خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 89
    1. Top | #16
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت همه ی دوستان عزیز .
      اگر درمورد مهندسی کامپیوتر یا دانشگاه تهران سوالی بود خوشحال میشم کمک کنم .
      و یک توصیه ی دوستانه بهتون میکنم : رشته رو فدای دانشگاه نکنید ، رشته واقعا مهم تره .

خود من که سال 97 کنکور ریاضی دادم و رتبم 269 منطقه یک شد ، انتخاب رشتم به این صورت بود :
      1- کامپیوتر شریف
      2- کامپیوتر تهران
      3- صنایع شریف
      4- کامپیوتر امیرکبیر

خیلی خیلی اشتباه کردم که بعد از کامپیوتر تهران ، کامپیوتر امیر کبیر رو نزدم ولی خوشبختانه همین تهران قبول شدم .
      چون الان میفهمم که رشته ی من کامپیوتر بوده نه صنایع ! اونموقع جوگیر شده بودم بخاطر اسم شریف ، صنایع شریف رو بالاتر از کامپیوتر امیرکبیر زده بودم .

انشالله همگی شاد و موفق باشید .

2. Top | #17
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه جا خوندم گفت هوافضا بای اپلای اصلا خوب نیست
      نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها
      هوافضا رشته به نسبت جدیدتریه نسبت ب مکانیک ،و کار و شغلش کمتر، واسه اپلای خوبه میشه استفاده کرد ازش، بازار کارش بهترینش توی ارتش و صنایع هواییه... سطح دانشگاه ها یه قسمتش بستگی ب خودتون داره واسه مسافت و اینا... دانشگاه سنندج کردستان خوبه، بقیه بهم ب دنبالش، صنعتی ارومیه ی لول بالاتر ایناس
      ...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب پس من درباره علم و صنعت بپرسم. یکی از رفیقام پس داییش فکر کنم علم و صنعت بوده، مکانیک و میگه اصلا راضی نیست. حالا من اگرم بتونم و رتبه بزاره برق علم و صنعت چجوریه؟ کامپیوترش چی(علوم و مهندسی)؟
      بعد من احتمال قبولیم تو شهید بهشتی این دو رشته بیشتره اگر آوردم برم؟ چون بعضی ها میگن داشنگاه فردوسی مشهد بهتره ولی من اصـــــــــــــــــــــلا نمیخوام بر مشهد.
      تاپیک کنکور ریاضی 99 هم خاک میخوره پس یه چیزی اینجا بپرسم. شما پیج معلم یا جایی رو سراغ ندارین خوب سوالا ریاضی کنکور امسالمونو تحلیل کرده باشه و بگه درصد اوکی و درصد عالی چطوریه؟
      ویرایش توسط mahy.dr80 : 02 شهریور 1399 در ساعت 07:31

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      یه جا خوندم گفت هوافضا بای اپلای اصلا خوب نیست
      بازم میگم واسه اپلای خود شخص مهمه... هوافضا نسبت ب مکانیک جدیدتره و کار اینجاش کمتره خیلی
      جهان آلوده ی خواب است و من در وهم خود بیدار...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      خب پس من درباره علم و صنعت بپرسم. یکی از رفیقام پس داییش فکر کنم علم و صنعت بوده، مکانیک و میگه اصلا راضی نیست. حالا من اگرم بتونم و رتبه بزاره برق علم و صنعت چجوریه؟ کامپیوترش چی(علوم و مهندسی)؟
      بعد من احتمال قبولیم تو شهید بهشتی این دو رشته بیشتره اگر آوردم برم؟ چون بعضی ها میگن داشنگاه فردوسی مشهد بهتره ولی من اصـــــــــــــــــــــلا نمیخوام بر مشهد.
      تاپیک کنکور ریاضی 99 هم خاک میخوره پس یه چیزی اینجا بپرسم. شما پیج معلم یا جایی رو سراغ ندارین خوب سوالا ریاضی کنکور امسالمونو تحلیل کرده باشه و بگه درصد اوکی و درصد عالی چطوریه؟
      کلن به نظرم علوم کامپیوتر رو ول کن، برقشو میدونم که خوبه علم و صنعت، دانشگاه شهید بهشتی هم کامپیوترش فقط مطرحه بقیه سطح پایین ترن

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میگن چون کارش با صنایع نظامی مرتبط هست اپلای سخته
      بازم میگم واسه اپلای خود شخص مهمه... هوافضا نسبت ب مکانیک جدیدتره و کار اینجاش کمتره خیلی
      ...

7. Top | #22
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مهندسی کامپیوتر شهید بهشتی از علم و صنعت بالاتره
      برای مهندسی برق ، علم و صنعت بهتره قطعا

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      میگن چون کارش با صنایع نظامی مرتبط هست اپلای سخته
      شما واسه اپلای هر رشته ای اسم ایرانو بیاری ک میخای کمک کنی رات نمیدن، فلذا هرجا هم ک باشی بخای بری باید واسه کارای دیگه بری

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگه خراسان جنوبی هستی بزن مشهد تا نزدیک باشی
      مشهد هم سطح دانشگاه خوبه و هم امکانات شهری و دانشگاهی
      راهت نزدیک باشه هم هزینه کمتری میدی و هم بیشتر میتونی برگردی
      مگه اینکه کلا دوست داشته باشی از خانواده دور باشی

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا هرکی میدونه جواب بده
      با چه رتبه ای میتونم مهندسی کامپیوتر علوم تحقیقات تهران قبول شم؟؟؟منطقه 3هستم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mammad18 نمایش پست ها
      دوستان خواهشا هرکی میدونه جواب بده
      با چه رتبه ای میتونم مهندسی کامپیوتر علوم تحقیقات تهران قبول شم؟؟؟منطقه 3هستم
      سلام، رتبه کشوری حدودا 5 هزار و بهتر، ک تقریبا رتبه منطقه 3 میشه 500 به پایین، احتمالا با اینا ایشالا میتونی قبول شی

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، رتبه کشوری حدودا 5 هزار و بهتر، ک تقریبا رتبه منطقه 3 میشه 500 به پایین، احتمالا با اینا ایشالا میتونی قبول شی
      انقد سخته قبولیش یعنی؟؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mammad18 نمایش پست ها
      انقد سخته قبولیش یعنی؟؟
      کلن دانشگاه های آزاد تهران سطحشون بالاس، مخصوصا علوم تحقیقات و بعدشم آزاد جنوب

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دانشکده مکانیک علم و صنعت از دانشکده های خیلی عالی و مطرح هست
      استاد خوب داره استاد افتضاااح هم داره ( انشالله وقتی اومدی با شاهرخ جان اشنا میشی )
      اما اگه میخوای کامپیوتر بخونی شهید بهشتی از علموص بهتره ( هم اتاقیم هر روز غر میزد )
      برق رو اطلاع ندارم میتونم بپرسم اگه میخواید ولی فک کنم خوب باشه حداقل از شهید بهشتی که مطمینم بهتره
      ویرایش توسط hisoka : 03 شهریور 1399 در ساعت 04:44

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisoka نمایش پست ها
      دانشکده مکانیک علم و صنعت از دانشکده های خیلی عالی و مطرح هست
      استاد خوب داره استاد افتضاااح هم داره ( انشالله وقتی اومدی با شاهرخ جان اشنا میشی )
      اما اگه میخوای کامپیوتر بخونی شهید بهشتی از علموص بهتره ( هم اتاقیم هر روز غر میزد )
      برق رو اطلاع ندارم میتونم بپرسم اگه میخواید ولی فک کنم خوب باشه حداقل از شهید بهشتی که مطمینم بهتره
      هممممممممم. درست. hunter x hunter؟
      حلا این بحثی که بچه ها مثلا میگن اگه تفاوت رتبت کم باشه برو برق بعدش برو کامپیوتر این چجوریه کلا تو دانشگاه ها؟

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن