خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 74
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

نظام قدیم یا جدید کنکور ۱۴۰۰ ؟

سلام به همگی
      من امسال کنکور نظام قدیم تجربی شرکت کردم ولی اون چیزی که میخواستم نشد می‌خوام کنکور ۱۴۰۰ هم شرکت کنم بنظرتون اگه نظام قدیم باز هم تمدید بشه بهتره که همینو شرکت کنم با توجه به اینکه روی دروس نظام قدیم تاحدودی تسلط دارم یا تغییر نظام بدم ؟ کدومش به نفعمه
      ممنون میشم راهنمایی کنید 🌷🌷

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farnooshh نمایش پست ها
      سلام به همگی
      من امسال کنکور نظام قدیم تجربی شرکت کردم ولی اون چیزی که میخواستم نشد می‌خوام کنکور ۱۴۰۰ هم شرکت کنم بنظرتون اگه نظام قدیم باز هم تمدید بشه بهتره که همینو شرکت کنم با توجه به اینکه روی دروس نظام قدیم تاحدودی تسلط دارم یا تغییر نظام بدم ؟ کدومش به نفعمه
      ممنون میشم راهنمایی کنید ������������
      سلام دوست عزیز
      راستش شرایط منم مثل شماعه!
      خیلی پرس وجو کردم از چندین نفر و ... تااینکه اکثرا نظرشون بر تغییرنظام بود ..
      از قرار معلوم میگن که نظام جدید برای کسایی که تغییر نظام میدن خیلی راحت تره چون بیشتر مباحث حذف شده و تسلط بیشتری میشه روی مباحث داشت

و منم تصمیم گرفتم 1400کنکور نظام جدید بدم انشاءالله
      NEVERGiveUp

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اول دعا کن تمدید نشه چون مث امسال جدیدو میکنن تو قدیم ، قدیمو میکنن تو جدید دوباره خر بیار و باقالی بار کن ولی اگه شد همون قدیم. برو چون سوالات تفکر نظام قدیمی داشت

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Viper_ نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      از قرار معلوم میگن که نظام جدید برای کسایی که تغییر نظام میدن خیلی راحت تره چون بیشتر مباحث حذف شده و تسلط بیشتری میشه روی مباحث داشت

و منم تصمیم گرفتم 1400کنکور نظام جدید بدم انشاءالله ������✨
      برای درستی حرفمم هم ازکسایی که میخوان تغیر نظام بدن تحقیق نکن از کسایی پارسال تغیر نظام دادن سوال کن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      برای درستی حرفمم هم ازکسایی که میخوان تغیر نظام بدن تحقیق نکن از کسایی پارسال تغیر نظام دادن سوال کن

مستر انیشتین من از کسایی که تغییر نظام دادن سوال کردم و نشنیدم کسی بگه نظام قدیم رو کنکور مجدد بده
      NEVERGiveUp

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      مستر انیشتین من از کسایی که تغییر نظام دادن سوال کردم و نشنیدم کسی بگه نظام قدیم رو کنکور مجدد بده
      اره خوب از یه نظر هم درسته چون ادم دیگه حالش ازکتابا تکراری بهم میخوره

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farnooshh نمایش پست ها
      سلام به همگی
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام همه چیز بستگی به خودتون داره
      باید یه سری فاکتورهارو در نظر بگیرید و به به جمع بندی کلی از وضعیتتون برسید

(قدیم)
      اگر روی مباحثی که الان تو جدید حذف شدن خیلی تسلط دارید انتخابش کنید
      اگر درصد میانگین اختصاصی شما ۵۰ هست...
      اگر هزینه ی اون چنانی نمیتونید واسه کتابهای جدید خرج کنید... چون کتابها متاسفانه کامل نیستن و هر درس ممکنه به دو منبع نیاز داشته باشه دروسی مثل شیمی و زیست و یا ادبیات...
      اگر زیستِ ۶۰ درصد داری بهتره سر نظام خودت بمونی

(جدید)
      اگر میخواید با اکثر بچه ها سنجیده بشید و جزو اقلیت نباشید
      اگر میخواید تعداد مباحث کمتری بخونید(مثلا ریاضی نظام جدید مباحثش کمتر شده اما مفهومی تر...)
      اگر از خوندن کتابای قدیمی خسته شدید و از بس تستاشو زدید دیگه دوست ندارید بازم همون کتابو بخونید!
      اگر میترسید که بازم در حق نظام قدیم ظلم کنن
      اگر از استارت مجدد نمیترسید(واقع بین باشید نظام جدیدها به مباحث خودشون تسلط بیشتری دارن چون خیلیا از دهم دارن میخونن در عین چینش درسها متفاوت شده...)

اگر برید جدید، ممکنه یه مدت سردرگم بشید یا حتی شیمیشو ببینید افسرده بشید(شیمیش مثه این میمونه اتاقت همیشه مرتب باشه یهو بری بیرون و بیای داخل ببینی هیچی سرجاش نیست و اتاقت ریخت و پاشه‌‌... ممکنه یه ماه طول بکشه تا وسایلای قبلیتو پیدا کنی یا به جای جدیدشون عادت کنی )

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حتما حتما حتما پیشنهاد میکنم براتون در نظام قدیم امتحان بدین و برای فیزیک و ریاضی تمرین کتابهای درسی نظام جدید رو فقط روخوانی کنین و حل کنین تا ادبیات سوالات جدید که یه کوچواو تغییر داشته شاید دستتون یباد و حتما این ویس رو که لینکشو میزارم دانلود کنید و گوش بدید در مورد بررسی سوالات کنکور 99 تجربی و ریاضی نظام جدید و قدیم و مقاله موسسه الا صنعتی شریف رو هم براتون قرار میدم حتما بخونید بعدش خودتون به حرف من میرسید که نظام قدیم امتحان بدین
      لینک ویس

Voice 001_sdnezam

لینک مقاله آلا در مورد نظام جدید و قدیم

https://alaatv.com/c/17408

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظر من اینه تغییر نظام هم بدی دردی ازت دوا نمیشه
      مشخصه شما شیوه مطالعه ات اشکال داره روی اون تمرکز کن
      تا تغییرش ندی به هدفت نمیرسی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما نظام جدیدم بری مجبوری یه نگاهی به کتابای قدیم داشته باشی!مثلا یه تست زیست نظام جدید اومده بود از اپران لک حرف زده بود که کلمه اپران لک هیچ جای کتابای زیست نظام جدید وجود نداره و کاملا حذف شده ولی خب کسایی که نگاهی به کتابای قدیم داشتن میتونستن جواب بدن یا مثلا در کنکور ریاضی نظام جدید یه تست عینا از تمرینهای کتاب درسی نظام قدیم برای جدیدها طرح شده بود خلاصه چه جدید باشی چ قدیم باید کتابای نظام مخالف رو بررسی کنی و گرنه سر جلسه کنکور غافلگیر میشی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      شما نظام جدیدم بری مجبوری یه نگاهی به کتابای قدیم داشته باشی!مثلا یه تست زیست نظام جدید اومده بود از اپران لک حرف زده بود که کلمه اپران لک هیچ جای کتابای زیست نظام جدید وجود نداره و کاملا حذف شده ولی خب کسایی که نگاهی به کتابای قدیم داشتن میتونستن جواب بدن یا مثلا در کنکور ریاضی نظام جدید یه تست عینا از تمرینهای کتاب درسی نظام قدیم برای جدیدها طرح شده بود خلاصه چه جدید باشی چ قدیم باید کتابای نظام مخالف رو بررسی کنی و گرنه سر جلسه کنکور غافلگیر میشی
      دقیقا همینطوره

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

خیلی ممنون از پاسخگوییت عزیزم بله منم شنیدم که حجم مباحث کمتر و آسونتر شده
      موفق باشید ان شاالله

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      سلام همه چیز بستگی به خودتون داره
      باید یه سری فاکتورهارو در نظر بگیرید و به به جمع بندی کلی از وضعیتتون برسید

(قدیم)
      اگر روی مباحثی که الان تو جدید حذف شدن خیلی تسلط دارید انتخابش کنید
      اگر درصد میانگین اختصاصی شما ۵۰ هست...
      اگر هزینه ی اون چنانی نمیتونید واسه کتابهای جدید خرج کنید... چون کتابها متاسفانه کامل نیستن و هر درس ممکنه به دو منبع نیاز داشته باشه دروسی مثل شیمی و زیست و یا ادبیات...
      اگر زیستِ ۶۰ درصد داری بهتره سر نظام خودت بمونی

(جدید)
      اگر میخواید با اکثر بچه ها سنجیده بشید و جزو اقلیت نباشید
      اگر میخواید تعداد مباحث کمتری بخونید(مثلا ریاضی نظام جدید مباحثش کمتر شده اما مفهومی تر...)
      اگر از خوندن کتابای قدیمی خسته شدید و از بس تستاشو زدید دیگه دوست ندارید بازم همون کتابو بخونید!
      اگر میترسید که بازم در حق نظام قدیم ظلم کنن
      اگر از استارت مجدد نمیترسید(واقع بین باشید نظام جدیدها به مباحث خودشون تسلط بیشتری دارن چون خیلیا از دهم دارن میخونن در عین چینش درسها متفاوت شده...)

اگر برید جدید، ممکنه یه مدت سردرگم بشید یا حتی شیمیشو ببینید افسرده بشید(شیمیش مثه این میمونه اتاقت همیشه مرتب باشه یهو بری بیرون و بیای داخل ببینی هیچی سرجاش نیست و اتاقت ریخت و پاشه‌‌... ممکنه یه ماه طول بکشه تا وسایلای قبلیتو پیدا کنی یا به جای جدیدشون عادت کنی )
      بله درست میگید اینکه به دروس جدید هم بخوام عادت کنم و از سردرگمی دربیام ممکنه یه مقدار طول بکشه خیلی ممنون از راهنمایی جامع و کاملت دوست عزیز

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

منم بررسی کردم به همین نتیجه رسیدم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      حتما حتما حتما پیشنهاد میکنم براتون در نظام قدیم امتحان بدین و برای فیزیک و ریاضی تمرین کتابهای درسی نظام جدید رو فقط روخوانی کنین و حل کنین تا ادبیات سوالات جدید که یه کوچواو تغییر داشته شاید دستتون یباد و حتما این ویس رو که لینکشو میزارم دانلود کنید و گوش بدید در مورد بررسی سوالات کنکور 99 تجربی و ریاضی نظام جدید و قدیم و مقاله موسسه الا صنعتی شریف رو هم براتون قرار میدم حتما بخونید بعدش خودتون به حرف من میرسید که نظام قدیم امتحان بدین
      لینک ویس

Voice 001_sdnezam

لینک مقاله آلا در مورد نظام جدید و قدیم

https://alaatv.com/c/17408

حتما میخونمش ممنونم لطف کردین

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن