خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

امسال قلمچی بریم یا ...؟

سلام و خسته نباشید
      امسال با توجه به شرایط پیش اومده ( کرونا و آنلاین شدن آزمون ها) ، می خواستم بپرسم به نظر شما ثبت نام تو آزمونای قلمچی به صرفه ست یا بهتره آزموناش رو دانلود کنیم و بیخیال هزینه ها و... بشیم؟ چون آزمونا آنلاینه خیلیا شرکت نمیکنن و تقلب ها هم که فراوون، ترازا هم مسلما واقعی نیست، حالا با این شرایط به نظرتون ثبت نام کنیم یا سوالاشو از اینترنت دانلود کنیم و پرینت بگیریم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم دو دلم ..... ولی ب احتمال زیاد شرکت کنم

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بستگی به خودتون داره
      شرکت تو آزمون یه خوبی داره اینه که شما رو مجبور میکنه درس بخونید
      اگه آدمی هستید که میتونید خودتون برنامه بریزید و تو تاریخ مشخص از خودتون آزمون بگیرید، میتونید شرکت نکنید

به جای قلمچی، پیشنهاد میکنم گاج شرکت کنید
      برنامه دقیقا مشابه قلمچی + طراحی سوالات بسیار خوب
      ویرایش توسط Paxton : 09 شهریور 1399 در ساعت 20:52

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      چون پشت کنکوری هستی عرض کنم اگه برنامه دقیق و منظم برا خودتون نوشته باشید میتونید بیخیال شید و خودتون ازمونارو درصد بگیرید ولی اگه یه درصدم احتمال بدید وسط راه خسته میشد و به خودتون اعتماد ندارید تشریف ببرید ثبت نام کنید
      i`m taxic

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poker_ch نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید
      امسال با توجه به شرایط پیش اومده ( کرونا و آنلاین شدن آزمون ها) ، می خواستم بپرسم به نظر شما ثبت نام تو آزمونای قلمچی به صرفه ست یا بهتره آزموناش رو دانلود کنیم و بیخیال هزینه ها و... بشیم؟ چون آزمونا آنلاینه خیلیا شرکت نمیکنن و تقلب ها هم که فراوون، ترازا هم مسلما واقعی نیست، حالا با این شرایط به نظرتون ثبت نام کنیم یا سوالاشو از اینترنت دانلود کنیم و پرینت بگیریم؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط karin_ نمایش پست ها
      سلام منم دو دلم ..... ولی ب احتمال زیاد شرکت کنم

الان جامعه جوری شده که این استایل زندگی داره جا باز میکنه . شاید تا ابان ماه بتونه قلم با همین فاصله گذاری و اختیاری کردن ازمون حضوری یا انلاین به دوران قبلی خودش برگرده . البته نطر خودمه چون بیشتر موسسات هم الان حضوری برگزار میکنن با پیشوند پروتکل ها در تبلیغات و بنر ورودی شون.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شرکت کن.
      اینکه ی ازمونی رو شرکت کنی باعث میشه ک برای درس خوندن پیوستگی داشته باشی
      ولی اینقدر ب تقلب و اینا فکر نکن. نتیجه خوبی نمیده
      من اسفند ماه ک ازمونا غیر حضوری شد از تراز 7200،300 رسیدم ب 6900 بعدش 6700 بعدش زیر 6500 و همش میگفتم علتش کم شدن سقف ترازه علتش تقلباعه ولی خیلی از هم ترازام تو اون موقع یا تو رنج ترازیشون ثابت موندن یا افتشون در حد 200،300 تا بود. مشکل این بود ک من انقدر خودمو درگیر تقلب و این چیزا کرده بودم ک حواسم نبود علت افت ترازم کمتر درس خوندن خودمه. تقریبن ی حالتی شده بود ک بهونه میوردم برای ترازام. میگفتم اره ازمون غیر حضوریه فیکه رتبه ها. تراز فیکه برای همین افت کردم(الان ک دارم پایه رو جمع بندی میکنم کاملن احساس میکنم ک مباحث اخرای یازدهمو ی مقدار ضعیفترم نسبت ب بقیه 11 و علتش واقعن همون درس نخوندنم بود) اینو گفتم ک حواست باشه خودتو درگیر این تقلبا نکنی.
      زیاد درگیرش شی بیشتر بخودت ضرر میرسونه
      اما برای حضوری بودن.... خب بعضی شهرا الان حضوری میگیرن میتونی با نمایندگی شهرتون صحبت کنی. شاید حضوری برگزار کردن ازمونا رو. اگه هم مجبور ب انلاین دادن شدی دفترچه ازمونو پرینت بگیر(ی ربع به 8 سوالا رو میزارن ک وقت باشه چاپش کنی) بعد تو زمان استاندارد ازمونو بده. دیگه این شرایط برای همه هست. سعی کن خودتو بهش وفق بدی
      موفق باشی
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز باید اول به یه شناختی توی خودت برسی ببینی اگر ازمون باشه میتونی درس بخونی اون فورس ازمون میتونه باعث بشه دست به تلاش کردن بزنی اگرم اینطورنیست پیشنهاد میدم همراه یه مشاور بخونی بیای جلو ازش کمک بگیری اینجوری پولتو واسه این موسسات دورنریزی ک ازموناش پراز چنلای تلگرام میتونی خونه پرینت بگیری از خودت ازمون بگیری تمام شد رفت
      پولتو سیو کن اگرم مشکل مالی نداری یدونه مشاور یا یکیو پیدا کن کمکت کنه توی این مسیر سراغ مشاورای ک ید طولانی دارن زیاد اسم درکردن نرو هستن خیلیایی ک اسمشون کسی نمیدونه ولی هم توی کارتدریس مشاوره هستن هم خیلی موفقن

سعی کن یه تصمیم درست بگیری که هم از لحاظ انرژی وقت و مادی روحی صرفه جویی کنی عمرت به باد نره

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همه اولش تو شکن
      ولی یه ماه دیگه همه ثبت نام میکنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن