خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوب میدونی فامیلای من از من خودم مستقیما نمی پرسن و جالب تر اینکه یه رتبه هایی خودشون بخ خودشون میگن مثلا شایعه سال اول کنکورم 3000 بود و بنده خداها فک میکردن من مویی قبول نشدم و بابام فقیر بی پول بدبخت بوده که پول دانشگاه پردیس و ازاد نداده بهم حالا رتبه واقعی من شونصد هزاررررر بودا
      ازاونجایی هم که همه منو سالیان متمادی خانم دکتر صدا میزدن هیج وقت باور نکردن که من به معنای دقیق کلمه گند زدم
      خلاصه که سال دومم خودشون بنده خداها ابروداری کردن گفتن 3 رقمی یه عده هم گفتن 7هرار و ....
      امسالم که در خدمت شماهسدم انشاااااا به حق امام حسین پنج تن ال عبا و امام موسی کاظم و قمر بنی هاشم از خجالتشون دربیام یه شام همه شونو دعوت کنم بس که مرام خرج من کردن

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      خوب میدونی فامیلای من از من خودم مستقیما نمی پرسن و جالب تر اینکه یه رتبه هایی خودشون بخ خودشون میگن مثلا شایعه سال اول کنکورم 3000 بود و بنده خداها فک میکردن من مویی قبول نشدم و بابام فقیر بی پول بدبخت بوده که پول دانشگاه پردیس و ازاد نداده بهم حالا رتبه واقعی من شونصد هزاررررر بودا
      ازاونجایی هم که همه منو سالیان متمادی خانم دکتر صدا میزدن هیج وقت باور نکردن که من به معنای دقیق کلمه گند زدم
      خلاصه که سال دومم خودشون بنده خداها ابروداری کردن گفتن 3 رقمی یه عده هم گفتن 7هرار و ....
      امسالم که در خدمت شماهسدم انشاااااا به حق امام حسین پنج تن ال عبا و امام موسی کاظم و قمر بنی هاشم از خجالتشون دربیام یه شام همه شونو دعوت کنم بس که مرام خرج من کردن
      چه خانواده خوبی ، خداحفظشون کنه :d
      در زمانی ک همه خانواده ها دنبال فرصتن که یکی از بچه های فامیل رو با خاک یکسان کنن ، تو رو از فرش به عرش نشون میدن :d
      ولی فقط اون قسمتش که همه جا گفتم (3رقمی) شدی ، حدود (7هزار و خورده ای ) :/ هفت هزار سه رقمیه؟
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      در زمانی ک همه خانواده ها دنبال فرصتن که یکی از بچه های فامیل رو با خاک یکسان کنن ، تو رو از فرش به عرش نشون میدن :d
      ولی فقط اون قسمتش که همه جا گفتم (3رقمی) شدی ، حدود (7هزار و خورده ای ) :/ هفت هزار سه رقمیه؟
      مهندس شوما هم مویی دقت می کنی ها

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مهندس نوشتم که یه عده گفتن سه رقمی که رتبه زبانم بود تو ادامه هم نوشتم که یه عده گفتن تحربی رو 7000 بوده با دقت تر بخون دادا دنبال سوتی از مردم نباش
      ضمنا من به اندازه کافی دشمن دارم چون پیگیر اونا نیستم به همین دلیل دوستان خیرخواه خبر خوب میدن کلا

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

ضمنا اونجا که عرش و فرش برا من میگی لازمه بدونین
      من ملک بودم و فردوس برین جایم بود ادم اورد بدین کوی خراب ابادم

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه بهونه کنکوری که یهوای یادم اومد اینه :
      حالا کو کار
      |

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه بهونه از اقوام که امسال واسه بار دوم کنکور داد :
      عهههههههههههههه ولش درس چی بود بی خی
      خو عین ادم خراب کردم دیگه

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      یه بهونه از اقوام که امسال واسه بار دوم کنکور داد :
      عهههههههههههههه ولش درس چی بود بی خی
      خو عین ادم خراب کردم دیگه
      :d چقدر شما دخترای فامیل ذوق میکنید وقتی یه نفر مثل خودتون به هیچ جا نرسیده
      |

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      :d چقدر شما دخترای فامیل ذوق میکنید وقتی یه نفر مثل خودتون به هیچ جا نرسیده
      از شکست دیگران اصلا ذوق نمیکنم .
      از شکست دیگران خوشحال باشی خیلی زشته

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

از شکست دیگران اصلا ذوق نمیکنم .
      از شکست دیگران خوشحال باشی خیلی زشته
      در تئری بله ولی در عمل همه یه مدل دیگه برخورد میکنن :d
      اتفاقا اینکه طرف میفهمه یک بهونه برای کنکور قبول نشدنت داری ، لذت میبره :d در ایران این مدلیه
      |

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بهونه:
      تازه انقدر سخت بوده که اونایی که خیلی خونده بودن 50 درصد تونستن بزنن ، ما دیگه صفر هم نمیزنیم :d
      |

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا کی سال اول قبول شده که من بشم ، ایشالا سال دیگه وقتم هم بیشتره ، امتحان نهایی هم ندارم ، قبول میشم:d
      |

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یچیزی هس بهونه نیس بیشتر شبیه ماسمالیه!اونم اینکه اکثر تجربیا(مخصوصا کنکور اولیا)میگن امسال پرستاری میاوردیم ولی نرفتیم موندیم برای پزشکیبه جرعت(جرئت؟)میتونم بگم ۹۹درصد کسایی که اینو میگن رتبه کنکورشون بالای شصت هزاره و اگه واقعا پرستاریو میاوردن با سر میرفتن

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط solo_production نمایش پست ها
      یچیزی هس بهونه نیس بیشتر شبیه ماسمالیه!اونم اینکه اکثر تجربیا(مخصوصا کنکور اولیا)میگن امسال پرستاری میاوردیم ولی نرفتیم موندیم برای پزشکیبه جرعت(جرئت؟)میتونم بگم ۹۹درصد کسایی که اینو میگن رتبه کنکورشون بالای شصت هزاره و اگه واقعا پرستاریو میاوردن با سر میرفتن
      :d اره این بهونه هم زیاد شنیدما ، یا مثلا میگن پرستاری آوردیم خیلی جای دور بود مثلا میگن زاهدان بود نرفتیم !
      آخرشم جفت جرات رو اشتباه نوشت ، جرات درسته
      |

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      علت های قبول نشدن درکنکور ؟چون که سال فقط 365 روز است. در حالی که:

1) درسال 52 جمعه داریم و میدانید که جمعه ها فقط برای استراحت است به این ترتیب 313 روز باقی میماند.

2) حداقل 50 روز مربوط به تعطیلات تابستانی است که به دلیل گرمای هوا مطالعه ی دقیق برای یک فرد نرمال مشکل است. بنابراین 263 روز دیگر باقی میماند.

3) در هر روز 8 ساعت خواب برای بدن لازم است که جمعا" 122 روز میشود. بنابراین 141 روز باقی میماند.

4) اما سلامتی جسم و روح روزانه 1 ساعت تفریح را میطلبد که جمعا" 15 روز میشود. پس 126 در روز باقی میماند.

5) طبیعتا" 2 ساعت در روز برای خوردن غذا لازم است که در کل 30 روز میشود. پس 96 روز باقی میماند.

6) 1 ساعت در روز برای گفتگو و تبادل افکار به صورت تلفنی لازم است. چرا که انسان موجودی اجتماعی است. این خود 15 روز است. پس 81 روز باقی میماند.

7) روزهای امتحان 35 روز از سال را به خود اختصاص میدهند. پس 46 روز باقی میماند.

8) تعطیلات نوروز و اعیاد مختلف دست کم 30 روز در سال هستند. پس 16 روز باقی میماند.

9) در سال شما 10 روز را به بازی میگذرانید. پس 6 روز باقی میماند.

10) در سال حداقل 3 روز به بیماری طی میشود و 3 روز دیگر باقی است .

11) سینما رفتن و سایر امور شخصی هم 2 روز را در بر میگیرند. پس 1 روز باقی میماند.

12) 1 روز باقی مانده همان روز تولد شماست. چگونه میتوان در آن روز درس خواند؟!!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن