خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تجربیات نظام قدیم های جدید شده

سلام دوستان تو انجمن گشتم دیدم نظرات راجب تغییر نظام آموزشی خیلی زیاد نیست خواستم ازتون بخوام اونایی که سال قبل نظام قدیم بودن اومدن جدید تجربشونو بگن

آیا خیلی سخت بود خودتونو تطبیق بدین یا نه؟

یادمه سال قبل مخالفای تغییر نظام از جمله خودم میگفتیم تایم خیلی کمه که این تعویق و داستاناش یکم تایمو زیاد کرد از اون طرف حذفیات خورد و خلاصه به نظرم به نفع اونایی شد که تغییر نظام دادن و اینکه اونایی که مسلطن تغییر ندن مثلا خودم که 5 هزار شده بودم موندم تو همون قدیم ولی دوستم با 3200 رفت جدید و خیلیم راضیه از تصمیمش

بیشتر دلیل من واسه تغییر نظام خسته شدن از مطالب تکراریه اینکه فکر میکنی بلدی اما تسلطت کافی نیست و باعث میشه نتونی با تمرکز بخونی اتفاقی واسه خودم وچند تا از دوستام افتاد
      ویرایش توسط hossein-ml : 05 شهریور 1399 در ساعت 18:03

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-ml نمایش پست ها
      سلام دوستان تو انجمن گشتم دیدم نظرات راجب تغییر نظام آموزشی خیلی زیاد نیست خواستم ازتون بخوام اونایی که سال قبل نظام قدیم بودن اومدن جدید تجربشونو بگن

آیا خیلی سخت بود خودتونو تطبیق بدین یا نه؟

یادمه سال قبل مخالفای تغییر نظام از جمله خودم میگفتیم تایم خیلی کمه که این تعویق و داستاناش یکم تایمو زیاد کرد از اون طرف حذفیات خورد و خلاصه به نظرم به نفع اونایی شد که تغییر نظام دادن و اینکه اونایی که مسلطن تغییر ندن مثلا خودم که 5 هزار شده بودم موندم تو همون قدیم ولی دوستم با 3200 رفت جدید و خیلیم راضیه از تصمیمش

بیشتر دلیل من واسه تغییر نظام خسته شدن از مطالب تکراریه اینکه فکر میکنی بلدی اما تسلطت کافی نیست و باعث میشه نتونی با تمرکز بخونی اتفاقی واسه خودم وچند تا از دوستام افتاد
      سلام به این تاپیک زیر یه سری بزن

http://forum.konkur.in/thread73493.html#post1621549

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من موندم نظام قدیم دوست صمیممی ام رفت جدید با انواع افرادم مشاوره رفت
      پس از یه عالمه کلاس رفتن و هزینه های سرسام اور چند ده میلیونی تازه به این نتیجه رسیده که بشدت پشیمونه

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه ام که معلم فیزیکش بهش گفته بود رتبه های بالای ی سالهای قبل مثلا رو 20 هزارو اندی برن نظام جدید بهتره ولی اونایی که رتبه هاشون پایینه و یه جورایی نزدیکن مثل شما بمونن قدیم
      شمام اول مطمعن شو که نظام قدیم 1400 داریم یا نه بعد تصمیم بگیر چون هیچی معلوم نیس یهو دیدی مثل این تعویق اخری کنکور 99 همش سراب بود و اصلا نظام قدیمی در کار نبود

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      یه چیز دیگه ام که معلم فیزیکش بهش گفته بود رتبه های بالای ی سالهای قبل مثلا رو 20 هزارو اندی برن نظام جدید بهتره ولی اونایی که رتبه هاشون پایینه و یه جورایی نزدیکن مثل شما بمونن قدیم
      شمام اول مطمعن شو که نظام قدیم 1400 داریم یا نه بعد تصمیم بگیر چون هیچی معلوم نیس یهو دیدی مثل این تعویق اخری کنکور 99 همش سراب بود و اصلا نظام قدیمی در کار نبود
      من سال قبلم به همین دلیل موندم نظام قدیم میانگین درصدام تو 98 حدودا 59 بود و گفتم اگه برم جدید همش دود میشه اما همین عامل باعث میشد از کتابا زده بشم یعنی یه حس کاذب که بلدم همشو مثلا فصل گردش موادو باز میکردم فک میکردم همش یادمه میرفتم تستم میزدم از 10 تا 9 تاش درست میشد بدون اینکه بخونم این باعث شد رفته رفته که فاصله میوفتاد بین خوندنام تسلطم خیلی کم بشه نمیدونم برم جدید این مشکلم حل میشه یا نه یجورایی دیگه از کتابای قدیم حالم بهم میخوره خیلی واسم تکراری شدن

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من سال قبلم به همین دلیل موندم نظام قدیم میانگین درصدام تو 98 حدودا 59 بود و گفتم اگه برم جدید همش دود میشه اما همین عامل باعث میشد از کتابا زده بشم یعنی یه حس کاذب که بلدم همشو مثلا فصل گردش موادو باز میکردم فک میکردم همش یادمه میرفتم تستم میزدم از 10 تا 9 تاش درست میشد بدون اینکه بخونم این باعث شد رفته رفته که فاصله میوفتاد بین خوندنام تسلطم خیلی کم بشه نمیدونم برم جدید این مشکلم حل میشه یا نه یجورایی دیگه از کتابای قدیم حالم بهم میخوره خیلی واسم تکراری شدن
      حست مشترکه و کاملا قابل درکه
      ولی درنهایت این تویی که تصمیم میگیری امیدوارم تصمیمت عاقلانه و درست باشه و راضی باشی ازش

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      من موندم نظام قدیم دوست صمیممی ام رفت جدید با انواع افرادم مشاوره رفت
      پس از یه عالمه کلاس رفتن و هزینه های سرسام اور چند ده میلیونی تازه به این نتیجه رسیده که بشدت پشیمونه
      شاید دوستتون قاطی این حواشی شده منبعو کلاس که نتیجه نگرفته بنظرم اگر سال بعدم نظام قدیم باشه باکنکور امسال همه دیدن کنکور قدیم دادن ینی خودکشی قطعا نظام جدید دادن واسه یه نظام قدیم ی سکوی پرتابه اگه واقعا بخونه

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری00 نمایش پست ها
      شاید دوستتون قاطی این حواشی شده منبعو کلاس که نتیجه نگرفته بنظرم اگر سال بعدم نظام قدیم باشه باکنکور امسال همه دیدن کنکور قدیم دادن ینی خودکشی قطعا نظام جدید دادن واسه یه نظام قدیم ی سکوی پرتابه اگه واقعا بخونه

چراجومیدین؟نظام جدیددادن یعنی مرگ ازخودکشی ام میگذره چطورتوده ماه میشه سه تاکتاب زیست وشیمی و دینی وزبان جدیددو خوند؟کی به تسلط رسید؟ازهمه گذشتن هزینه ، خوگرفتن بانظام جدید من قدیمم اگ خدایی نکرده۱۴۰۰شدم دوس دارم قدیم بدم ..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با این فکر که فلان نظام دادن خودکشیه و حماقت محض کاملا مخالفم من تقریبا از هر دو گروه میشناسم کسایی که امسال قبول میشن هم کسی که موند نظام قدیم و الان میانگین 70 زده و قبولیش صد در صده هم کسی که رفته جدید و اونم قبولیش حتمیه با همون حدود درصد و فقط عمومی بهتر و هم نفراتی میشناسم که تغییر نظام دادن و خیلی خیلی خراب کردن و هم خودم که موندم قدیم وخراب کردم خلاصه همه جور ادمی اطراف خودم دارم اینو تعمیم بده به کل کشور پس نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید سال بعدم اگه نظام قدیم باشه حتما قبولی 3 رشته داریم ازش
      بیشتر موفقیت به خود ادما بستگی داره من همونطور که گفتم دلیل تغییر نظامم بیشتر تکراری بودن قدیمه واقعا کشش دوباره خوندنشو ندارم همین .درسته مشترک زیاد داره ولی همین که یه تنوعی در ظاهر داشته باشه نمیذاره فک کنم بلدمو زود رد بشم ازش

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      چراجومیدین؟نظام جدیددادن یعنی مرگ ازخودکشی ام میگذره چطورتوده ماه میشه سه تاکتاب زیست وشیمی و دینی وزبان جدیددو خوند؟کی به تسلط رسید؟ازهمه گذشتن هزینه ، خوگرفتن بانظام جدید من قدیمم اگ خدایی نکرده۱۴۰۰شدم دوس دارم قدیم بدم ..
      دوست عزیز جو نمیدم حقیقته تسلط چی زیست که فقط حذفیات با بیان ساده ومفهومیتر شده
      شیمیمسائلش خیلی کم شده با حفظیات بیشتر وجابجایی مطالب
      زبانم تو قدیمم لغاتو باید خارج کتاب پیدامیکردی میخوندی که همین لغات جدیده فرقی نداره لغات نظام جدید ترکیب قدیمو لغات خارج کتابیه که توقدیمم تو ردینگای کنکورای قبلی هایلایت میکردی ومیخوندی
      دیگه حرف از دینی نزن چون هرجور باشه به هیچ وجه غول نمیشه
      باید منطقی باشیم نظام قدیمی ک توچن سال پشت کنکور موفق نشده رتبه زیر 5هزار بیاره قطعا سال ایندم نمیاره و بدتر نشه خوب نمیشه چون بنابه شرایط از قدیم زده میشه سواالاتو از حالت استاندارد خارج کردن باید خونه تکونی اساسی کنه حالا بحث هزینه جداست

البته اینم بگم سنجش نمیاد سوالات نظام قدیمو مثه سالای قبل در حد فهم بده چون میدونه داوطلب نظام قدیم چن سال داره میخونه وپشت کنکور مونده وانتظاراتشون بالاتره به همین خاطرم سوالاتو سخت وغیراستاندارد میده

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با این فکر که فلان نظام دادن خودکشیه و حماقت محض کاملا مخالفم من تقریبا از هر دو گروه میشناسم کسایی که امسال قبول میشن هم کسی که موند نظام قدیم و الان میانگین 70 زده و قبولیش صد در صده هم کسی که رفته جدید و اونم قبولیش حتمیه با همون حدود درصد و فقط عمومی بهتر و هم نفراتی میشناسم که تغییر نظام دادن و خیلی خیلی خراب کردن و هم خودم که موندم قدیم وخراب کردم خلاصه همه جور ادمی اطراف خودم دارم اینو تعمیم بده به کل کشور پس نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید سال بعدم اگه نظام قدیم باشه حتما قبولی 3 رشته داریم ازش
      بیشتر موفقیت به خود ادما بستگی داره من همونطور که گفتم دلیل تغییر نظامم بیشتر تکراری بودن قدیمه واقعا کشش دوباره خوندنشو ندارم همین .درسته مشترک زیاد داره ولی همین که یه تنوعی در ظاهر داشته باشه نمیذاره فک کنم بلدمو زود رد بشم ازش
      داداش گلم هنوز نتایج امسال نیومده از کجا میشناسی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش گلم هنوز نتایج امسال نیومده از کجا میشناسی
      داداش با بچه ها تو کتابخونه اصلاح کردیم از اونجا میگم هر سال درصد میگیریم خب

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن