خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

بچه های تجربی نظام جدید بیاین تو لطفااااااا

سلام دوستان بالاخره کنکور ۹۹ باهمه حاشیه هاش ب پایان رسید و امیدوارم بهترین نتیجرو گرفته باشید و موفق و سربلند باشید
      دوستان چند تا سوال دارم خواهش میکنم راهنماییم کنید
      1،از کلاسای انلاین استفاده کردین ؟برا دروس اختصاصی و عمومی؟کدوم دبیر بهتر بود عملکردش و تطابق هاش؟برا هر درس جدا نظر بدید ممنون میشم
      2،من نظام قدیمم و میخوام کنکور تجربی نظام جدید ۱۴۰۰ شرکت کنم پیشنهادتون برا منابع چیه چون هزینه ها خیلی بالاست و واقعا توان مالیم کمه میخوام بهترین منبعو کار کنم و برا هر درس ی منبع داشته باشم برا هر درس راهنماییم کنید و بگید کدوم بهتره
      3،هرکی کتاب درسیاشو دیگ لازم نداره ب من بده ممنونش میشم
      4،چجوری و از چ درسی شروع کنم ب درس خوندن؟
      پیشاپیش برا پاسخ دهیتون سپاسگذارم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      سلام دوستان بالاخره کنکور ۹۹ باهمه حاشیه هاش ب پایان رسید و امیدوارم بهترین نتیجرو گرفته باشید و موفق و سربلند باشید
      1،از کلاسای انلاین استفاده کردین ؟برا دروس اختصاصی و عمومی؟کدوم دبیر بهتر بود عملکردش و تطابق هاش؟برا هر درس جدا نظر بدید ممنون میشم
      2،من نظام قدیمم و میخوام کنکور تجربی نظام جدید ۱۴۰۰ شرکت کنم پیشنهادتون برا منابع چیه چون هزینه ها خیلی بالاست و واقعا توان مالیم کمه میخوام بهترین منبعو کار کنم و برا هر درس ی منبع داشته باشم برا هر درس راهنماییم کنید و بگید کدوم بهتره
      سلام ممنون از شما
      1- نه . حتی قبل کرونا هم نرفتم
      2- منابع خیلی تو تاپیکا بحث شده و من چون نظام جدیدم از منابع قدیم نمیدونم چی خوبه چی بد . اما خواستی نظام جدید در خدمتم
      3- اینم که باز نظام جدیدم
      4- اینکه از کدوم درس شروع کنی متاسفانه خوب نیس . بنظرم باید هر 8 درسو تو برنامه داشته باشی . اما خب با اولویت . مثلا من کل عمومیو 1 ساعت اونم شبا میخوندم و خیلی ام جواب داده بود . اما خب کنکور نشون داد سخته . زیستو باید بیشتر وقت بزاری و یه قسمتشو بری مرور کنی قسمتای قبلو . چون از الان شروع کنی دو ماه بعد میبینی اون اولاش یادت رفتن . بقیه هم یه روال مشخصی دارن که اگه ایشالا درومدیم یه تاپیک مفصل میزنم براش . الان در سطحی نیستم که کامل راهنماییت کنم . موفق باشی عزیز
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #3
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      سلام ممنون از شما
      1- نه . حتی قبل کرونا هم نرفتم
      2- منابع خیلی تو تاپیکا بحث شده و من چون نظام جدیدم از منابع قدیم نمیدونم چی خوبه چی بد . اما خواستی نظام جدید در خدمتم
      3- اینم که باز نظام جدیدم
      4- اینکه از کدوم درس شروع کنی متاسفانه خوب نیس . بنظرم باید هر 8 درسو تو برنامه داشته باشی . اما خب با اولویت . مثلا من کل عمومیو 1 ساعت اونم شبا میخوندم و خیلی ام جواب داده بود . اما خب کنکور نشون داد سخته . زیستو باید بیشتر وقت بزاری و یه قسمتشو بری مرور کنی قسمتای قبلو . چون از الان شروع کنی دو ماه بعد میبینی اون اولاش یادت رفتن . بقیه هم یه روال مشخصی دارن که اگه ایشالا درومدیم یه تاپیک مفصل میزنم براش . الان در سطحی نیستم که کامل راهنماییت کنم . موفق باشی عزیز
      خو منم خواستم ک برا نظام جدید راهنماییم کنید
      نظام قدیمم ولی میخوام کنکور نظام جدید بدم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بقیشو میسپارم به 99 ها نطر بدم . ولی تطابق رو بیخیال طرف 50 60 جلسه طول سال داشته 30 40 جلسه نکته و تست 3 جلسه همایش دیگه بیاد تطابق نداشته باشه . تطابق رو همه دارن بگرد ببین کدوم برات بهتره و راحت باهاش ارتباط برقرار میکنی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خو منم خواستم ک برا نظام جدید راهنماییم کنید
      نظام قدیمم ولی میخوام کنکور نظام جدید بدم
      اع ببخشید . ندیدم اونجاشو

واسه ادبیات : لغت الگو . دستور خیلی سبز . آرایه فرقی نمیکنه . قرابت شدیدن الگو
      عربی : خودم میکرو زدم اما سطحش پایین بود . واسه اونایی خوبه که اصلا از عربی هیچی نمیفهمن . یکم حرفه ای تر باشی خیلی سبز
      دینی : میکرو
      زبان : نمیشه گفت کدوم خوبه . خیلی سبز و شهاب اناری تقریبن اوکی ان . شهاب اناری یکم پیچیده تره

اختصاصی : ریاضی واقعیتش من اونیکی کتابارو نخوندم که بدونم چجوریه . اما واسه منی که ضعیف بود ریاضیم و عملا هیچی بلد نبودم میکرو گرفتم . ولی خب با این سطح کنکور کاش یکمم ای کیو کار میکردم این اواخر .

زیست : پایه میکرو . دوازدهم خیلی سبز . الگو هم تعریف میکنن ولی من ندیدم

شیمی : من پایه نداشتم . و بخاطر این شیمیم ضعیف اومد بالا . هرچند تو تابستان گرفتم و زدم ولی بنظرم با این شیمی امسال باید بیشتر کار میکردم . واسه پایه ضعیف خیلی سبز خوبه . اما اگه میخای واسه این کنکور 99 هم آماده باشی بنظرم بهمن بازرگان باید بزنی

فیزیک : با اختلاف زیاد نقطه قوتم بود . تنها اختصاصی بود که بالای 70 میزدم تو همه آزمونا . هم پایه هم دوازدهم خیلی سبز . سری زد هم کار نکنین . همون تستای خودشو با درسنامه خوب بخونی اوکیه
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      ادبیات موضوعی هفت خوان + الگو هردوتاش
      عربی مهروماه
      دینی مهروماه
      زبان مهروماه
      ریاضی مهروماه جامع+ فصل ازمون خیلی سبز
      زیست iq + نشر الگو ( نشر الگو اگه کسی میزد به این کنکور نزدیک تر بود که من متاسفانه نزدمش )
      فیزیک خیلی سبز
      شیمی میکرو + مسایل نشر الگو
      اینارو بر اساس سطح امسال گفتم که کدوم کتابا نزدیک تر بود

7. Top | #7
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سوال1 : ادبیات=شاهین عربی = فلاح دینی=یوسفیان پور زبان=کیاسالار یا زینعلی ریاضی=آریان زیست= حنیف عظیمی شیمی= بابایی فیزیک= قضاتی یا نوکنده
      انتخاب دبیر بازم بشدت بستگی به سلیقت داره

سوال2: منبع بستگی به سطحت داره خب ولی بهترینا از نظر من ادبیات و عربی = جامع خیلی سبز /دینی = مسلم بهمن ابادی / زبان= شهاب اناری /ریاضی = جامع مهروماه و سطح بالا الگو /فیزیک= سطح متوسط میکرو سطح بالا الگو /زیست=جامع خیلی سبز / شیمی = مبتکران بازرگان

سوال 3 : چجوری و از چه درسی؟ چه درسی رو نمیدونم ولی روزی دوتا اختصاصی بخون و یدونه عمومی برای شروع

B.R کمکی از من برمیومد درخدمتم موفق باشی
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن