه . ببین از هر نظر ( از نردبان در اشپرخونه مثلا سید بیا این بشقابو بزار کابینت یا لوستر رو یه دستی بکش ) تا افرود زدن در نفوذ به مخ کسی .
      متاسفانه من قدم در حد متوسط هم نیست که بگیم نه این قانع نیست و از این حرفا
      و خیلی بعدا به ضررم تموم میشه
      چن وقته حالم خیلی بده ......
      از زندگی قطع امید کردم
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تازه من یه بار دکتر هم رفتم گفته بود مشکلی ندای و برام آمپول تستسترون نوشت زدم و الان تقریبا ۳ ساله گذشته ولی هییییییچ .....
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام
      بلندی قد نه خیلی شدید
      بگذریم

داداش اگه به این فکر میکنی که نمیتونی با دختر دوست بشی بدون که داری اشتباه میکنی من یه دوست دارم قدش همین حدود 160 تا 165 هست...با اینکه 17 سالشه ولی تا حالا خیلیا رو مُخ کرده ول کن بابا....
      کاری هم به شوآف کردن بقیه نداشته باش...بیاد جلوت بگه چقدر قدت کوچیکه(این هم بدون...اصلا قد کوتاه نیستی) و نمیدونم بگه من 190 هستم....خو به درک که 190 هستی...مهم اخلاق آدمه
      تا دیر نشده برو یه دکتر و باهاش مشورت کن...

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      حاجی قدت بلند باشه میگن درازه کوتاه باشه میگن کوتوله تو هرکار بکنی اخرش بعضیا بت گیر میدن ول کن بابا
      پ.ن:یه دکتر برو بعدا پشیمون نشی

11. Top | #11
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم با ۲۰ سال سن دلم میخواست قد بلند تر باشم حتی هم قد پدر و مادرمم نشدم (وی ۱ متر و ۶۵ سانتی متر طول دارد)
      البته من دیگه مطمنا قد نمیکشم چون چند ساله قد نکشیدم
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ممنون
      اول از همه با یه پزشک صحبت کن و همین صفحه رشد رو چک کن. به نظرم عمل و اینها هم اصلا انجام نده ممکنه عوارضی داشته باشه که تا مدت ها پشیمون باشی.
      فکر میکنم دلیل اصلی ناراحتی از کوتاهی قدت اینه فکر میکنی قد بلندها خیــــــــــــــــــــــل ی خوش به حالشونه. نه اینطوری نیس.
      برای بحث رابطه با جنس مخالف قطعا قد بلند مهم هست ولی قد کوتاه چیزی نیس بخواد جلوشو بگیره. خانوما از نظر قدی تو رنج خودت هستن. مهم ترین اصل دل طرف رو بردن یا به اصطلاح عامیانه مخش رو زدنه حالا با شیرین زبونی یا هر روشی. اینو از بلدش شنیدم (قدشم 170).
      میتونی همین حسرتی که سر کم بودن قد داری رو تبدیل کنی به انگیزه برای بدنسازی. وقتی قدت 162 (به همه بگو 164 ) باشه ولی یه بدن خوب و قوی داشته باشی خیلیم کلاس داره. البته نه که یه هیکل درشت بسازی؛ در حدی که بدنتو هرکی ببینه بفهمه کاملا رو فرمی. اینجوری مطمئن باش اعتماد به نفست میره بالا بهت قول میدم. ولی واقعا سخته و باید انگیزه داشته باشی (که داری).
      اینم اضافه کنم من قدم 178 عه ولی وزنم 98 و خیلی تپل تشریف دارم
      هیچکی کامل نیست دیگه...
      ویرایش توسط mahy.dr80 : 10 شهریور 1399 در ساعت 03:37

