خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question برای کنکور 99 از قلم چی یا گزینه 2 راضی بودین ؟ برای 1400 کدوم بهتره ؟

سلام رفقا لطفا نظرتون رو در مورد گزینه 2 و قلم چی در کنکور 99 بفرمایید . کدومش برنامش بهتر بود ؟ کدومش کیفیت سوالا بهتر بود ؟

برای 1400 کدوم رو پیشنهاد میدین ؟

ممنونم عزیزان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچ کدوم ذره ای به کنکور شباهت نداشتند ولی برای تمرین آزمون دادن با هم فرقی ندارند و مفید هستن ولی بستگی به سلیقه داره
      ویرایش توسط m-samim : 02 شهریور 1399 در ساعت 03:05

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من جامع های گزینه دو و مدارس برتر و علوی رو توی خونه کار کردم، هیچ کدوم مثل کنکور ۹۹ نبودن ولی هر ۳ تاش خوب بودن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      سلام رفقا لطفا نظرتون رو در مورد گزینه 2 و قلم چی در کنکور 99 بفرمایید . کدومش برنامش بهتر بود ؟ کدومش کیفیت سوالا بهتر بود ؟

ممنونم عزیزان

برنامه قلم چی بهتره میگن سوالای قلم چی سخت تره
      برای کنکور 1400 هم دوتاش رو برو...یکیش رو حضوری اون یکی غیرحضوری...اون غیرحضوری رو میتونی از تلگرام دانلود کنی و حل کنی(نمیخواد ثبت نام کنی)

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

ممنونم عزیزان
      امسال هیچ کدوم به کنکور نزدیک نبودن چون کنکور99 هیچ شباهتی با کنکورای قبل نداشت

ولی اگه خودم بودم گزینه دو ثبت نام میکردم....بقیه آزمون ها روهم توی خونه شبیه سازی میکردم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      گزینه ۲ شبیه تر بود نه کاملا ولی تو عمومی ها ۱۰۰ درصد تشابه ریاضی ۷۰ درصد زیست ۶۰_۷۰درصد فیزیک ۸۰ درصد شیمی ۳۰ درصد تشابه داشتند

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اما امسال قلم چی هم به سبگ کنکور ۹۹ از الان به بعد سوال میده ، در به نظر من قلم چی سوالات معقول تری داشت و حتی اگه کنکورو میدادن به اون طراحی کنه بهتر از سنجش عمل میکرد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سامی ....هیچ فرقی نمیکنه ...بین گاج و قلم و گزینه دو ....ولی یه کوچولو گاج بهتره

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      سامی ....هیچ فرقی نمیکنه ...بین گاج و قلم و گزینه دو ....ولی یه کوچولو گاج بهتره
      من امسال گاج ثبت نام کرده بودم....موقع حضوری بودن آزمونا خوب بودن

ولی از وقتی آزمون ها غیرحضوری شد به نظرم گاج بدترین عملکرد رو داشت ...نتایج کامل آزمون و پاسخ تشریحی دو سه روز طول میکشید تا بیاد...کیفیت سوالاتش هم پایین اومد

از لحاظ غیرحضوری بودن آزمون ها گزینه دو بهترین گزینه هست بعداز دو سه ساعت از برگزاری کارنامه کامل به همراه پاسخنامه و خیلی امکانات مشاوره ای رو به آدم تحویل میده

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امسال هم آزمونا غیر حضوریه؟/:الان تفاوتی هم داره آزمونا رو ثبت نام کنیم یا این که از نت دانلود کنیم خودمون از خودمون آزمون رو بگیریم؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirXD نمایش پست ها
      امسال هم آزمونا غیر حضوریه؟/:الان تفاوتی هم داره آزمونا رو ثبت نام کنیم یا این که از نت دانلود کنیم خودمون از خودمون آزمون رو بگیریم؟
      فارغ از حضوری یا غیرحضوری بودن
      ثبت نام کردن توی آزمون به پیوستگی مطالعه و هدفمند بودنش کمک میکنه
      ولی جدااز اون.....اگه غیرحضوری باشه ثبت نام کردن و نکردن تفاوت خاصی نداره اول وآخر باید توی خونه بشینی و آزمون بدی

تنها آزمونی که ثبت نام کردن و نکردنش فرق میکنه گزینه دو هست چون اگه توی آزمونای گزینه دو ثبت نام کنی یه سری امکانات به درد بخور دراختیارت میزاره مثله بانک سوالش که هرموقع خواستی میتونی ازخودت آزمون آنلاین زمان دار بگیری و تحلیلشون کنی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برنامه راهبردی قلمچی چن پله از گزینه دو بالاتره.جامعه اماری قلمچی هم بیشتره.در هر دو آزمون تقلب وجود داره اینجوری نیس ک فقط داخل قلمچی باشه.سوالای گزینه 2 ب کنکور نزدیک تره(بجز99)ولی سوالای قلمچی بعضا سخته.طراحای گزینه2 از هر درس 1یا دو نفرن ولی قلمچی خیلی زیادن همین باعث شده ک مثلا تو درس زیست گزینه2بعضی سوالا سلیقه ای باشن.سوالایی ک در بانک تست گزینه2 هستن با سوالایی ک در آزموناش میاره سطحشون فرق داره(خیلی آسون یا بعضیا چرت).راجب بقیه موسسات نظری ندارم چون ازشون استفاده نکردم.موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      رفقا کسی نظری در مورد سنجش نداره ؟

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

سنجش فقط جامع هاش که آخر سال میگیره ارزش شرکت داره ، برای طول سال مناسب نیست .
      بین گزینه دو یا قلمچی یکی رو انتخاب کنید . ( گزینه دو سوالات بهتر و قلمچی برنامه ی بهتری داره )

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سنجش بیشترین شباهت رو داشت امسال.
      مثلا توی زیست سوالی که داده بود که کدام نادرست است. و گفته بود همه ی تک سلولی های تثبیت کننده ی co2، رنگیزه دارند. این نکته بالای 5 بار توی سوالات سنجش اومده بود که شیمیواتوتروف ها تثبیت کننده هایی هستن که رنگیزه ندارن. در حالی که دبیرای تهران کانون همشون این گزینه رو درست گرفتن.
      من این گزینه رو زدم. اگه فردا کلید سنجش اومد و گزینه ای که من گفتم درست بود، دیگه شک نکن سنجش بهترین انتخابه.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)