خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 97
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      ولی واسه رشته ریاضی خودکشی کردندیکم بی منطقی ..البته قضاوت نکنیم شایدبه ته خط جداازکنکوررسیده ک کنکورامیداخرش بودد
      آره آره برا رشته ریاضی بی منطقیه خودکشی اما برا بقیه رشته ها کاملا منطقی و امری عادی و رایجه ، اصلا خودکشی نکردن تو بقیه رشته ها غیرمنطقیه
      ویرایش توسط thanks god : 31 اردیبهشت 1402 در ساعت 00:57

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هعی...

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      به هیچ عنوان این کار (خودکشی) رو تایید نمیکنم

ولی فقط باید کنکوری 99 باشه تا بفهمی بیش از یکسال تلاش...بیش از یکسال بی خوابی...بیش از یکسال استرس وحشتناک...بیش از یکسال از تمام خوشی ها گذشتن...بیش از یکسال توی سراب یک آینده خوب صبح رو شب کردن چه حسی داره

آره رفیق باید کنکوری99 باشی تا بفهمی حتی توی هفته آخر سرنوشت سازترین آزمون زندگی آرامش نداشتن یعنی چی وقتی حتی توی هفته آخر هم بهمون رحم نکردن و هرساعت یه خبر بیرون میدادن و تکذیب میکردن

باید همه این ها رو تحمل میکردی به امید اینکه حداقل یک کنکور استاندارد رو تجربه کنی
      ولی .................................................. .................................................. .................................................. ................................

سرجلسه تیرخلاص رو زدن

جمعه شب و دیشب موقع خواب فقط میخواستم صبح بیدارنشم

شاید بگی حرفام زیاده رویه
      ولی فقط باید جای من باشی تا بفهمی ....باید کنکوری99 باشی تا بفهمی

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید تهمتن مقد نمایش پست ها
      درست گفتین تفکیک دانش آموزان .
      سال پیش کنکور ۹۸. هشتاد نفر اول کنکور از مدارس عادی نبودند.درواقع همه ی معلم نما ها که فقط ظاهر می کنند که دلشون واسه بچه ها می سوزه دارن به مدارس غیر انتفاعی و... میزند .من خودم مصلی نژاد درس می خونم و میبینم که معلمای ما چطور بچه های عادی رو مسخره می کنند .میگن ما با بچه های عادی حیف شدیم.در حالی که خود توی معلم ،مدرسه، تفکیک دانش آموزان واسه این اتفاق شده که بچه ها نسبت به درس سرد بشن.و فکر کنند حالا که عادی درس می خونند کنکور قبول نمیکند چ،معلم خوب ندارند .
      حتی بعضی پدر مادر ها پول ندارند بزارن مدارس بهتر .
      رتبه ۲۱ منطقه ۳ تجربی از شهرستان راور کوچک ترین امکاناتی نداشت از سایت قلم چی رتبه های برتر شهرستان راور استان کرمان چک کنید

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

ولی فقط باید کنکوری 99 باشه تا بفهمی بیش از یکسال تلاش...بیش از یکسال بی خوابی...بیش از یکسال استرس وحشتناک...بیش از یکسال از تمام خوشی ها گذشتن...بیش از یکسال توی سراب یک آینده خوب صبح رو شب کردن چه حسی داره

آره رفیق باید کنکوری99 باشی تا بفهمی حتی توی هفته آخر سرنوشت سازترین آزمون زندگی آرامش نداشتن یعنی چی وقتی حتی توی هفته آخر هم بهمون رحم نکردن و هرساعت یه خبر بیرون میدادن و تکذیب میکردن

باید همه این ها رو تحمل میکردی به امید اینکه حداقل یک کنکور استاندارد رو تجربه کنی
      ولی .................................................. .................................................. .................................................. ................................

سرجلسه تیرخلاص رو زدن

کاملا درسته درضمن بگم خیلی ها به خود کشی فکر کردن ولی صرفا بخاطر پدر و مادرشون اینکارو نکردن

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

سرجلسه تیرخلاص رو زدن

اگر نمی توانی درد و رنج را تحمل کنی بهتر است به نویسندگی روی بیاورید. من خودم نویسنده هستم. اگر ناراحتی هایت را درون قلب یک شخصیت بگذاری کمی تسکین پیدا می کنی. من خودم وقتی به شدت ناراحت هستم می نویسم تا کمی بهتر شوم.
      مرگ این دانش آموز و هزاران نفر دیگه تنها نشان می دهد که جان مردم برای این آقایان هیچ اهمیت ندارد. اگر وقایع سال ۹۸ رو بازنگری کنید به این واقعیت تلخ پی می برید.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرگشو تبریک میگم به مافیا به دولت به مجلس به سنجش به تک تک کنکوریایی ک تقلب کردن
      نه عملشو تایید میکنم نه رد نه قضاوتش میکنم ولی ما خودمون کنکوری بودیم ، امسال، زیر فشار حاشیه ها و ناعدالتی ها مگه جون ندادیم؟ مگه الان رو مرز جنون نیستیم؟.....

8. Top | #23
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      بنظرم من ، خودکشی فقط توی یه حالت کار درستیه ، اونم مشکلات ( خیلی خیلی ) شدید روانیه

هیچ دلیل برونی و محیطی دیگه ای نباید باعث بشه زندگیتو خاتمه بدی ( البته بشرط سلامت روانت دیگه )

ولی واقعا بیماری ها و اختلالات روانی خیلی خیلی دردناکه و اینکه خودتو بتونی کنترل بکنی که خودکشی نکنی خیلی سخته - هرکسی نمیتونه عذابشو تحمل کنه

اطرافیان خیلی نقش مهمی دارن که ببرنت دنبال درمان

اونایی که دم از خدا میزنن بدونن ، اگر قراره خدایی باشه ، خیلی خیلی حکیم تر و دانا تر از این حرفاس و میفهمه برفرض منی که اون عذاب روانیو میکشیدم و کاری ازم بر نمیومد ، مجبور شدم این کارو بکنم که عذاب نکشم : نه اینکه بخاطر خودکشی بندازتت تو آتیش و این حرفا

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khashayarramini نمایش پست ها
      بنظرم من ، خودکشی فقط توی یه حالت کار درستیه ، اونم مشکلات ( خیلی خیلی ) شدید روانیه

هیچ دلیل برونی و محیطی دیگه ای نباید باعث بشه زندگیتو خاتمه بدی ( البته بشرط سلامت روانت دیگه )

ولی واقعا بیماری ها و اختلالات روانی خیلی خیلی دردناکه و اینکه خودتو بتونی کنترل بکنی که خودکشی نکنی خیلی سخته - هرکسی نمیتونه عذابشو تحمل کنه

اونایی که دم از خدا میزنن بدونن ، اگر قراره خدایی باشه ، خیلی خیلی حکیم تر و دانا تر از این حرفاس و میفهمه برفرض منی که اون عذاب روانیو میکشیدم و کاری ازم بر نمیومد ، مجبور شدم این کارو بکنم که عذاب نکشم : نه اینکه بخاطر خودکشی بندازتت تو آتیش و این حرفا
      دو بار

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      خودکشی ؟
      به نظر من کنکور ارزش خودکشی کردن نداره . دلیل محکم تری پیدا کنید .
      خودم تا الان نتونستم دلیل محکمی برای خودکشی پیدا کنم . ولی بهش فکر کرده ام .
      بهترین خودکشی اینه که به دنبا نیای.که اون هم دست خودت نیست
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

حالا لازم نیست کشت و کشتار راه بندازید نصف بیشتر عمرمون داره به --دن تپه های جدید میگذره دیگه یه کنکور که ارزش این کارارو نداره
      در افسردگی شدید، سایکوزها،اسکزوفرنی و اختلال دوقطبی و... تمایل به خودکشی دیده میشه که خب اینا هم بیماری ان و مثل هر بیماری دیگه ای درمان خودشون رو دارن
      خیلی خوبه که راجع به علامت های خودکشی و علل اون اطلاعات کسب کنید چون باعث میشه به صورت شخص سوم بتونید به زندگیتون نگاه کنید و مسائل رو در همون حدی که هست ببینید و نه خیلی بدتر از واقعیت (‌کلا در مورد بقیه خیلی بهتر میشه منطقی فکر کرد و وقتی زندگی افرادی که بیماری های روانی داشتند رو بررسی میکنی و دلیل هاشون رو میشنوی میبینی که چیزی که تو ذهنشونه با واقعیت خیلی تفاوت داره و خیلی کارهای بی منطق توشون پیدا میکنی و باعث میشه درک بهتری پیدا کنی )
      غالب خودکشی ها یه سری زنگ خطرهایی دارن که شناختش خیلی کمک میکنه که فرد دست به خودکشی نزنه چون یه فرایند آهسته هست و قبل از اینکه فرد خودشو بکشه می تونه به خودش کمک کنه چون هنوزم جونشو دوست داره ولی خب با یه خوددرگیری خیلی شدیدی هم داره دست و پنجه نرم میکنه و این به شدت خسته کننده هست برای فرد و زندگی رو خیلی تلخ میکنه و باید نسبت به درمانش اقدام بشه (‌دردیه که درمان داره)
      کسی که فکر خودکشی داره فکر کنم با اورژانس اجتماعی هم میتونه تماس بگیره و کمک بگیره (‌اگه درست نگفته باشم به همون ۱۱۵ هم زنگ زده بشه قاعدتا راهنمایی میکنن که به کی زنگ زده بشه)
      ویرایش توسط yahya_moz : 12 تیر 1401 در ساعت 17:47

12. Top | #27
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      خودکشی ؟
      به نظر من کنکور ارزش خودکشی کردن نداره . دلیل محکم تری پیدا کنید .
      خودم تا الان نتونستم دلیل محکمی برای خودکشی پیدا کنم . ولی بهش فکر کرده ام .
      بهترین خودکشی اینه که به دنبا نیای.که اون هم دست خودت نیست
      شما نچشیدی ، من چشیدم ( ۲ ماه بیمارستان روانی بستری بودم : از آخرای اردیبهشت تا آخر خرداد همین امسال )

درد های روانی (‌ در سطح بالا ) اصن یه چیز عجیبن ، با درد فیزیکی نمیشه مقایسش کرد

و قطعا خدا خودش درکت میکنه و قرار نیست بخاطرش تنبیه بشی ( اگر باور دارید ، وگرنه که یه دکمه خاموشی همیشگیه فقط )

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما نچشیدی ، من چشیدم ( ۲ ماه بیمارستان روانی بستری بودم : از آخرای اردیبهشت تا آخر خرداد همین امسال )

درد های روانی (‌ در سطح بالا ) اصن یه چیز عجیبن ، با درد فیزیکی نمیشه مقایسش کرد

و قطعا خدا خودش درکت میکنه و قرار نیست بخاطرش تنبیه بشی ( اگر باور دارید ، وگرنه که یه دکمه خاموشی همیشگیه فقط )
      من بارها باآدم سایکو
      یاحداقل بخشی ازاختلالات روانیشونوچشیدم
      غیرقابل لمس نیست چیزی که میگی
      هرکدوم ازمام شده گاهی دلمون میخوادنباشیم گم و گور بشیم
      ی نقطه کوربشیم
      .
      ولی..
      درد رنج بقیه روهم سهیم شدی؟؟
      .
      یه نازنینی چند وقت پیش خودشو توکمد باشال هاش دارزد
      ایا تاآخرعمر صورت کبود اون بچه ازجلوچشم میره کنار...
      فبهاخودکشی به هردلیلی؟
      نمیفهمم
      برنمیتابه
      .
      بارهاسوالم اینه
      اونی که زنده میمونه شجاع تره یاااونی که خودشومیکشه؟((:

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اخرین خودکشی ناموفقی که داشتم تو جی تی ای بود
      لامصب باگ سیستمی خورد نمُرد
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      اخرین خودکشی ناموفقی که داشتم تو جی تی ای بود
      لامصب باگ سیستمی خورد نمُرد

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن