من یه فراغ التحصیل تجربی ام وتصمیم گرفتم یک سال بشینم درس بخونم ولی در اخر به چیزی که دوست دارم برسم و حسرت اینو نخورنم که وای کاش علاقمو دنبال میکردم . و هدفم اینه که تجربیات خودمو اینجا به اشتراک بزارم تا اگه یه روزی یکی خواست از همین مسیری که من الان ازش عبور میکنم بره بتونه از این تجربه ها استفاده کنه
من تصمیم گرفتم که به صدای قلبم گوش کنم و برم دنبال علاقم ...
خب حالا بزن بریم ...
دقیقا 325 روز مونده روز سرنوشت ساز کنکور
محقاقان میگن اگه 100 روز روی یه موضوعی کار کنین به نتایج شگفت انگیزی میرسیم دوست من اگه اینو میخونی بدون هیچ چیز غیر ممکن نیست همچی فقط به باور انگیزه و تلاش تو بستگی داره پس هیچ وقت امیدتو از دست نده
از امروز که 27 مرداد ماه هستش من استارت میزنم برای رسیدن به کامبیوتر شریف چون من چالش های زیادی روپشت سر گذاشته ام کمی از درس فاصه گرقته بودم از روزی 4 ساعت شروع کردم و تمرکزم رو گذاشته ام روی دروس اختصاصی و روزانه روی عربی ادبیات هم وقت میزارم چون این دو درس برای من چالش بر انگیز بودن خب از اون جایی که من دانش اموز تجربی بودم با استفداه از سرچ هایی که کردم فهمیدم تنها در مقطع دهم و یازدهم حسابان و هندسه چندان تفاوتی با ریاضی تجربی ها در طول سه سال نداره و تفاوت اصلی تویه مقطع دوازدهم تویه دورس گسسته و هندسه است که هدف دارم این یه ماه بیشتر روی مطالب اصلی ریاضی بزارم و بیشتر روی اونا کار کنم
من هدفم از ایجاد این در میان گذاشتن تجربیات خودم از این مسیر و استفاده از تجربیات شماست
خب برنامه من یه برنامه ی پیوسته و نود روزه است بعد از اون هم قراره تو یکی از ازمون های ازمایشی شرکت کنمو امیدوارم تا اون موقع به صورت حضوری برگزار شن هدفم تکمیل دروس سه سال در سه ماهه که هر ماه یه سال رو رو مرور تست زنی میکنم البته هر هفته اطلاعات برنامه هفته ی گذشته رو میزارم تا اگه اگه خواستین شخصی سازی کنین اگه هم اشکالی داشت ممنون میشم با من در میون بزارین