خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تست هندسه

1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

Unhappy تست هندسه

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام بچه ها من سوم ریاضی هستم می خواستم ببینم واقعا میشه که تو کنکور هندسه پایه هم زد؟ اگه میشه یه منبع خیلی ذقوی لطفا بگید.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام. واقعا ميشه ؟ بله ميشه! چجوري؟ واقعا به سختي! هر كسي ميدونه تست هاي هندسه پايه جزو سخت ترينان! چرا؟ چون دست كم ميگيرين! يني چي!؟ يني هندسه پايه درسي نيست كه با تموم كردن ٢ كتاب تست اوكي شه! ااا! پس چيكار كنيم؟ ميتونيد يه گوشه بشينيد و گريه كنيد! چه لوس! آره! لوس! چون شما بايد ١ كتاب تست هندسه پايه رو ٢٠ بار بزني! اين لوسه كه شما يه روزه همه تست هاي فصل ٤ هندسه ١ رو بزني، اونوقت سر كنكور وقتي كره تو ٤ وجهي محاط شد دهنت باز بمونه! پس يه كتاب مث الگو بگير، امسال ٢ بار تمومش كن؛) باريك پسر خوب!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood66 نمایش پست ها
      با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام بچه ها من سوم ریاضی هستم می خواستم ببینم واقعا میشه که تو کنکور هندسه پایه هم زد؟ اگه میشه یه منبع خیلی ذقوی لطفا بگید.
      مطالعه کتاب درسی رو فراموش نکنید.
      درس هندسه پایه رو زمانی میتونی از پسش بر بیای که بره تو خونت .... تست آسون هم داره ولی خو غالبا ازش وحشت دارن
      فار برای شمایی که سوم هستی منبع مناسبی هست....

کتب دیگه هم هست ولی برای یه غیر کنکوری شاید مناسبترینش فار باشه

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون که راهنماییم کردید ولی من کتاب نشر الگو رو گرفتم تستاشم خوبه میزنم ولی یه دفعه به یه تستایی میرسی که هر چی جوابشو نگاه میکنی از هر کسی هم سوال میپرسی هیچی نمیفهمی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adviser نمایش پست ها
      مطالعه کتاب درسی رو فراموش نکنید.
      درس هندسه پایه رو زمانی میتونی از پسش بر بیای که بره تو خونت .... تست آسون هم داره ولی خو غالبا ازش وحشت دارن
      فار برای شمایی که سوم هستی منبع مناسبی هست....

کتب دیگه هم هست ولی برای یه غیر کنکوری شاید مناسبترینش فار باشه
      من كه ولش كردم
      چون مي بينم فقط وقتمو داره مي گره
      مي. اخرسر با جمع بندي مهر و ماه يه درودبخونمش فقط

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن