خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question دی وی دی اموزشی

سلام خدمت دوستانمن سال دهمم رشته تجربی میخوام دی وی دی اموزشی بگیرم و امکان کلاس حضوری رفتن ندارمبه نظر شما برای زیست و فیزیک و شیمی و ریاضی چه اساتیدی رو بگیرم خودم میخواستم برای فیزیک یحیوی شیمی هم رادمان مهرزیستم ارامفر یا فراهانیریاضیم مهربان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      کلاسینو و تاملند و مازخیلی بهتر از اینا کار میکنن
      به سایت شون سر بزن
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حرف اخر هم زیر نطر بگیر
      بعضی از درس هاش خوبه
      از کانال های تلگرامی مجانی دانلود کن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این مدرس هایی که اسم بردید مربوط به موسسه ونوس هستن من که هیچ خیری از موسسه ونوس ندیدم خدا ازشون نگذره که فقط به فکر پول شون هستن من بعد اینکه پول دی وی دی ها رو براشون واریز کردم بخدا دیگه محلم ندادن البته آقای آرامفر تدریس شون خوب بود اونم بیشتر تو پکیج ژنتیک و گیاهی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اااااااصلا هیچ دی وی دی از هیچ کدوم از موسسات نخر که فقط پولت هدر می‌ره.اول که بهت زنگ می‌زنند یجوری متقائدت می کنند که اگه این دی وی دی هارو نخری پیام نور هم قبول نمیشی.بعد میفتی تو دامشون و چند میلیون خرج می کنی.وقتی می‌شینی نگاه می کنی هیچیییی ندارد یعنی هیچی.تنها همین تاملند می‌تونه کمکت کنه.کلاسینو هم که اصلا قیمتا نجومیه به درد نمی خوره.فقط دینی یوسفیان خوبه و آقای واعظی در عربی .اگه می خوای پولتو بریزی سطل آشغالی همین الان دی وی دی سفارش بده.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست فقط خودت بخون همین .همراه با کتاب درسی پیش برو گفتار به گفتار یا درسنامه به درسنامه.هر گفتاری که خوندی برو تستاشو بزن .حتما پاسخنامشو بخون .بعد نکاتش رو خلاصه وار کنار همون پاسخ تشریحی بنویس .بعد برو بشین کتاب رو مو به مو بخون بعد دوباره همون نکاتی که کنار درسنامه نوشتی هم بخون بعد اگه کتاب تست دیگه به صورت فیزیکی یا پی دی آف داری بشین بزن بعد دوباره همون نکات رو تو کاغذ دیگه وارد کن فقط بخون و مرور کن بعد نکات خیلی مهم رو تو کتاب بنویس و دوباره بشین بخون کتاب رو کلمه به کلمه و نکات رو پیدا کن. من درصدم تو قلم چی ۷۳ هست با این روش.
      شیمی هم مبتکران+ استاد بابایی( درصدم ۷۳)
      فیزیک میکرو+قضاتی
      ریاضی خیلی سبز+ملاک پور

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B8%DB%B3%DB%B1_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B5%DB%B5%DB%B0.jpg

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید تهمتن مقد نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۲۰۰۸۳۱_۲۰۲۵۵۰.jpg
مشاهده: 116
حجم: 41.4 کیلو بایت
      به این کانال تو تلگرام سر بزن تا ببینی این موسسات چه دامی برات پهن کردند

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مهربانم استفاده کردی برای ریاضی من زیاد تعریفشو شنیدم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      این مدرس هایی که اسم بردید مربوط به موسسه ونوس هستن من که هیچ خیری از موسسه ونوس ندیدم خدا ازشون نگذره که فقط به فکر پول شون هستن من بعد اینکه پول دی وی دی ها رو براشون واریز کردم بخدا دیگه محلم ندادن البته آقای آرامفر تدریس شون خوب بود اونم بیشتر تو پکیج ژنتیک و گیاهی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin2005 نمایش پست ها
      خیر
      مهربان استفاده نکردم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بذار تجربه یک سالمو بهت بگم.
      دی وی دی آموزشی میتونه مثل سرطان بیفته به جونت و تمام وقتت رو نابود کنه.
      تا جایی که ممکنه از دی وی دی استفاده نکن و فقط کتاب بخون.
      اگه مبحثی رو مشکل داشتی اونو در مرحله اول کلاس یا کلاس آنلاین که دوستان میگن (و من تجربه شو ندارم) بگیر و اگه نشد دی وی دی.
      حواست باشه گول جو دادن های بیخودی این موسساتو نخوری.
      هیچی بیشتر از کتاب کمکت نمیکنه. یه جایی هم که دی وی دی به درد میخوره وقتیه که خودت درسو خوندی و مسلط شدی و حالا دی وی دی رو نگاه کنی تا هم یه مروری بشه هم اگه روش جدیدی بود امتحانش کنی برای تسلط بیشتر.( که فک نمیکنم با این قیمت ها ارزشش رو داشته باشه)
      غیر از این حالات باشه و بخوای با اتکا به فیلم و دی وی دی پیش بری افتادی توی گرداب.
      اول کتاب بعد چیزای دیگه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن