خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

Question پشت کنکوری و قوانین سربازی

سلام دوستان من قصد دارم امسال پشت کنکور بمونم واسه 1400 و 99اولین کنکورم بوده... سوال اینجاست ک باید ب پلیس ب علاوه ده برم؟معافیت تحصیلی می خواهد؟ یا هیچ کاری نکنم و یه راست برم کنکور ۱۴۰۰؟ غیبت نمی خورم؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrChemist نمایش پست ها
      سلام دوستان من قصد دارم امسال پشت کنکور بمونم واسه 1400 و 99اولین کنکورم بوده... سوال اینجاست ک باید ب پلیس ب علاوه ده برم؟معافیت تحصیلی می خواهد؟ یا هیچ کاری نکنم و یه راست برم کنکور ۱۴۰۰؟ غیبت نمی خورم؟
      هیچ کاری نیاز نیست

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها
      هیچ کاری نیاز نیست
      اخه یه جایی خوندم می‌گفت ک حد اکثر یه هفته بعد کنکور باید بری معافیت بگیری... مطمئنی هیچی نمیخواد؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrChemist نمایش پست ها
      چی چی نیاز نیست؟؟؟؟؟؟؟
      اصلا هرچی شد دوست و آشنا بذار کنار اخبار هم هرچی گفت رسمی هستش ولی بدون پلیس+10 حرف اول وآخر رو میزنه حتما برو وگرنه دیدم یکی برادرش بدبخت شده بود نمیذاشتن بره دانشگاه غیبت هم رفته بود
      اصلا فوقش چه قدر طول میکشه برای کارت بری پلیس +10؟؟؟؟؟؟؟
      اصلا تو این موارد انجمن هیچ کارست ببین اگر یکی اومد بهت گفت من تو پلیس+10 کار میکنم و ازین حرفا بهش بگو برو گ م شو پی کارت. خ.ب فقط پلیس+10. چون اونجا میتون برای خودت استعلام بگیرن
      اوکی ضرر نکنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن