خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 57 از 169 نخستنخست ... 4756575867157 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 841 به 855 از 2525
    1. Top | #841
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poker_ch نمایش پست ها
      الان 7:30 ساعته پشت سیستم دارم آزمون میدم و تحلیل میکنم... مطمئنم ته امسال کور میشم...

خوب دیروز که کلید اسرار و طرز تهیه همبرگر انسانی براتون گذاشتم... امروز بریم تو فاز شاعری...

میازار موری که دانه کش است/ که جان دارد و جان شیرین خوش است...

New update

3:30 ساعت دیگه هم بذارین رو گزارشم...
      دو شبه خوابم نمیبره
      احتمالا امروز جنازه باشم و بازدهی کافی نداشته باشم... پس گزارش نمیدم

یالا پاشید دیگه صبح شده

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B1-%DB%B2%DB%B2-%DB%B0%DB%B4-%DB%B2%DB%B9-%DB%B3%DB%B6_1.jpg

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B1-%DB%B2%DB%B2-%DB%B0%DB%B4-%DB%B2%DB%B9-%DB%B4%DB%B7_1.jpg

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B1-%DB%B2%DB%B2-%DB%B0%DB%B4-%DB%B3%DB%B0-%DB%B0%DB%B0_1.jpg

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B1-%DB%B2%DB%B2-%DB%B0%DB%B4-%DB%B3%DB%B0-%DB%B5%DB%B1_1.jpg

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B1-%DB%B2%DB%B2-%DB%B0%DB%B4-%DB%B3%DB%B1-%DB%B0%DB%B5_1.jpg

دو تا جمله بعدیو خیلی دوست دارم... چون کاراکترشو دوست دارم... اونم مثل من شبا بیخوابی میکشه (هرچند اصلا وجود خارجی نداره)
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B1-%DB%B2%DB%B2-%DB%B0%DB%B4-%DB%B3%DB%B3-%DB%B0%DB%B1_1.jpg

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B1-%DB%B2%DB%B2-%DB%B0%DB%B4-%DB%B3%DB%B4-%DB%B4%DB%B7_1.jpg
      ویرایش توسط poker_ch : 02 آذر 1399 در ساعت 05:48

2. Top | #842
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kingdom نمایش پست ها
      برو بچس من امروز ازمون دادم البته من دو ازمون جا موندم و طبق نطر مشاورم از ازمون ۱۸ مهر شروع کردم ،ازمون امروز خوب خدارو شکر و با اون میانگین و انحراف معیار رو سایت کانون تقریبا ترازم ۶۰۰۰ میشد ،ازمون اولم بود طبق انتظار پیش نرفت ،امروز۳ ساعت تحلیل ازمون داشتم همین از فردا بازم گزارش میدم ایندفعه واسه ازمون بعدی،خسته نباشین ،شب بخیر
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      سلام
      چطوری تست زیاد میزنید روزانع؟

سلام . دوستان عزیز علی رغم میل باطنی که نمیخواست که این کار کنم مجبور شدم اسپم بفرستم ! / شرمنده قوانین رو میدونین ولی اجرا نمیکنید ! یه اپشن از انجمن هست به نام خصوصی یا پیام ویزیتور . اونجا میتونین تا جایی که دلتون خواست چت کنین ولی اینجا نه ! اینجا فوانین نقل قول گرفتن مشخصه !! پیام هارو حذف کنین پلیز #قوانین ادمین محترم لطفا نیای بگی به جرم تهدید بن میخوری! حدودا قانونی هستش که 10 و 15 نفر از بچه های اینجا تصویبش کردن !

خانوما آبجیا، آقایون داداشا

قبل از اینکه استارتر اعظم (ممد آر ملقب به بروسلی 2) روتون فن خشم پشه رو اجرا نکرده پیامای نامربوطو بحذفید
      هعی ممدآر نبودی ببینی...

سلام پوکر ممنون از ساپورت و هواداری از بروسلی 2 ! ولی رتبه ها ازادن اینجا چت کنن و به مشکلات و معضلات ما جواب دهند ! نبودی ولی قانون گذاشتیم که رتبه ها حتی میتونن اینجا جوک بزارن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #843
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فردا آزمونو چک میکنم... امروز نمیتونستم چون دسترسیم به رایانه و گوشی محدود بود...

گزارش امروز: 8 ساعت + 260 تست
      مجموع کل رو هم فردا اعلام میکنم امروز زیاد حوصله ندارم...

ببین قبول دارم شرایط سخته.‌‌ خیلی هم سخته.
      شرایط خیلیا هم بهتره.‌‌.. اینم قبول
      فقط اینو بدون که خیلیا با وجود مشکلات بیشتر دارن ادامه میدن و اگه جای تو بودن راه حلی واسش پیدا میکردن
      تو این مسیر هیچکس بیشتر از خودت دلسوز تو نیس.‌‌.. نه مامانت، نه بابات، نه برادر و خواهر و..‌. خودت تنهایی باید گلیمتو از آب بیاری بیرون

با این چیزی که میخوام بگم شاید ازم متنفر شی و منو هیولا ببینی اما خوب گوش کن:
      سال قبل پدرم دچار عارضه ی قلبی و مغزی شد... یه مدت همه نگران بودن و بهش سر میزدن... تو این شرایط میدونی من چیکار کردم؟ رفتم بهش گفتم: اگه فوت شی ۲ _۳ روز بیشتر مجلس عزای تو رو نمیگردونم! بعدش میرم خونه رفیقم درس میخونم! پس لطفا حلالم کن...
      پدر خوبی برام نبوده اما بهر حال به گردنم حق داره.‌‌.. منم بشدت آدم باوجدانی ام و اون لحظه صدای شکستن قلبمو قلبشو شنیدم... اما یادت باشه سال کنکور تو از داشتن قلب محرومی... تو از داشتن احساسات محرومی، تو از داشتن هر گونه مسئولیتی محرومی، تو حتی از زندگی هم محرومی و محکومی به اینکه سفت و سخت، مثل یه ربات باشی! چون اسیر نظام آموزشی ویرانگر و قاتل این کشور افتادی... تصیر خودتم نبوده...
      میدونم این مسائل برای یه پشت کنکوری به مراتب دردآورتر و سنگین تره..‌ عملا یه سال ما به باد فنا رفته... از هر طرف داریم طعنه و تحقیر میشنویم و گوشی نیست که درد ما رو بشنوه یا شونه ای که روش گریه کنیم... انواع و اقسام فشار عاطفی، روانی و.‌‌.. رو هم باید کنار درس خوندن متحمل بشیم..‌
      من دو ساله از خونه بیرون نرفتم! فقط یه بار اونم بعد از کنکور به اصرار رفیقام و خونوادم، چون تقریبا شده بودم جنازه متحرک
      عطر بهار و شکوفه های سال قبل رو یادم نمیاد...
      حس میکنم دیوارهای اتاقم دارن بهم نزدیک میشن
      دو ساله با والدینم سر یه میز غذا نمیخورم و میرم اتاقم چون انواع و اقسام حرف و طعنه و کنایه و تحقیر ازشون میشنوم...
      تازه فقط هم وعده نهار (اون هم خیلی کم) مصرف میکنم و بقیه روز یا با سیب میگذره یا با ساقه طلایی، یا با گشنگی و قار و قور معده... نه اینکه غذا نباشه یا رژیم باشم؛ فقط عذاب وجدان و حس بیخودی و سربار بودنم باعث میشه بیشتر از این کوفت نکنم... تازه کسی هم صدام نمیکنه... خودم میبینم هوا تاریک شده و من گشنمه میرم غذامو میکشم...
      سال دوازدهمم سر جمع یه هفته هم مدرسه نرفتم چون تحمل نگاه ها و حرف های همسن و سالام رو نداشتم.‌‌... بدون هیچگونه معلمی خودم درسامو میخوندم و اگه اشکالی هم داشتم سعی میکردم خودم رفعش کنم..‌
      یادمه سال قبل خسته و کوفته از کتابخونه و پانسیون برمیگشتم و تو کل راه حرف مادر و پدرم رو می شنیدم که داشتن دانش آموزای تراز بالای ۷۰۰۰ شون رو میکوبیدن رو فرق سر من و منو پایین میاوردن و خوار و ذلیل جلوه میدادن
      اوضاع خونمون هم بدتر از میدان جنگه.‌‌.. همه اعصابا داغون؛ نمیتونی دو کلمه مثل آدم غریبه باهاشون حرف بزنی... همش داد و بیداد و سر وصدا... در ها هم عایق صدا نیستن و خیلی اذیت میشم‌‌‌ باور کن من آرزومه والدینم طلاق بگیرن تا این زندگی کوفتی و تشنج یه ذره تغییر کنه...
      حالا اینایی که گفتم نیمه ی پر لیوان بود! نیمه خالی لیوان باعث میشه وقتی بهش فکر میکنم، به زندگی لعنتی و بخت سیاهم خاتمه بدم... اگه بدونی بعنوان یک دختر نوجوون هر ساعت مجبورم چه صداها و حرفای نفرت انگیزی رو بشنوم و چه چیزاییو تحمل کنم بدون شک زار میزدی...
      اینو حمل بر خودستایی من نذار، اما آدمی ام که ذهن تیز و گیرایی بالایی داره و ۷ ساعت مطالعه براش کافیه... اما تو این شرایط مجبورم ۱۲ ساعت بیشتر بخونم تا حداقل همون اندازه بازدهی داشته باشه...
      این همه مشکلات باعث شده شبا دندون قروچه بگیرم، تا حدی که دیشب پدرم اومد اتاقم و بیدارم کرد مبادا که زبونمو موقع خواب قطع نکنم!
      گاهی شبا از شدت درد معده و مجاری تنفسی خواب به چشمم نمیاد... بقیه شب ها هم نفس تنگی میگیرم و مجبورم خودم ارادی نفس بکشم و حس خفگی بهم دست میده... به مادرمم این مشکلاتو عنوان کردم و گفتم وقت از یه مطب برام بگیره؛ نه یکبار، بلکه سه ماهه دارم میگم ولی هربار خودشو به نشنیدن میزد... تهش خودم وقت گرفتم و کارت بانکی و دفترچه بیمه رو برداشتم و زدم بیرون... جالبه وقتی برگشتن میپرسیدن: تو مگه تو اتاقت نبودی؟

اینا رو برای ترحم یا دلسوزی نگفتم... از این چیزا بیزارم(بخاطر همین بدم میاد با صدقه والدینم زندگی کنم)
      فقط گفتم که بدونی هرکسی یه شرایطی داره... خیلیا وضعشون بدتر از من و توئه و پول خرید یه کتاب کمک درسیو هم ندارن...
      اینا رو گفتم تا کسایی که مشکلات اینچنینی ندارن بدونن 3_0 از ما جلو زدن... کسایی تو شرایط ما هم باید بسازن و راه مخصوص خودشونو پیدا کنن برای کاهش اثرات این مشکلات..‌
      سالها بعد مطمئنا این مشکلاتو دیگه یادت هم نمیاد (از بس که زندگی تو ایران سخته) ... سالها بعد فقط حسرت اینو خواهی خورد که چرا پوست کلفت تر نبودی و بیشتر تلاش نکردی.‌‌

اینو یادت باشه؛ هرچقدر بیشتر سختی بکشی، آدم پخته تر، منظم تر و پر تاب و تحمل تری میشی... شک نکن اگه اون جووجه تک رقمیو بذاری جای ما پس میوفته... خیلیا جای من و تو بودن و بجای ادامه تحصیل، شوهر کردن و قید درسو زدن... خیلیا تو شرایط ما بودن و رتبه شون حتی دو برابر ما هم نشده...

بهت احترام نظامی میذارم چون کاریو داری میکنی که خیلیا از پسشون برنمیان...
      پس قوی و شجاع باش دخترم!
      مرسی از حرفایی که زدی و وقتی که گذاشتی،تو شرایطت بدتر از من نباشه بهترم نیست،حداقلش اینه که پدرت پیشته حرف مردمی وجود نداره
      من چی که پدرم پنج سال پیش دقیقا تو تاریخ ۱۳۹۵/۱/۶ ولمون کرد و رفت، پس من چی؟مگ من بچش نبودم؟! نمیتونم پامو از خونه بذارم بیرون.میدونی چرا؟چون مردم با نگاهشون با حرفاشون(بابات برنگشته؟مامانت طلاق گرفته؟وای نمیدونی بابام برام چی خریده،،وای دیشب با خانواده رفتیم بیرون،،،حتی حرف درست کرده بودن مامان من ازدواج کرده منم گذاشتن بهزیستی،که بعدش مامانم طلاق غیابی گرفت،،،درد نداره تو این پنج سال برادربزرگت که نظامیم باشه نگه اصن شما با یه یارانه چطوری زندگیتونو میچرخونید؟درد ندارع یه فامیل ازت نپرسه که تو مردی یا نه؟درد نداره تو مدرسه بچها ازت بپرسن بابات کجاس؟درد نداره که برادر کوچیکت که مخ رشته ریاضی بود بره کارگری کنه برای اینکه خرج خونه رو بده فقط برای اینکه برادر بزرگتر مسعولیتی قبول نکرد و فقط به فکر مد و کوفت و زهرمار خونه خودشه؟
      اینا فکر میکنن من یه جا قبول شم دوباره برمیگردم اینجا؟!!!!
      اشکال ندارع ایناهم میگذرن

1399/9/1:
      فیزیک درسنامه +۶۷ تست
      ادبیات ۷۲ تست دستور و قرابت
      حسابان ۲۰ تست
      دینی درس ۸+۷۳ تست
      شیمی درسنامه +۹۰ تست
      عربی درس پنج+۷۵ تست
      هندسه درسنامه
      مجموع تست:۳۹۶
      ویرایش توسط indomitable : 02 آذر 1399 در ساعت 12:52

4. Top | #844
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

۴ ساعت مطالعه

+
      شاید دیر به دیر گزارش دادم از این به بعد
      جو کنکوری و قشنگ اینجارو با ساعت مطالعه های پایینم زشتش نکنم *-*♥️
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

5. Top | #845
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      2 آذر :

7 ساعت

امروز برای کاری بیرون رفتم

6. Top | #846
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها خداوکیلی با تمام توان امسال رو بخونید به آرامش بعدش می ارزه.و گرمه مثل من میشین که حسرت گذشته داره گلومو میجوه و کاریم از دستم برنمیاد

7. Top | #847
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و علیکم السلام امروز 6 نیم ساعت خوندم ولی مفید یعنی تک تک ثانیه هاش مفید لذت درس خودندن برام معنی شد امروز و برنامم فول اکی موفق باشید همتونو دوس دارم به امید موفقیتمون

8. Top | #848
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یک شنبه 2 آذر:
      9 ساعت 160 تست
      یه مقدار عقب افتادگی دارم که باید فردا جبران بشه همش
      یکی از دلایل دید خوابیدنم این مدت این بود که با گوشی ور میرم قبل خواب. که از امشب درستش میکنم.
      .
      .
      بچه ها یکی از شگفتی هایی که امروز داشتم این بود : یکی از دوستام که پارسال همین موقع ها رفتم عروسیش بم پیام داده مینا بچه ام پسره اسم *مذهبی* انتخاب کن من فکر کردم ایسگام کرده ولی دیدم جدیه عکس سونو فرستاد حقیقتش کفم برید
      دختره همسن منه من تو چه فازیام بقیه چه فازی -_-
      اخرشم بش اسم محمدحسین و علی رو که خودم خیلی دوست دام پیشنهاد دادم. گفتم اگه یکم میخوای قرتی تر باشه دانیال و سجاد.
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

9. Top | #849
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ۸ ساعت با ۱۰۰ تست اموزشی ،خسته نباشید

10. Top | #850
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خاطره بازی و مرور فرازونشیب ها در تاپیک سال قبل ثابت قدمان 99 :

فایل پیوست 95426
      __________________________________________________ _____

فایل پیوست 95427

__________________________________________________ _________

فایل پیوست 95428

__________________________________________________ ________________________

فایل پیوست 95429

__________________________________________________ __________________________

فایل پیوست 95430

__________________________________________________ _________________________

فایل پیوست 95431

__________________________________________________ __________________________

فایل پیوست 95432

__________________________________________________ _____________

فایل پیوست 95433

ممدآر تا توباشی که دیگه به رتبه برترا مجوز بیش فعالی صادر نکنی

11. Top | #851
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همه ثابت قدما
      یکشنبه ۲ آذر
      ۲.۴۵ شیمی
      ۴.۱۵ زیست
      ۱عربی
      ۱ زبان
      مجموع ۸ ساعت
      شب همه خوش
      بزرگ شدن یعنی سازش پذیری با سختی

(ریک گرایمز)

12. Top | #852
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام و خسته نباشید به انگیزه های انجمن
      میزان مطالعه امروز : ۹ ساعت و ۳۵ دقیقه
      یه چیز تاسف باری رو امروز قبول کردم ، روزانه ۲۴ ساعت در اختیار دارم که اگه ۸ ساعتش بخوابم و ۴ ساعتم کل روز بازی و سرگرمی بکنم میشه جمعش ۱۲ ساعت و خب ۱۲ ساعتم آزاده که درس بخونم و می بینین که چقدر میخونم دیگه /: . حالا این در حالیه که من ۸ ساعت بخوابمم که عمرا اگه بخوابم //: من نهایتش ۶ ساعت بخوابم ( چقدر وقت تلف کنم من! فکر کنم بیش از حد وسط درس به خودم استراحت میدم ): )....... بگذریم

● دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش
      سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش
      یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری
      راضی به همین چند قلم مال خودت باش
      دنبال کسی باش که دنبال تو باشد
      اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش
      پرواز قشنگ است ولی بی غم ومنت
      منت نکش از غیر وپر وبال خودت باش
      صدسال اگر زنده بمانی گذرانی
      پس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش ●

13. Top | #853
      imf
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      گزارش:
      5:45 ساعت
      50 تست

واقعا هیچی و هیچکس ارزشه اینکه یه لحظه حاله ادم خراب شه رو نداره. جالب اینجاس اینو میدونم ولی انگاری که کلا خودمو زدم به اون راه!
      [فردا یه روزه تازس]

14. Top | #854
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      2 ساعت ادبیات 2 ساعت زیست 2 ساعت شیمی 2 ساعت زبان

15. Top | #855
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      [I @acquisitivee
      @acquisitivee
      خداوکیلی چ نام کاربری سختی داریااا
      قسمت مخفی رو بخون ، حالا همه میخونن جز خودشبقیه هم خاستن بخونن خاستم روند تایپیک از دس نره همین
      میدونم سخته
      شاید شرایطی ک داریو خیلیا تجربه نکنن
      نمیخام ادا در بیارم بگم اینکه چیزی نیس
      نه چیزی هست قبولم دارم ک چیزی هست
      ولی باور کن این شرایط واسه خیلیا هستتت خیلیااا
      خیلی هایی ک موفق شدن
      ک جنگیدن ک سس نشدن ک نباختن خودشونو ک ج نزدن
      ماوی فامیلی داریم تو اتاق دکتر جلو چشم من دکتر گف خانوم شما سرطان داری تا ۵ ماه دیگه بیشتر زنده نیستی
      ب خدا اون لحظه حس کردم قلبم وایساد واقعن ی لحظه نفسم رفت
      چشام میخ مونده بود رو دکتره هیچی نمیتونستم بگم
      ولی میدونی فامیلمون چی گفت؟
      پا شد گفت اسم من فلانه(به من میگن گلپری )گفت من سرطاتو میخورم
      جدی جمله اش همین بود از اون روز حدود ۷ سال گذشته
      ۷ سالللل میدونی یعنی چی؟
      کسیکه ۵ ماه دیگه باید میمرد نهایتا ۵ ماه حالا این همه ساله زنده اس و زندگی میکنه
      خاستم بگم تو انگیزه ات بیشتر از همه اس
      واسه خلاصی از این شرایطت
      واسه مدیون داداشت ننوندن
      واسه مدیون مامانت نبودن
      سخته نمیگم نیس
      ولی نشون بده تو سخت تری همین طوری خوب جلو برو
      بذار تو تو ذهن همه ی اعجوبه باشی
      بذار جواب زحمتای داداشتو بدی
      همیشه موفق باشی
      دردی ک تو رو نکشه قوی ترت میکنه
      قوی تر شو و بمون
      قوی تر شو و بجنگ
      موفق باشی♡♡

خب امروز ۷ ساعت خوندم
      راضی ام ، هر کسو با خوش بسنجین ، در ضمن من کنکوری ارشدم فک نکنین شوما ها باید اینقد بوخونین هااااا
      فهمیدین دارم واسه ارشد میخونم یا بازم بگم؟؟؟؟[/I]
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

صفحه 57 از 169 نخستنخست ... 4756575867157 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)