خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 89
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

انتخاب رشته ریاضی (حتما بیاین!)

سلام دوستان، ازونجایی که خودم پول مشاوره واسه انتخاب رشته ندادم و از طرفی هم مشاورای مزخرف زیاده و زورم میاد پول بدین واسشون(واسه چیزی که خودتون به راحتی میتونین انجام بدین)، در نظرم بود که یه تاپیک بزنم و کمکتون کنم واسه انتخاب رشته ریاضی،رایگان! واسه همین اگه سوالی کلی دارین راجب انتخاب رشته(تجربی و ریاضی) میتونین بپرسین و اگه تخصصی رشته هارو میخاین، بچه های ریاضی بپرسن تا جوابشونو بدم، راجب رشته ها و دانشگاه ها و کل مسائل مربوطه!

اگه کسیم خواست خصوصی تر باشه پیام خصوصی بده بم تا هماهنگ میکنیم یه جای دیگه صحبت میکنیم!
      جهان آلوده ی خواب است و من در وهم خود بیدار...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخه هنوز که نتایج نیومده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها
      سلام دوستان، ازونجایی که خودم پول مشاوره واسه انتخاب رشته ندادم و از طرفی هم مشاورای مزخرف زیاده و زورم میاد پول بدین واسشون(واسه چیزی که خودتون به راحتی میتونین انجام بدین)، در نظرم بود که یه تاپیک بزنم و کمکتون کنم واسه انتخاب رشته ریاضی،رایگان! واسه همین اگه سوالی کلی دارین راجب انتخاب رشته(تجربی و ریاضی) میتونین بپرسین و اگه تخصصی رشته هارو میخاین، بچه های ریاضی بپرسن تا جوابشونو بدم، راجب رشته ها و دانشگاه ها و کل مسائل مربوطه!
      اگه کسیم خواست خصوصی تر باشه پیام خصوصی بده بم تا هماهنگ میکنیم یه جای دیگه صحبت میکنیم!
      شما که دانشجو تهرانی یه سوال ارزش داره مثلا بیای متالوژی تهران یا برق صنعتی اصفهان؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maja7080 نمایش پست ها
      اخه هنوز که نتایج نیومده
      بله ولی لازمه قبلش خیلی چیزا بدونین راجب رشته ها ودانشگاه ها ک اون موقع سردرگم نشین

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arbba نمایش پست ها
      شما که دانشجو تهرانی یه سوال ارزش داره مثلا بیای متالوژی تهران یا برق صنعتی اصفهان؟؟
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B8%DB%B2%DB%B2-%DB%B1%DB%B6%DB%B2%DB%B9%DB%B1%DB%B9.jpg

جواب حرفت باشه شاید
      تهران از دور قشنگه وگرنه خوب نیس یا حداقل ما خوبی ندیدیم
      در این بگم که اولین امتحان این ترم زبان داشتیم وقت من 20 دیقه وقت دوستم 30 و یکی دیگه 40 بود برا همون تعداد سوال
      استادا نمیومدن و کلاس مجازی تشکیل ندادن خیلی
      در واقع رها کردن
      ما طعمه برند بودن تهران شدیم
      من که ناراصیم خودم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arbba نمایش پست ها
      همه چی بستگی به علاقه داره، ولی خب سطح دانشگاه هم مهمه. مثلا رشته من تو دانشگاه تهران بین 50 تا70 دانشکده های برتر جهانه! ولی شاید برق اصفهان لولش کمتر باشه،ولی نکته مهم علاقه فرده فقط و فقط

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بدبختی با این کنکوری هم که گرفتن اصن فک نکنم بتونم چیز خوبی در بیارم درصد هم گرفتم و امیدم به اینه سختی کنکور بهم کمک کنه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۰۰۸۲۲-۱۶۲۹۱۹.jpg
مشاهده: 231
حجم: 62.7 کیلو بایت

جواب حرفت باشه شاید
      در این بگم که اولین امتحان این ترم زبان داشتیم وقت من 20 دیقه وقت دوستم 30 و یکی دیگه 40 بود برا همون تعداد سوال
      در واقع رها کردن
      من که ناراصیم خودم
      حرفتون قبول دارم ولی خدایی همشون گندن تنها برتری تهران اینه که فرصت شغلی برای رشته ریاضی بیشتره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۰۰۸۲۲-۱۶۲۹۱۹.jpg
مشاهده: 231
حجم: 62.7 کیلو بایت

جواب حرفت باشه شاید
      در واقع رها کردن
      من که ناراصیم خودم
      عجیبه،من راضیم تهران و ب شدت ترجیحش میدم به جاهای دیگه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها
      عجیبه،من راضیم تهران و ب شدت ترجیحش میدم به جاهای دیگه
      نمیدونم شاید برای شما خوب بوده
      میدونی کی از تهران بدم اومد؟
      امتحان فارماکولوژی 25 سوال داده بودن و10 دقیقه وقت
      دوی ماراتن به تمام معنا
      بعد قابلیت برگشت به عقبم نداشتی یعنی سوال یک رو بلد نیستی یا باید غلط بزنی رد بشی به بقیه برسی یا رد کنی ( جالب اینجاست که علوم پزشکی البرز که یه دانشگاه تیپ دو عه چون نزدیک بود مثال زدم قابلیت برگشت به عقبو میده )
      به دقیقه اخر این ازمون که رسیدیم سامانه برای همه قفل شد
      خلاصه با زور و التماس از استاد نمره گرفتیم
      تهشم اموزش یه پیام عذرخواهی بابت نقص فنی فرستاد به نماینده و قضیه تمام شد
      این از امتحان
      سراغ اموزش برم تنها درسی که برامون کلاس مجازی گذاشت یه درس اختصاصی و اخلاق اسلامی گروه معارف بود
      حالام میگن به زودی عملیا تشکیل میشه در حالیکه جز پندتا پی دی اف چیزی ندادن
      در مورد خوابگاه فقط تو بگو خوابگاه سمیه که بهترین خوابگاه علوم پزشکیه
      بقول دوستمون اگه دوستات نباشن از بی امکاناتی مردی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

نمیدونم شاید برای شما خوب بوده
      میدونی کی از تهران بدم اومد؟
      امتحان فارماکولوژی 25 سوال داده بودن و10 دقیقه وقت
      دوی ماراتن به تمام معنا
      بعد قابلیت برگشت به عقبم نداشتی یعنی سوال یک رو بلد نیستی یا باید غلط بزنی رد بشی به بقیه برسی یا رد کنی ( جالب اینجاست که علوم پزشکی البرز که یه دانشگاه تیپ دو عه چون نزدیک بود مثال زدم قابلیت برگشت به عقبو میده )
      به دقیقه اخر این ازمون که رسیدیم سامانه برای همه قفل شد
      خلاصه با زور و التماس از استاد نمره گرفتیم
      تهشم اموزش یه پیام عذرخواهی بابت نقص فنی فرستاد به نماینده و قضیه تمام شد
      این از امتحان
      سراغ اموزش برم تنها درسی که برامون کلاس مجازی گذاشت یه درس اختصاصی و اخلاق اسلامی گروه معارف بود
      حالام میگن به زودی عملیا تشکیل میشه در حالیکه جز پندتا پی دی اف چیزی ندادن
      در مورد خوابگاه فقط تو بگو خوابگاه سمیه که بهترین خوابگاه علوم پزشکیه
      بقول دوستمون اگه دوستات نباشن از بی امکاناتی مردی
      ببین امتحان مجازی خیلی جاها بود، خیلی خیلی دانشگاه ها ک شنیدم ازینی که ما داشتیم حتی بدتر بودن، واسه مام مث شما بود و جالب اینکه دکمه برگشت به سوال قبل دست استاده ک میتونه فعالش کنه یا نه! درمورد آموزش مجازی من خودم فایل گذاشتن رو به آنلاین کلاس داشتن ترجیح میدم که اساتید ما همشون همین کارارو کردن، در کل کم کاری زیاد بود ازشون ولی من راضیم، خوابگاه هم بازم حس نمیکنم اینقد بد باشیم، میتونی از بقیه شهر ها بپرسی راجب خوابگاه و مخصوصا غذاشون!!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکم راجب هوافضا توضیح میدین؟واینکه اگه هم مکانیک و هم هوافضا دوس داشته باشیم کدوم بهتره؟بعد راجب سطح دانشگاه یاسوج و فسا و کردستان و صنعتی اهواز و بوشهر یه مقایسه انجام میدید؟البته رتبه ها که بیاد بیشتر کمک میگیریم برای اینکه چجور انتخاب رشته کنیم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      صنعتی ارومیه هم اضاف کنید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fateme نمایش پست ها
      یکم راجب هوافضا توضیح میدین؟واینکه اگه هم مکانیک و هم هوافضا دوس داشته باشیم کدوم بهتره؟بعد راجب سطح دانشگاه یاسوج و فسا و کردستان و صنعتی اهواز و بوشهر یه مقایسه انجام میدید؟البته رتبه ها که بیاد بیشتر کمک میگیریم برای اینکه چجور انتخاب رشته کنیم
      هوافضا رشته به نسبت جدیدتریه نسبت ب مکانیک ،و کار و شغلش کمتر، واسه اپلای خوبه میشه استفاده کرد ازش، بازار کارش بهترینش توی ارتش و صنایع هواییه... سطح دانشگاه ها یه قسمتش بستگی ب خودتون داره واسه مسافت و اینا... دانشگاه سنندج کردستان خوبه، بقیه بهم ب دنبالش، صنعتی ارومیه ی لول بالاتر ایناس

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه کسی هم درمورد مکانیک یا راه اهن دانشگاه علم وصنعت ( تهران ) یا باقی رشته ها و خود دانشگاه سوالی داره میتونه از من بپرسه یا خودم جواب میدم یا از دوستان هم دانشگاهی میپرسم

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن