خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 89 از 89
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      یک سوال دیگه هم داشتم.
      درباره ریاضی محض و علوم کامپیوتر دانشگاه تهرانه.
      حقیقتا من تو این مدت که تحقیق میکردم حس کردم بیشترین علاقم به علوم کامپیوتر هست و از اون ور اپلای هم که فاکتور مهمیه رو هم این رشته داره.
      حالا میخوام بدونم تو دانشگاه تهران خیلی کار نشدنیه که از ریاضی محض انتقالی بگیرم به علوم کامپیوترش؟
      چون دانشکدش که یکیه گفتم احتمالا راحت تر از بقیس.
      بعد یک چیز دیگه؛ اینکه میشه بعد همون 2 ترم اول این انتقال رو انجام داد یا باید از ترم 3 به بعد باشه؟
      دوست عزیز رتبه شما از من بهتر هست منم مشاوری نیستم که چیزی بگم چون من یکی که بی شخصه روحیه پشت کنکور موندن ندارم تاکید میکنم روحیه..... ولی به نظرم فکراتو کامل بکن و به نظرم انختاب رشته رم انجام بده حالا یک ماه ازت زمان بگیره خدارو چه دیدید شاید شاید یک درصد رشته مورد علاقت رو قبول شدی امیدوارم این اتفاق برای منم بیفوته این حرفای من به عنوان یک هم رشته ای
      یه چیز دیگه اینکه رشته کامپیوتر که من و شما و اکثرمون بهش علاقه مندیم طبق صحبت هایی که از داشنجوهاش خوندم و صحبت هم کردم درامد و اینده اش بیشتر به مهرات و تخصصت توی اون بستگی که هر کسی میتونه در اون قوی بشه منبع یادگیری ههم همین اینترنتت و ورکشاپ های داخل دانشگاه میشه شرکت کرد ... بازهم به خودت بستگی داره
      GG

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abdaly نمایش پست ها
      دوست عزیز رتبه شما از من بهتر هست منم مشاوری نیستم که چیزی بگم چون من یکی که بی شخصه روحیه پشت کنکور موندن ندارم تاکید میکنم روحیه..... ولی به نظرم فکراتو کامل بکن و به نظرم انختاب رشته رم انجام بده حالا یک ماه ازت زمان بگیره خدارو چه دیدید شاید شاید یک درصد رشته مورد علاقت رو قبول شدی امیدوارم این اتفاق برای منم بیفوته این حرفای من به عنوان یک هم رشته ای
      یه چیز دیگه اینکه رشته کامپیوتر که من و شما و اکثرمون بهش علاقه مندیم طبق صحبت هایی که از داشنجوهاش خوندم و صحبت هم کردم درامد و اینده اش بیشتر به مهرات و تخصصت توی اون بستگی که هر کسی میتونه در اون قوی بشه منبع یادگیری ههم همین اینترنتت و ورکشاپ های داخل دانشگاه میشه شرکت کرد ... بازهم به خودت بستگی داره
      من رو چند رتبه که تا رنج 600 میشد حساب باز کرده بودم که از بد حادثه الآن شد 750. آره قطعا اونارو میزنم ولی حالا ببینم این حرکت که میخوام بزنم چجور نتیجه ای میتونه داشته باشه.
      البته بگم من برای همین علوم کامپیوترو انتخاب کردم چون سهم دروس منطقو ریاضیات گسسته توش بیشتره.
      ویرایش توسط mahy.dr80 : 31 شهریور 1399 در ساعت 00:10

3. Top | #78
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یک سوال دیگه هم داشتم.
      درباره ریاضی محض و علوم کامپیوتر دانشگاه تهرانه.
      حقیقتا من تو این مدت که تحقیق میکردم حس کردم بیشترین علاقم به علوم کامپیوتر هست و از اون ور اپلای هم که فاکتور مهمیه رو هم این رشته داره.
      حالا میخوام بدونم تو دانشگاه تهران خیلی کار نشدنیه که از ریاضی محض انتقالی بگیرم به علوم کامپیوترش؟
      چون دانشکدش که یکیه گفتم احتمالا راحت تر از بقیس.
      بعد یک چیز دیگه؛ اینکه میشه بعد همون 2 ترم اول این انتقال رو انجام داد یا باید از ترم 3 به بعد باشه؟
      خیر کار نشدنی نیست. بخصوص که تو یه دانشکده هستن.
      بله میتونید ترم های اول این کار رو بکنید.
      ولی پیشنهاد میکنم خیلی رو تغییر رشته حساب باز نکنید.
      ممکنه موافقت نکنن. به هر دلیلی.
      یعنی اگه به علوم کامپیوتر واقعا علاقه دارید، منطقیه که اول علوم کامپیوتر های شهر تهران رو بزنید.

4. Top | #79
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

نمیدونم شاید برای شما خوب بوده
      میدونی کی از تهران بدم اومد؟
      امتحان فارماکولوژی 25 سوال داده بودن و10 دقیقه وقت
      دوی ماراتن به تمام معنا
      بعد قابلیت برگشت به عقبم نداشتی یعنی سوال یک رو بلد نیستی یا باید غلط بزنی رد بشی به بقیه برسی یا رد کنی ( جالب اینجاست که علوم پزشکی البرز که یه دانشگاه تیپ دو عه چون نزدیک بود مثال زدم قابلیت برگشت به عقبو میده )
      به دقیقه اخر این ازمون که رسیدیم سامانه برای همه قفل شد
      خلاصه با زور و التماس از استاد نمره گرفتیم
      تهشم اموزش یه پیام عذرخواهی بابت نقص فنی فرستاد به نماینده و قضیه تمام شد
      این از امتحان
      سراغ اموزش برم تنها درسی که برامون کلاس مجازی گذاشت یه درس اختصاصی و اخلاق اسلامی گروه معارف بود
      حالام میگن به زودی عملیا تشکیل میشه در حالیکه جز پندتا پی دی اف چیزی ندادن
      در مورد خوابگاه فقط تو بگو خوابگاه سمیه که بهترین خوابگاه علوم پزشکیه
      بقول دوستمون اگه دوستات نباشن از بی امکاناتی مردی
      )))))))))))))))))))))))))))))
      واس خاطر اين ميگي تهران بده؟؟
      خب باشه بيا فردا جات و با من عوض كن!!!
      ببين استاد مزخرف و كثافت و همه جا داره
      رو اينايي ك گفتي؛ سوالايي هم اضافه كن ك استادا مشخص نكرده بودن ك مال كدوم استاده.. بعد هر گزينه مال ي استاد بود و تو ٣٥ ثانيه بايد تشخيص ميدادي كدوم و بايد بزني
      اين و فقط مثال زدم
      دانشگاه كرمان ميزان مشروطي و افتاده ش الان از حضوري بيشتر شده
      زياد هم وارد بقيه جزئيات نميشم ولي قدر داشته ت و بدون
      خيليا حسرت اونجا رو دارن

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenazz نمایش پست ها
      معدل رو ردیفم باهاش که خودمو بکشم و از الانم امادم در مورد اون شرط رتبه ش مطمئن نیستم که قبول کنن یا نه. اخه اونطوری اگه یه رشته ای مثل عمران باشم ازش راضی نخواهم بود. ولی الان دارم فکر میکنم مهندسی کامپیوتر شهید بهشتی رو به احتمال زیاد قبولم و شاید اگه شریف نشد تغییر بدم بتونم انتقالی بگیرم. نظر شما چیه؟
      همین تغییر رشته تو دانشگاه خودش سنگینه، هیچ سراغ انتقالی و اینا نرو اصن!
      جهان آلوده ی خواب است و من در وهم خود بیدار...

6. Top | #81
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از توضیحاتت کامل بود.
      میشه یکم درباره سالی که پشت موندی توضیح بدی؟
      چی بگم والا سال دوم قلمچی و عمو کاظم و کلا آزمون آزمایشی رو بوسیدم گذاشتم کنار بدون استرس آزمون خودم با برنامه خودم پیش میرفتم .... والا اصن فکر نمیکردم که کارم به سال دوم بکشه ولی ... اخراشم جامعای سنجش رو شرکت کردم فقط و یادمه اولین جامعش رتبم دو رقمی شد خودم برگام ریخته بود خلاصه همین دیگه
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

7. Top | #82
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مهندسی آی تی یا کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها
      سلام دوستان، ازونجایی که خودم پول مشاوره واسه انتخاب رشته ندادم و از طرفی هم مشاورای مزخرف زیاده و زورم میاد پول بدین واسشون(واسه چیزی که خودتون به راحتی میتونین انجام بدین)، در نظرم بود که یه تاپیک بزنم و کمکتون کنم واسه انتخاب رشته ریاضی،رایگان! واسه همین اگه سوالی کلی دارین راجب انتخاب رشته(تجربی و ریاضی) میتونین بپرسین و اگه تخصصی رشته هارو میخاین، بچه های ریاضی بپرسن تا جوابشونو بدم، راجب رشته ها و دانشگاه ها و کل مسائل مربوطه!

اگه کسیم خواست خصوصی تر باشه پیام خصوصی بده بم تا هماهنگ میکنیم یه جای دیگه صحبت میکنیم!
      سلام در مورد رشته مهندسی کامپیوتر میشه توضیح بدی؟
      اینکه این رشته همون مهندسی ای تی هست؟
      و اینه بازار کار مهندسی ای تی چجوریه بعدش چیکاره میشیم؟
      میشه بورسیه خارج گرفت؟برای رتبه تک رقمی تو این رشته حتما کار خوب هست درسته؟بهترینش چیه؟

8. Top | #83
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها
      سلام در مورد رشته مهندسی کامپیوتر میشه توضیح بدی؟
      اینکه این رشته همون مهندسی ای تی هست؟
      و اینه بازار کار مهندسی ای تی چجوریه بعدش چیکاره میشیم؟
      میشه بورسیه خارج گرفت؟برای رتبه تک رقمی تو این رشته حتما کار خوب هست درسته؟بهترینش چیه؟
      سلام این رشته آی تی نیست، یعنی آی تی به نوعی زیر مجموعه کامپیوتره
      خود کامپیوتر هم برخلاف تصور خیلیا برنامه نویسی نیست همش، و 50 درصد درساش شبیه رشته برقه، مث مذار منطقی و الکترونیک و معماری و ازینا
      آی تی که بخونی همون در اون حوزه فناوری اطلاعات و اینا کار میکنی، اگه فقط کامپیوتر رو میخای بیای برنامه نویسی کنی بهتره نیای چون همش برنامه نویسی نیست، و اگه علاقه به برنامه نویسی داری جداگانه خیلی بهتره اینکارو کنی، نظر منه البته!
      کار واسه کامپیوتر معمولا خوب هس، مخصوصا گرایش نرم افزار، البته گرایش سخت افزار یخورده کار نیست. بورسیه خارج هم اگه خودت تلاش کنی تو همه رشته ها میشه گرفت ولی خب اره رشته خوبیم هست واسه ی اپلای

9. Top | #84
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام این رشته آی تی نیست، یعنی آی تی به نوعی زیر مجموعه کامپیوترهخود کامپیوتر هم برخلاف تصور خیلیا برنامه نویسی نیست همش، و 50 درصد درساش شبیه رشته برقه، مث مذار منطقی و الکترونیک و معماری و ازیناآی تی که بخونی همون در اون حوزه فناوری اطلاعات و اینا کار میکنی، اگه فقط کامپیوتر رو میخای بیای برنامه نویسی کنی بهتره نیای چون همش برنامه نویسی نیست، و اگه علاقه به برنامه نویسی داری جداگانه خیلی بهتره اینکارو کنی، نظر منه البته!کار واسه کامپیوتر معمولا خوب هس، مخصوصا گرایش نرم افزار، البته گرایش سخت افزار یخورده کار نیست. بورسیه خارج هم اگه خودت تلاش کنی تو همه رشته ها میشه گرفت ولی خب اره رشته خوبیم هست واسه ی اپلای
      درمورد رشته مهندسی برق اطلاعی داری؟فرض کن مثلا سال بعد من رتبه برتر بشمبیام مهندسی برق بخونم...میخوام بدونم کجا قراره کار کنم بعد و کارم چی هست دقیقا؟

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان، ازونجایی که خودم پول مشاوره واسه انتخاب رشته ندادم و از طرفی هم مشاورای مزخرف زیاده و زورم میاد پول بدین واسشون(واسه چیزی که خودتون به راحتی میتونین انجام بدین)، در نظرم بود که یه تاپیک بزنم و کمکتون کنم واسه انتخاب رشته ریاضی،رایگان! واسه همین اگه سوالی کلی دارین راجب انتخاب رشته(تجربی و ریاضی) میتونین بپرسین و اگه تخصصی رشته هارو میخاین، بچه های ریاضی بپرسن تا جوابشونو بدم، راجب رشته ها و دانشگاه ها و کل مسائل مربوطه!

اگه کسیم خواست خصوصی تر باشه پیام خصوصی بده بم تا هماهنگ میکنیم یه جای دیگه صحبت میکنیم!

سلام با رتبه ۱۲۰۰۰منطقه ۳ آیا شانس قبولی در دانشگاه فردوسی روزانه وجود داره???😓😓

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها
      درمورد رشته مهندسی برق اطلاعی داری؟فرض کن مثلا سال بعد من رتبه برتر بشمبیام مهندسی برق بخونم...میخوام بدونم کجا قراره کار کنم بعد و کارم چی هست دقیقا؟
      گرایش هاش تا جایی که میدونم مخابرات و قدرت و کنترل خوباشن.... کنترل بیشتر کارای رباتیکی و هوش مصنوعی و ازیناس
      قدرت تو نیروگاه های برقه
      مخابرات هم ک توی کارای رادیویی و امواج و رمزنگاری پیام و ازیناس
      مخابراتش خوب ترینشونه
      و اینکه درساشون کلن با چیزای الکترونیکی و مغناطیسی سرکار دارن و نرم افزار هم استفاده میشه از ترم 3 اینا ب بعد

12. Top | #87
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال.تو دفترچه انتخاب رشته برای صنعتی ارومیه نوشته جدید الورود ها در سراهای خودگردان اسکان داده میشوند و دانشگاه تعهد برای سرای ملکی ندارد.این ینی چی؟ینی خوابگاه نداره و باید پول بدیم برای خوابگاه؟

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fateme نمایش پست ها
      یه سوال.تو دفترچه انتخاب رشته برای صنعتی ارومیه نوشته جدید الورود ها در سراهای خودگردان اسکان داده میشوند و دانشگاه تعهد برای سرای ملکی ندارد.این ینی چی؟ینی خوابگاه نداره و باید پول بدیم برای خوابگاه؟
      اره خوابگاه های خوگردان رو باید بابتش پول بدیپول بیشتر از خوابگاه دولتی، مثلا خوابگاه دولتی ترمی شاید 200 بشه ولی خودگردان شاید 1تومن هم به بالا باشه ترمی... این دانشگاه میگه ترم اول خودگردانه(حتی ترم 2 شاید) و بقیش دولتی میشه، هرچند ک کلاسا مجازین فعلا

14. Top | #89
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      در مورد مهندسی صنایع سوالی داشتین در خدمتم. و همچنین دانشگاه علم و صنعت
      ----* خبری نیس *----

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن