خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 116
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور ۹۹ تجربی یا ۹۴ ؟؟!!!

سلام دوستان شبتون بخیر

امیدوارم این کنکور و عالی داده باشین و نتیجشم ببینید هر چی زودتر

همونطور که از موضوع تاپیک پیداست میخواستم کنکور ۹۹ رو با ۹۴ مقایسه کنم

بی زحمت دوستانی که کنکور ۹۴ بودن یا سوالات ۹۴ رو حل کردن ی کمکی کنند

دوستان همونطور که میدونید امسال تیپ سوالات ادبیات مخصوصا ارایه و زبان فارسی خیلی تغییر کرده بود ... سوالات هم اصلا جوری نبود که بشه راحت جوابشون داد از نظر من ادبیات امسال حتی از ۹۴ یک سر و گردن بالا تر بود ... چون من سوالات ۹۴ رو حل کردم با حداقل دانش ادبیات میشد درصدی مطلوب گرفت ... ولی ادبیات امسال اصلا از این خبرا نبود

درس دوم عربیه که قطعا سال ۹۴ از امسال سخت تر بود و امسال عربی راحت بود و در حد انتظار بود

درس دینی هم باز هم از ۹۴ سخت تر بود و سوالات تیپشون تغییر کرده بود من دقیقا شب کنکور دینی ۹۴ رو حل کردم و سوالات خیلی استاندارد تر و راحت تر از کنکور امسال بود ...

زبان توی دو کنکور برابر بود سطحش اما قطعا کنکور امسال متن های زبان خیلی خیلی طولانی تر و وقت گیر تر بود نسبت به سال ۹۴

خب وارد مبحث ریاضیات بشیم ... تغییر تیپ بندی سوالات که هم صدای نظام قدیمارو دراورد هم صدای نظام جدیدارو... راستش نظر منو بخواید سطح سوالات ریاضی ۹۴ بالا تر بود ولی سوالات ۹۹ بیشتر داشت اذیت میکرد و اعصاب و خراب میکرد من چون ریاضی رو خوب جواب ندادم نظری ندارم و امیدوارم یکی از دوستان راهنمایی کنه

و زیست شناسی ... به شخصه میتونم بگم سخت ترین سال زیست بود ... تست های شمارشی زیاد ترکیبی ... کلید سایت قلم چی هر دبیر ی جواب گفته و اصلا دبیرا توافق نظر ندارن رو جوابا .... من زیست ۹۴ رو حل کردم سوالات جالبی داره و ادم به چالش میکشه ولی زیست امسال واقعا سخت تر از حد انتظار بود

فیزیک سوالات راحتی داشت ولی اینه ها عجیب بود فقط ی تست اومد

و اما شیمی درسی که واقعا بهش علاقه دارم و امسالم خوب زدمش سوالات متوسط سطحشون از سوالات ۹۴ بالا تر بود ولی پیچیدگی بعضی از سوالات ۹۴ رو نداشتن ... ولی مسئله وقت گیر بودن بیش از حد سوالات شیمی امسال باعث شد من خودم نتونم شیمی رو کامل بزنم حتی تایم ریاضی و زمین و برا شیمی گذاشته بودم

در کل از نظر من کنکور امسال از کنکور ۹۴ سخت تر نبوده باشه آسون ترم نیست ... نظرتونه خیلی خوشحال میشم بخونم بنظرتون امسال رتبه ها و نتایج مثل ۹۴ میشه یا نه ...
      Wubba Lubba Dub duB
      ویرایش توسط POKER : 31 مرداد 1399 در ساعت 22:22

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاش تو ایران بدنیا نمیومدم حتی فقیرم بودم اما اینجا نبود

اینجا نمیشه ازاد انتخاب کرد برای رشته های خاص اقا زاده هاشون باید برن و ما نه

کینه ای که از روحانی به دل گرفتم
      ویرایش توسط Araz : 05 شهریور 1399 در ساعت 11:03 دلیل: ادب را رعایت کنید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      حماسه ای دیگر خلق شد
      به کنکور ۹۴ دهن کجی میکرد
      کاش کاش انتظار کنکور در حد ۹۸ نداشتم
      کاش به حرف مشاوره های بیخود گوش نمیکردم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      حماسه ای دیگر خلق شد
      به کنکور ۹۴ دهن کجی میکرد
      کاش کاش انتظار کنکور در حد ۹۸ نداشتم
      کاش به حرف مشاوره های بیخود گوش نمیکردم
      انقد گفتین کنکور اسونه سنجش لج کرد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این کنکور دقیقا مثل قیامت بود. همه رو شوکه کرد از بیخ... واقعا کنکور مسخره ای بود. خیلی مضخرف... اصلا استاندارد نبود. سوالارو تو وقت خودش نمیشد جواب داد. موازنه ها وقت گیر بود. خوندنی ها موردی بودن. تعدادشون کم بود. این دیگه چه کنکوری بود. کنکورای قبل رو برد زیر سوال
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      باشد تحولی در مافیا ایجاد شود . امثال منتظری و قلمچی دیگر مانند سالهای 93 و94 تطابق 90 درصدی نمیدند . بر خلاف گفته ها کنکور امسال مبارزه ای با مافیا بود . و به بچه ها نشون داد که بر خلاف گفته هاشون خط و سیاق قلمچی رو انتظار می کشیدند ولی نشد چیزی که میخواستن .

سنجش ضربه محکمی به ساختار پذیرش دانشجو همگام با مشکلات کرونا وارد کرد . حجم 80 هزاری غایبین امروز + پشت کنکوری هایی که از بد بودن کنکور و تعویق و هزار مشکل دیگه به 1400 امید دارند . در حالی که احتمالا تعداد داوطلبین تجربی 1400 از مرز 1 میلیون هم رد بشود .

کنکور امسال یک ماراتن بود . اما نه مارتنی که سریع و خرگوش ها موفق شوند . کنکوری که برندگان همان شکارچیان سوالات روتین و تعداد غلط کم بودند . کنکور امسال در کنار 94 به تاپ ترین کنکورای اخیر خواهد پیوست . کنکور 94 شرایط مساوی برقرار بود اما 99 داوطلبان برخلاف گفته ها حتی 60 درصد مباحث رو هم نخونده بودن . حجم وسیع اخبار فرسایشی توسط وزیر و وزرا ، بازی های ضد نقیض همیشگی سنجش و اموزش پروش . و عمر طولانی کنکور 99 که روند فرسایشی داشت . در یک کلام اگر کل محدوده کنکوری شدن و شرایط رو در نظر بگیریم با اختلاف زیاد اخرین کنکور قرن سخت ترین کنکور هم بود . و کنکوری های 99 امسال پیر شدند
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      این کنکور دقیقا مثل قیامت بود. همه رو شوکه کرد از بیخ... واقعا کنکور مسخره ای بود. خیلی مضخرف... اصلا استاندارد نبود. سوالارو تو وقت خودش نمیشد جواب داد. موازنه ها وقت گیر بود. خوندنی ها موردی بودن. تعدادشون کم بود. این دیگه چه کنکوری بود. کنکورای قبل رو برد زیر سوال
      عزیز کنکور باید کنکور باشد، کنکوری که کنکور نباشد، کنکور نیست دیگه (!)

پ.ن :در یک نگاه سطحی، به نظرم کنکور 99 ، کنکور 94 رو میذاره تو جیب ساعتیش، طراح سوالات شیمی تجربی هم انگار سندروم دعوای بی اختیار داره با داوطب کلا :l

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این همه ما به دوستان تابستون پارسال گفتیم گول کنکور ۹۸ رو نخورین و احساساتی پشت کنکور نمونین کسی گوش نکرد یه عده اومدن گفتن زیست ۹۸ رو با روخونی میشد بالای ۸۰ زد یسری‌ میگفتن ریاضی ۹۸ رو فقط تمرینات کتاب رو حل میکردی ۱۰۰ درصد میزدی و پشت کنکوری های نظام قدیم وسوسه شدن بمونن پشت کنکور و نظام جدید بدن و الانم خیلی خوب ندادن اکثرا خود پسر عمه من امسال سال سومش‌ بود کنکور نظام جدید داد ولی بازم خراب کرده و میگفت ایکاش پارسال میرفتم دانشگاه الان همونایی که پارسال میاوردم رو هم نمیارم‌.
      یسری از بچه های همین انجمن هم پ.خ دادن اون موقع کلی بد و بیراه که تو چرا ناامید میکنی بچه هارو و چه جور مشاوری هستی منم دیگه کشیدم بیرون از مشاوره دادن تو انجمن.
      ویرایش توسط DR.del : 01 شهریور 1399 در ساعت 03:44

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      راستش من میترسم درصدای درسامو پیدا کنم
      از تخمینشم میترسم
      بنظرم جز این که صبر کنیم تا سازمان به ظاهر محترم سنجش (!) نتایجو بده کار دیگه ای از دستمون بر نمیاد
      من خودم نه میتونم به خودم امید بدم که خدای نکرده بعدش خلافش در بیاد
      نه میتونم خودمو ناامید کنم که این دو ماه برزخی رو تو جهنم اعلام نتایج بگذرونم
      فقط منتظر نشستم ببینم اخر داستان چی میشه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya5163 نمایش پست ها
      دوستان نتایج کی میاد؟کسی میدونه زمان تقریبیشو؟
      نتایج اولیه هفته اول مهر میاد

یه ماه دیگه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya5163 نمایش پست ها
      دوستان نتایج کی میاد؟کسی میدونه زمان تقریبیشو؟
      هفته اول مهر که بله قطعیه ولی روز دقیقش احتمال خیلی بالا 3 مهر باشه.
      هم پارسال هم پیرارسال اولین سه شنبه که یکماه با کنکور فاصله داشت نتایج اومده.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور امسال قطعا سخت ترین کنکور تاریخ ایران بود و لا ریب فیه!!تغییر تیپ سوال خودش داوطلب رو دچار چالش و شک میکنه حتی اگر سوال آسون باشهکسی که امسال زیست رو 40 زده قطعا میتونست کنکور 98 رو بالای 80 بزنه و به جرات میگم بالای 9030 درصد ریاضی امسال برابر 80درصد ریاضی پارسالهبچه ها نباید طبق پارسال تخمین بزننقطعا میانگین 30 درصد تو اختصاصی ها و 50~60 عمومی ها رتبه زیر 10 هزار کشوری میاره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      عزیز کنکور باید کنکور باشد، کنکوری که کنکور نباشد، کنکور نیست دیگه (!)

پ.ن :در یک نگاه سطحی، به نظرم کنکور 99 ، کنکور 94 رو میذاره تو جیب ساعتیش، طراح سوالات شیمی تجربی هم انگار سندروم دعوای بی اختیار داره با داوطب کلا :l
      وای دقیقا. کل طراحای اختصاصی همینطوری دعوا داشتن با داوطلبا امرورم که خوندم یه پسر 19 ساله خودکشی کرده بخاطر خراب کردن کنکورش این کنکور روان بچه هارو خرده خرده له کرده

قبل از دعا کردن ببخش....

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      کنکور امسال قطعا سخت ترین کنکور تاریخ ایران بود و لا ریب فیه!!تغییر تیپ سوال خودش داوطلب رو دچار چالش و شک میکنه حتی اگر سوال آسون باشهکسی که امسال زیست رو 40 زده قطعا میتونست کنکور 98 رو بالای 80 بزنه و به جرات میگم بالای 9030 درصد ریاضی امسال برابر 80درصد ریاضی پارسالهبچه ها نباید طبق پارسال تخمین بزننقطعا میانگین 30 درصد تو اختصاصی ها و 50~60 عمومی ها رتبه زیر 10 هزار کشوری میاره
      دقیقا. من پارسال زیستم افتضاح (واقعا افتضاح) بود ولی تو کنکور 73 زدم که با همترازی شد 77 ولی امسال سکوت کنم بهتره ریاضیم درصدم بالاتر از پارسالمه. ولی فیزیکم به شدت خراب شد. شیمی هم که وضعش مشخصه شیمی پارسال گلابی بود بنظرم کسی بالا 40 بزنه شیمی رو مثل بالای 70، 98 هست.. شایدم بالای 80 چون سوالای امسال به شددددددددددددددت وقت گیر بود...

قبل از دعا کردن ببخش....

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      هفته اول مهر که بله قطعیه ولی روز دقیقش احتمال خیلی بالا 3 مهر باشه.
      هم پارسال هم پیرارسال اولین سه شنبه که یکماه با کنکور فاصله داشت نتایج اومده.
      خداکنه شوکه از نوع خوبش بشیم...

قبل از دعا کردن ببخش....

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)