خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 169 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 2525
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام میبینم که خیلی شلوغ کردین . بنده دوروزی نبودم و رفته بودم بیرون از فردا دوباره گزارش میدم .

رفته بودم یکی از ارزو هام رو محقق کنم . پرواز با گلایدر
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب
      ساعت خوابم خیلی بهم ریخته

امروز همش گیم پلی دادم خیلی چسبید
      2 ساعت نشستم و درباره هدفم فکر کردم و واسش برنامه ریزی کردم
      2 ساعت هم ریاضی دهم خوندم

مشاور منو پِخ پِخ میکنه با این ساعت مطالعه

3. Top | #18
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      جمعه 7 شهریور : 12 ساعت

خب بقیه اش رو میسپرم به شما کنکوری های 1400 ...همیشه توی زندگی ثابت قدم باشید
      قضیه این 12 ساعت چیه؟
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام به تلاشگر های انجمن
      من از هفته بعد شروع میکنم. فعلا خستگی کنکور از تنم به در نشده. اومدم ببینم شما ها شروع کردین یانه شما ها استارتو بزنین منم از هفته بعد بهتون میپیوندم.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poker_ch نمایش پست ها
      سلام به تلاشگر های انجمن
      من از هفته بعد شروع میکنم. فعلا خستگی کنکور از تنم به در نشده. اومدم ببینم شما ها شروع کردین یانه شما ها استارتو بزنین منم از هفته بعد بهتون میپیوندم.

سلام . نگران نباشید اکثرا الان همه به صورتی درس میخونیم که نمیشه گفت کنکوری خوندن . فقط برا اینکه عادت درس خوندن نپره یه دوسه ساعتی پای درسیم . حتما منتظر شروع شما با طراوت و نشاط هستم .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      تا الان کلا ۲ ساعت عربی ۳ ساعت زبان و ۲ ساعت دینی
      فردا پرقدرت تر از قبل
      i`m taxic

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خوب تحلیل کامل عمومی ها رو بجز ادبیات تموم کردم. روزی که از کنکور برگشتم گزینه هایی که زدمو یادداشت کردم و الان که چکشون کردم درصدام اینا شد:
      ادبیات ۲۵
      عربی۴۰
      دینی ۴۵
      زبان ۸۵
      زمین ۲۰
      ریاضی ۶۵
      زیست ۴۰
      شیمی تقریبا ۶۰ (اصلاحش کردم)
      فیزیک ۱۳/۲
      ویرایش توسط poker_ch : 13 شهریور 1399 در ساعت 21:01

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      از بین دوستان کسی هست بخواد باهم رقابتی درس بخونیم
      به مدت یک ماه
      اگر هست لطفا خصوصی پیام بده

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ساعت مطالعه امروز: ۴ ساعت
      ۲:۳۰ مطالعه فصل ۴ شیمی ۳
      ۱:۳۰ مطالعه عربی
      واقعا سخته بخوام دوباره به دوران اوجم که روزی دوازده ساعت مطالعه مفید داشتم نزدیک بشم. پس فعلا با همین ۴ یا ۵ ساعت شروع میکنم و تا اوایل مهر به هشت ساعت میرسونمش.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه هامن یه سوالی دارممن یکم میترسم از نتایج کنکور امسال ولی امسال چون آخرین سالیه که سنم تربیت معلم رو میگیره میخوام بزنمشواقعا خسته ام و نیاز دارم یه سالی از جو کنکور خارج شماگه 3 رشته تاپ رو آوردم که هیچی اما اگه نیاوردم تربیت معلماما یه قضیه ای هم هستدوستم سال 96 تو مصاحبه انداختنشبا رتبه 6هزار منطقه 2 انتخاب اولش تربیت معلم بود افتاد و رفت تبریز پرستاری میخونهبنده خدا میگفت اولش یکم استرس گرفتم 2تا سوال عقیدتی رو نتونستم جواب بدم و جاش چرت و پرت گفتمهمه ش میترسم این اتفاق واسه منم بیفتهالبته من انقدر پرروام که به ملائه بگم حاجی سوال بعدیولی حالا در بدترین حالت گیریم منم اینطوری شدماون وقت تا اوایل آبان رو از دست میدماز یه طرفم نمیدونم نظام قدیم هست یا نههیچ کتاب نظام جدیدی هم ندارمچی کار کنم؟؟

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      سلام بچه هامن یه سوالی دارممن یکم میترسم از نتایج کنکور امسال ولی امسال چون آخرین سالیه که سنم تربیت معلم رو میگیره میخوام بزنمشواقعا خسته ام و نیاز دارم یه سالی از جو کنکور خارج شماگه 3 رشته تاپ رو آوردم که هیچی اما اگه نیاوردم تربیت معلماما یه قضیه ای هم هستدوستم سال 96 تو مصاحبه انداختنشبا رتبه 6هزار منطقه 2 انتخاب اولش تربیت معلم بود افتاد و رفت تبریز پرستاری میخونهبنده خدا میگفت اولش یکم استرس گرفتم 2تا سوال عقیدتی رو نتونستم جواب بدم و جاش چرت و پرت گفتمهمه ش میترسم این اتفاق واسه منم بیفتهالبته من انقدر پرروام که به ملائه بگم حاجی سوال بعدیولی حالا در بدترین حالت گیریم منم اینطوری شدماون وقت تا اوایل آبان رو از دست میدماز یه طرفم نمیدونم نظام قدیم هست یا نههیچ کتاب نظام جدیدی هم ندارمچی کار کنم؟؟
      سلام کاربر عزیز. با توجه به موقعیتتون خودتون بنشینید و سبک و سنگین کنید که آیا حاضرید بقیه ی عمرتون رو به عنوان یک معلم زندگی کنید؟ از زندگیتون راضی خواهید بود؟ البته با توجه به شرایط شما و خستگی کنکور کاملا حستون رو درک میکنم. اگه به تربیت معلم هم راضی هستین حتما انتخاب رشته کنید و این شانس رو از دست ندید. درباره مصاحبه بنده اطلاعی ندارم اما فکر نکنم تا این حد گیر بدن که با یک جواب اشتباه شما رو رد کنن. در این باره میتونید تو اینترنت سرچ کنید که اکثر اوقات چه سوالاتی توی مصاحبه پرسیده میشه و پیش زمینه ای رو ایجاد کنید. اگر هم احساس میکنین که شغل شریف معلمی تمام خواسته هاتون را برآورده نمی کنه، میتونید یک شانس دیگه به خودتون بدین. البته این رو هم گفته باشم که پنجاه درصد کنکور به شانس بر میگرده. برای مثال توی حوزه ی یکی از آشنایانی که امسال کنکور میداد سقف ریزش کرد و در حین منتقل کردن بچه ها به یک کلاس دیگه، بیست دقیقه تایم از دست دادن. خودش تعریف میکرد که نتونست حتی زبان رو نگاه کنه! در حالی که دختر بسیار زرنگی بود و ترازش بالای ۶۷۰۰ بود. از استرس همون هم بقیه درس ها رو بد جواب داد. هر چقدر هم اعتراض کردن برای تایم اضافه کسی پاسخگو نبود. خلاصه مطلب اینکه متاسفانه از این اتفاقات تخریب کننده هم گهگاهی اتفاق می افته که میتونه زحمات یک یا چند نفر رو به باد بده. خودتون کلاهتون رو قاضی بگذارید و ببینید آیا تحمل یک سال سختی و مشقت دیگه رو دارید؟ به نظرم اگه تربیت معلم رشته مورد علاقه تونه و به رتبه تون میخوره به راحتی از کنارش نگذرید چون دیگه چنین شانسی رو نخواهید داشت. اگر هم مطمئنید میتونید سال بعد رشته ی بهتری بیارید پس بمونید.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فعلا منابع رو تهیه کردم و برنامه ریزی رو تقریبا دارم تکمیل میکنم

انشالله همه موفق بشن

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام کاربر عزیز. با توجه به موقعیتتون خودتون بنشینید و سبک و سنگین کنید که آیا حاضرید بقیه ی عمرتون رو به عنوان یک معلم زندگی کنید؟ از زندگیتون راضی خواهید بود؟ البته با توجه به شرایط شما و خستگی کنکور کاملا حستون رو درک میکنم. اگه به تربیت معلم هم راضی هستین حتما انتخاب رشته کنید و این شانس رو از دست ندید. درباره مصاحبه بنده اطلاعی ندارم اما فکر نکنم تا این حد گیر بدن که با یک جواب اشتباه شما رو رد کنن. در این باره میتونید تو اینترنت سرچ کنید که اکثر اوقات چه سوالاتی توی مصاحبه پرسیده میشه و پیش زمینه ای رو ایجاد کنید. اگر هم احساس میکنین که شغل شریف معلمی تمام خواسته هاتون را برآورده نمی کنه، میتونید یک شانس دیگه به خودتون بدین. البته این رو هم گفته باشم که پنجاه درصد کنکور به شانس بر میگرده. برای مثال توی حوزه ی یکی از آشنایانی که امسال کنکور میداد سقف ریزش کرد و در حین منتقل کردن بچه ها به یک کلاس دیگه، بیست دقیقه تایم از دست دادن. خودش تعریف میکرد که نتونست حتی زبان رو نگاه کنه! در حالی که دختر بسیار زرنگی بود و ترازش بالای ۶۷۰۰ بود. از استرس همون هم بقیه درس ها رو بد جواب داد. هر چقدر هم اعتراض کردن برای تایم اضافه کسی پاسخگو نبود. خلاصه مطلب اینکه متاسفانه از این اتفاقات تخریب کننده هم گهگاهی اتفاق می افته که میتونه زحمات یک یا چند نفر رو به باد بده. خودتون کلاهتون رو قاضی بگذارید و ببینید آیا تحمل یک سال سختی و مشقت دیگه رو دارید؟ به نظرم اگه تربیت معلم رشته مورد علاقه تونه و به رتبه تون میخوره به راحتی از کنارش نگذرید چون دیگه چنین شانسی رو نخواهید داشت. اگر هم مطمئنید میتونید سال بعد رشته ی بهتری بیارید پس بمونید.
      راستش من نظام قدیم بودم و انصرافی هوشبری
      از تربیت معلم بدم نمیاد اتفاقا تدریس رو خیلی دوست دارم و آموزش به ابتدایی ها واسم مثل تفریح میمونه بیشتر
      اما هدفم از رفتن به آموزش و پرورش معلم شدن و معلم ماندن نیست
      میخوام برم تا هم یکم استراحت کنم خیالمم از یه شغل خوب و حقوق ماهیانه اش راحت باشه
      توی 4سال درس خوندنم واسه کنکور بخونم و بعدش با مرخصی تحصیلی برم دندانپزشکی بخونم
      توی این مدت به زندگیم هم سروسامون بدم که کلیییییی کار عقب افتاده دارم
      خودم حس میکنم واسم اینجوری بهتره
      اما میترسم مثل دوستم ردشم از مصاحبه
      اون وقت من میتونم از آبان درس رو شروع کنم و کلی تایم از دست میدم
      به نظرتون شروع کنم به درس خوندن یا استراحت کنم؟
      اگه درس بخونم جدید بخونم یا قدیم؟
      من هیچ کتاب نظام جدیدی ندارم

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      راستش من نظام قدیم بودم و انصرافی هوشبری
      از تربیت معلم بدم نمیاد اتفاقا تدریس رو خیلی دوست دارم و آموزش به ابتدایی ها واسم مثل تفریح میمونه بیشتر
      اما هدفم از رفتن به آموزش و پرورش معلم شدن و معلم ماندن نیست
      میخوام برم تا هم یکم استراحت کنم خیالمم از یه شغل خوب و حقوق ماهیانه اش راحت باشه
      توی 4سال درس خوندنم واسه کنکور بخونم و بعدش با مرخصی تحصیلی برم دندانپزشکی بخونم
      توی این مدت به زندگیم هم سروسامون بدم که کلیییییی کار عقب افتاده دارم
      خودم حس میکنم واسم اینجوری بهتره
      اما میترسم مثل دوستم ردشم از مصاحبه
      اون وقت من میتونم از آبان درس رو شروع کنم و کلی تایم از دست میدم
      به نظرتون شروع کنم به درس خوندن یا استراحت کنم؟
      اگه درس بخونم جدید بخونم یا قدیم؟
      من هیچ کتاب نظام جدیدی ندارم
      در زمینه انتخاب نظام متاسفانه من تجربه ای ندارم و امسال اولین کنکورم رو دادم. اما تا جایی که اطلاع دارم سال بعد تنها یک نوع سوال طراحی میشه که بر اساس کتاب های نظام جدید هستش.
      توصیه من اینه که تا زمان اعلام نتایج رتبه ها و رشته ها شما فایل پی دی اف کتاب ها رو دانلود کنید و شده روزی حداقل چهار یا پنج ساعت درس ها رو مطالعه کنید. از حجم مطالب درسی در کتاب های نظام جدید به شدت کاسته شده و به نظرم با مطالعه صحیح میشه حفظیات شیمی دهم و درس های دینی و زبان به علاوه بخشی از زیست پایه رو کاملا بست. هر چند از مسائل ریاضی و فیزیک هم نباید ابدا غافل شد. میتونید در کنارش بخش هایی از کنکور ۹۹ رو هم تحلیل کنید و از آزمون های قلم چی رو دانلود کنید و ازش پرینت بگیرید و به عنوان نمونه سوال ازش استفاده کنید. به نظرم برای خرید کتاب درسی و آموزشی تا زمان اعلام نتایج رشته ها عجله به خرج ندید. اگر هم از نتیجه و عملکردتون کاملا مطمئن هستید نیازی نیست اما اگه شما هم مثل من دو به شک هستین پیشنهاد میکنم این تایم رو از دست ندین.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در زمینه انتخاب نظام متاسفانه من تجربه ای ندارم و امسال اولین کنکورم رو دادم. اما تا جایی که اطلاع دارم سال بعد تنها یک نوع سوال طراحی میشه که بر اساس کتاب های نظام جدید هستش.
      توصیه من اینه که تا زمان اعلام نتایج رتبه ها و رشته ها شما فایل پی دی اف کتاب ها رو دانلود کنید و شده روزی حداقل چهار یا پنج ساعت درس ها رو مطالعه کنید. از حجم مطالب درسی در کتاب های نظام جدید به شدت کاسته شده و به نظرم با مطالعه صحیح میشه حفظیات شیمی دهم و درس های دینی و زبان به علاوه بخشی از زیست پایه رو کاملا بست. هر چند از مسائل ریاضی و فیزیک هم نباید ابدا غافل شد. میتونید در کنارش بخش هایی از کنکور ۹۹ رو هم تحلیل کنید و از آزمون های قلم چی رو دانلود کنید و ازش پرینت بگیرید و به عنوان نمونه سوال ازش استفاده کنید. به نظرم برای خرید کتاب درسی و آموزشی تا زمان اعلام نتایج رشته ها عجله به خرج ندید. اگر هم از نتیجه و عملکردتون کاملا مطمئن هستید نیازی نیست اما اگه شما هم مثل من دو به شک هستین پیشنهاد میکنم این تایم رو از دست ندین.
      آره منم اصلا مطمئن نیستم
      شاید بشم 1000 شایدم 10000
      از شنبه شروع کنم به درس خوندن
      تو این مدت میخوام فیزیک و زیست بخونم
      فیزیک امسال اصلا خوب نزدم و حدود 20 درصد زدم
      زیست هم که خیلی مهمه نباید ازش غافل شد
      ولی زیست رو بالای 50 زدم
      البته 8 تا سوال مبهم هست که دوتا جواب درست داره و من هر 8 تارو زدم اگه سنجش دوتا گزینه رو درست بگیره یا اینکه حذف کنه درصدم میره نزدیک 70
      ریاضی همه مباحث وضعم خوبه فقط مقاطع مخروطی و کاربرد مشتق و هندسه ضعیفم
      شیمی اسید و باز و الکتروشیمی صفرم بقیه اکیه
      عمومی ها زبانم خوبه دینی حفطیه چیزی نیس
      عربیم خوبه ولی برای رسیدن به 100 کار دارم
      ادبیات فقط لغت و آرایه و قرابت کار کردم اونارم خوبم ولی تاریخ و دستور صفرم

صفحه 2 از 169 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)