خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 114
    1. Top | #76
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اقا یه مسئله ای خیلی منو درگیر کرده . کلاسینو تازگیا یه فردی به اسم میرحسینی برا فیزیک اورده میگه از اسپانیا اومده . تا پست گذاشت هوار هورا براش کامنتش گذاشتن تعریف و فلان یکم برام فضایی به نطر میاد کسی میشناستش صرفا بخاطر کنجکاوی میپرسم

2. Top | #77
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      اقا یه مسئله ای خیلی منو درگیر کرده . کلاسینو تازگیا یه فردی به اسم میرحسینی برا فیزیک اورده میگه از اسپانیا اومده . تا پست گذاشت هوار هورا براش کامنتش گذاشتن تعریف و فلان یکم برام فضایی به نطر میاد کسی میشناستش صرفا بخاطر کنجکاوی میپرسم
      راستش پست های کلاسینو که کلا سانسور میشن که هیچ
      بعد یه سری از افراد خودشونم میان زیر پست هاشون تبلیغات راه میندازن و تعریف میکنن و...
      واسه همین زیاد یه کامنت ها توجه نکنید

3. Top | #78
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      راستش پست های کلاسینو که کلا سانسور میشن که هیچ
      بعد یه سری از افراد خودشونم میان زیر پست هاشون تبلیغات راه میندازن و تعریف میکنن و...
      واسه همین زیاد یه کامنت ها توجه نکنید
      اینارو میدونم ولی این اقا خیلی ظاهرا سابقه داره ۲۵ سال اینا کلا کنجکاو شدم اسپانیا کجا ایران کجا حالا یه سرچی هم زدم توی سالهای ۹۴ اینا توی انجمنم بحث روش زیاد بوده میگم اخه چرا بعد این مدت ؟!

4. Top | #79
      Fom
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اونایی میدونن ی مقایسه بین خیلی سبز فیزیک و کاج نقره ای و طلایی و نشر الگو داشته باشن البته چاپ های جدیدشون از نظر درسنامه و تست
      اینقدر کتابا گرونن میترسم ی کتاب بگیرم بعد نتونم باهاش کنار بیام

5. Top | #80
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fom نمایش پست ها
      سلام اونایی میدونن ی مقایسه بین خیلی سبز فیزیک و کاج نقره ای و طلایی و نشر الگو داشته باشن البته چاپ های جدیدشون از نظر درسنامه و تست
      اینقدر کتابا گرونن میترسم ی کتاب بگیرم بعد نتونم باهاش کنار بیام
      بابا چن بار گفتم بخدا تو همین تاپیک پست های قبلی رو نمیخونید؟
      ولی بازم میگم من 4 جلدی خیلی سبز رو دارم برا دوازدهم الگو رو هم دارم گاج رو هم برای نظام قدیم داشتم نظام جدیدش رو هم از نزدیک بررسی کردم
      خیلی سبز : درسنامه توپ توپ( از ب بسم الله نوشته تا آخر و با زبان خیلی سبزی و روان و صمیمی نکات تستی هم گفته ) به همراه تنوع تست زیاد و با کیفیت + تستهای سری z
      نشر الگو: درسنامه اش بیشتر برای مرورهست نه یادگیری از صفر(مولفش انتظار داره یه چیزا رو خودت بدونی از قبل و یا با خوندن درسنامه بتونی خودت یه نکاتی رو استخراج کنی ازش) تعداد تست های سخت بیشتر از خیلی سبز داره و در کل تستهاش ایده دارن ولی نحوه حل تستهاش خییلی بده تو مقدمه ش هم مولفش گفته چون نظام جدیدی ها مشتق و انتگرال و یه سری مباحث ریاضی رو نمیخونن برای همین حل سوالات فیزیک تحت تاثیر قرار گرفته و عوض شده ولی بهتر بود کتاب این مباحث رو تدریس میکرد و راه حا های روتین و ساده تر رو انتخاب میکرد برای حل سوالات که خیلی سبز و گاج این کار رو کردن
      گاج: یه منبع روتین فیزیک درسنامه ش خوب و مفهومی و عین همون نظام قدیمشه که تحت عنوان خلاصه نکات در کادر هایی میان پاسخ تشریحی هست آورده شده و برای کنکور کافیه (مباحث مشترک رو کپی پست نظام قدیم کردن) گرافیک کتاب فقط عوض شده یکم خوشگل تر شده نسبت به نظام قدیم تستهاش هم همون تستهای آزاد و نظام قدیم برای مباحث مشترک + یه سری تست جدید و تالیفی و برگرفته از کتاب درسی+تستهای یه قدم تا صد که فکر کنم مفهومی ترین سوال فیزیک رو در خودش جا دادن حتی از الگو هم سخت تره تستهای یه قدم تا صدش

بین این کتابها خیلی سبز رو از همشون بهتر میدونم یه منبع همه چی تمامه الگو رو میتونین به عنوان منبع اضافه تر کار کنید اگه وقت کردید گاج هم یه منبع روتین برای کنکوره و میتونه مفید واقع بشه فقط اگه دو منبع خریدید هم گاج و هم خیلی سبز رو با هم نخرید یکی از ایندو + نشر الگو
      ویرایش توسط _Joseph_ : 30 مهر 1399 در ساعت 10:29

6. Top | #81
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rey99 نمایش پست ها
      شما مگه نمیگی داداشت کنکورنظام جدید داده و کتاب معرفی میکنی؟ دیگه چرا میخوای کتاب بخری؟؟؟
      سلام دوست عزیز خوبید؟ چون خودش پشت کنکور موند و کتاب هاشو میخاد دیگه تا ازشون استفاده کنه... منم دست دوم از این ور و انور گرفتم کتابام رو
      Dark Paradise

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      خیلی سبز جامع تک جلدی برای نظام قدیم هم بود. کتاب جالبی نیست به هیچ وجه .
      بله میکروگاج از منابع مناسب فیزیک هستش .
      از نشر الگو هم غافل نشید ، یه نگاه به pdf ش بندازین ، مولف بسیار خوبی داره .
      ببخشید چرا خوب نیست ؟؟؟ چون من با رتبه 4 ریاضی سال 93 یا 94 دقیق یادم نیس صحبت کردم میگفت که خیلی کتاب خوب و جمع و جوریه و تستای خیلی خوبی داره و توی مدرسه علامه حلی هم از این کتاب استفاده میکردن

8. Top | #83
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshin.sadeghi نمایش پست ها
      ببخشید چرا خوب نیست ؟؟؟ چون من با رتبه 4 ریاضی سال 93 یا 94 دقیق یادم نیس صحبت کردم میگفت که خیلی کتاب خوب و جمع و جوریه و تستای خیلی خوبی داره و توی مدرسه علامه حلی هم از این کتاب استفاده میکردن
      تستای عجیب غریب زیاد داره
      شاید بتونه بعنوان منبع تکمیلی مناسب باشه ولی برای منبع اول اصلا خوب نیست

9. Top | #84
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      تستای عجیب غریب زیاد داره
      شاید بتونه بعنوان منبع تکمیلی مناسب باشه ولی برای منبع اول اصلا خوب نیست
      سلام..اتفاقا برا کسی ک فیزیکش متوسطه و نیاز ب اموزش از صفر نداره و نمیخواد تست زیاد بزنه بنظرم بهترین انتخابه
      یکی از دوستان انجمن این کتابو معرفی کرد ک واقعا دستش درد نکنه..بنده چاپ 98 دارم و نوسان و موج رو کامل زدم و بعضی فصلام تک توک..حدود 2000 تست داره ک بنظرم از متوسط ب بالا گلچین شدن..از تمرین های کتابم کلی توش هست ولی من تست حاشیه ای ازش ندیدم حداقل از فصلی ک زدم
      از اون عزیزیم ک عکس اواتارش بازی رد دد بود و این کتاب معرفی کرد ممنونم

10. Top | #85
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      سلام..اتفاقا برا کسی ک فیزیکش متوسطه و نیاز ب اموزش از صفر نداره و نمیخواد تست زیاد بزنه بنظرم بهترین انتخابه
      یکی از دوستان انجمن این کتابو معرفی کرد ک واقعا دستش درد نکنه..بنده چاپ 98 دارم و نوسان و موج رو کامل زدم و بعضی فصلام تک توک..حدود 2000 تست داره ک بنظرم از متوسط ب بالا گلچین شدن..از تمرین های کتابم کلی توش هست ولی من تست حاشیه ای ازش ندیدم حداقل از فصلی ک زدم
      فکر کنم من رو میگی؟؟من طرفدار این کتاب بودم از نظام قدیم علتش هم این بود که تست کم داره ولی کیفیت ش خوبه شما برای یه آزمون به جای 200 تست 60 تست میزنی ولی اندازه اون 200 تست بازده میده برات

11. Top | #86
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      فکر کنم من رو میگی؟؟من طرفدار این کتاب بودم از نظام قدیم علتش هم این بود که تست کم داره ولی کیفیت ش خوبه شما برای یه آزمون به جای 200 تست 60 تست میزنی ولی اندازه اون 200 تست بازده میده برات
      اره..ایدیتو یادم نبود..کلا من تو تل و اینستا ملتو ب عکسی ک میزارن میشناسم

12. Top | #87
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      یعنی نیاز به منبع تکمیلی واسه خیلی سبز جامع فیزیک نیست؟!
      دوازدهم نشرالگو دارم حالا میتونم از نشر تست اضافه و‌تکمیلیو بزنم ولی پایه رو‌چیکار کنم

13. Top | #88
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فیزیک تنها درسی بودش که برای تست های سطح بالا منبع درست و حسابی نداره:
      نردبام که پاسخنامه اش هیچ(الکی اصلا،خیلی کم احتمال داره از پاسخنامه تستارو متوجه بشید)
      موج آزمون رو هم که مولفش فکر کرده ما میخوایم ناسا استخدام بشیم!
      نشرالگو رو هم درسنامه که به کنار،ولی توی پاسخنامه هاشم زیاد خوب عمل نکرده واقعا
      دوستان کسی منبعی به غیر از اینا سراغ داره که پاسخنامه و تست درست و حسابی ولی سطح بالا داشته باشه(راستی آی کیو فیزیک نمیزنند؟!)

14. Top | #89
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      فیزیک تنها درسی بودش که برای تست های سطح بالا منبع درست و حسابی نداره:
      نردبام که پاسخنامه اش هیچ(الکی اصلا،خیلی کم احتمال داره از پاسخنامه تستارو متوجه بشید)
      موج آزمون رو هم که مولفش فکر کرده ما میخوایم ناسا استخدام بشیم!
      نشرالگو رو هم درسنامه که به کنار،ولی توی پاسخنامه هاشم زیاد خوب عمل نکرده واقعا
      دوستان کسی منبعی به غیر از اینا سراغ داره که پاسخنامه و تست درست و حسابی ولی سطح بالا داشته باشه(راستی آی کیو فیزیک نمیزنند؟!)

مهرو ماه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #90
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      یعنی نیاز به منبع تکمیلی واسه خیلی سبز جامع فیزیک نیست؟!
      دوازدهم نشرالگو دارم حالا میتونم از نشر تست اضافه و‌تکمیلیو بزنم ولی پایه رو‌چیکار کنم
      خیلی سبز جامع ک دریاییه واس خودش تموم کردید قسمت پایشو؟من چون نمیخوام ی کتاب حجیم بزنم تک جلدیو گرفتم
      من بجای شما بودم تستای گاجو میزدم از اول سال یا دیگ خیلی اصرار داشتم ی کتاب میگرفتم ک کلا ازمون باش.
      ولی انصافا بنظرم کسی ک خیلی سبز جامعو خورده باش ب کتاب دیگه ای محتاج نمیشه خیلی خیلی کامله این کتاب

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)