خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32

موضوع: ریاضی 99

1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

ریاضی 99

سلام دوستان
      بنظرتون سطح سوالات ریاضی تجربی تو چه حدی بود؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.t34 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      بنظرتون سطح سوالات ریاضی تجربی تو چه حدی بود؟
      من از دید یه ریاضی فیزیک میگم. حسابانم (که 90% ریاضی شمارو شامل میشه) خیلی قوی نیست ولی در حد کنکور خوبه. قشنگ حدود 8 تا 10 سوال مختص رشته ریاضی بود نباید میاوردن مثل اون سوال برد تابع gof یا اولین سوال دفترچه یا سوال رابطه تقسیم گرچه آسون بود. جالبه بگم برد تابع برای سوالات ماهم مطلب نادری هست چه برسه به برد ترکیب توابع. یا سومین سوال تابع وارون که نمایی بود واقعا سوال سختی بود و من اصلا نمیدونستم چجوری حلش کنم (مطمئنم از سرفصل کتابای نظام قدیمم اون خارج بود). در کل سوالات سخت بود واقعا حالا اینکه درصد بگم کار من نیست ولی خب مطمئنم که استاندارد نبود. دانش آموزای تراز بالا درصد های فضایی داشته باشن عجیب نیست ولی اونایی که صرفا قوی ان یا در حد خوب کار کردن درصد های بالایی نمیزنن. به نظر من ریاضی 60 باید درصد خیلی خیلی خوبی باشه (شخصا فک میکنم قوی ها تا 80 یا حتی بیشترم زده باشن. نظره دوستان باز یه ماه دیگه نتایج اومد یقه مارو نگیرین )
      ویرایش توسط mahy.dr80 : 06 شهریور 1399 در ساعت 15:22

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بعد از اینکه از جلسه اومدیم من 3 شهرویر پرینت گرفتم .

سوالات میشه گفت بیشتر از لحاظ مفهوم و تجسم نسبت به 98 بیشتر نشده بود . سوالات حد و مشتق در حد روتین و مدرسه ای به جز یه مورد . اما نشون داد که میتونه حل نامعادله چقدر وقت بگیره در بعضا سوالات .

اما بنظر من حالا اگه مدت زمان ازمون رو صرف نظر کنیم . شاید 99 همسطح ریاضی رشته ریاضی 98 باشه . البته شخصی نظر میدم شاید غول های ریاضی فروم بیان برهان خلفش رو بیارن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      من از دید یه ریاضی فیزیک میگم. حسابانم (که 90% ریاضی شمارو شامل میشه) خیلی قوی نیست ولی در حد کنکور خوبه. قشنگ حدود 8 تا 10 سوال مختص رشته ریاضی بود نباید میاوردن مثل اون سوال برد تابع gof یا اولین سوال دفترچه یا سوال رابطه تقسیم گرچه آسون بود. جالبه بگم برد تابع برای سوالات ماهم مطلب نادری هست چه برسه به برد ترکیب توابع. یا سومین سوال تابع وارون که نمایی بود واقعا سوال سختی بود و من اصلا نمیدونستم چجوری حلش کنم (مطمئنم از سرفصل کتابای نظام قدیمم اون خارج بود). در کل سوالات سخت بود واقعا حالا اینکه درصد بگم کار من نیست ولی خب مطمئنم که استاندارد نبود. دانش آموزای تراز بالا درصد های فضایی داشته باشن عجیب نیست ولی اونایی که صرفا قوی ان یا در حد خوب کار کردن درصد های بالایی نمیزنن. به نظر من ریاضی 60 باید درصد خیلی خوبی باشه (شخصا فک میکنم قوی ها تا 80 یا حتی بیشترم زده باشن. نظره دوستان باز یه ماه دیگه نتایج اومد یقه مارو نگیرین )
      http://www.telewebion.com/episode/2351514
      تحلیل ریاضی کنکور تجربی ۹۹ توسط علی مقدم نیا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      http://www.telewebion.com/episode/2351514
      تحلیل ریاضی کنکور تجربی ۹۹ توسط علی مقدم نیا
      من جدیدا تلویبیون برام بالا نمیاد هی اون لوگو لعنتیش لود میشه فقط.
      البته اینو از تو آپارات دارم میبینم. این دو سه شب پیش داشت بحث میکرد سر بدبودن کنکور.
      ویرایش توسط mahy.dr80 : 06 شهریور 1399 در ساعت 14:56

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من جدیدا تلویبیون برام بالا نمیاد هی اون لوگو لعنتیش لود میشه فقط.
      حالا این استاد چی گفته گفته آسونه یا سخته یا کلا چرت و پرت گفته؟
      اپلیکیشنش رو نصب کن، سایتش واسه منم همین حالت رو داره (بذاری رو حالت دسکتاپ درست میشه احتمالا)

مقدم نیا گفت بسیار سخت بوده و وارد حل سوالات شد و با دلیل میگفت چرا سخت و کجاش سخت و...
      صحبت های خوبی هم ابتدای برنامه داشت، حتما ببین
      ضمنا یک معلم هندسه و گسسته هم آورده بودن توی همین برنامه شبکه آموزش، به اسم مجید یوسفی، ایشون هم صحبت های خوبی داشت پیشنهاد میکنم ببینی پیدا نکردی بگو لینکش رو بفرستم

رفیق خوب abc منتظر منفی بعدیت هستم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      اپلیکیشنش رو نصب کن، سایتش واسه منم همین حالت رو داره (بذاری رو حالت دسکتاپ درست میشه احتمالا)

مقدم نیا گفت بسیار سخت بوده و وارد حل سوالات شد و با دلیل میگفت چرا سخت و کجاش سخت و...
      صحبت های خوبی هم ابتدای برنامه داشت، حتما ببین
      ضمنا یک معلم هندسه و گسسته هم آورده بودن توی همین برنامه شبکه آموزش، به اسم مجید یوسفی، ایشون هم صحبت های خوبی داشت پیشنهاد میکنم ببینی پیدا نکردی بگو لینکش رو بفرستم

رفیق خوب abc منتظر منفی بعدیت هستم
      آره اون مجید یوسفی رو که دیدم. خیلی با اون حرف "مگه طراح میخواد لباس بخره که سلیقه ای" خیلی حال کردم
      ولی قشنگ داره حرف میزنه این مقدم نیا. قابل توجه آریان جان حیدری
      ولی خداکنه حداقل بخاطر امسال این گزینش گرا یه صحبتی با مولفا داشته باشن بفهمن از چی و چجوری سخت سوال بودن.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره اون مجید یوسفی رو که دیدم. خیلی با اون حرف "مگه طراح میخواد لباس بخره که سلیقه ای" خیلی حال کردم
      ولی قشنگ داره حرف میزنه این مقدم نیا. قابل توجه آریان جان حیدری
      ولی خداکنه حداقل بخاطر امسال این گزینش گرا یه صحبتی با مولفا داشته باشن بفهمن از چی و چجوری سخت سوال بودن.
      طرفداراش غیب شدن نیستا اصلا
      اعضاء حلقه حیدریون و محفل نورانی لهو و لعب
      یه زمان با رای منفی و فحش له میکردن ما رو

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینایی که میان میگن خیلی راحت بودو درصد ۶۰ براحتی میشد بدست اورد و از این مزخرفات
      بنظر من فقط میخوان مشتری جمع کنن
      که مثلا کنکوریا بگن اره این خیلی خوبه که برخلاف این همه ادم که میگن سخت بوده این میگه خوب بوده
      حالا مثلا فکر میکنن کلاساشو برن درصدشون در بدترین حالت از ۶۰-۷۰ پایین تر نمیاد

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      بعد از اینکه از جلسه اومدیم من 3 شهرویر پرینت گرفتم .

سوالات میشه گفت بیشتر از لحاظ مفهوم و تجسم نسبت به 98 بیشتر نشده بود . سوالات حد و مشتق در حد روتین و مدرسه ای به جز یه مورد . اما نشون داد که میتونه حل نامعادله چقدر وقت بگیره در بعضا سوالات .

اما بنظر من حالا اگه مدت زمان ازمون رو صرف نظر کنیم . شاید 99 همسطح ریاضی رشته ریاضی 98 باشه . البته شخصی نظر میدم شاید غول های ریاضی فروم بیان برهان خلفش رو بیارن
      چهل درصد رو میشد زد تقریبا

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.t34 نمایش پست ها
      چهل درصد رو میشد زد تقریبا

شایدم زیاد تر . اما من عادت داشتم اول زمین دوم زیست و شیمی و اخر ریاضی بزنم که متاسفانه حجم زیاد سوالات چالشی زیست و محاسباتی شیمی وقتم رو گرفت . به چنتا ریاضی جواب دادم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narvan نمایش پست ها
      اینایی که میان میگن خیلی راحت بودو درصد ۶۰ براحتی میشد بدست اورد و از این مزخرفات
      که مثلا کنکوریا بگن اره این خیلی خوبه که برخلاف این همه ادم که میگن سخت بوده این میگه خوب بوده
      کدوم دبیر گفته راحت بوده!

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezvan___809 نمایش پست ها
      کدوم دبیر گفته راحت بوده!
      من اینایی که بعد کنکور مزخرفاتشونو شروع میکنن به قول یکی از بچه ها میشینن زیر کولر خونه شون درمورد سوالات اظهار فضل میکنن دنبال نمیکنم
      تو تاپیک کنکور تجربی دیدم یکی نوشته بود که یکی که الان یادم نیس اسمشو گفته بود سوالات ریاضی و فیزیک امسال هیچ ایده جدیدی نداشته و راحت میشد به درصد ۶۰ رسید!

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من به شخصه از هیچ کدوم از این معلم های کنکوری و کلاسای آنلاین استفاده نکردم و تنها معلمم تست وتمرین بود

سرجلسه صفحه اول سوالات ریاضی بدجوری حالم رو گرفت یه جورایی بیشتر سوالات صفحه اول برام غریبه وعجیب بودن (دوتا غلطم رو هم توی صفحه اول زدم)
      ولی صفحه دوم وسوم اکثر سوالاتش نرمال و خوب بودن
      تغییر توی بودجه بندی وترتیب سوالات هم خودش یه چالش بزرگ بود...روی مشتق و احتمال زیاد حساب میکردم ولی تعداد سوالاتش کم شده بود
      توی شرایط ریلکس توی خونه رسیدن به درصد60 اصلن چیزه عجیبی نیست....ولی توی جهنم 99 نشستن و بالای 60 زدن مثل 100 زدن توی خونه هست

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narvan نمایش پست ها
      آها پس چالشی بوده!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن