خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 116 از 116
    1. Top | #106
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jun_216 نمایش پست ها
      یه دلیلی که به نظرم هممون سر کنکور شوکه شدیم این بود که با دید کنکور اسونی مثل ۹۸ رفتیم سر جلسه ی ۹۹ امیدوارم که رتبه ها مثل ۹۴ بشه بلکه ام بهتر چون ۹۹ از ۹۴ خیلی سخت تر بود
      من خودم نشستم حساب کردم ادبیات ۳۰،عربی ۵۰،دینی ۷۵، زبان ۸۰،زمین ۴، ریاضی ۲۵،زیست ۶۰ ، فیزیک ۲۵، شیمی ۳۷ با این درصدام اگه رتبه دهی مثل ۹۸ بشه که بدبختم اما فقط دعا میکنم مثل ۹۴ بشه
      بچه ها کنکورای سالای قبل رو کار کردن
      کنکور هنر ۹۹ و ریاضی ۹۹ هم آمادگی ذهنی رو ایجاد کرده بود
      پوست کلفت و دیدگاه ۹۸ داشتن حرف بیهوده ای بیش نیست

2. Top | #107
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      من متاسفانه نتونستم هنر و ریاضی رو بررسی کنم البته فایده ای هم نداشت خب میدیدم سختن استرس میگرفتم

3. Top | #108
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ترازتون چقدا بود‌‌ تو قلم؟

4. Top | #109
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaha نمایش پست ها
      ترازتون چقدا بود‌‌ تو قلم؟
      6200

5. Top | #110
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      انسان های بسیار زیادی رو میشناسم که بررسی نکردن
      در ضمن:
      1-عمومی ها چیز عجیبی نداشت پس هنر که عملا چیز خاصی نیست
      2-کنکور ریاضی هم تنها میشد کمی شیمی رو پیشبینی کرد که آره سخت میاد بقیشون چی؟؟زیستش یا ریاضیش؟؟ریاضی هم اگر بگیم روز قبلش حسابان بود واقعا سطح سوالات حسابان با ریاضی تجربی قابل قیاس نبود
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      انسان های بسیار زیادی رو میشناسم که بررسی نکردن
      در ضمن:
      1-عمومی ها چیز عجیبی نداشت پس هنر که عملا چیز خاصی نیست
      2-کنکور ریاضی هم تنها میشد کمی شیمی رو پیشبینی کرد که آره سخت میاد بقیشون چی؟؟زیستش یا ریاضیش؟؟ریاضی هم اگر بگیم روز قبلش حسابان بود واقعا سطح سوالات حسابان با ریاضی تجربی قابل قیاس نبود
      باشه

7. Top | #112
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POKER نمایش پست ها
      سلام دوستان شبتون بخیر

امیدوارم این کنکور و عالی داده باشین و نتیجشم ببینید هر چی زودتر

همونطور که از موضوع تاپیک پیداست میخواستم کنکور ۹۹ رو با ۹۴ مقایسه کنم

بی زحمت دوستانی که کنکور ۹۴ بودن یا سوالات ۹۴ رو حل کردن ی کمکی کنند

دوستان همونطور که میدونید امسال تیپ سوالات ادبیات مخصوصا ارایه و زبان فارسی خیلی تغییر کرده بود ... سوالات هم اصلا جوری نبود که بشه راحت جوابشون داد از نظر من ادبیات امسال حتی از ۹۴ یک سر و گردن بالا تر بود ... چون من سوالات ۹۴ رو حل کردم با حداقل دانش ادبیات میشد درصدی مطلوب گرفت ... ولی ادبیات امسال اصلا از این خبرا نبود

درس دوم عربیه که قطعا سال ۹۴ از امسال سخت تر بود و امسال عربی راحت بود و در حد انتظار بود

درس دینی هم باز هم از ۹۴ سخت تر بود و سوالات تیپشون تغییر کرده بود من دقیقا شب کنکور دینی ۹۴ رو حل کردم و سوالات خیلی استاندارد تر و راحت تر از کنکور امسال بود ...

زبان توی دو کنکور برابر بود سطحش اما قطعا کنکور امسال متن های زبان خیلی خیلی طولانی تر و وقت گیر تر بود نسبت به سال ۹۴

خب وارد مبحث ریاضیات بشیم ... تغییر تیپ بندی سوالات که هم صدای نظام قدیمارو دراورد هم صدای نظام جدیدارو... راستش نظر منو بخواید سطح سوالات ریاضی ۹۴ بالا تر بود ولی سوالات ۹۹ بیشتر داشت اذیت میکرد و اعصاب و خراب میکرد من چون ریاضی رو خوب جواب ندادم نظری ندارم و امیدوارم یکی از دوستان راهنمایی کنه

و زیست شناسی ... به شخصه میتونم بگم سخت ترین سال زیست بود ... تست های شمارشی زیاد ترکیبی ... کلید سایت قلم چی هر دبیر ی جواب گفته و اصلا دبیرا توافق نظر ندارن رو جوابا .... من زیست ۹۴ رو حل کردم سوالات جالبی داره و ادم به چالش میکشه ولی زیست امسال واقعا سخت تر از حد انتظار بود

فیزیک سوالات راحتی داشت ولی اینه ها عجیب بود فقط ی تست اومد

و اما شیمی درسی که واقعا بهش علاقه دارم و امسالم خوب زدمش سوالات متوسط سطحشون از سوالات ۹۴ بالا تر بود ولی پیچیدگی بعضی از سوالات ۹۴ رو نداشتن ... ولی مسئله وقت گیر بودن بیش از حد سوالات شیمی امسال باعث شد من خودم نتونم شیمی رو کامل بزنم حتی تایم ریاضی و زمین و برا شیمی گذاشته بودم

در کل از نظر من کنکور امسال از کنکور ۹۴ سخت تر نبوده باشه آسون ترم نیست ... نظرتونه خیلی خوشحال میشم بخونم بنظرتون امسال رتبه ها و نتایج مثل ۹۴ میشه یا نه ...
      کنکور 94 سخت تر بود 99 در حد 97 نظام قدیم بود
      قبولی در 94 هم سخت تر بود به خاطر تاثیر قطعی معدل که قربانی زیادی گرفت اون سال

8. Top | #113
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      کنکور 94 سخت تر بود 99 در حد 97 نظام قدیم بود
      قبولی در 94 هم سخت تر بود به خاطر تاثیر قطعی معدل که قربانی زیادی گرفت اون سال

حالا اینکه ۹۴ سخت تر بود یا ۹۹ نظری ندارم
      ولی ۹۹ درحد ۹۷ نبود
      فراتر بود
      نگید اینجوری
      اصلا ۹۷ و ۹۹ قابل مقایسه نیستن
      درمورد ۹۴ قبول دارم
      تاثیر قطعی خیلیا رو عقب کشوند
      بد عقب کشوند

9. Top | #114
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من که هیچی از کنکور یادم نیستولی خدایی تنها چیزی که یادمه سوالاش عجیب سخت و سهمگین بود
      از یه طرف تو کانون میری که رسما کاربرا کنکورو از 98 هم راحت تر کردن ..از یه طرف خانم سارا همتی(رتبه یک تجربی 94) میگه کنکور 99 در حد 94 سخت بود(زده تو کار مشاوره)
      نفهمیدم تهش

10. Top | #115
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      منظورتون از تغییر تیپ سوال چیه من نگاه کردم مثل کتاب کارا بود یعنی کنکور ۹۹ نمونه هاش تو کتاب تستا پیدا میشد

11. Top | #116
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      منظورتون از تغییر تیپ سوال چیه من نگاه کردم مثل کتاب کارا بود یعنی کنکور ۹۹ نمونه هاش تو کتاب تستا پیدا میشد
      این که بعد این همه مدت این تاپیکو بالا اوردید رو نمیفهمم باید درک کنید که موقعی که تازه از کنکور اومدن بیرون و هنوز تو اون فاز هستن طبیعیه نظرات احساسی باشه

الان که چند ماه گذشته بهتر میشه نظر داد که فایده ای هم نداره به هر حال کنکور 99 تموم شده درسی که من از سطح سوالای 99 و 98 گرفتم این بود که خدا کنه سوالات مثل 98 راحت یا اقلا کم دردسر تر نباشه واقعا بده اونطور سوالات قدر کنکور 99 و 94 و 97 رو قشنگ میدونم کاش 1400 هم اونطوری باشه

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)