خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 91
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مهم : بچه های پشت کنکوری سریع برید دفترچه اعزام بگیرید

سلام

بچه های پشت کنکوری که از سال 98 دیپلم گرفتین ی خبر بد براتون دارم؛ ممکنه شنیده باشید ولی خیلی مهمه و باید همه بدونن.

به گزارش از ایلنا، با توجه به اعلام معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح، به اطلاع کلیه مشمولین وظیفه که درسال ۱۳۹۸ موفق به اخذ دیپلم شده‌اند و مهلت یکساله معرفی آنان برای خدمت وظیفه عمومی به اتمام رسیده است می‌رساند، این گونه داوطلبان می‌توانند در کنکور سراسری شرکت و مهلت اعزام به خدمت آنان تا یک هفته بعد از انجام آزمون تمدید می‌شود.این مشمولان حداکثر یک هفته بعد از شرکت در آزمون سراسری ، می‌بایست خود را برای اعزام به خدمت به پلیس ۱۰+ معرفی و نسبت به تشکیل پرونده اعزام اقدام نمایند که این افراد در صورت قبولی در کنکور سراسری و اعلام نتایج نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق قانون خدمت وظیفه عمومی، قبل از شروع ترم تحصیلی، از خدمت سربازی ترخیص خواهند شد.بدیهی است چنانچه مشمولین مذکور حداکثر یک هفته پس از آزمون مربوطه خود را به پلیس ۱۰+ معرفی ننمایند به عنوان مشمول غایب شناخته شده و در صورت پذیرفته شدن در آزمون هم، مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

بدبخت شدیم رفت

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بدبختی نداره.یکم بد نوشته در طی این هفته باید دفترچت پست کنی جواب ش حداقل 2یا3ماه دیگه میاد که تا اون موقع دانشگاه ثبت نام میکنی و دانشگاه میری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برادرم پشت کنکوری هست ولی یکی از دروس نهایی رو خرداد 99 پاس کرد،تو معافیت تحصیلیش هم زده تا سال 1400 وقت دارهاونم لازمه بره پلیس +10؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکر کنم منظورش کساییه که بیشتر از یک دفعه سعی کردن دیپلم بگیرن

(مهلت یکساله معرفی آنان برای خدمت وظیفه عمومی به اتمام رسیده است)

) وگرنه کسایی که سال اول دیپلم شون رو گرفتن و میخوان واسه بار سوم کنکور بدن تا آخر شهریور امسال مهلت دارن و ثبتنام پیام نور تو دفترچه زده بود هفته سوم شهریوره پس قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد

5. Top | #5
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahar نمایش پست ها
      سلام

بچه های پشت کنکوری که از سال 98 دیپلم گرفتین ی خبر بد براتون دارم؛ ممکنه شنیده باشید ولی خیلی مهمه و باید همه بدونن.

به گزارش از ایلنا، با توجه به اعلام معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح، به اطلاع کلیه مشمولین وظیفه که درسال ۱۳۹۸ موفق به اخذ دیپلم شده‌اند و مهلت یکساله معرفی آنان برای خدمت وظیفه عمومی به اتمام رسیده است می‌رساند، این گونه داوطلبان می‌توانند در کنکور سراسری شرکت و مهلت اعزام به خدمت آنان تا یک هفته بعد از انجام آزمون تمدید می‌شود.این مشمولان حداکثر یک هفته بعد از شرکت در آزمون سراسری ، می‌بایست خود را برای اعزام به خدمت به پلیس ۱۰+ معرفی و نسبت به تشکیل پرونده اعزام اقدام نمایند که این افراد در صورت قبولی در کنکور سراسری و اعلام نتایج نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق قانون خدمت وظیفه عمومی، قبل از شروع ترم تحصیلی، از خدمت سربازی ترخیص خواهند شد.بدیهی است چنانچه مشمولین مذکور حداکثر یک هفته پس از آزمون مربوطه خود را به پلیس ۱۰+ معرفی ننمایند به عنوان مشمول غایب شناخته شده و در صورت پذیرفته شدن در آزمون هم، مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

بدبخت شدیم رفت
      سلام
      عزیز قانون اینا رو که نمی‌دونم می‌سپاریم به صاحب نظران
      اما به منم گفته بودن ، الکی هول نکنید نتایج که اومد دانشگاه قبول شدی، دانشگاه خودش نامه میده میرید معافیت تحصیلی میگیرید البته اگر مشمول حرف فوق باشی که این شامل بودن رو حالا دوستان صاحب نظر می‌آیند و توضیح میدن

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      من امروز رفتم پلیس+10 کلی توضیح دادم که همچین چیزیه چی کار باید بکنم یارو خبر نداشت چی به چیه بهم فرم اعزام داد باید معاینه پزشکی واکسیناسیون و تایید مدرک دیپلم از مدرسه باید انجام بدم
      اگه مدارکو تحویل بدیم دفترچه اعزام کی میاد ممکنه تاریخ اعزام قبل از شروع دانشگاه باشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من فارغ التحصیل نظام جدید هستم (اولین کنکور » سال 98) و قصد شرکت در 1400 دارم (کنکور ۹۹ شرکت نکردم)
      برگه معافیت من تا خرداد 1400 هست. میخواستم بدونم الان باید چکار کنم ؟ چه دانشگاهی ثبت نام کنم ؟ آزاد یا پیام نور ؟ با توجه به اینکه امسال احتمالا غیر حضوری هست ، لازمه مرخصی بگیرم یا نه ؟
      ممنون میشم توضیح جامعی بدید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقا یکی که در زمینه سربازی اطلاعات داره لطفا بیاد در مورد این قضیه روشن سازی کنه بخدا فقط همین مونده غیبت هم بخوریم
      الان من کجا برم چیکار کنم و ایا واقعا باید همچین کاری کرد ؟ لاقل مدتش رو یکم بیشتر میکردن
      D e A d I n S i D e

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smer نمایش پست ها
      اقا یکی که در زمینه سربازی اطلاعات داره لطفا بیاد در مورد این قضیه روشن سازی کنه بخدا فقط همین مونده غیبت هم بخوریم
      الان من کجا برم چیکار کنم و ایا واقعا باید همچین کاری کرد ؟ لاقل مدتش رو یکم بیشتر میکردن
      اگه سال98 دیپلم گرفتی و یه سال پشت کنکوری بودی تا آخر این هفته باید بری پلیس+10 و برای اینکه غیبت نخوری خودت رو معرفی کنی

10. Top | #10
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samanrez نمایش پست ها
      من امروز رفتم پلیس+10 کلی توضیح دادم که همچین چیزیه چی کار باید بکنم یارو خبر نداشت چی به چیه بهم فرم اعزام داد باید معاینه پزشکی واکسیناسیون و تایید مدرک دیپلم از مدرسه باید انجام بدم
      اگه مدارکو تحویل بدیم دفترچه اعزام کی میاد ممکنه تاریخ اعزام قبل از شروع دانشگاه باشه
      سلام
      امیدوارم آزمونتو خوب داده باشی
      تاریخ اعزام همون لحظه مشخصه، در واقع کمبود نیرو باعت شده داوطلب اعرام رو در اولین فرصت اعزام کنند
      اما تاریخ اعزام رو میتونی نهاتین تااااا اتمام فرجه یکساله(هر چقدر ک مونده باشه، چ یک ماه، چ یک هفته) تاریخ رو خودت انتخاب کنی، همون لحظه ثبت میشه و برگ سبز میده بهت
      SaM019

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

12. Top | #12
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samanrez نمایش پست ها
      شما نوزده سالت تموم شده که این کارو داری میکنی؟؟؟؟

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛

13. Top | #13
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Lambert نمایش پست ها
      نظام وظیفه تابع دانشگاه ها است نه بالعکس!!
      اگر سنت از بیست رد شده ، دانشگاه هم نمی‌خواهی بروی اون زمان باید دفترچه پر کرد.

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این مهلت یکساله که میگن خرداد منظورشونه یا شهریور ؟ من 98 دیپلم گرفتم از پلیس +10 پرسیدم گفت تا 31 شهریور مهلت معرفی داری ، پس این چی میگه ؟ لازم نیست که دفترچه پست کنم چون ثبتنام بدون کنکور هفته سوم شهریوره

15. Top | #15
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Lambert نمایش پست ها
      این مهلت یکساله که میگن خرداد منظورشونه یا شهریور ؟ من 98 دیپلم گرفتم از پلیس +10 پرسیدم گفت تا 31 شهریور مهلت معرفی داری ، پس این چی میگه ؟ لازم نیست که دفترچه پست کنم چون ثبتنام بدون کنکور هفته سوم شهریوره
      خب حله، لازم نیست کاری کنی
      فقط امسال دانشگاه قبول بشو، موقع ثبت نام میگی از اول مهر برات معافیت رد کنن حتی اگر نیم سال دوم قبول شدی یعنی از بهمن باید بری موقع ثبت نام باز از اول مهر برات رد میکنن ، جای هیچ نگرانی نیست
      نظام وظیفه همیشه تابع دانشگاهه ، هرچی دانشگاه بگه همون میشه
      نظام وظیفه همه جا همین جوره فقط کرم دارن شما رو اذیت کنن اما اگر قبولیت حتمی میشه اصلا نگران نباش

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن