خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 77
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام جدیدی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      تو دیگه چقد ریاکاری.... حالم بهم خورد ازت
      از یه طرف تاپیک زدی تقلبیارو میگی از یه طرف دیگه میگی اگ پول جور میشد میرفتی پای جلسه
      مملکتی که شماها پزشکش باشین باید گریست به حالش!
      ___
      توهین ازاد!
      ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      نظام جدیدی؟
      نظام قدیم. کنکوری ۴۰۰
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      به سازمان سنجش اطلاعات و بده با دوربین ها چک میکنه حتمن این کار و بکن نترس مشخصات تو لو نمیره
      اینکارو نمی کنم ...چرا ؟ چون خود سازمان داره قانونی سهمیه شهدا و ایثارگر و هزاران چیز دیگه میده ....حالا این 5 تا با کلی استرس و کلی پول و رفتن ...تازه من دوستان خودم رو به هیچ عنوان لو نمیدم ...رسم مروت و جوانمردی این نیست ...ما سرمون بره دوستمیمون باقی میمونه ...از نظر من ...سازمان سنجش ..باید مالشو بپایه همسایشو دزد نکنه....وقتی حفاظت ضعیف بوده نوش جون اون کسی که تقلبی کرده ...من خودم فکر نمی کردم ولی کسی که چنین ریسکی کرده به نظرم حقشه....اگر شما اعتراضی داری برو به سهمیه های قانونی شهدا و ایثاگران اعتراض بکن که دارن 3000 نفر راحت میرن داخل نه این 5 تا 100 نفر

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پیشنهادم به بچه های ۴۰۰ ی از جمله خودم و بقیه اینه که اصلا به این چیزا اهمیتی ندن
      اگه جایی هست شکایت کنید. ولی وقتتونو تلف اینا نکنید؛ هر سال یه داستانی هست بعد کنکور؛ امسال که کتاب قصه بود اصا!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من متوجه نشدم چیو اثبات کردی الان؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      من متوجه نشدم چیو اثبات کردی الان؟
      هیچی اثبات نشد .... شما خودتو ناراحت نکن ...من اگر میدونستم انقدر ناراحت میشن بعضی ها به خاطر 5 نفر اصلا نمی گفتم ...برو به درستات برس ....
      تایپک حذف کنید مدیران ...چون ملت به خاطر 5 نفر میخوان هر چی اعصاب خوردی دارن سر ما خالی کنن مثل اینکه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      اینکارو نمی کنم ...چرا ؟ چون خود سازمان داره قانونی سهمیه شهدا و ایثارگر و هزاران چیز دیگه میده ....حالا این 5 تا با کلی استرس و کلی پول و رفتن ...تازه من دوستان خودم رو به هیچ عنوان لو نمیدم ...رسم مروت و جوانمردی این نیست ...ما سرمون بره دوستمیمون باقی میمونه ...از نظر من ...سازمان سنجش ..باید مالشو بپایه همسایشو دزد نکنه....وقتی حفاظت ضعیف بوده نوش جون اون کسی که تقلبی کرده ...من خودم فکر نمی کردم ولی کسی که چنین ریسکی کرده به نظرم حقشه....اگر شما اعتراضی داری برو به سهمیه های قانونی شهدا و ایثاگران اعتراض بکن که دارن 3000 نفر راحت میرن داخل نه این 5 تا 100 نفر
      بابا جوانمرد ایثار مردونگی ... تو اگه مرد بودی که نمیخواستی کسی هم لو بدی اصلا نمیومدی اینجا بگی پس هدفت چی بود که اعصاب یه عده بیچاره رو خراب کنی که همینجوری بیچاره ها بخاطر کنکور سخت نابود شدن اومدی اینجا این دروغ چرت بیان میکنی الان جوانمرد شدی نمیتونی یه مدارکت ارائه بدی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها
      بابا جوانمرد ایثار مردونگی ... تو اگه مرد بودی که نمیخواستی کسی هم لو بدی اصلا نمیومدی اینجا بگی پس هدفت چی بود که اعصاب یه عده بیچاره رو خراب کنی که همینجوری بیچاره ها بخاطر کنکور سخت نابود شدن اومدی اینجا این دروغ چرت بیان میکنی الان جوانمرد شدی نمیتونی یه مدارکت ارائه بدی
      آقا ....من هم کافر هستم و مشرک و منافق ....و دزد تا همه بچه ها راضی بشن برید به درساتون برسید ...این حرفا هم به قول رئیس سازمان سنجش شبهو ناکارامدی در آزمون بود
      مثل اینکه یه چیزی هم ما بدهکار شدیم ...اعصاب ملت داغونه ...خدا خودش به خیر کنه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حاجی ولی پارسال هر کی میانگینش 80 یا 90 بود پزشکی تهران میورد ....حالا تو میگی که بین الملل هستن و پول لازم ....

تو حوزه ما احراز هویت بود حتی طرف سرجلسه به خاطر اینکه انقدر بین قیافم و عکس کارت ملیم فرق بود یکم طول طولش داد تا تشخیص بده خودمم ....

بهر حال که اب از سر ما گذشته ....اینجا ایرانه بالاخره ...همونجوری که سوالا و کلیدا ساعت 9 کف تلگرام بود ....اینم روش....هیچکاری از دستمون برنمیاد متاسفانه .....

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا ....من هم کافر هستم و مشرک و منافق ....و دزد تا همه بچه ها راضی بشن برید به درساتون برسید ...این حرفا هم به قول رئیس سازمان سنجش شبهو ناکارامدی در آزمون بود
      مثل اینکه یه چیزی هم ما بدهکار شدیم ...اعصاب ملت داغونه ...خدا خودش به خیر کنه
      بله که بدهکار شدی هدفت از پخش این اطلاعات بی پایه و اساس چی بود شما تو این انجمن ای پی ثبت شده باید برای ادعا خودت که این همه مهم مدرک بیاری
      ما درسامون سال های پیش خوندیم تو آنقدر بچه ای هنوز نفهمیدی ادعا کردن شاهد جرمی بودن و هیچ کاری نکردن خودش شراکت در جرم هست
      بجای پخش چنین چرندیات بی پایه و اساس و خراب کردن روحیه بچه ها مردم مشغول کارتون بشید
      ادعا جرمی کردن اون جرمی مثل این چیزی کمی نیست !

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سر شما بره دوستیتون نمیره. در اینده سر مردم بدبخت بیچاره ای که میوفتن زیر دست اینا میره... اون دنیا باید در کنارشون جوابگو اینام باشی... با کلی استرس؟ الهی بگردم...
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      سر شما بره دوستیتون نمیره. در اینده سر مردم بدبخت بیچاره ای که میوفتن زیر دست اینا میره... اون دنیا باید در کنارشون جوابگو اینام باشی... با کلی استرس؟ الهی بگردم...
      اول من که در حوزه امتحانی اونها نبودم....من خودم در حوزه خودم کارت ملی نشون دادم با ماسک گفت بفرما داخل ...بعد پی جور شدم از دوستان فهمیدم اونها چنین کاری کردن ...جشنش هم گرفتن...اول من هنوز به قطع مطمعن نیستم ..تازه مطمعن هم باشم من کاره ای نیستم مدرکی هم ندارم نمی دونم هم کدوم حوزه شهر ما بودن ...حتی اسم انشجو ها هم نمی دونم کیه ...دوستام هم میشناسم هنوز هم کارنامه ای نیومده که پیشاپیش قضاوت کسی بکنیم ......بعد مگه این همه دزدی و کارهای کثیف میشه من مسئولم ...یا من تونستم جلوشون رو بگیرم ......اگر من بخواد جایی خونم جوش بیاد و اعتراضی بکنم سر چیزای دیگه میکنم نه این 5 نفر که نه مدرکی دارم که اثبات کنم نه چیزی ولی من برای خیلی چیزا مدرک دارم حتی قانونی دارم میبینم ..حق خوری میشه ....اگر جایی بخوام کوتاه نیام اونجاست نه این چیزا .....بعد تو فکر کردی کسی که تقلبی میکنه به این راحتی مدرک از خودش جا میزاره که من بتونم اثبات کنم...من چطور باید اثبات کنم تو بگو ...من حتی اونها قبول هم بشن نمی تونم اثبات کنم ..چون حرفه ای بوده تقلبی

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      راستش نمیخوام کسی رو ناراحت کنم یا ناامید کنم
      ولی امسال چون همه با ماسک امتحان میدادن و چهره ها درست قابل شناسایی نبود
      من خودم در شهر خودمون 5 نفر میشناسم از دوستام که هر کدوم به دانشجو های سال اول پزشکی و دندون پزشکی نفری 40 تا 70 میلیون دادن که برن به جای اینها کنکور بدن با یه گریم خیلی کوچولو ....
      تا حدی مطمعنم که حتی جشن هم گرفتن برای قبولی....منم شیرینیشونو خوردم .... نصف پول هم واریز کردن به حساب اونها و ممطعن هم هستم قبولن چون از قبل چندین ماه قصد چنین کاری داشتن دانشجو ها هم هر کدوم 2 ماه فقط درس خوندن برای کنکور 99
      راستش به من هم پیشنهاد دادن ...منم میخواستم چنین کاری بکنم ...ولی پول جور نشد ..شک هم داشتم بشه و کمی هم ترس داشتم ...ولی متاسفانه اونها به راحتی این کار رو کردن...وقتی فهمیدم تونستن هم خوشحال شدم هم ناراحت ..خوشحال چون دوستام هستن همه شون پزشک و دندون پزشک میشن ..ناراحتم چون حق چند نفر ضایع شده ....
      حالا این شهر ما بوده
      شما فکر کنید تهران و مشهد و شهرهای بزرگ چند نفر تقلب کردن این شکلی ...من فکر میکنم بالای 100 نفر چون ...5 تا که من از نزدیک میشناسم ...
      اینم بهش اضافه کنم دانشجو های بین الملل بودن .... و پیشنهاد چنین کاری هم از طرف خودشون به دوستام بوده ..مثل اینکه پول لازم بودن برای مخارج تحصیل ....
      درصد ها هم که حساب کردن میانگین 60 تا 65 زدن ...درصد های خودشون در کنکور 98 میانگین 85 تا 90 بوده

یعنی کنکور اینقدر مهمه که واسش میان اینکارا رو انجام میدن؟

اصن بگیریم حرف شما دروغ باشه...واقعا آدم باید چنین کاری به ذهنش برسه که بیاد تقلب کنه؟ یکی دیگه رو جای خودش بفرسته؟
      کنکوری که اینطوریه رو باید درش رو گِل گرفت
      ولی چه کنیم که با این وضع اقتصادی مردم و افکار بعضیا که بچه شون رو مجبور میکنن که رشته خوبی قبول بشن، راه موفقیت تو این کشور از راه کنکور میگذره....باور کنید اگر راه دیگه ای برای موفقیت و رسیدن به پول بود کسی به کنکور ایران نگاه هم نمیکرد

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اول من که در حوزه امتحانی اونها نبودم....من خودم در حوزه خودم کارت ملی نشون دادم با ماسک گفت بفرما داخل ...بعد پی جور شدم از دوستان فهمیدم اونها چنین کاری کردن ...جشنش هم گرفتن...اول من هنوز به قطع مطمعن نیستم ..تازه مطمعن هم باشم من کاره ای نیستم مدرکی هم ندارم نمی دونم هم کدوم حوزه شهر ما بودن ...حتی اسم انشجو ها هم نمی دونم کیه ...دوستام هم میشناسم هنوز هم کارنامه ای نیومده که پیشاپیش قضاوت کسی بکنیم ......بعد مگه این همه دزدی و کارهای کثیف میشه من مسئولم ...یا من تونستم جلوشون رو بگیرم ......اگر من بخواد جایی خونم جوش بیاد و اعتراضی بکنم سر چیزای دیگه میکنم نه این 5 نفر که نه مدرکی دارم که اثبات کنم نه چیزی ولی من برای خیلی چیزا مدرک دارم حتی قانونی دارم میبینم ..حق خوری میشه ....اگر جایی بخوام کوتاه نیام اونجاست نه این چیزا .....بعد تو فکر کردی کسی که تقلبی میکنه به این راحتی مدرک از خودش جا میزاره که من بتونم اثبات کنم...من چطور باید اثبات کنم تو بگو ...من حتی اونها قبول هم بشن نمی تونم اثبات کنم ..چون حرفه ای بوده تقلبی
      این که چجوری ثابت کنی رو خودتون میدونین. من فقط در جواب اون قسمت از حرفاتون که مثل خیلیای دیگه میگین سرم بره،دوستیمون نمیره، اون حرفارو زدم
      خب مگه بقیه افتادن تو چاه، کار خوبیه مام باید خودمونو بندازیم تو چاه؟ بقیه غذای سمی خوردن و قریب به اتفاق هیچطورشون نشد، ما هم باید غذای سمی رو بخوریم؟
      اونم تو رشته ای مثل تجربی که بچه ها صب تا شب خودشون میکشتن، بیخوابی میکشیدن، مادر پدرای بعضیاشون به زور پول کتابو جور میکردن، با هرشب استرس و فشار روی زندگیشون و با هزار امید قبولی تو رشته ی مورد نظر، اونوقت چند تا ____ (چی بگم خودتون یه چی بذارین تو این جای خالی) میان دست به همچین کارایی میزنن... بله فقطم دوستای شما نیستن. دوستای شما یه نمونه ان از بین خدامیدونه چند نفر
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      راستش نمیخوام کسی رو ناراحت کنم یا ناامید کنم
      ولی امسال چون همه با ماسک امتحان میدادن و چهره ها درست قابل شناسایی نبود
      من خودم در شهر خودمون 5 نفر میشناسم از دوستام که هر کدوم به دانشجو های سال اول پزشکی و دندون پزشکی نفری 40 تا 70 میلیون دادن که برن به جای اینها کنکور بدن با یه گریم خیلی کوچولو ....
      تا حدی مطمعنم که حتی جشن هم گرفتن برای قبولی....منم شیرینیشونو خوردم .... نصف پول هم واریز کردن به حساب اونها و ممطعن هم هستم قبولن چون از قبل چندین ماه قصد چنین کاری داشتن دانشجو ها هم هر کدوم 2 ماه فقط درس خوندن برای کنکور 99
      راستش به من هم پیشنهاد دادن ...منم میخواستم چنین کاری بکنم ...ولی پول جور نشد ..شک هم داشتم بشه و کمی هم ترس داشتم ...ولی متاسفانه اونها به راحتی این کار رو کردن...وقتی فهمیدم تونستن هم خوشحال شدم هم ناراحت ..خوشحال چون دوستام هستن همه شون پزشک و دندون پزشک میشن ..ناراحتم چون حق چند نفر ضایع شده ....
      حالا این شهر ما بوده
      شما فکر کنید تهران و مشهد و شهرهای بزرگ چند نفر تقلب کردن این شکلی ...من فکر میکنم بالای 100 نفر چون ...5 تا که من از نزدیک میشناسم ...
      اینم بهش اضافه کنم دانشجو های بین الملل بودن .... و پیشنهاد چنین کاری هم از طرف خودشون به دوستام بوده ..مثل اینکه پول لازم بودن برای مخارج تحصیل ....
      درصد ها هم که حساب کردن میانگین 60 تا 65 زدن ...درصد های خودشون در کنکور 98 میانگین 85 تا 90 بوده

یاد اون گروهی افتادم ک کار بدی نمیکردن فقط کسایی ک کار بد میکردن رو میدیدن و صداشون در نمیومد و به اندازه ی اونا مستحق مجازات بودن
      خلاصه که ما خودمون ب خودمون رحم نمیکنیم
      انتظار کمک از کی داریم دقیقا؟

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن