خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

Lightbulb نظر شما در مورد تاثیر کلاسهای انلاین و موفقیت در کنکور امسال (99)

دوستان سلام.
      به نظر شما ، با توجه به کلاسهای انلاینی که از تابستون پارسال تا مرداد امسال در درسهای مختلف برای کنکور 99 برگزار شد ، دوره های مختلفی هم داشت از جمله اموزش طول سال ، بعد کلاسای نکته تست و بعد هم کلاسهای همایش و جمعبندی ، ایا این کلاسها و دوره های مختلف ، تاثیری در موفقیت در کنکور امسال داشت؟؟سالهای قبل تر که بچه ها به شدت متکی به کتاب های کمک درسی بودن ولی از پارسال الگوی مطالعه برای کنکور عوض شده و همه بدجور افتادن دنبال کلاس انلاین ، به نظرتون این سیستم برای کنکور 99 موفق بود؟ کسی که مثلا با یک پایه متوسط رو به خوب ، هیچ فیلم و کلاسی در هیچ درسی شرکت نکرده بود و صرفا متکی به خوندن کتابای کمک اموزشیش بود و همون کتابا رو خوب خوند و خوب هم تست زد ، به نظرتون امسال ضرر کرد نسبت به کسانی که بیشتر تمرکزشون روی مطالعه طبق روند و نکات مطرح شده در کلاسهای انلاین اساتید معروف بود؟؟ ؟ چون تو کتابای کمک اموزشی هرگز به اصطلاح ترفندای کنکوری و روشهای تستی حل سوال گفته نمیشه. ایا یاد گرفتن روشهای حل تستی از دبیران مطرح برای کنکور امسال به درد خورد؟؟؟ به خصوص در درسهایی که براشون راه حل تستی زیاد مطرح میشه مثل ریاضی فیزیک شیمی ، عربی
      ویرایش توسط reza333 : 31 مرداد 1399 در ساعت 23:05

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      درکنکور امسال برای دروس شیمی و زیست کلاس هایی که رفتم رو نتیجه گرفتم،من برای درس زیست از همایش tnt استاد همدانی استفاده کردم و بر اساس پاسخنامه های غیر رسمی که تا الان اومده زیست رو حدود 48 درصد زدم و این نکته رو مه بگم که دیپلم ریاضی دارم.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اريان مفت نمي ارزه شايداگه بخواي بايد اول كامل مفاهيم و روشاي عادي رو مسلط بشي بعد كنارشم روشاي سريع نه اينكه همون اول بري تكنيك ياد بگيري

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      اريان مفت نمي ارزه شايداگه بخواي بايد اول كامل مفاهيم و روشاي عادي رو مسلط بشي بعد كنارشم روشاي سريع نه اينكه همون اول بري تكنيك ياد بگيري
      capture.pngخواهشا کسانی که واقعا گفته هاشون رو عمل کردن و کلاسشون رو رفتن نظر بدن البته طرف حسابم فقط شما نیستین همه هستن نه به اون استوری های خودش نه به شما ما که اخر نفهمیدیم چی به چی شد بازم خواهشمندم اگه 99 کنکور دادین و کلاسش رفتین نطر بدین
      ویرایش توسط Amirsh23 : 01 شهریور 1399 در ساعت 11:14

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من كلاساي اريان رو از كانالاي تلگرامي نگاه كردم و نه همه شو فقط چن مبحث
      الانم من تو كامنت قبلي كه نگفتم نظرتون درباره ي اريان چيه گفتم فيزيك و زبان مچ گيري نميخواد من رياضي رو گفتم به درد نميخوره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 304
حجم: 63.9 کیلو بایتخواهشا کسانی که واقعا گفته هاشون رو عمل کردن و کلاسشون رو رفتن نظر بدن البته طرف حسابم فقط شما نیستین همه هستن نه به اون استوری های خودش نه به شما ما که اخر نفهمیدیم چی به چی شد بازم خواهشمندم اگه 99 کنکور دادین و کلاسش رفتین نطر بدین
      سلام من كلاساي اريان رو از كانالاي تلگرامي نگاه كردم و نه همه شو فقط چن مبحث
      الانم من تو كامنت قبلي كه نگفتم نظرتون درباره ي اريان چيه گفتم فيزيك و زبان مچ گيري نميخواد من رياضي رو گفتم به درد نميخوره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میرن کلاس تا بتونن تستای کتاب تست و حل کنن وقتی یکی درسنامه میخونه میتونه حتی تستای سخت کتابو تحلیل کنه دقیقن چه نیازی به کلاس داره؟
      کلاس وقتی مفیده که یا کتاب تستا باعث سردرگم شدن بشن مثل خودم سر زیست گیج شده بودم کلاس کمک کرد یا وقتی سطح طرف ضعیفه یا کم کاری کرد پوله کلاسو داره
      استدلالت مثل اینه یکی بدون راهنما رفت رانندگی یاد گرفت تنهایی بعد که تو جاده به راحتی رانندگی میکنه بگه از کسی که راهنما داشت عقبم !!!!! عجب

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دردرس عربی فلاح خیلی برام خوب بود
      در زیست حنیف عظیمی
      درشیمی دکتر بابایی
      و تونستم باهاشون درصدای خوبی بگیرم
      اما اریان برای امسال اصلا جواب نداد بهم وبه شدت خراب کردم امیدوارم بچه ها با دید باز ملاک پور رو برن چون خوده ریاضی رو درس میده نه قلق های مبهم وچرت که ممکنه جواب بده مثله98ممکنه جواب نده مثله99
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من کلاسام حضوری بودن..
      تا جایی ک حضوری بودن همشون جواب دادن..
      آنلاین ک شدن مفت نمی ارزیدن=)
      غیر از آقای نشتایی ک آنلاینشون هم خوب بود ولی بازم بگرد پای کلاسای حضوریش نمیرسید=)

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      دردرس عربی فلاح خیلی برام خوب بود
      در زیست حنیف عظیمی
      درشیمی دکتر بابایی
      و تونستم باهاشون درصدای خوبی بگیرم
      اما اریان برای امسال اصلا جواب نداد بهم وبه شدت خراب کردم امیدوارم بچه ها با دید باز ملاک پور رو برن چون خوده ریاضی رو درس میده نه قلق های مبهم وچرت که ممکنه جواب بده مثله98ممکنه جواب نده مثله99
      چی قبول شدین؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArthurMorgan نمایش پست ها
      چی قبول شدین؟
      نرفتم امسال ولی توی این درسا که گفتم درصدام برای پزشکی کافی بود.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من هم کلاس خصوصی رفتم و هم حضوری و هم آنلاین،ولی آنلاین چون مجبور نیستی از خونه بیرون بری و سر کلاس چرت نمی زدم بیشتر میپسندیدم!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      دوستان سلام.
      به نظر شما ، با توجه به کلاسهای انلاینی که از تابستون پارسال تا مرداد امسال در درسهای مختلف برای کنکور 99 برگزار شد ، دوره های مختلفی هم داشت از جمله اموزش طول سال ، بعد کلاسای نکته تست و بعد هم کلاسهای همایش و جمعبندی ، ایا این کلاسها و دوره های مختلف ، تاثیری در موفقیت در کنکور امسال داشت؟؟سالهای قبل تر که بچه ها به شدت متکی به کتاب های کمک درسی بودن ولی از پارسال الگوی مطالعه برای کنکور عوض شده و همه بدجور افتادن دنبال کلاس انلاین ، به نظرتون این سیستم برای کنکور 99 موفق بود؟ کسی که مثلا با یک پایه متوسط رو به خوب ، هیچ فیلم و کلاسی در هیچ درسی شرکت نکرده بود و صرفا متکی به خوندن کتابای کمک اموزشیش بود و همون کتابا رو خوب خوند و خوب هم تست زد ، به نظرتون امسال ضرر کرد نسبت به کسانی که بیشتر تمرکزشون روی مطالعه طبق روند و نکات مطرح شده در کلاسهای انلاین اساتید معروف بود؟؟ ؟ چون تو کتابای کمک اموزشی هرگز به اصطلاح ترفندای کنکوری و روشهای تستی حل سوال گفته نمیشه. ایا یاد گرفتن روشهای حل تستی از دبیران مطرح برای کنکور امسال به درد خورد؟؟؟ به خصوص در درسهایی که براشون راه حل تستی زیاد مطرح میشه مثل ریاضی فیزیک شیمی ، عربی
      من خودم چن تا کلاس انلاین ثبت نام کردم و خیلی راضی هستم ، چون میتونم هروقت خواستم افلاینو نگاه کنم که این خوبی رو حضوری ها ندارن ، چون تو شهر ما کلاس های خوبی نداشت سخت بود برای من جاهای دیگه برم کلاس ، به نظرم انلاین خیلی بهتره تو خونه راحت نشستی و بعد اتمام کلاس هم خسته نمیشی،...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن