خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 114
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

بهترین منابع فیزیک 1400 با این وضع کنکور99

دوستان لطفا نظرتونو بگید و کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها

من داداشم نظام جدید کنکور داد امسال میگه برای فیزیک اگر پاسه ضعیفی داری فیزیک پایه و دوازدهم تست خیلی سبز + فوت و فن فیزیک تجربی کار کن اگر پای متوسط داری
      فیزیک کامل تجربی میکروطلایی گاج + درسنامه های فیزیک کامل میکروطلایی گاج کار کن
      اگر قوی هستی فیزیک 1 دهم تست نشر الگو + فیزیک 2 یازدهم تست نشر الگو + فیزیک 3 دوازدهم نشر الگو و یا نردبام فیزیک دهم + نردبام فیزیک یازدهم + نردبام فیزیک دوازدهم
      اما ترکیبی که خ.دش امسال زد اینه تو یه فاز 2 هفته ای هفته اول مبحث رو از رویفیزیک خیلی سبز و میکرو طلایی گاج میخوند و هفته بعدش تست های تکمیلیش رو از روی نشرالگو میزد و کامل تحلیل میکرد کتاب فیزیک مبتکران فرید شهریاری هم منبع اوکی هست برای سطح متوسط به بالا در کل دوران تک کتابی بود و تک منبعی بودن به پابان رسیده اینو کنکور نظام جدید نشون داد به بچه های نظام جدیدی 99 .. من که خودم نظام قدیمم 4 منبع کار میکردم حالا وای به حال جدیدا طراح دیگه فاز سختی برای نظام جدید در پیش گرفته خو م پیش بینی میکنم کنکور 1400 نظام جدید و اگر نظام قدیم تمدید شد ... کتکور نظام قدیم 1400 از 99 اسون تر خواهند بود اما نه خیلی اسون ولی به بی منطقی و سختی بیش از حد کنکور 99 نخواهند بود اگر کنکور 98 درجه سختی 60 داشت کنکور 99 درجه سختی 90 و 1400 بین 75 تا 85 درجه سختیش خواهد بود حداکثر درجه سختیش 85 هست برا 1400 طبق تحلی خودم سوالات مثل 99 سخت و وقتگیر اما سختی منطقی تر از 99 ...موفق باشید
      Dark Paradise

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واس شروع خیلی سبز ۴ جلدی. واسه پیشرفت الگو تست و سه سطحی
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnazz نمایش پست ها

من داداشم نظام جدید کنکور داد امسال میگه برای فیزیک اگر پاسه ضعیفی داری فیزیک پایه و دوازدهم تست خیلی سبز + فوت و فن فیزیک تجربی کار کن اگر پای متوسط داری
      فیزیک کامل تجربی میکروطلایی گاج + درسنامه های فیزیک کامل میکروطلایی گاج کار کن
      اگر قوی هستی فیزیک 1 دهم تست نشر الگو + فیزیک 2 یازدهم تست نشر الگو + فیزیک 3 دوازدهم نشر الگو و یا نردبام فیزیک دهم + نردبام فیزیک یازدهم + نردبام فیزیک دوازدهم
      اما ترکیبی که خ.دش امسال زد اینه تو یه فاز 2 هفته ای هفته اول مبحث رو از رویفیزیک خیلی سبز و میکرو طلایی گاج میخوند و هفته بعدش تست های تکمیلیش رو از روی نشرالگو میزد و کامل تحلیل میکرد کتاب فیزیک مبتکران فرید شهریاری هم منبع اوکی هست برای سطح متوسط به بالا در کل دوران تک کتابی بود و تک منبعی بودن به پابان رسیده اینو کنکور نظام جدید نشون داد به بچه های نظام جدیدی 99 .. من که خودم نظام قدیمم 4 منبع کار میکردم حالا وای به حال جدیدا طراح دیگه فاز سختی برای نظام جدید در پیش گرفته خو م پیش بینی میکنم کنکور 1400 نظام جدید و اگر نظام قدیم تمدید شد ... کتکور نظام قدیم 1400 از 99 اسون تر خواهند بود اما نه خیلی اسون ولی به بی منطقی و سختی بیش از حد کنکور 99 نخواهند بود اگر کنکور 98 درجه سختی 60 داشت کنکور 99 درجه سختی 90 و 1400 بین 75 تا 85 درجه سختیش خواهد بود حداکثر درجه سختیش 85 هست برا 1400 طبق تحلی خودم سوالات مثل 99 سخت و وقتگیر اما سختی منطقی تر از 99 ...موفق باشید
      منم دقیقا همین نظرو داشتم. شما کنکوری ۱۴۰۰ هستید؟

اف‌تاپیک: بنظرم مافیای کتاب کمک درسی ی سرو سری دارن با این سازمان سنجش پول دوست. شکل ساده شدش اینجوریه که سنجش بیاد خیلی سخت بگیره که همه برن سراغ کتاب کمک درسی و این وسطم یه چیزی گیر سنجش بیاد. بنظرم هر جا پول قلمبه وسط باشه این داستانا رو هم داره. تو این دوروزمونه خیلیا حلال و حروم سرشون نمیشه. البته این نظرمنه شما مختارید که این درجه سختی رو یه حرکت خودجوش بدونید.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط greatkhabib نمایش پست ها
      منم دقیقا همین نظرو داشتم. شما کنکوری ۱۴۰۰ هستید؟

اف‌تاپیک: بنظرم مافیای کتاب کمک درسی ی سرو سری دارن با این سازمان سنجش پول دوست. شکل ساده شدش اینجوریه که سنجش بیاد خیلی سخت بگیره که همه برن سراغ کتاب کمک درسی و این وسطم یه چیزی گیر سنجش بیاد. بنظرم هر جا پول قلمبه وسط باشه این داستانا رو هم داره. تو این دوروزمونه خیلیا حلال و حروم سرشون نمیشه. البته این نظرمنه شما مختارید که این درجه سختی رو یه حرکت خودجوش بدونید.
      بله کنکوری 1400 هستم البته 1400 میشه چهارمین کنکورم و نظام قدیمم اگر نظام قدیم تمدید شد تا سال 1400 برای اخرین بار که عالی میشه برام اگر نشد مجبورم پول قرض کنم و یه تپه کتاب های نظام جدید که گرون هم هستن بخرم خلاصه اره با شما موافقم این سختی کنکور نتیجه ای جز هجوم بچه ها به خرید کتاب های سطح بالا انتشارات مختلف نداره مثل ای کیو های گاج و یا تکمیلی های مبتکران و نشرالگو فیزیک و سود چندین برابری داره برای انتشارات و مخصوصا سنحش کلا سازمان سنحش سازمانی پول پرست هست// خلاصه بگم بنطرم 1400 هم کنکور خیلی سختی خواهد بود البته نه به اندازه 99 مقداری اسون تر ولی نه خیلی اسون... خلاصه بگم باید چندین منبعی بخونیم تا موفق بشیم
      Dark Paradise

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnazz نمایش پست ها
      بله کنکوری 1400 هستم البته 1400 میشه چهارمین کنکورم و نظام قدیمم اگر نظام قدیم تمدید شد تا سال 1400 برای اخرین بار که عالی میشه برام اگر نشد مجبورم پول قرض کنم و یه تپه کتاب های نظام جدید که گرون هم هستن بخرم خلاصه اره با شما موافقم این سختی کنکور نتیجه ای جز هجوم بچه ها به خرید کتاب های سطح بالا انتشارات مختلف نداره مثل ای کیو های گاج و یا تکمیلی های مبتکران و نشرالگو فیزیک و سود چندین برابری داره برای انتشارات و مخصوصا سنحش کلا سازمان سنحش سازمانی پول پرست هست// خلاصه بگم بنطرم 1400 هم کنکور خیلی سختی خواهد بود البته نه به اندازه 99 مقداری اسون تر ولی نه خیلی اسون... خلاصه بگم باید چندین منبعی بخونیم تا موفق بشیم
      امیدوارم تمدید شه سال بعدم که مجبور نشید نظام جدیدو شرکت کنید. من خودم خب ۱۴۰۰ ییم میدونم چقد کتاب وحشتناک گرون شده و چقد سخته ادم بخواد منابعش کامل کامل باشه..
      حالا ی وقت تمدیدم نشد و هزینه‌م کردید بازم ارزششو داره چون ایشالله ۱۴۰۰ به همون چیزی که دنبالشید میرسید. کافیه خوش بین باشید و زیاد بخونید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گاج میکرو +نشرالگو

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط greatkhabib نمایش پست ها
      امیدوارم تمدید شه سال بعدم که مجبور نشید نظام جدیدو شرکت کنید. من خودم خب ۱۴۰۰ ییم میدونم چقد کتاب وحشتناک گرون شده و چقد سخته ادم بخواد منابعش کامل کامل باشه..
      حالا ی وقت تمدیدم نشد و هزینه‌م کردید بازم ارزششو داره چون ایشالله ۱۴۰۰ به همون چیزی که دنبالشید میرسید. کافیه خوش بین باشید و زیاد بخونید
      خیلی ممنون انشالله همه کنکور های 1400 موفق باشن همچنین شما دوست عزیز
      Dark Paradise

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مجموعه ی 4 جلدی نشر الگو ( فیزیک دهم تست تک جلدی ، فیزیک یازدهم تست تک جلدی ، فیزیک دوازدهم دو جلدی )
      خودت رو درگیر منابع مختلف نکن ، همینا رو بگیر و مطالعه رو شروع کن . ( با برنامه ریزی صحیح )
      بجز این کتاب ها احتمالا یه جمع بندی هم لازمت بشه ، که به موقعش میخری .

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میکرو (سری نقره ای )+ سه سطحی قلمچی(اگه درصد بالا می خای )
      من دبیرم نزاشت سبز بخرم میگفت غلطاش زیاده هر کی بخره نیاد کلاس (البته دهم خریدم به خاطر کنجکاوی و استفاده نکردم )

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای فیزیک 12 بین الگو و نردبام کدوم خوبه؟منظوم از نظر داشتن تست ایده دار و داشتن پاسخنامه متوسط نه داغون هست

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میگم خیلی سبز فیزیک جامع چرا این قدر حجمش کمه؟کلش یک جلدهحس بدی دارم بهشمیخوام یکی دیگه بگیرممیکرو جدید هم مثل قدیمش خوبه؟

13. Top | #13
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      میگم خیلی سبز فیزیک جامع چرا این قدر حجمش کمه؟کلش یک جلدهحس بدی دارم بهشمیخوام یکی دیگه بگیرممیکرو جدید هم مثل قدیمش خوبه؟
      خیلی سبز جامع تک جلدی برای نظام قدیم هم بود. کتاب جالبی نیست به هیچ وجه .
      بله میکروگاج از منابع مناسب فیزیک هستش .
      از نشر الگو هم غافل نشید ، یه نگاه به pdf ش بندازین ، مولف بسیار خوبی داره .

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      الگو دوازدهم بخونی دیگه لازم نیست موج12 هم بگیری؟(از لحاظ ازمونی نمیگم، یعنی تست خوب هارو همش گذاستن تو تست12؟)

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الگو دوازدهم بخونی دیگه لازم نیست موج12 هم بگیری؟(از لحاظ ازمونی نمیگم، یعنی تست خوب هارو همش گذاستن تو تست12؟)
      خیر لازم نیست .
      ولی خب برای دوران جمع بندی بهتره یک کتاب مناسب جمع بندی تهیه کنید . (الان لازم نیست بفکرش باشید. بعدا تهیه میکنید)

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)