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز..ببینید بنده خودم قدم 186ه و مثل شما خواهان افزاش قد بودم تا ورزش مورد علاقمو بصورت حرفه ای ادانه بدم ولی نشد چون دیر شرو کردم..بنده تمام چیزای دانستنی مورد نیازتونو تو این سن بهتون میگم
      اول از همه شما ب ی فیزیوتراپ مجرب مراجعه میکنی برا عکس برداری مچ دستت تا بفهمی صفهات رشدت نیمه بستس یا اینکه متاسفانه ب احتمال 99 درصد کاملا بستس در این سن شما
      مطالعات خیلی کمی نشون دادن ک صفحات رشد در اقایان بعد 20 سالگی نیمه بسته هستن..اگ باز بودن ک شما میتونید با ورزش هایی مث شنا و طناب و حرکات کششی وصد البته تغذیه مناسب ب مقدار کمی افزایش قد برسید خوده فیزیوتراپ کامل شمارو راهنمایی میکنه
      اما در حالت بسته..اکثر انسان ها بخصوص ایرانی ها ک طرز نشستن درستی ندارن کمی قوس در گردن و ستون فقراتشون ایجاد میشه..خوده فیزیوتراپه اینو تشخیص میده(تا پنج سانت میتونه ب شما کمک کنه اگ داری این ناهنجاری باشید)
      شما با حرکات اصلاحی میتونید چن سانت بلندتر شید..تکرار میکنم در حالت بسته ب غیر حرکات اصلاحی هیچ راه حلی وجود نداره و همه تبلیغات افزایش قد مخصوصا مکمل ارژنین هیچ تاثیری ندارند و کلاهبرداری محسوب میشن
      ارژنین فقط در بدنسازی کاربرد داره
      موفق باشید..باور کنید تمام چیزهایی ک لازم بودبهتون گفتم خارج از اینها اصن وقت نگذارید

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      اول از همه با یه پزشک صحبت کن و همین صفحه رشد رو چک کن. به نظرم عمل و اینها هم اصلا انجام نده ممکنه عوارضی داشته باشه که تا مدت ها پشیمون باشی.
      فکر میکنم دلیل اصلی ناراحتی از کوتاهی قدت اینه فکر میکنی قد بلندها خیــــــــــــــــــــــل ی خوش به حالشونه. نه اینطوری نیس.
      برای بحث رابطه با جنس مخالف قطعا قد بلند مهم هست ولی قد کوتاه چیزی نیس بخواد جلوشو بگیره. خانوما از نظر قدی تو رنج خودت هستن. مهم ترین اصل دل طرف رو بردن یا به اصطلاح عامیانه مخش رو زدنه حالا با شیرین زبونی یا هر روشی. اینو از بلدش شنیدم (قدشم 170).
      میتونی همین حسرتی که سر کم بودن قد داری رو تبدیل کنی به انگیزه برای بدنسازی. وقتی قدت 162 (به همه بگو 164 ) باشه ولی یه بدن خوب و قوی داشته باشی خیلیم کلاس داره. البته نه که یه هیکل درشت بسازی؛ در حدی که بدنتو هرکی ببینه بفهمه کاملا رو فرمی. اینجوری مطمئن باش اعتماد به نفست میره بالا بهت قول میدم. ولی واقعا سخته و باید انگیزه داشته باشی (که داری).
      اینم اضافه کنم من قدم 178 عه ولی وزنم 98 و خیلی تپل تشریف دارم
      هیچکی کامل نیست دیگه...
      تازه افراد با قد متوسط و کوتاه بدلیل داشتن تارهای عضلانی کوتاهتر از افراد بلند قد ب راحتی و در کوتاه ترین زمان و کمترین مواد پروتعینی(رژیم غذایی) میتونن عضلات حجیمی بدست بیارن
      مثال معروف عضلات چغره ساق پا ک افراد کم قد با زحمت کمتری میتونن عضلات تراشیده و زیبا داشته باشن..برخلاف افراد بلند قد ک حتی بدنسازان مسابقه ای بلند قد هم ببینید مطمعنا در ساق پا دچار ضعف هستن ب احتمال زیاد افراد معمولی را هم خودتون درجریان هستید ساقشون چ چوب کبریتیی اکثرا میشه متاسفانه

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

تازه من یه بار دکتر هم رفتم گفته بود مشکلی ندای و برام آمپول تستسترون نوشت زدم و الان تقریبا ۳ ساله گذشته ولی هییییییچ .....
      اول باید فیزیو تراپ بری ببینی صفحات رشدت نیمه بستس یا ن؟اگ نیمه بسته بود ک احتمالش کمه و اگ راضی بودی میری پیش غدد برات سوماتروپرین تجویز میکنه(چون تزریقش کنترل شدس عوارضش فقط کمی ریزش مویه) ب همراه ورزش های کمکی ک خودت انجام میدی بقیش دست خدا

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن