خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

خوره های کامپیوتر کمک لطفا

سلام و خسته نباشید
      غرض از مزاحمت
      من یه نرم افزار گاجینو دارم که توش کتاب دارم و توش کتاب میخونم.مثل فیدیبو.ولی پدر منو دراورده.تو قسمت فایل ها داخل محتویات گوشی که میرم پی دی اف های کتابا هست ولی نمیشه حالت عادی بازش کرد انگار کد شدس که فقط با همون نرم افزار باز بشه.ولی نرم افزارش به غایت کنه و خب نه اجازه کپی میده ن پرینت نه هیچی.
      اینجا پیام دادم تا اساتید اگه بتونن کمکم کنن ممنون میشم.
      فقط راهی بجز اسکرین شات.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این پی دی افا اصولا رمزگذاری میشن که کلید رمزگشاییشون حتی از سرور گرفته میشه و توی نرم افزار هم نیست. بدون اون کلیدای رمزگشایی عملا نمیشه اون پی دی اف هارو به شکل صحیح دید. حتی از اونجا که چیزی به اسم رمز رو پی دی اف نیست که بشه با تکنیکای مختلف مثل بروت فورس رمزشو شکست، نمیتونی از اون پی دی اف ها استفاده کنی ولی چرا میگی اسکرین شات نه؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezmile نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید
      غرض از مزاحمت
      من یه نرم افزار گاجینو دارم که توش کتاب دارم و توش کتاب میخونم.مثل فیدیبو.ولی پدر منو دراورده.تو قسمت فایل ها داخل محتویات گوشی که میرم پی دی اف های کتابا هست ولی نمیشه حالت عادی بازش کرد انگار کد شدس که فقط با همون نرم افزار باز بشه.ولی نرم افزارش به غایت کنه و خب نه اجازه کپی میده ن پرینت نه هیچی.
      اینجا پیام دادم تا اساتید اگه بتونن کمکم کنن ممنون میشم.
      فقط راهی بجز اسکرین شات.
      تنها راه اسکرین شات گرفتن و تبدیل کردن همه اسکرینا به پی دی ف با یه نرم افزار اسکنره
      فیدیبو و طاقچه رو هم همین کارو میکنم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Falconeh نمایش پست ها
      این پی دی افا اصولا رمزگذاری میشن که کلید رمزگشاییشون حتی از سرور گرفته میشه و توی نرم افزار هم نیست. بدون اون کلیدای رمزگشایی عملا نمیشه اون پی دی اف هارو به شکل صحیح دید. حتی از اونجا که چیزی به اسم رمز رو پی دی اف نیست که بشه با تکنیکای مختلف مثل بروت فورس رمزشو شکست، نمیتونی از اون پی دی اف ها استفاده کنی ولی چرا میگی اسکرین شات نه؟
      کیفیتش یکم ضایع میشه اخه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن