خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال و مشورت درمورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش-کارشناسی-کامپیوتر

با سلام.دنبال فردی هستم که با مقطع کارشناسی و رشته مهندسی کامپیوتر آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده باشه و قبول شده باشه.آیا کسی هست؟
      مقداری مشورت میخواستم و چند سوال هم داشتم.
      مثلا این که سطحشون در چه سطحی بوده از لحاظ پایه و درسی،میانگین هر درس رو چند درصد زدن،چقدر موندن تا بخونن و قبول بشن،یا این که مثلا فقط دروس دانشگاهی رو خوندن یا دبیرستان رو هم خوندن؟و ایا اصلا لازمه که دروس دبیرستان رو هم خوند؟
      و یا حتی این که ایا فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر که خدمتش رو هم تموم کرده باشه و بین 25 تا 30 سن داشته باشه میتونه کنکور سراسری برای معلمی شرکت کنه؟
      کلا اگه کسی هست فقط و فقط اگه خودش استخدامی اموزش و پرورش قبول شده لطفا اطلاع بده متشکر.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman2kc نمایش پست ها
      با سلام.دنبال فردی هستم که با مقطع کارشناسی و رشته مهندسی کامپیوتر آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده باشه و قبول شده باشه.آیا کسی هست؟
      مقداری مشورت میخواستم و چند سوال هم داشتم.
      مثلا این که سطحشون در چه سطحی بوده از لحاظ پایه و درسی،میانگین هر درس رو چند درصد زدن،چقدر موندن تا بخونن و قبول بشن،یا این که مثلا فقط دروس دانشگاهی رو خوندن یا دبیرستان رو هم خوندن؟و ایا اصلا لازمه که دروس دبیرستان رو هم خوند؟
      و یا حتی این که ایا فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر که خدمتش رو هم تموم کرده باشه و بین 25 تا 30 سن داشته باشه میتونه کنکور سراسری برای معلمی شرکت کنه؟
      کلا اگه کسی هست فقط و فقط اگه خودش استخدامی اموزش و پرورش قبول شده لطفا اطلاع بده متشکر.
      سلام
      سوال اولتو نمیدونم اما در مورددومین سوالت باید بگم حداکثر سن پذیرش دانشجو معلم از طریق کنکور سراسری فک کنم ۲۲ ساله که البته قصد دارن بکننش ۲۴(هنوز نکردن این کارو)
      امیدوارم موفق باشی
      ویرایش توسط mhm245542 : 31 مرداد 1399 در ساعت 06:48

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن