خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 97
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خودکشی دانش آموز کنکوری

♦️دانش‌آموز ممتاز تهرانی بعد از کنکور خودکشی کرد

������پسر ۱۹ ساله که همه تلاشش را کرده بود در کنکور ریاضی موفق شود، وقتی آزمون را خراب کرد تصمیم گرفت به زندگی‌اش پایان بدهد
      ������ساعت ۱۸ روز پنجشنبه گزارش مرگ پسری ۱۹ ساله به قاضی کشیک جنایی پایتخت اعلام شد.
      ������با حضور تیم تحقیق در محل حادثه معلوم شد پسری خودش را از پشت بام ساختمانی چهارطبقه به پایین انداخته و جان باخته است./رکنا

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      با اون وضعی که توی حوزه ها بود مخصوصن موقع ورود و خروج....خدا میدونه این کنکور چند نفر دیگه رو قربانی میکنه

آزمون که تموم شد یکی فریاد زد پاشید برید..یه دفعه همه حمله کردن به سمت خروجی...من وایسادم تا یکم خلوت بشه...خوراکی هایی رو که داده بودن نخوردم ...موقع بیرون رفتن یه نگاه به پشت انداختم دیدم یکی از بچه ها خوراکی هام رو به عنوان غنیمت جنگی از روی نیمکت ورداشت ...سطح پروتکل ها دراین حد بود
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 01 شهریور 1399 در ساعت 15:36

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عجب داستانی شده این کنکور

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدا رحمت کنه

ولی اگه قرار بود با همه مسائل اینطور برخورد بشه ، دیگه هیچ آدمی رو زمین نمی مونه...
      خراب کردن کنکور ، به معنی تموم شدن دنیا نیست...
      اگه آدما میفهمیدن در آینده چه مشکلات بزرگتری رو باید تحمل کنن ، شاید بهتر میتونستن کنار بیان

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      خدا رحمت کنه

ولی اگه قرار بود با همه مسائل اینطور برخورد بشه ، دیگه هیچ آدمی رو زمین نمی مونه...
      خراب کردن کنکور ، به معنی تموم شدن دنیا نیست...
      اگه آدما میفهمیدن در آینده چه مشکلات بزرگتری رو باید تحمل کنن ، شاید بهتر میتونستن کنار بیان
      چقدر عجیبه که قبول کردیم هر چی جلوتر بره مضخرف تر میشه، امیدوارم این قاعده رو جهان شمول ندونید!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آگاهانه زندگی کنیم..

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      با اون وضعی که توی حوزه ها بود مخصوصن موقع ورود و خروج....خدا میدونه این کنکور چند نفر دیگه رو قربانی میکنه

آزمون که تموم شد یکی فریاد زد پاشید برید..یه دفعه همه حمله کردن به سمت خروجی...من وایسادم تا یکم خلوت بشه...خوراکی هایی رو که داده بودن نخوردم ...موقع بیرون رفتن یه نگاه به پشت انداختم دیدم یکی از بچه ها خوراکی هام رو به عنوان غنیمت جنگی از روی نیمکت ورداشت ...سطح پروتکل ها دراین حد بود
      همون خوراکی ها رو به ما هم ندادن
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایشون هنوز دنیا رو درک نکرده بوده ....فکر کرده بوده اومده دنیا برای خوشی
      خوب وقتی تفکر اشتباه باشه ..چنین کارهای احمقانه ای هم از یه فرد بعید نیست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      چقدر عجیبه که قبول کردیم هر چی جلوتر بره مضخرف تر میشه، امیدوارم این قاعده رو جهان شمول ندونید!
      من متوجه منظورتون نشدم راستش
      مشکلات همیشه هست ، ولی اکثرشون یه مدت کوتاهی آدم رو درگیر میکنن
      اون حس ترس و ناامیدی که همون اول میاد سراغ آدم ، اگه یکم صبر بشه از بین میره
      یه سریاشون هم اصلا مشکل نیستن ، ما زندگی رو سخت میگیریم.منتها این موضوع رو دیر میفهمیم.
      نگا چه قشنگ گفته:
      فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا (5) إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا (6)
      مشکل ما آدما اینه که صبور نیستیم،همه چیز رو در لحظه میخوایم.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیتونم راستش قضاوتش کنم چه فشاری رو تحمل کرده ! حتی نمیدونم اگه جای اون بودم بازم به نظرم این کار اشتباه بود یا نه !
      ولی اینو خوب میدونم این وسط یچیزی غلطه ! نظام اموزشی ما ؟ اصرار بیش از حد خانواده ها؟ تفکیک دانش اموزا؟
      چه بد که کاری ازمون بر نمیاد (:
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی واسه رشته ریاضی خودکشی کردندیکم بی منطقی ..البته قضاوت نکنیم شایدبه ته خط جداازکنکوررسیده ک کنکورامیداخرش بودد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آدم احساساتی نیستم اما با شنیدن این خبر اشک ریختم
      مثل من یه دوره ای ریاضی بوده چقدر امید و آرزو داشته و چقدر بد هم به زندگیش پایان داده...موفقیت فقط کنکور نیست هزاران راه برای موفق شدن هست....ان شا الله خداوند به جونیش رحم کنه...در پایان مرگ بر این نظام آموزشی فاسد و ناکارامد
      که افرادی امثال قلم چی و جورکار و منتظری پول پارو می کنن
      یا الله/توکل بر خودت

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتما تمام عمرش و واسه کنکور گذاشته بوده.این مرگ از نظر من بزرگ ترین فاجعه است و نظام آموزشی فاسد ایران رو نشون میده.
      این بزرگ ترین فاجعه واسه آموزش پرورش و کل ایرانه که یک دانش آموز بخواد فقط واسه یک کنکور خودکشی کنه.
      ما داریم به کجا میریم که تنها راه زندگی رو تو کنکور میبینیم.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      نمیتونم راستش قضاوتش کنم چه فشاری رو تحمل کرده ! حتی نمیدونم اگه جای اون بودم بازم به نظرم این کار اشتباه بود یا نه !
      ولی اینو خوب میدونم این وسط یچیزی غلطه ! نظام اموزشی ما ؟ اصرار بیش از حد خانواده ها؟ تفکیک دانش اموزا؟
      چه بد که کاری ازمون بر نمیاد (:
      درست گفتین تفکیک دانش آموزان .
      سال پیش کنکور ۹۸. هشتاد نفر اول کنکور از مدارس عادی نبودند.درواقع همه ی معلم نما ها که فقط ظاهر می کنند که دلشون واسه بچه ها می سوزه دارن به مدارس غیر انتفاعی و... میزند .من خودم مصلی نژاد درس می خونم و میبینم که معلمای ما چطور بچه های عادی رو مسخره می کنند .میگن ما با بچه های عادی حیف شدیم.در حالی که خود توی معلم ،مدرسه، تفکیک دانش آموزان واسه این اتفاق شده که بچه ها نسبت به درس سرد بشن.و فکر کنند حالا که عادی درس می خونند کنکور قبول نمیکند چ،معلم خوب ندارند .
      حتی بعضی پدر مادر ها پول ندارند بزارن مدارس بهتر .

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن