خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال در مورد نظام وظیفه لطفا کمک کنید دارم گریه میکنم

تورو خدا راهنماییم کنید دارم دیوونه میشم

من در 98/9/20 انصراف دادم (بار اول) از دانشگاه و بهم گفتن یک سال بعد از انصراف فرصت داری یا بری سرباز یا بری دانشگاه

اما اامروز یک سالم تموم نشده برگه احضاریه فرستاد که معافیتت تموم شده و وارد غیبت شدی

مگه بعد از انصراف یکسال فرصت نمیدن ؟ پس چرا احضاریه نظام وظیفه اومده میگه غیبت خوردی ؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serat نمایش پست ها

من در 98/9/20 انصراف دادم (بار اول) از دانشگاه و بهم گفتن یک سال بعد از انصراف فرصت داری یا بری سرباز یا بری دانشگاه

اما اامروز یک سالم تموم نشده برگه احضاریه فرستاد که معافیتت تموم شده و وارد غیبت شدی

مگه بعد از انصراف یکسال فرصت نمیدن ؟ پس چرا احضاریه نظام وظیفه اومده میگه غیبت خوردی ؟
      برگه ای که موقع انصراف بهت دادن رو که داری همونو ببر نظام وظیفه تاریخشو اصلاح کنن احتمالا تاریخشو غلط زدن برات
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

برگه ای که موقع انصراف بهت دادن رو که داری همونو ببر نظام وظیفه تاریخشو اصلاح کنن احتمالا تاریخشو غلط زدن برات
      اره دارمش تاریخ انصراف رو هم نوشته 98/9 اینجوری مگه تا 99/9 معافیت ندارم ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Egotist نمایش پست ها
      گریه نداره که
      پیش میاد
      برو نظام وظیفه درست میشه
      یکسال زحمت بکشی که مهر بری دانشگاه بعد بخاطر نظام وظیفه نتونی گریه هم داره
      اون از کنکور امسال که ناعدالتی کردن اینم از شانس من

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اره دارمش تاریخ انصراف رو هم نوشته 98/9 اینجوری مگه تا 99/9 معافیت ندارم ؟
      بله داری
      من خودم انصرافی بودم و داشتم مهلت یکساله
      احتمالا برات ۹۷ زده باشن یا به هر نحوی موقع وارد کردن تاریخش اشتباه شده
      برو نظام وظیفه شهرتون اونجا کارشناس هست و به سیستم هم دسترسی داری غیبتت رو هم پاک میکنن
      LEFT
      4/19/2021

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

داداش نگران نباش همینه که بچه ها گفتن احتمالا اشتباه کردن درست میشه وقتی درست شد بیا بگو داستان چی بود منم میخوام انصراف بدم اخه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-ml نمایش پست ها
      داداش نگران نباش همینه که بچه ها گفتن احتمالا اشتباه کردن درست میشه وقتی درست شد بیا بگو داستان چی بود منم میخوام انصراف بدم اخه
      باشه حتما

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه تاریخ انصرافت 98/9 باشه تا قبل از 99/9 فرصت داری دفترچه بفرستیو شاید تاریخ انصرافتو اشتباه زدن؟ از این جور مشکلات زیاد پیش میاد برو نظام وظیفه ی شهرتون مدارکتم ببر درستش میکنن. برای یه چیز ساده ای مثل این گریه می کنی؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      سلام.منم پایان سال چهارم لیسانسم و باید الان انصراف بدم.کلا40واحد پاس کردم و میخوام کنکور1400بدم.ولی از دانشگاه گفتن آخرین مهلت انصرافت همین الانه.اگه دانشگاه جدید ورودی بهمن باشم باید چیکار کرد؟ الان انصراف بدم مهلت یکساله کفاف نمیده.
      سلام کی گفته باید الان انصراف بدین تا اخر ترم ده میتونین انصراف بدین سنوات مجاز ۵ ساله فقط باید حواستون باشه قبل تموم شدن ترم ده انصراف بدین دانشگاه برای خودش یه چیگفته من خودمم شرایط شما رو دارم پرسیدم حتی خودتون میخواین زنگ بزنین نظام وظیفه بپرسین
      ویرایش توسط dr.eliot : 14 شهریور 1399 در ساعت 02:21

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      سلام.منم پایان سال چهارم لیسانسم و باید الان انصراف بدم.کلا40واحد پاس کردم و میخوام کنکور1400بدم.ولی از دانشگاه گفتن آخرین مهلت انصرافت همین الانه.اگه دانشگاه جدید ورودی بهمن باشم باید چیکار کرد؟ الان انصراف بدم مهلت یکساله کفاف نمیده.
      مشكلي نيست ميتونيد از دانشگاه جديد درخواست كنيد كه معافيتت رو از مهر رد كنه
      من خودمم آبان انصراف دادم اما بهمن رفتم كلاس بهشون گفتم و معافيتم رو از 29 شهريور زدن به عنوان ورودي مهر اما فقط رو كاغذي كه بردم پليس بعلاوه 10 ولي تو سيستم دانشگاه همون بهمنم
      مشكلي پيش نمياد با خيال راحت درست رو بخون كه قبول بشي
      LEFT
      4/19/2021

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

مشكلي نيست ميتونيد از دانشگاه جديد درخواست كنيد كه معافيتت رو از مهر رد كنه
      من خودمم آبان انصراف دادم اما بهمن رفتم كلاس بهشون گفتم و معافيتم رو از 29 شهريور زدن به عنوان ورودي مهر اما فقط رو كاغذي كه بردم پليس بعلاوه 10 ولي تو سيستم دانشگاه همون بهمنم
      مشكلي پيش نمياد با خيال راحت درست رو بخون كه قبول بشي
      ایشون میتونن دیرتر انصراف بدن مشکلی ندارن تا اخر ترم ده میتونن نمیدونم این دانشگاه ها چرا جواب الکی میدن به دانشجوها انصراف تا ۵ سال سنوات مجاز میشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا راستی من الان کی باید از پیام نور انصراف بدم؟ اگه از الان انصراف بزنم غیبت میزنن؟
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      ایشون میتونن دیرتر انصراف بدن مشکلی ندارن تا اخر ترم ده میتونن نمیدونم این دانشگاه ها چرا جواب الکی میدن به دانشجوها انصراف تا ۵ سال سنوات مجاز میشه
      شرايط كامل ايشون رو نميدونم
      ممكنه بعدا دانشگاه اذيتش كنه بهتره از همون مسئول انصراف دانشگاه بپرسه چون اون مسئوله كه بايد برگه انصرافو امضا كنه و حتي اگه بگه 3 ساله ناچاره قبول كنه
      متاسفانه دانشگاه ها به قانون واحدي پايبند نيستن و هركس برا خودش قانونگذار شده و هيچ نظارتي هم وجود نداره
      LEFT
      4/19/2021

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_ES نمایش پست ها
      آقا راستی من الان کی باید از پیام نور انصراف بدم؟ اگه از الان انصراف بزنم غیبت میزنن؟
      یکم بیشتر توضیح بدین

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      یکم بیشتر توضیح بدین
      کنکور تجربی دادم ولی پیام نور هم پارسال ثبت نام کردم و تا اومدن جوابای کنکور و قبولی صبر کنم برا انصراف یا از الان انصراف بدم؟ ، چون دوستان میگن که انتخاب واحد هم شروع شده.
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن