خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها
      ایشالا که موفق میشی پایه قوی تست فراوان زیاد خودت درگیر کلیپ نکن ارین حیدری برای جلب مشتری این حرف ها میزنه من میتونم برات هزارن فرمول برای ریاضی هندسه بنویسم که هر کدوم راه میانبر هست ولی هیچ کدون از اینا سر جلسه نه کمک میکنه نه یادم میاد از زور استرس
      کسی آنقدر تست زیاد بزنه هفته های منتهی به کنکور خودش تبدیل میشه به طراح سوال اصطلاح هست میگن ذهن طراح سوال میخونه میدونی یعنی اینکه داوطلب قوی بعد از عید خودش تیپ بندی میکنه من الان تست های معادله درجه دوم میتونم تیپ بندی کنم در اثر تست زیاد یعنی هر کنکور هر سال و هر کتاب کمک آموزشی ببینم بالاخره از این محدوده تیپ سوال بیشتر نمیشه ساخت خودت میشی طراح سوال ولی ولی ولی لازمه این ها همه فقط مهارت زیاد در پایه است ریاضیات درسی هست زنجیره وار ممکن حتی در پایه هفتم ضعف تو اینجا کار دستت بده
      زیاد وقتت با کلیپ دیدن تلف نکن البته فیلم ها بعضی هاشون خوب ولی بیشتر.رتبه برتر ها خودخوان خود آموز با منابع کمک درسی و اشراف روی کتاب درسی و عدم ضعف در پایه تونستن درصد بالا بزنن
      ایشالا شما هم همیشه پیروز و موفق باشید

ممنون بابت راهنماییتون ، سعی میکنم خیلی کم از فیلم های آموزشی استفاده کنم یا اصلا استفاده نکنم ، کتاب کامله و بقول شما اینا فقط برای جذب مشتری این حرف هارو میزنن

بله پایه ضعیف خیلی بده ، آدم رو متنفر میکنه از درس خوندن ، مثلا تست رو نمیتونم حل کنم و میرم پاسخنامه رو میبینم ولی فهم راه حل های استفاده شده خیلی سخته برام.

برای هفته بعد از الان برنامه ریزی میکنم.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      بله ، یکسری از راه حل ها هست که متاسفانه در کتاب ها به اون ها اشاره نشده و فقط در برخی کلاس های آنلاین یا حضوری گفته میشه و همین مورد هم سبب شده تا دانش آموزان هرساله مبالغ زیادی رو خرج اینگونه کلاس ها بکنند.

برای مثال میشه به این ویدئو اشاره کرد {قسمتی از جلسه اول و رایگان آریان حیدری در کلاسینو} :

خودشون میگن هیچ جا این روش هارو نگفتن
      منظورم تکنیک های محاسبات سریع-حفظ جرم مولی -تسلط کامل به جدول تناوبی-حفظ واکنش ها هستش و البته تسلط کامل به متن کتاب درسی.
      اره متاسفانه ولی خب بین دبیران کسی اینو بگه که روشهای خاصی دارم تعجبی نیس مشکل اینه که یه سری افراد که رتبه میشن ادم و قشنگ راهنمایی نمیکنن .
      نمونش همکلاسی خودم زیر 200منطقه شد و پزشکی می خونه بهش گفتم واسه ادبیات بگو چکار کنم گفت ضعیفم نظری ندارم ( جالبه بعد اعلام نتایج هم ازش پرسیدم که اینو گفت)

راستی انتشارات مهروماه هم کتاب محاسبات داره یه نگاه بهش بندازین حتما

ویرایش توسط ha.hg : 31 مرداد 1399 در ساعت 01:43

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین داداچ قضیه هوش و اینا هم دخیل هست منتها نه اونقدری که نشه جبرانش کرد. یه مساله دیگه ای هم که هست مدارسیه که اینا توش درس خوندن که واقعا تاثیر داره ولی بازم اینو میشه جبران کرد. گاها میبینی توی مدرسه عادی داری تو یه فاز دیگه ای سیر میکنی و اینا توی تیزهوشان و اینا به کجا فکر میکنن ما به کجا! خلاصه سرتو درد نیارم برا زیر 500 شدن خیلی راحت میتونی بیاری فقط بچسب به تست زدن از کتابای مختلف چون دیدم که اینا با یه منبع راضی نمیشن و چه میدونم مثلا توی فیزیک 3 یا 4 تا کتاب تست رو بررسی میکنن کلا هرچی بیشتر تست ببینی و بزنی خوب طبیعتا سر جلسه برات اشناتر میشن سوالا. یه مساله دیگه ای که خیلی مهمه سر جلسه امادگی ذهنی از لحاظ روانی هست یعنی تحت هر شرایطی بتونی خودتو کنترل کنی اگه مثلا اولین سوال درسی رو دیدی سخته نمیتونی بزنی به خودت نگی که دیگه بدبخت شدم تا تهش همینه. کلا یادت باشه رتبه برترا شاخ و دم ندارن و اونام مثل خودت ادمن. توی زندگی هم همینه لزوما باهوشا موفق نمیشن و افرادی که پشتکار درست زیادی دارن بیشتر به چشم میان ...
      With the best wishes...
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir
      ویرایش توسط amin1441 : 31 مرداد 1399 در ساعت 11:52

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها
      ایشالا که موفق میشی پایه قوی تست فراوان زیاد خودت درگیر کلیپ نکن ارین حیدری برای جلب مشتری این حرف ها میزنه من میتونم برات هزارن فرمول برای ریاضی هندسه بنویسم که هر کدوم راه میانبر هست ولی هیچ کدون از اینا سر جلسه نه کمک میکنه نه یادم میاد از زور استرس
      کسی آنقدر تست زیاد بزنه هفته های منتهی به کنکور خودش تبدیل میشه به طراح سوال اصطلاح هست میگن ذهن طراح سوال میخونه میدونی یعنی اینکه داوطلب قوی بعد از عید خودش تیپ بندی میکنه من الان تست های معادله درجه دوم میتونم تیپ بندی کنم در اثر تست زیاد یعنی هر کنکور هر سال و هر کتاب کمک آموزشی ببینم بالاخره از این محدوده تیپ سوال بیشتر نمیشه ساخت خودت میشی طراح سوال ولی ولی ولی لازمه این ها همه فقط مهارت زیاد در پایه است ریاضیات درسی هست زنجیره وار ممکن حتی در پایه هفتم ضعف تو اینجا کار دستت بده
      زیاد وقتت با کلیپ دیدن تلف نکن البته فیلم ها بعضی هاشون خوب ولی بیشتر.رتبه برتر ها خودخوان خود آموز با منابع کمک درسی و اشراف روی کتاب درسی و عدم ضعف در پایه تونستن درصد بالا بزنن
      با اینکه میگی روشای آریان چرته کاری ندارم . منم خودم زیاد اهلش نیستم و شایدم از کلاسش انصراف بدم . ولی اینو بگم اریان توی هر جلسه از کلاسش حداقل ۴۰ تا تست برای تمرین میگه گفتم حداقل حالا کتاب تستم فعلا معرفی نکرده ۴۰ تا میگه و بعد معرفی کتاب بالای ۲۰۰ تا هم میرسه . این طرف حرفمم با اون دوستمونه که تاپیک درست کرده شما هر معلمی بری بازم باید تلاش رو بکنی تنها چیزی که با معلم دیگه انجام نمیدی درسنامه خوندنه وگرنه تست و تمرین و بازم باید به اندازه کسی که کلاس نمیره انجام بدی مخصوصا تو ریاضی فیزیک خیلی بیشتر

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KhooooooooooDam نمایش پست ها

آره برای من خجالت آوره بگم ولی میگم هم خودم دوباره یادم بیاد هم شما هم بدونین
      فقط تلاش فقط وفقط اینکه پای درس بودن. خجالتم برا اینه که همکلاسی های من یکی رتبه سه تاشون رتبه زیر300منطقه سه اوردن یکیشون 1800منطقه یک یکی دیگه هوا وفضای امیر کبیر اونوقت من که هیچی نخوندم9400اووردم تازه اونمبا سهمیه منطقه سه
      فقط تلاش امسال هم نخوندم ولی بدونید فقط درس خوندنه خیلی کم نبودن کسایی که دیدم زود از جلسه پا میشدن
      بدترین ضربه رو اونایی که قوی بودن خوردن امسال. تاثیر روانی آزمون روشون از من و امثال من بیشتر بود. بقیه مشکلاتشم کمتر از ما نداشتن.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو یه جمله
      درس خوندن اصولی و مستمر و بدور از حاشیه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      یه جورایی مثل ورزشه
      مثل یه مهارت
      مثلا توبشین کلی کتاب اموزش رانندگی بخون
      ولی تا نشینی پشت فرمون نمیتونی رانندگی کنی
      هر چقدر بیشتر بشینی پشت فرمون هماهنگ تر و بهتر میشی
      کنکورم همینه
      هر چقدر بیشتر تست بزنی
      هر چقدر خودتو بیشتر غرق تست کنی و تحلیل و مرور کنی
      نتیجه بهتری میگیری
      و بله
      یک سال برای رسیدن به این مهارت کاملا کافیه
      ولی به شرطی که مستمر باشه و بدون دلسردی
      شاید ۳ ماه بشه و ببینی روند رشدت کنده
      ولی از یه جایی به بعد به خودت میای میبینی خیلی با خود قبلیت فرق داری
      یه نکته دیگه هم اینه که از هیچ مبحثی تا روش مسلط نشدی رد نشو
      همه مباحث ارزش خوندن رو دارن؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها
      همه مباحث ارزش خوندن رو دارن؟
      من که تا الان چیزی حذف نکردم نمیدونم جلوتر چی هست

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      من که تا الان چیزی حذف نکردم نمیدونم جلوتر چی هست
      منم تصمیم دارم همه چیو بخونم.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستش برای اینکه ی رتبه خوب ب دست بیاری باید سطح و پایه درسیت اوکی باشه.مثلاکلاس هفتم هشتم معلمای خوبی داشته باشی و خودتم اهل درس خوندن باشی.
      الان بعضی از کنکوریا منجمله خود من میبینی پایشون به دلیل معلما یا هرچیزی افتضاحه بعد تازه سال کنکور میریم کلاس و سی دی میخریم.خوب اصلا فایده نداره.چون انگار تازه داریم یاد میگیریم.
      بنظر من پایه خوب اولش بعد تلاش بعد هوش و استعداد.
      in Shallow Shallow

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پایه مهمه. اینکه تو فکر درس باشی و اینا خیلی مهمه.مثلا دوستای من خیلی به فکر گردش و تفریح بودن. منم بودم ولی نه به اندازه اونا. اینم بگم که تلاش خودت خیلی مهمه وگرنه مدرسه و کلاس و اینا هیچکاری قرار نیست برات بکنه.من از مدرسه فرار میکردم(حتی سالی که کنکور داشتم)هر دوهفته که آزمون داشتیم روز جمعه هفته اول و پنجشنبه و جمعه هفته دوم رو میرفتم گیمنت، با بچه ها میرفتم بیرون و...... تازه موقع خوندن هم خیلی حواس پرتی داشتم مثلا میدیدم از بحث قواعد عربی به زنگ ریاضی امروز که رفتیم بیرون و رفتیم بسکتبال میرسیدم.خلاصه همه اینا بود و با این حال تمام نقطه قوت من این بود که درسا رو کامل میفهمیدم تا نمیگرفتم که کتاب چی میخواد بگه ول کن نمیشدم. برای همینم بود که تستای تازه رو خیلی راحت تر از اونایی که قبلا کار کرده بودم حل میکردم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)