خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 77
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اثبات ❌تقلب❌ بالای 100 نفر در کنکور با دانشجوی پزشکی❗ کنکور 99

سلام
      راستش نمیخوام کسی رو ناراحت کنم یا ناامید کنم
      ولی امسال چون همه با ماسک امتحان میدادن و چهره ها درست قابل شناسایی نبود
      من خودم در شهر خودمون 5 نفر میشناسم از دوستام که هر کدوم به دانشجو های سال اول پزشکی و دندون پزشکی نفری 40 تا 70 میلیون دادن که برن به جای اینها کنکور بدن با یه گریم خیلی کوچولو ....
      تا حدی مطمعنم که حتی جشن هم گرفتن برای قبولی....منم شیرینیشونو خوردم .... نصف پول هم واریز کردن به حساب اونها و ممطعن هم هستم قبولن چون از قبل چندین ماه قصد چنین کاری داشتن دانشجو ها هم هر کدوم 2 ماه فقط درس خوندن برای کنکور 99
      راستش به من هم پیشنهاد دادن ...منم میخواستم چنین کاری بکنم ...ولی پول جور نشد ..شک هم داشتم بشه و کمی هم ترس داشتم ...ولی متاسفانه اونها به راحتی این کار رو کردن...وقتی فهمیدم تونستن هم خوشحال شدم هم ناراحت ..خوشحال چون دوستام هستن همه شون پزشک و دندون پزشک میشن ..ناراحتم چون حق چند نفر ضایع شده ....
      حالا این شهر ما بوده
      شما فکر کنید تهران و مشهد و شهرهای بزرگ چند نفر تقلب کردن این شکلی ...من فکر میکنم بالای 100 نفر چون ...5 تا که من از نزدیک میشناسم ...
      اینم بهش اضافه کنم دانشجو های بین الملل بودن .... و پیشنهاد چنین کاری هم از طرف خودشون به دوستام بوده ..مثل اینکه پول لازم بودن برای مخارج تحصیل ....
      درصد ها هم که حساب کردن میانگین 60 تا 65 زدن ...درصد های خودشون در کنکور 98 میانگین 70 تا 80 بوده

photo_2020-08-17_12-57-18.jpg
      ویرایش توسط یار و غار تویی : 03 شهریور 1399 در ساعت 21:12

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ok

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با این کنکور سخت ۹۹ دانشجو دندون و پزشکی که با کنکور ابکی ۹۸ دکتر شدن وقتی سؤالای ۹۹ رو دیدن پشماشون ریخت پول هم خوردن آب هم روش
      طرف پارسال دکتر شد یکسال تمرین نکرده چقدر سرعت تست زنیش بالا میتونه باشه اونم با این کنکور ۹۹
      کلید های که توسط رتبه های برتر و معلم ها برتر ! ساخته شد دیدین حتی اونا هم تو بعضی از گزینه ها که وقت آزاد و ماشین حساب داشتن هم اشتباه کردن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      سلام
      راستش نمیخوام کسی رو ناراحت کنم یا ناامید کنم
      ولی امسال چون همه با ماسک امتحان میدادن و چهره ها درست قابل شناسایی نبود
      من خودم در شهر خودمون 5 نفر میشناسم از دوستام که هر کدوم به دانشجو های سال اول پزشکی و دندون پزشکی نفری 40 تا 70 میلیون دادن که برن به جای اینها کنکور بدن با یه گریم خیلی کوچولو ....
      تا حدی مطمعنم که حتی جشن هم گرفتن برای قبولی....منم شیرینیشونو خوردم .... نصف پول هم واریز کردن به حساب اونها و ممطعن هم هستم قبولن چون از قبل چندین ماه قصد چنین کاری داشتن دانشجو ها هم هر کدوم 2 ماه فقط درس خوندن برای کنکور 99
      راستش به من هم پیشنهاد دادن ...منم میخواستم چنین کاری بکنم ...ولی پول جور نشد ..شک هم داشتم بشه و کمی هم ترس داشتم ...ولی متاسفانه اونها به راحتی این کار رو کردن...وقتی فهمیدم تونستن هم خوشحال شدم هم ناراحت ..خوشحال چون دوستام هستن همه شون پزشک و دندون پزشک میشن ..ناراحتم چون حق چند نفر ضایع شده ....
      حالا این شهر ما بوده
      شما فکر کنید تهران و مشهد و شهرهای بزرگ چند نفر تقلب کردن این شکلی ...من فکر میکنم بالای 100 نفر چون ...5 تا که من از نزدیک میشناسم ...

تو دیگه چقد ریاکاری.... حالم بهم خورد ازت
      از یه طرف تاپیک زدی تقلبیارو میگی از یه طرف دیگه میگی اگ پول جور میشد میرفتی پای جلسه
      مملکتی که شماها پزشکش باشین باید گریست به حالش!
      ___
      توهین ازاد!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      از یه طرف تاپیک زدی تقلبیارو میگی از یه طرف دیگه میگی اگ پول جور میشد میرفتی پای جلسه
      ___
      توهین ازاد!
      ایشون حداقل کتمان نکرد. راستش رو گفت.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما که عاشق یاری و دنبال غاری(تو دیوار هس بگرد پیدا میشه)بهتره الکی استرس ندی به بچه ها:/آخه کدوم دانشجوی پزشکی بعد قبولیش میاد دوباره یه سال دیگه تست میزنه که آمادگیش حفظ شه و سال بعدش بره به جای ملت کنکور بده پول دربیاره!رتبه یک کنکور هم یک ماه مونده به کنکور دیگه حالش از کتابا بهم میخوره و لحظه شماری میکنه روز کنکور بیاد و راحت شه بعد طرف بعد قبولی اومده باز نشسته پای تست زدن اونم با این حجم درسای پزشکی؟!حداقل یچیزی بگین در عقل بگنجه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hold The Door نمایش پست ها
      ایشون حداقل کتمان نکرد. راستش رو گفت.
      چه استدلال احمقانه ای
      من یه جرمی مرتکب میشم مثلا ادم میکشم دزدی میکنم بعد میام اقرار میکنم ولی هی میدونی چیه؟! باید منو ازاد کنن!! چون راستشو گفتم!!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ___
      توهین ازاد!
      فکر کنم منظورش اینه اگه پول جور میکرد میداد به این دانشجوها که بجاش برن سر جلسه

مملکت بی‌‌قانون و بی در و پیکر و .... همینه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      شما که عاشق یاری و دنبال غاری(تو دیوار هس بگرد پیدا میشه)بهتره الکی استرس ندی به بچه ها:/آخه کدوم دانشجوی پزشکی بعد قبولیش میاد دوباره یه سال دیگه تست میزنه که آمادگیش حفظ شه و سال بعدش بره به جای ملت کنکور بده پول دربیاره!رتبه یک کنکور هم یک ماه مونده به کنکور دیگه حالش از کتابا بهم میخوره و لحظه شماری میکنه روز کنکور بیاد و راحت شه بعد طرف بعد قبولی اومده باز نشسته پای تست زدن اونم با این حجم درسای پزشکی؟!حداقل یچیزی بگین در عقل بگنجه

مشاور من رتبه برتر کنکور 94 بود هنوزم ک هنوزه هر سوالی ازش میپرسیدی بلد بود و برات سریع جواب میداد پشت تلفن

ر.ا : این حرفا و حاشیه ها دیگه بنظرم فایده نداره !
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چقدر ادم احمق باشه تاسف.. تاسف... و بسیار تاسف... متاسفانه مملکت پر از آدمای جاهل و فاسده... به دوستاتون بگو تو پزشک نه، هیچی نیستی عزیز... هیچی! متاسفانه اینایی که با دوز و کلک قبول میشن ادعاشون بیشتره...
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به سازمان سنجش اطلاعات و بده با دوربین ها چک میکنه حتمن این کار و بکن نترس مشخصات تو لو نمیره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ___
      توهین ازاد!
      هر که را نیست ادب لایق صحبت نبود .....بله من هم وسوسه شدم دلیل بر این نیست که من ریا کارم یا نه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا خودتونو ناراحت نکنین و بحثم نکنین فساد و کسافت داره از سروروی مملکت میباره ویک عده میخوان هی با حرفای قشنگ صد من یغاز سرپوش بذارن کلن اساس این دنیا سختی ورنجه برا 80 درصد وحق خوری . کنکور امسالم مشخصا شد نمونه بارزش ولی چه میشه کرد همیشه به قول یکی از دوستان قدرت پیروزه تا جایی که حتی به نوه پیامبرم سر همین قدرت رحم نکردن دیگه چه توقعی هست که بر ما ظلم نکنن حرف زیاد ولی درین مقال وحوصله شما نمیگنجد موفق باشید

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      هر که را نیست ادب لایق صحبت نبود .....بله من هم وسوسه شدم دلیل بر این نیست که من ریا کارم یا نه
      بجای اینکه بخوای با جمله ی هر که را نیست ادب لایق صحبت نبود مغلطه کنی و زیر اخلاق و ادب قایم بشی یه بار دیگه پست اول تاپیکتو بخون تا حالیت بشه..
      پولشون جور نشد نرفتی بعد میگی وسوسه شدم ؟! پول دست میرسید ساعت ۶:۳۰ صبح دم در حوزه ی امتحانی بودی ؛ البته مشکل تو نیستی
      مشکل سیستم پر از کثافته ؛ این ریاکاری نهادینه شده توی کشوره، بین مردم.
      یه زمانی دعا میکردن ؛ خدایا کشورم رو از ریا و ریاکار نجات بده.. الان چی..
      ____
      قیافه اینایی که با پول قبول شدن بعد که تو دانشگاه بیوشیمی میزارن جلوشون ، یا تو اینترنی اون کشیکای وحشتناکو دارن دیدنیه!

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن