خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 68
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      تازه افراد با قد متوسط و کوتاه بدلیل داشتن تارهای عضلانی کوتاهتر از افراد بلند قد ب راحتی و در کوتاه ترین زمان و کمترین مواد پروتعینی(رژیم غذایی) میتونن عضلات حجیمی بدست بیارن
      مثال معروف عضلات چغره ساق پا ک افراد کم قد با زحمت کمتری میتونن عضلات تراشیده و زیبا داشته باشن..برخلاف افراد بلند قد ک حتی بدنسازان مسابقه ای بلند قد هم ببینید مطمعنا در ساق پا دچار ضعف هستن ب احتمال زیاد افراد معمولی را هم خودتون درجریان هستید ساقشون چ چوب کبریتیی اکثرا میشه متاسفانه
      اکثر بچه های که اینجا میرن بدنسازی همه به عصلات بازو و بدن میرسن. پاها سیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــخ

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول باید فیزیو تراپ بری ببینی صفحات رشدت نیمه بستس یا ن؟اگ نیمه بسته بود ک احتمالش کمه و اگ راضی بودی میری پیش غدد برات سوماتروپرین تجویز میکنه(چون تزریقش کنترل شدس عوارضش فقط کمی ریزش مویه) ب همراه ورزش های کمکی ک خودت انجام میدی بقیش دست خدا
      درود
      یه سوال داشتم...تا چند سالگی صفحات رشد بازن؟

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      درود
      یه سوال داشتم...تا چند سالگی صفحات رشد بازن؟
      درود متقابل..میانگین خانوما 16 و اقایون 18 تا 19...اینا میانگینه یعنی کسی میتونه بالاترم باشه..درمورد صفحات رشد انگار زیاد مورد توجه دانشمندا نبوده زیاد ازمایش نکردن درموردش جوری ک در بعضی مطالب خیلی اندک ک میخوندم میگفتن بیشتر قد اقایون تا بیس سالگی تکمیل میشه و میتونن در زمان های مث 30 سالگی هم افزایش داشته باشن(اینا خیلی کم بودن اکثرا اون چیزایی گفته بودن ک اول گفتم)
      درضمن وقتی سن ب اون چیزایی ک اول گفتم نزدیک میشه از لفظ صفحات نیمه باز استفاده میکنن تا باز..این خیلی دقیق تر و بقول معروف کنکور زیستیه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سید دکتر برو و زینک هم مصرف کن . ضمنا امپول تستسرون عواقب خودش رو داره . استفاده نکنید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      سلام دوستان من الان قدم ۱۶۲ سانته و ۵۰ و خورده ای کیلو هستم
      قد مادرم ۱۵۸ و پدرم ۱۸۰ عه
      و چند ماه دیگه ۲۲ سالم میشه
      احساس بدی دارم نسبت به قدم و بعضی وقتها خیلی به این فکر میکنم کاش یه ۱۰ سانت به قدم اضافه میشد ...
      و احساس میکنم در آینده خیلی بهم ضربه میزنه...

دوستان روشی ، کاری نمیتونم انجام بدم؟
      ممنون
      قد تا 25 سالگی رشد میکنه ولی مقدارش کمه ولی چیزی که هست ناهنجاری های قامتی از طول قد کم میکنه شما هوازی کار کن ( بدو - طناب بزن - دوچرخه سواری کن ) هر روز حرکات کششی انجام بده اینا باعث میشه علاوه بر اون که باعث میشه اون مقدار کم رشد تا 25 سالگی یکم بیشتر بشه ، باعث میشه مثلا گودی کمرت گرفته بشه و قدت بلند تر بشه همه ی اینا روهم رفته احتمالش هست 10 سانت اضافه کنه
      علاوه بر اینا ورزش کردن باعث میشه خوش اندام تر بشی و خودش کمک میکنه بلند تر دیده بشی ، اپلیکیشن increase height workout هم توی این زمینه خیلی کمک میکنه حتما دانلودش کن
      فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سید دکتر برو و زینک هم مصرف کن . ضمنا امپول تستسرون عواقب خودش رو داره . استفاده نکنید
      سرخود بله..برای ی قشر خیلی کم استفاده میشه اونم زیر نظر پزشک و درحالتی ک صفحات نیمه باز هستند..اگ نباشن وطرف سرخود مصرف کنه فقط عوارض از جمله تاثیر منفی بر کلبه کبد پرخاشگری و یا خدای نکرده سرطان نصیب خواهد شد..فقط پزشک میتونه توصیه ب مصرف این داروها بکنه ن هیچ کس دیگ ای ب علاوه اینکه طرف شرایطی ک گفتمو داشته باش وگرنه پزشک هیچوقت چنین چیزایی تجویز نمیکنه

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فقط تغذیه میتونه کارساز باشه اونم وقتی شرایط افزایش قدو داشته باش ک تغذیه با ورزش های مناسب میتونن بهش کمک کنن..یا اگر ناهنجاری داشته باشن برطرف کنن ..زینک بیشتر برا مو و ناخن ب کار میره..من منکر خوب بودن بعضی مکمل ها نمیشم ولی واقعا درمورد افزایش قد تاثیری ندارن یا در حد اپسیلونی تاثیر گذارن..بیشتر چنبه تبلیغاتی برا خالی کردن جیب مشتریان عزیزند در این مورد..تو یوتیوب درموردش بگردید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سرخود بله..برای ی قشر خیلی کم استفاده میشه اونم زیر نظر پزشک و درحالتی ک صفحات نیمه باز هستند..اگ نباشن وطرف سرخود مصرف کنه فقط عوارض از جمله تاثیر منفی بر کلبه کبد پرخاشگری و یا خدای نکرده سرطان نصیب خواهد شد..فقط پزشک میتونه توصیه ب مصرف این داروها بکنه ن هیچ کس دیگ ای ب علاوه اینکه طرف شرایطی ک گفتمو داشته باش وگرنه پزشک هیچوقت چنین چیزایی تجویز نمیکنه

قبل از کنکورم من و چنتا رفیقام میرفتیم باشگاه و سخت کار میکردیم که پک دربیاریم . یه چند ماهی رفت ازش و کم کم داشت خوب میشد اوضاع که از دوستام رفته بودن زده بودن تستسرون و به شدت بدنشون رو برجسته کرده بود ( شارپ شارپ) و خوششون اومد و ادامه دادن اما الان که تقریبا یه سال چندماهی میگذره عواقبش رو دیدن از مشکلات جنسی مردان تا ترشح نکردن خودی تستسرون طوری که اگه دوماه نزنن چهره زنانه پیدا میکنن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

قبل از کنکورم من و چنتا رفیقام میرفتیم باشگاه و سخت کار میکردیم که پک دربیاریم . یه چند ماهی رفت ازش و کم کم داشت خوب میشد اوضاع که از دوستام رفته بودن زده بودن تستسرون و به شدت بدنشون رو برجسته کرده بود ( شارپ شارپ) و خوششون اومد و ادامه دادن اما الان که تقریبا یه سال چندماهی میگذره عواقبش رو دیدن از مشکلات جنسی مردان تا ترشح نکردن خودی تستسرون طوری که اگه دوماه نزنن چهره زنانه پیدا میکنن

سلام ممنون گه جواب دادید
      من 3 سال پیش دکتر رفته بودم و ازم تست خون و عکس از مچ دستم گرفته و بهم گفت مشکلی نداری و فقط 1یا2 تا آمپول تستسترون برام نوشت . بعد هیچچچ که هیچ
      بعد ازش عکس مچ دستم و آزمایش خونمو دادم دخترعمه ام که دانشجو تغذیه شیرازه و اون به استادش نشون داد و گفت که زینک بخور
      و من به مدت زیادی زینک خوردم و باز هم هیییییچ
      الان دیگه نمیخوام دکتر برم حس خوبی ندارم
      و یجورایی نا امید شدم از قضیه
      میخوام ورزش کنم در حدی که بدنم رو فرم باشه همین
      تا اخر هم ناکام میمیرم .....

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

سلام ممنون گه جواب دادید
      من 3 سال پیش دکتر رفته بودم و ازم تست خون و عکس از مچ دستم گرفته و بهم گفت مشکلی نداری و فقط 1یا2 تا آمپول تستسترون برام نوشت . بعد هیچچچ که هیچ
      بعد ازش عکس مچ دستم و آزمایش خونمو دادم دخترعمه ام که دانشجو تغذیه شیرازه و اون به استادش نشون داد و گفت که زینک بخور
      و من به مدت زیادی زینک خوردم و باز هم هیییییچ
      الان دیگه نمیخوام دکتر برم حس خوبی ندارم
      و یجورایی نا امید شدم از قضیه
      میخوام ورزش کنم در حدی که بدنم رو فرم باشه همین
      تا اخر هم ناکام میمیرم .....
      سلام داداش .. منم 170 ام و البته قبلا مثل تو گاهی حس سرخوردگی پیدا میکنم .. الانم گه گاهی اره اما خیلی بهترم بهش فکر نمیکنم... چون فهمیدم تو زندگی آپشنای خیلی زیادی میتونی داشته باشی و اینقدر ادم پری بشی از لحاظ اخلاقی و شخصیتی که نقصای ظاهریت خیلی کمتر به چشم بیاد.
      با چیزی که هستی حال کن. درکنارش بشدت تلاش کن که تو رشته و کارت موفق بشی و از نظر مالی هم اوکی شی اونوقت کندال جنرم میتونی مخ بزنی

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

خوب کاملا حق باشماست..ولی دوز داروهای بدنسازی خیلی بالاس و قابل مقایسه نیس و یدنسازا از این محرک ها در دوره ظولانی و پیوسته استفاده میکنن تا غلظت تست بدن ثابت بمونه تا بتونن حجم تارهای ماهیچشونو افزایش بدن
      دز طی این مدت سیستم ایمنی بدن تولید تست رو بشدت کاهش پیدا میده ک میبایست وارد دوره ای بشن ک ب غلط در ایران پاکسازی میگن(درستش تعادل هورمونی یا pctه)
      من خودم استفاده از نیروزا ها برای بدنسازی رو دیوانگی میدونم و برای دشمن خونیم نمیخوامشون ... تازشم اینجا ایرانه و 99 درصد داروهای ازادش فیک
      این قیاسی ک شما کردید کاملا غلطه و متوجه منظور من نشدید..بنده عرض کردم کسانی ک صفحاتشون نیمه باز باشه و بشدت مصر میتونه ب پزشک غدد مراجعه کنه تا ایشون راهنمایی کنن..اصولا پزشک اگ ببینه فرد شرایط لازم داشته باشه میتونه تچویز کنه و خارج از دستور پزشک مصرف دارو کاملا اشتباهه..شما کسایی رو مثال زدید ک بدون استفاده از عقل و قوه تفکر و از همه مهم تر بدون مشورت با پزشک با سلامت خودشون بازی میکنن

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اول اینکه من هرچی پزشک درست حسابی دیدم تو عمرم کوتاه بودن نمیدونم چرا
      انگار واقعا خون بیشتر میرسه به مغزشون
      +
      به عنوان یه دختر قد و هیکل و قیافه اینا اصلا برام الویت نیس
      +
      راهم کلا چیزی به ذهنم نمیرسه
      اگه خیلی برات مهمه
      با یه پزشک مشورت کن
      ولی تو پسری احتمالا بازم قد بکشی
      +
      در ضمن یه سری جذابیت های رفتاری هست
      کسی داشته باشه اصولا یادت میری نگاه کنی قدش بلنده یا کوتاه
      خلاصه به اخلاق حسنه اراسته شو
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها

سلام داداش .. منم 170 ام و البته قبلا مثل تو گاهی حس سرخوردگی پیدا میکنم .. الانم گه گاهی اره اما خیلی بهترم بهش فکر نمیکنم... چون فهمیدم تو زندگی آپشنای خیلی زیادی میتونی داشته باشی و اینقدر ادم پری بشی از لحاظ اخلاقی و شخصیتی که نقصای ظاهریت خیلی کمتر به چشم بیاد.
      با چیزی که هستی حال کن. درکنارش بشدت تلاش کن که تو رشته و کارت موفق بشی و از نظر مالی هم اوکی شی اونوقت کندال جنرم میتونی مخ بزنی

مثلا همین الان با خوندن این پستت مخمو زدی
      الان عاشقت شدم رفت)

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      اول اینکه من هرچی پزشک درست حسابی دیدم تو عمرم کوتاه بودن نمیدونم چرا
      انگار واقعا خون بیشتر میرسه به مغزشون
      +
      به عنوان یه دختر قد و هیکل و قیافه اینا اصلا برام الویت نیس
      +
      راهم کلا چیزی به ذهنم نمیرسه
      اگه خیلی برات مهمه
      با یه پزشک مشورت کن
      ولی تو پسری احتمالا بازم قد بکشی
      +
      در ضمن یه سری جذابیت های رفتاری هست
      کسی داشته باشه اصولا یادت میری نگاه کنی قدش بلنده یا کوتاه
      خلاصه به اخلاق حسنه اراسته شو
      من اخلاقیاتم خوبه ها

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiiiddd نمایش پست ها
      قد تا 25 سالگی رشد میکنه ولی مقدارش کمه ولی چیزی که هست ناهنجاری های قامتی از طول قد کم میکنه شما هوازی کار کن ( بدو - طناب بزن - دوچرخه سواری کن ) هر روز حرکات کششی انجام بده اینا باعث میشه علاوه بر اون که باعث میشه اون مقدار کم رشد تا 25 سالگی یکم بیشتر بشه ، باعث میشه مثلا گودی کمرت گرفته بشه و قدت بلند تر بشه همه ی اینا روهم رفته احتمالش هست 10 سانت اضافه کنه
      علاوه بر اینا ورزش کردن باعث میشه خوش اندام تر بشی و خودش کمک میکنه بلند تر دیده بشی ، اپلیکیشن increase height workout هم توی این زمینه خیلی کمک میکنه حتما دانلودش کن
      سلام من برنامه رو دارم
      خیلی خوبه تا اینجا
      یه روزشو انجام دادم فقط کی تمریناتشو انجام بدم؟
      وقتی خواستم ورزش کنم ؟
      یا هر موقع که بیدار شدم از خواب؟
      screenshot_20200901-123623_increase-height-workout.jpg
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن