خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 91
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      خب حله، لازم نیست کاری کنی
      فقط امسال دانشگاه قبول بشو، موقع ثبت نام میگی از اول مهر برات معافیت رد کنن حتی اگر نیم سال دوم قبول شدی یعنی از بهمن باید بری موقع ثبت نام باز از اول مهر برات رد میکنن ، جای هیچ نگرانی نیست
      نظام وظیفه همیشه تابع دانشگاهه ، هرچی دانشگاه بگه همون میشه
      نظام وظیفه همه جا همین جوره فقط کرم دارن شما رو اذیت کنن اما اگر قبولیت حتمی میشه اصلا نگران نباش

مشکل اینجاست این اطلاعیه مشکوکه ، به علاوه 10 بهم گفت تا آخر شهریور این اطلاعیه ظاهرا میگه بچه های نظام جدید 98 تا خرداد امسال وقت داشتن و مهلت شون تموم شده !!! از طرفی درباره صرفا سوابق هم نگفته

حالا موندم دفترچه لعنتی پست کنم یا نه پست هم کنیم برمبدارن میبرنمون آموزشی

پیام نور هم تاریخ دقیق ثبت نام نداده فقط گفته هفته سوم شهریور

2. Top | #17
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Lambert نمایش پست ها
      مشکل اینجاست این اطلاعیه مشکوکه ، به علاوه 10 بهم گفت تا آخر شهریور این اطلاعیه ظاهرا میگه بچه های نظام جدید 98 تا خرداد امسال وقت داشتن و مهلت شون تموم شده !!! از طرفی درباره صرفا سوابق هم نگفته

حالا موندم دفترچه لعنتی پست کنم یا نه پست هم کنیم برمبدارن میبرنمون آموزشی

پیام نور هم تاریخ دقیق ثبت نام نداده فقط گفته هفته سوم شهریور
      پارسال منو رفیقم همین طور بودیم هر دو نیمه دوم اون خودشو محروم کرد از چند ماه استراحت، هیچ وقت گول این حرفارو نخور این برای اوناس که دیگه دانشگاه قبول نمیشن تو که میخوای بری دانشگاه چرا پر کنی؟؟ الان معافیت تحصیلی که مدرسه برات رد کرده تا کی وقت داره؟ ، معمولش اینه که تا آخر شهریور امسال ولی میخوای از مدرسه هم بپرس
      خیالت راحت هیچی نمیشه، الان که باید داشته باشی تا شهریور معافیت تحصیلی رو، خواستی برو از مدرسه بپرس و با قبولی دانشگاه اونا برات درست میکنن جای نگرانی نیست من وضعم از تو بدتر بود اما مشکلی پیش نیومد....

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      پارسال منو رفیقم همین طور بودیم هر دو نیمه دوم اون خودشو محروم کرد از چند ماه استراحت، هیچ وقت گول این حرفارو نخور این برای اوناس که دیگه دانشگاه قبول نمیشن تو که میخوای بری دانشگاه چرا پر کنی؟؟ الان معافیت تحصیلی که مدرسه برات رد کرده تا کی وقت داره؟ ، معمولش اینه که تا آخر شهریور امسال ولی میخوای از مدرسه هم بپرس
      خیالت راحت هیچی نمیشه، الان که باید داشته باشی تا شهریور معافیت تحصیلی رو، خواستی برو از مدرسه بپرس و با قبولی دانشگاه اونا برات درست میکنن جای نگرانی نیست من وضعم از تو بدتر بود اما مشکلی پیش نیومد....

نه دیگه اینم واسه کسایی گفته که قراره امسال برن دانشگاه و مهلت شون تموم شده ، دهنم سرویس شده انقد بش فکر کردم ، امیدوارم حق با شما باشه . ممنون

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اول هول نکنید تو این شرایط کرونا، دوم کسایی که بار اول پشت کنکورن و منتظر اعلام نتایج هستند کاری نمیخواد بکنند، اگر قبول شدند که دانشگاه خودش همه کارا رو راست و ریس میکنه اگر قبول نشدن و میخان بمونن هم باید یا برن سربازی یا یه دانشگاه الکی مثل پیام نور یا آزاد ثبت نام کنن تا بتونن برای بار سوم شرکت کنن.پس در هر صورت تا اعلام نتایج صبر باید کرد. اگر حتی تاریخ معافیت تحصیلی شما هم ممکنه تموم بشه، میشه از دانشگاه درخواست کرد تاریخ عضویت رو یه جورس بزنه که قبل معافیت بیفته که به احتمال زیاد قبول میکنند. این پلیس +۱۰ هم که هیچی حالیش نمیشه و ارزشی برای کسی قائل نیست سریع فرم میده و میگه پر کن برو سربازی در حالیکه اینجوری نیست. قبلش مشورت کنین

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      اول هول نکنید تو این شرایط کرونا، دوم کسایی که بار اول پشت کنکورن و منتظر اعلام نتایج هستند کاری نمیخواد بکنند، اگر قبول شدند که دانشگاه خودش همه کارا رو راست و ریس میکنه اگر قبول نشدن و میخان بمونن هم باید یا برن سربازی یا یه دانشگاه الکی مثل پیام نور یا آزاد ثبت نام کنن تا بتونن برای بار سوم شرکت کنن.پس در هر صورت تا اعلام نتایج صبر باید کرد. اگر حتی تاریخ معافیت تحصیلی شما هم ممکنه تموم بشه، میشه از دانشگاه درخواست کرد تاریخ عضویت رو یه جورس بزنه که قبل معافیت بیفته که به احتمال زیاد قبول میکنند. این پلیس +۱۰ هم که هیچی حالیش نمیشه و ارزشی برای کسی قائل نیست سریع فرم میده و میگه پر کن برو سربازی در حالیکه اینجوری نیست. قبلش مشورت کنین

صفحه اول رو بخونید گفته اونا که مهلت شون تموم شده باید دفترچه پست کنن وگرنه ثبت نام نمیشن

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      صفحه اول رو بخونید گفته اونا که مهلت شون تموم شده باید دفترچه پست کنن وگرنه ثبت نام نمیشن
      چرت و پرته اگه انتخاب رشته انجام بشه و قبول شدی دانشگاه اوکی میکنه میتونه حتی تاریخ رو دست کاری کنه اصلا امکان نداره تا وقتی جواب نتایج نیومده دفترچه پر کرد بی معنیه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب الان که کنکور رو دادیم چرا هیچ پوشش خبری جدیدی از این مسئله نشد ؟ فکر میکنم الکی دارن بزرگش میکنن ولی باز از اون طرف استرس اینکه غیبت بخورم و نتونم دانشگاه برم داره دیوونه میکنه منو
      D e A d I n S i D e

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      انقدر بی صاحابه که خودشون معلوم نیست با خودشون چند چندن چند تا سرچ کردم سایت نظام وظیفه زده تا شیش ماه بعد کامل شدن ۱۸ سالگی و ورود به ۱۹ سالگی مهلت برای معرفی وجود داره بعد اونوقت این اقا مصاحبه میکنن که حتما باید خودشون رو معرفی کنند
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - پرسش های متداول معافیت تحصیلی

من متولد تیر ۹۸ام کنکور نتیجش خیلی طول بکشه بشه آبان که شیش ماه نمیشه
      آدم میمونه واقعا
      البته من نمیدونم این حرف ها رو بر حسب اون لینک زدم
      D e A d I n S i D e
      ویرایش توسط smer : 02 شهریور 1399 در ساعت 01:57

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      مثال: دانش آموز متولد 79/02/18 كه در تيرماه 1397 ، فارغ التحصيل ، انصراف ، ترك تحصيل و يا اخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 98 مهلت معرفي خواهد داشت.

اخه تیرمگه کسی فارغ التحصیل میشه ؟ بر اساس این حرف کسایی که دیپلم خرداد گرفتن یعنی خرداد فارغ التحصیل شدن ؟!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امروز رفتم از پلیس +10پرسیدم.گفت تا 31 شهریور برا پست کردن دفترچه وقت داری(اونی که سنجش نوشته یه هفته چرته)اگه رشته های بدون کنکور قبول شدی برو دانشگاه برگه معافیت بگیر اگه ندادن دفترچه رو پست کن تا آبان اونموقع برو برگه معافیت از دانشگاه بگیر

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unscramble نمایش پست ها
      من امروز رفتم از پلیس +10پرسیدم.گفت تا 31 شهریور برا پست کردن دفترچه وقت داری(اونی که سنجش نوشته یه هفته چرته)اگه رشته های بدون کنکور قبول شدی برو دانشگاه برگه معافیت بگیر اگه ندادن دفترچه رو پست کن تا آبان اونموقع برو برگه معافیت از دانشگاه بگیر
      به منم همینو گفت ولی اصلا تو سیستم نزد ، گفتم 98 دیپلم گرفت جواب داد واسه همین شک دارم ، پس این اطلاعیه سنجش واسه چه کسایی صدق میکنه !
      الان شما دفترچه نمیفرستی ؟ کنکور چندمتونه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به منم همینو گفت ولی اصلا تو سیستم نزد ، گفتم 98 دیپلم گرفت جواب داد واسه همین شک دارم ، پس این اطلاعیه سنجش واسه چه کسایی صدق میکنه !
      الان شما دفترچه نمیفرستی ؟ کنکور چندمتونه
      کنکور دومه.اسم منوتوسیستم زد تاریخ گرفتن دیپلم رو هم ازم پرسید.باید وایستم ببینم اگه دانشگاه تا24 25ام شهریور بهم برگه معافیت داد که هیچ اگه نداد مجبورم پست کنم دفترچه رو

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور دومه.اسم منوتوسیستم زد تاریخ گرفتن دیپلم رو هم ازم پرسید.باید وایستم ببینم اگه دانشگاه تا24 25ام شهریور بهم برگه معافیت داد که هیچ اگه نداد مجبورم پست کنم دفترچه رو
      سایت سنجشو چک کن ؛ لعنتیا مهلت سوابق تحصیلیو تمدید کردن تا ۷ مهر ؛ یعنی ثبت نام افتاده تو مهر/ابان ؛ اون لینکیم که تو صفحه اول همین تاپیک فرستادم ببین گفته باید آموزشیو بگذرونیم

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما خرداد دیپلم گرفتید یا شهریور؟

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن